>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ol. Lyon - Ajax Amsterdam [1/2 finału LE] - (11.05.2017) - REWANŻ

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






kursy od: forbet

4:1 dla Ajaxu w pierwszym spotkaniu i wydaje się być pozamiatane. Czy Lyon stać na strzelenie trzech bramek,które dadzą i upragniony awans?. Jak wy widzicie ten mecz w swoich oczach?.

Zapraszam do pisania analiz oraz do podawania Typów.


 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Lyon-Ajax
Typ: Lyon wygra dokładnie 2 golami
Kurs 5.20
Buk

Analiza: Rewanżowe spotkanie półfinałowe pomiędzy ekipami Lyonu oraz Ajaxu. Goście w pierwszym spotkaniu swój stadion wykorzystali na maxa wygrywając 4:1 , czym praktycznie zapewnili sobie udział w finale, jednak nie takie wyniki już były w europejskich pucharach w ostatnich latach odrabiane. Lyon na własnym stadionie jest zespołem nieprzewidywalnym i niezwykle silnym w tym meczu na pewno również jest zdecydowanym faworytem do wygranej, bowiem u siebie moim zdaniem jest w spokojnie w stanie pokonać ekipę z Amsterdamu, który na wyjazdach gra znacznie słabiej niż u siebie na stadionie. Ostatnie 5 meczy wyjazdowe zespołu przyjezdnych to 3 porażki, remis oraz zwyciestwo, jest to raczej średni wynik jak na ekipę , która walczy o finał Ligi Europy, dlatego moim zdaniem zagranie jutro na Francuzów oraz na over w bramkach to po prostu mus ponieważ Lyon jest zespołem, w którego spotkaniach wpada mnóstwo bramek i tak na swoim stadionie jak i na wyjazdach spokojnie można na nich w tej kwestii liczyć, na jutro mam kilka typów, moim zdaniem gospodarze wygrają 2:1, może 3:1 , do awansu im może coś braknąć, goście bramkę tutaj zdobyć powinni ,ale można pograć 3-4 bramki w spotkaniu na co jest niezły kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Pierwszy mecz Ajax powinien wygrać 6-1 7-2.
Lyon w obie zagrał fatalnie, Ajax miał mnóstwo okazji na gole.
Dziś zapowiada się podobny mecz, kursy na bramki są niskie ale jest to uzasadnione.
Dla mnie over 2,5 ✅ i bts ✅ są idealne do zakładów na ako.
W pierwszym meczu było sporo rożnych, Lyon w ostatnich 10 spotkaniach notował 8 overków,
w tym we wszystkich w LE.
Ja zagrałem over 9,5 ⛔ po 1,5 i over 10,5 po 1,8 ⛔ w dafabet.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mecz, w którym zdarzyć się może praktycznie wszystko, najbardziej prawdopodobne rozwiązanie to overy, Lyon u siebie jest grozny, na ostatnie 15 meczy w roli gospodarza przegrał 3, a 12 wygrał strzelając zawsze min 2 gole, Ajax to typowa drużyna swojego stadionu, na wyjazdach już nie idzie im tak dobrze, na ostatnie 15 meczy w delegacji mają 6w-4r-5p. Myślę, że od początku do zmasowanych ataków ruszy Lyon i pewnie już w pierwszej połowie coś strzeli, Ajax będzie raczej odpierał ataki i liczył na kontry i pewnie któraś z nich przyniesie im gola, moje typy na ten mecz to:
obie strzelą i over 2,5 gola @1,55 ✅
obie połowy powyżej 1,5 gola @2,9 ⛔
over 3,5 gola @1,75 ✅
over 1,5 gola w 1. połowie @1,75 ✅
Wszystkie kursy są z Totolotek.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Awans Lyonu za @4.55? Wjeżdżam. Czy są w stanie wygrać 3:0? Są. Dzieciaki z Ajaxu pod pewnym względem przypominają mi graczy Monaco - u siebie szczerzą kły a na wyjeździe tracą pazur. Lacazette od pierwszej minuty zagra zapewne tym razem a jego moc w ofensywie jest nieoceniona. Czy Holendrzy dadzą sobie wpuścić trzy bramy? Myślę, że jest na to szansa. Za niewielką stawkę jestem w stanie zaryzykować.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga europejska
Spotkanie: Lyon - Ajax
Godzina: 21:05
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,53
Bukmacher: eFortuna
Wczoraj poznaliśmy drugiego finalistę w lidze mistrzów Juventus - Real dziś czas poznać finalistów w lidze europejskiej. Ajax ma już praktycznie zapewniony finał, pokonali Oni w pierwszym meczu aż 4:1 Lyon, ale ten 1 strzelony gol przez Lyon może dawać jeszcze jakieś nadzieje, że odwrócą losy dwumeczu na swoją korzyść.

Lyon u siebie gra naprawdę bardzo dobrze, Ajax na wyjazdach gra gorzej.

Pierwszy mecz pomiędzy obiema drużynami to istny festiwal sytuacji podbramkowych, tam mogło być spokojnie 8:5 a nie 4:1, tylu sytuacji w jednym meczu dawno nie widziałem. Bardzo fajnie oglądało się tamto spotkanie.

Dziś to Lyon będzie prowadził grę jak to przeważnie robią grając na swoim boisku. U siebie potrafili pokonać Besiktas 2:1 czy Romę 4:2 to z Ajaxem również mogą sobie poradzić, natomiast Ajax potrafił tylko zremisować na wyjeździe z Legią 0:0, przegrać 0:2 z Schalke czy przegrać 1:2 z Kopenhagą.

Wydaje mi się, że dziś również obejrzymy wiele bramek dlatego do zwycięstwa Lyonu dodaję obie drużyny strzelą gola.

Dziś u gospodarzy nie zobaczymy: M. Yanga-Mbiwa, M. Diakhaby i C. Tolliso natomiast w Ajaxie nie zagra tylko D. Sinkgraven.

Moim zdaniem to spotkanie będzie dużo ciekawsze aniżeli drugi półfinał gdzie Manchester zmierzy się u siebie z Celtą Vigo, pierwszy mecz wygrał Manchester 1:0 i będzie bronił przewagi 1 bramki.



Powodzenia.
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Ależ kursy od rana skakały... Na pewno poleciał ostro w dół over 11,5 rożnych, bo widzę 1.70+, a rano miałem opcję 1.90+. Widać buki czują pismo nosem i odpowiednio się zabezpieczają... Jednak nie jest tak źle - na over korków gości kurs nawet wzrósł, spadł nieznacznie na Lyon. Dziwne, że nie poleciało współmiernie do ogólnej linii.
Do rzeczy. Obie ekipy zdobywają mnóstwo kornerów, jednocześnie dając sporo sobie nabić. Rzucę kilka liczb: Lyon last 5: 9-5 (Nantes), 6-8 (Ajax), 8-8 (Angers), 7-6 (Monaco), 4-9 (Besiktas). Ajax last 5: 12-5 (GA Eagles), 6-8 (Lyon), 3-3 (PSV), 4-10 (Schalke), 6-0 (Heerenveen). Tylko Ajax w meczu z PSV nie pokrył linii, jakie zamierzam tu zagrać. Było to jednak zaledwie trzy dni po dogrywce z Schalke.
Dzisiaj Lyon jeśli o czymkolwiek marzy, musi rzucić się na Ajax. Muszą zdecydowanie zaatakować od pierwszych minut. Holendrzy z kolei powinni rozważnie się bronić i czekać na kontry. Z pewnością będą szukać tutaj swoich okazji, bo przecież prawdopodobnym jest, że gospodarze strzelą dziś 3 bramki, a wtedy Ajax potrzebuje trafienia. Sytuacja jest o tyle komfortowa, że gol Holendrów tylko zwiększa szanse typu. Lyon będzie musiał nadal napierać, a goście mogą wypuszczać się z akcjami w poszukiwaniu drugiego trafienia, co zamykałoby raczej dwumecz.
Podsumowując - w każdej sekundzie meczu ktoś będzie musiał atakować. Jedni i drudzy są niezwykle łakomi na kornery, jak i sami ich nie unikają. Nie widzę innej możliwości, jak pokrycie następujących linii:
Lyon powyżej 6,5 rzutów rożnych @1.54 ⛔ ⛔ ⛔
Ajax powyżej 3,5 rzutów rożnych @1.54 ✅ ✅ ✅
Unibet
Ponad to myślę, że mimo wszystko to Lyon dziś wygra. Nie mówię oczywiście o awansie... Rewanż u siebie to zawsze ogromna determinacja. Poza tym Ajax wiele traci na wyjazdach. No i wychodzą tu z nastawieniem bardziej defensywnym. Kto ma wieść prym w ataku Lyonu jeśli nie powracający Lacazette ? Niewykluczone, że Francuz poprowadzi swój zespół nawet do finału rozgrywek.
Lacazette strzeli, a Lyon wygra @2.23 Unibet ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:05 Lyon - Ajax
Typy:
Lyon @ 1.70 ✅
powyżej 3.5 gola @ 1.87 ✅
Lacazette gol @ 1.58 ✅
buk: unibet
Powtórka z pierwszego spotkania?. Nie będę zdziwiony jak dzisiaj zobaczymy grad goli. W pierwszym meczu obie drużyny stworzyły sobie masę sytuacji podbramkowych lecz zabrakło skuteczności, pomimo, że wynik i tak był już wysoki. Dlaczego dzisiaj nie miało by być podobnie?. Do tego idę dzisiaj zdecydowanie w zwycięstwo gospodarzy. 4:1 w pierwszym meczu dla Ajaxu nie wróży dzisiaj niczego dobrego w kwestii awansu, lecz to jest Lyon. Ekipa, która potrafi narzucić swój styl i warunki gry. Gospodarze nie mają nic do stracenia i zapewne od pierwszych minut rzucą się na przeciwnika aby zacząć odrabiać straty. Gol strzelony w pierwszym spotkaniu na wyjeździe daje im jeszcze większe nadzieje na korzystny wynik. Ajax na wyjazdach gra słabiej niż u siebie, a gospodarze mają potencjał by sprawić im kłopoty więc liczę tu na dobrą skuteczność gospodarzy i ich zwycięstwo. Dlaczego Lacazette?. Jest to najlepszy strzelec Lyonu w Ligue1. Świetny młody i utalentowany napastnik w którym dzisiaj pokładane są duże nadzieje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Pierwszy mecz Ajax powinien wygrać 6-1 7-2.
Lyon w obie zagrał fatalnie, Ajax miał mnóstwo okazji na gole.
Dziś zapowiada się podobny mecz, kursy na bramki są niskie ale jest to uzasadnione.
Tak samo pisali przed rewanżem Realu. Skoro Real pojechal Atl u siebie to pewnie pojedzie na wyjezdzie. Jak bylo kazdy widzial. Szkoda ze Atl zatrzymalo sie po 2 golach bo jakby dokrecili to moglo by być 3. Nieważne.
Ja jestem zdania ze bedzie inaczej. Lyon rzuci sie do ataku jak wczoraj Atl i do przerwy muei prowadzic jesli mysli o awansie. Nawet przy 1:0 csy 2:0 mysle ze Ajax sie nie otworzy wiec do przerwy powinien cisnac tylko Lyon. Potem juz moze byc roznie.
LYON HT 1 @2.10 uni
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Tak samo pisali przed rewanżem Realu. Skoro Real pojechal Atl u siebie to pewnie pojedzie na wyjezdzie. Jak bylo kazdy widzial. Szkoda ze Atl zatrzymalo sie po 2 golach bo jakby dokrecili to moglo by być 3. Nieważne.

Ja jestem zdania ze bedzie inaczej. Lyon rzuci sie do ataku jak wczoraj Atl i do przerwy muei prowadzic jesli mysli o awansie. Nawet przy 1:0 csy 2:0 mysle ze Ajax sie nie otworzy wiec do przerwy powinien cisnac tylko Lyon. Potem juz moze byc roznie.

LYON HT 1 @2.10 uni
Wczoraj bramka Isco zabiła dla gospodarzy dwumecz, tak samo jak gol dla Ajaxu na 4-1 w pierwszym spotkaniu.
Lyon jest w stanie strzelić 4 gole, ale na czyste konto ja nie liczę.
Co do wczorajszego spotkania Real w drugiej połowie miał mnóstwo miejsca i nie wiem jakim cudem nie strzelił gola na 2-2, bo okazji miał od groma.
 
D 30

dadycool

Użytkownik
ok
Tutaj sprawa jest dość prosta. Lyon to wygra bo:
- może. Głupi powód ktoś powie ale Ajax przegrać może i to zrobi. Wczoraj przegrać mógł Real i też to zrobił.
- Ajax na wyjeździe i u siebie to dwie różne drużyny i to jest fakt.
- Ajax ma mega ważny mecz za 3 dni i 14.30 i to na wyjeździe. Tak się potoczyło im w lidze że mogę mistrzostwo zdobyć oczywiście szansę nikłe ale nie jest to możliwe pamiętamy jak rok temu to samo mistrzostwo przegrali frajersko to może w tym roku je wygrają a Feyenord je przegra. Także mają defekto 2.5dnia odpoczynku. Trochę mało. Im nie zależy na zwycięstwie dziś a tylko na tym żeby nie przegrać za wysoko czyli raczej spokojna gra obrona i może jeden gol.
- Lyon ruszy na moje oko jak wczoraj Atletico bo musi i strzela ta bramkę już w pierwszej połowie na moje oko.
Także Lyon 1.65 ✅✅✅✅
Lyon do przerwy 2.02 ✅✅✅✅✅
Lyon plus obie strzela 2.45 ✅✅✅✅ kursy wszystkie z Unibet.
Jest jeszcze jeden fajny bet Over 10.5 rogu po 1.53! A pierwszym meczu 14 rogów, sam Lyon na wyjeździe zrobił ich 8 u siebie kiedy według mojej teorii będą atakować od samego początku a Ajax bronić żeby sił nie tracić za dużo to sami mogą zrobić koło 10 a Ajax na pewno siła rzeczy że 2-3 nabije.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Brawo Ajax, w 100% zasłużony awans. Lyon 2 mecz z rzędu pokazał, że jest bandą frajerów, która potrafi zmarnować niezliczoną ilość sytuacji. Na szczęście jest Lacazzette, bez którego na 110% nawet nie zbliżyliby się do awansu. Tacy gracze jak Fekir, a w szczególności Cornet, to nie jest poziom finału Ligi Europejskiej. Fekir znów seryjnie kompromitował się w dogodnych sytuacjach, a ten rzut wolny z 17 metra wystrzelony poza stadion to podsumowanie poziomu tego śmiesznego grajka. Cornet to również nic nie znaczący anonim, nie oglądam Lyonu regularnie, ale chyba nigdy nie widziałem dobrego meczu tego kolesia. Ajax był bardziej konkretny i zasłużenie awansował. W finale zapewne nie podołają autobusowi Mourinho, bo to nie Lyon z dziurawa obroną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No i popatrzcie Państwo na finalistów pucharów europejskich - i zagadka ???? Kto się postawił Ajaxowi, a w LM Realowi? No kto? Oczywiście, to tak ku pokrzepieniu serc ????
A wracając do wczorajszego meczu to kto z oglądających mecz postawiłby, że Lyon wygra 1 poł.? Momentami nie dało się &quot;patrzeć&quot; na defensywę OL. Ale cuda się zdarzają i 45 min. odwróciła losy tego spotkania.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Brawo Ajax, w 100% zasłużony awans. Lyon 2 mecz z rzędu pokazał, że jest bandą frajerów, która potrafi zmarnować niezliczoną ilość sytuacji. Na szczęście jest Lacazzette, bez którego na 110% nawet nie zbliżyliby się do awansu. Tacy gracze jak Fekir, a w szczególności Cornet, to nie jest poziom finału Ligi Europejskiej. Fekir znów seryjnie kompromitował się w dogodnych sytuacjach, a ten rzut wolny z 17 metra wystrzelony poza stadion to podsumowanie poziomu tego śmiesznego grajka. Cornet to również nic nie znaczący anonim, nie oglądam Lyonu regularnie, ale chyba nigdy nie widziałem dobrego meczu tego kolesia. Ajax był bardziej konkretny i zasłużenie awansował. W finale zapewne nie podołają autobusowi Mourinho, bo to nie Lyon z dziurawa obroną.
Z drugiej strony Traore i Dolberg wyglądali miernie, pierwszy nie miał siły po 15 minutach a drugi się sam wywracał z piłka :grin:
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Z drugiej strony Traore i Dolberg wyglądali miernie, pierwszy nie miał siły po 15 minutach a drugi się sam wywracał z piłka :grin:
No tak, tylko że Dolberg w obu meczach pokazał takiemu Fekirowi, jak się wykorzystuje sytuacje bramkowe. W sumie Traore też. Przypomnę, że Fekir miał setkę na 2-3 i za chwilę poszła kontra i było 4-1. Jakże inaczej mógłby się potoczyć ten dwumecz. Traore żadnym wielkim piłkarzem też nie będzie, bo zsyłka do Ajaxu zazwyczaj oznacza spisanie zawodnika na straty, czego przykładem był choćby Bojan czy Arek Milik, którzy już nie wrócili do swoich klubów. Nie oszukujmy się, do lepszego klubu niż przyszły mistrz Anglii już nie trafi. Być może znajdzie kupca i przez swoje występy w Ajaxie wywinduje cenę, którą Chelsea za niego zgarnie, ale na jego powrót bym zbytnio nie liczył. Chyba, że znów na ławę.
Młodzi gracze Ajaxu raczej zostaną zjedzeni przez obrońców Man Utd, tam już nie będzie wjazdów w pole karne w każdej możliwej akcji, Ziyech nie pogra sobie przy Valencii, Dolberg i Traore zapewne nie będą mieli zbyt wielu okazji, Anglicy powinni ich zdominować i pewnie wygrać 1-0, bo w końcu finał jest poza Manchesterem ;)
No i popatrzcie Państwo na finalistów pucharów europejskich - i zagadka ???? Kto się postawił Ajaxowi, a w LM Realowi? No kto? Oczywiście, to tak ku pokrzepieniu serc ????
A wracając do wczorajszego meczu to kto z oglądających mecz postawiłby, że Lyon wygra 1 poł.? Momentami nie dało się &quot;patrzeć&quot; na defensywę OL. Ale cuda się zdarzają i 45 min. odwróciła losy tego spotkania.
A Dortmundowi 4 gole oprócz Legii strzelił tylko Bayern w Monachium. Na tle takich rywali występ mistrzów Polski nie wypada tak źle ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom