>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Olympiacos-Doxa

adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Witam. Nie wiedziałem w którym dziale zamieścić ten temat więc wklejam się tutaj...
Szukam ludzi którzy stawiali cokolwiek we wczorajszym meczu pucharu Cypru Olympiakos Nikozja-Doxa. Nie ważne w jakim buku. Chce tylko wiedziec jak wam rozliczyli zakłady i czy w ogóle rozliczyli. Pograłem w SB bardzo mocno na live w 30 minucie na over 4.5 gola i w przerwie na gospodarzy też za niemałą stawkę. Zakład do teraz wisi a na moje pytanie o rozliczenie zakładu otrzymałem odpowiedź:
Uprzejmie informuje, ze w zwiazku z tym spotkaniem prowadzone jest dochodzenie poprzez odpowiednia komisje sportowa. Komisja ta nakazala nam wstrzymac rozliczenia wszyskich zakladow dotyczacych tegoz spotkania na czas nieokreslony. W zwiazku z tym jestesmy zmuszeni pozostawic wszystkie zaklady wzniesione na te spotkanie jako otwarte. Przepraszamy za wynikle z tego powodu niedogodnosci.
W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami.
Serdecznie pozdrawiam,
Jacek
W regulaminie napisane jest:
9.7 Oficjalny rezultat zawodów jest ostateczny dla rozliczenia zakładu z wyjątkiem sytuacji, w których konkretne zasady stanowią inaczej. Późniejsze zmiany w rezultacie, czy to z powodu odwołań dyscyplinarnych, czy też z innych przyczyn, nie wpływają na rozliczenie zakładu. W przypadku, gdy Sportingbet uzna, że nie ma oficjalnego rezultatu, zakłady zostaną rozliczone w następujący sposób:
Wynik zostanie określony przez niezależny podmiot wybrany przez Sportingbet - werdykt będzie wiążący i ostateczny dla rozliczenia zakładu lub przez rozsądną i opartą na wszelkich dostępnych dowodach decyzję Sportingbet.

Oficjalny rezultat to 0-2 HT i 3-2 FT. Więc jakim prawem nie rozliczają tego kuponu? Jest tam naprawdę niemała kasa do rozliczenia a boję się że sobie poleca w kulki i anulują zakład. Jak z tym walczyć? Wie ktoś? I proszę o wypowiedź osób które też stawiały coś w tym meczu jak u nich wygląda sytuacja z rozliczeniem...Pozdrawiam i z góry dzięki.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Czyli takie same jak ja...No ja właśnie miałem 10 w przerwie na Nikozje i 9 na over. No ale nieważne jakie kursy, wpakowałem gruba kase a oni się zasłaniaja jakąś komisją. Każdy rozlicza tylko nie oni. Nie wiem jak z tym walczyć:/
 
favago 69

favago

Użytkownik
Poproś ab178 i dragao19 o screeny ich zakładów. Jak się chłopaki zgodzą zawsze będziesz miał się czym podeprzeć w walkach z bukiem.
Zapytaj też buka o jaką konkretnie komisję chodzi: niech podadzą nazwę, adres, stronę internetową. Jeśli ściemniają, to będzie im ciężko z tego wybrnąć.
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Patrzyłem na różnych stronach i wszędzie wynik jest jako ostateczny, nigdzie wzmianki nie ma o nieprawidłowościach a tym bardziej o komisjach żadnych. Co oni odwalają?
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Patrzyłem na różnych stronach i wszędzie wynik jest jako ostateczny, nigdzie wzmianki nie ma o nieprawidłowościach a tym bardziej o komisjach żadnych. Co oni odwalają?
No własnie ja sprawdzałem nawet na stronie Cypryjskiego związku PN,mimo że google słabo tłumaczy to wynik jest ostateczny i nie ma nawet wzmianki o jakichś nieprawidłowościach. Ściema straszna tylko nie wiem po co:/ Żeby chociaż odpisywali jak ludzie na maile to odpisali o jakichś komisjach i cisza... Na numer ze strony dodzwonić się żadne też nie da. Bez sensu takie sytuacje, gram u nich 5 lat bezproblemowo aż nagle przychodzi taka sytuacja to Cię zleją totalnie.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Napisali że instytucja ta to ESSA. Dziwne czemu jeśli zajęła się tym meczem to tylko SB poblokowała wypłaty...
 
K 56

kamil86

Użytkownik
Ja ten mecz zagrałem u naziemnych buków, ale śledziłem wynik na internetowych.
Sytuacja wyglądała tak: do przerwy wszystko wyglądało normalnie - Doxa strzela drugiego gola tuż przed przerwą i kurs na nią jest w granicach 1,2 - czyli ok. Cuda zaczynają się dziać w przerwie - bet365 całkowicie wycofuje mecz z oferty live, a na bwinie szaleństwa kursów, jakich dawno nie widziałem. Przez całą przerwę kurs na Doxę rośnie z szybkością kilkunastu groszy na minutę i w końcu na rozpoczęcie drugiej połowy jest bodaj coś około 2,2. Po szybkim golu na 1:2 na Olympiakos jest już 1,75, a po wyrównaniu 1,12 (!).
Jeszcze w 83 czy 84 minucie, przed golem na 3:2 na Olympiakos było ledwie 1,55.
Wałek ewidentny, ale fakt faktem, że wynik na boisku padł konkretny, więc nie ma powodów, żeby buki go nie uznały.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Kamil no dokładnie. te spadki szybkie kursów brały się stąd że masa ludzi stawiała na Nikozje, czytałem na jakimś zagranicznym serwisie że na Betfair obrót na tem mecz to ponad 8 milionów euro. Wałek był ale co to ma do moich pieniędzy to nie wiem...Gol na 2-2 padł przed 60 minutą...Napisałem do tego ESSA, zobaczymy co napiszą...
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Tam nieważne że kursy tak wariowały i w ogóle. Buki też wyczuwały fixa i dlatego. Chodzi o to że taki betfair rozliczył to normalnie a SB już nie może...A praktycznie to co tam leży to ostatnia kasa jaka mi została na buku bo reszte utopiłem na City. Nawet nie ma za co pograć a oni sobie będą dochodzenie robić jakieś.
Miał ktoś jakiś kontakt kiedyś z tą organizacją ESSA?
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Betfair zarabia na każdym zakładzie wygranym, więc jak fix był i mnóstwo osób grało to la nich tylko więcej kasy. Zwykły buk natomiast mógł stracić dużo przecież. Przy 0:2 i normalnym kursie na nikozje (jeżeli buk nie skorygował faktu, ze fix, albo w ogóle anulował).
 
Do góry Bottom