>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Operacja NBA PLAY-OFFS 2011 by Blaise

blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
W sobotę rozpoczyna się to na co czeka chyba każdy fan NBA, czyli faza playoff. Koniec z szalonymi, nie broniącymi drużynami, które jednego dnia rzucają 130pkt, po to by drugiego rzucić 80.. Tutaj mamy do czynienia z ukształtowanymi teamami, którym pojęcie &quot;defensywy&quot; nie jest obce. Dzięki temu łatwiej chyba jednak przewidzieć jak będą rozgrywać się poszczególne mecze i całe serie i trzeba to wykorzystać, choć oczywiście jak w każdych PO nie zabraknie na pewno niespodzianek..:cool:

A więc zaczynamy zabawę!(a właściwie operację;-))
stawkowanie od 1j do 3j
Na początek pogramy na faworytów-gospodarzy, którzy w g1 powinni spokojnie rozprawić się z niżej notowanymi rywalami.
Indiana Pacers @ Chicago Bulls -11,5 1,90 2j⛔
Philadelphia 76ers @ Miami Heat -10,5 1,90 2j⛔
Dwa najlepsze teamy sezonu zasadniczego na Wschodzie. Niestety ich rywale, mimo iż zdołali awansować do fazy PO (czego jednak na pewno nie dokonaliby w konf. zachodniej) to jednak gwarantują nam sweepy, czyli szybkie 4 meczowe (max. 5) serie na rzecz faworytów. Zarówno Bulls jak i Heat świetnie bronią, a to podstawa w playoffach i nie widzę innych możliwości jak bardzo pewnych zwycięstw contenderów.
W g1 na pewno gospodarze zaprezentują prawdziwą, nieustępliwą, twardą playoffową obronę i nie wróżę gościom dużych zdobyczy punktowych (zazwyczaj w pierwszych meczach serii pada bardzo mało pkt), dlatego również stawiam na dwa undery:
Indiana Pacers @ Chicago Bulls under 188,5 1,90 2j⛔
Philadelphia 76ers @ Miami Heat under 190 1,90 2j✅
Właściwie po dwa identyczne typy na te spotkania, ale tak to właśnie widzę na sobotni wieczór. Kolejne dwa sobotnio-nocne mecze nie wiem czy będę ruszał. Wolałbym na razie poobserwować, bo mogą to być bardzo wyrównane serie, ale myślę poważnie nad overem Magic Hawks. Linia ustawiona bardzo nisko. Orlando mimo posiadania Howarda, ale z Arenasem, Hedo, Richardsonem zamiast Gortata czy Pietrusa nie broni już tak doskonale jak w zeszłych sezonach, a ich obrona obwodowa jest wręcz słaba (Nelson, JRich, Hedo to naprawdę adefensywne trio).
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
I tripelek z Bet365:
Lider serii po 4g: Bulls, Heat, Lakers ako. 2,04 3j
3 zakłady, ale naprawdę super pewne. Możliwe, że te serie już skończą się po 4g, a w najgorszym wypadku faworyci mogą oddać po jednym meczu wyjazdowym.
i jeszcze:
Atlanta Hawks - zwycięzca serii 5,75 1j
to będzie z Magic wyrównana seria, dlatego value jest zdecydowanie po stronie Jastrzębi. Kluczowa będzie dyspozycja obrońców. Jeżeli Johnson zaliczy dobrą serię, czyli będzie prawdziwym liderem Hawks, Hinrich lepiej będzie rozumiał się z drużyną, a Crawford dorzuci swoje z ławki to jestem pewien, że Atlanta wyjdzie z tej rywalizacji zwycięsko. Smith i Horford zrobią swoje. Co ciekawe w RS 3-1 dla ATL!
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
tragedia pierwszy dzień PO. Jestem w szoku jeszcze. Bullsi i Heat wygrali swoje mecze ostatecznie, ale szczególnie Chicago potrzebowało do tego wiele szczęścia. Cały mecz przegrywali z Indianą, by skutecznie finiszować dopiero w końcówce. Miami też mecz close. Nie spodziewałem się w życiu tego. Prawie 8seed ukradł pierwszy mecz serii 1seedowi. Nie często to się zdarza i tak też było tym razem i koniec końców wygrali faworyci. Podłamany wynikami i stratami postanowiłem nic nie grać już na noc, mimo iż jak pisałem bardzo podobał mi się typ na over w Orlando. Nie zagrałem. Wynik? Overek jak w masełko, w połowie 4q.
trzeba wyciągnąć wnioski i grać dalej. Może jednak trochę zbyt pochopnie postawiłem na wysokie zwycięstwo gospodarzy i nie doceniłem ich rywali. W każdym bądź razie dalej jestem przekonany o 4, max 5 meczowych seriach.
na dziś:
Memphis Grizzlies@San Antonio Spurs -5 1,76 3j
Co tu dużo pisać. Spurs zdecydowani faworyci meczu i całej serii. Memphis gra naprawdę nieźle, fajną ławkę mają, jednak właściwie 0 doświadczenia w PO jako drużyna (kilku jak Randolph czy Battier oczywiście znają już smak playoffów), a na przeciwko nim staną starzy wyjadacze, drużyna, która zdominowała w pewnym sensie ligę przez ostatnią dekadę. Grizzlies pewnie postawią im pewien opór w tym meczu, w serii wygrają może 2 spotkania, ale nic więcej. Mogą sobie wierzyć, że mają z nimi 2-2 w RS, więc to będzie wyrównana seria, jednak... Jednak tak nie będzie. Nie będzie też pewnie dziś blowoutu, ale niezagrożone zwycięstwo (ok. 10 punktowe) Spurs.
e: nie zagrać ma w g1 Manu, ale typ podtrzymuję jak najbardziej
e2: jednak ma zagrać ;-)

Denver Nuggets@Oklahoma City Thunder -4,5 1,76 2j
Wszyscy upatrują tą serię jako jedną z najbardziej wyrównanych, z g7, ale ja myślę, że Oklahoma będzie potrzebowała max. 6 meczy do zwycięstwa, może nawet 5. Nuggets grali w RS ostatnimi czasy naprawdę dobrze i jest to o tyle szokujące, że po wymianie z Knicks, czyli stracie Melo wszyscy wróżyli im wypadnięcie z PO, a oni byli do końca jedną z najgorętszych drużyn. Teraz jednak przychodzi PO i myślę, że wyjdą wszystkie braki i wady ekipy George&#39;a Karla. Samorodki nieźle bronią, mają sporo niezłych strzelców, jednak brak tam prawdziwych liderów, gtg, którzy by mogli dla nich wygrywać mecze czy serie w PO. Lawson, Chandler, Gallinari, Nene, Felton.. Każdy z nich to dobre wybory na 2-3 opcje strzeleckie, jednak żaden nie nadaje się na pierwszą strzelbę, której po przeciwnej stronie nie brakuje. Siłą Denver jest zespołowość, ale w PO potrzeba lidera. Tam takiego nie ma. W Oklahomie nie mają takiego problemu, ponieważ jest oczywiście czołowy koszykarz ligi Durant czy ciągle czyniący olbrzymie postępy Russel Westbrook. Już rok temu Oklahoma potrafiła sprawdzić olbrzymie problemy w serii Lakersom z najgorszym centrem ligi, teraz mają dobrego defensywnego klocka, który zbierze, zastawi, pobroni, poblokuje i tego właśnie im brakowało. OTC może powalczyć nawet o zwycięstwo w konf. zachodniej i nie będzie miało jakiś wielkich problemów w tej serii.
Miałem pisać analizę do meczu, a właściwie wyszła analiza do całej serii. Wiadomo mecze u siebie trzeba wygrywać, więc Oklahoma na pewno dobrze rozpocznie serię. Sytuacja jak ze Spurs. Pogrom raczej nie, ale pewne zwycięstwo i pokrycie hc przez Thunder.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
I tripelek z Bet365:
Lider serii po 4g: Bulls, Heat, Lakers ako. 2,04 3j⛔
3 zakłady, ale naprawdę super pewne. Możliwe, że te serie już skończą się po 4g, a w najgorszym wypadku faworyci mogą oddać po jednym meczu wyjazdowym.
i jeszcze:
Atlanta Hawks - zwycięzca serii 5,75 1j✅
to będzie z Magic wyrównana seria, dlatego value jest zdecydowanie po stronie Jastrzębi. Kluczowa będzie dyspozycja obrońców. Jeżeli Johnson zaliczy dobrą serię, czyli będzie prawdziwym liderem Hawks, Hinrich lepiej będzie rozumiał się z drużyną, a Crawford dorzuci swoje z ławki to jestem pewien, że Atlanta wyjdzie z tej rywalizacji zwycięsko. Smith i Horford zrobią swoje. Co ciekawe w RS 3-1 dla ATL!
NARESZCIE KONIEC 1 RUNDY! Niestety była ona tragicznie dla mnie, kilka dziwnych meczy, serii, ale na szczęście to już koniec. Chyba trochę zaszkodziło mi to, że &quot;siedzę&quot; w tym już ładnych parę lat i np. właśnie przez to, nie potrafiłem obiektywnie dostrzec jak słabi są Spursi.. Kiedyś mogli oni przegrywać w meczu, serii, ale na koniec Manu, Parker włączali wyższe biegi i było pozamiatane. Dziś już tego zabrakło, ale trudno, mam nauczkę.
Nowa runda, nowe nadzieje, bardziej ustabilizowane drużyny. Wszystkie pary zapowiadają się niesamowicie..
dzisiejszy mecz Miami z Bostonem odpuszczam, tylko typ na zawodnika, o którym pisało już wiele osób i ja w temacie o NBA.
Chris Bosh under 17,5 pts 1,83 2j✅
i jeszcze:
Ray Allen over 16,5 pts 1,83 2j✅
Allen kosmiczne cyferki w serii z NYK, widać, że w świetnej formie strzeleckiej jest. Na pewno obrona Miami skupi się na Pierce i Rondo, bo Allen tak czy siak ma swoje rzuty po zasłonach. Jeżeli Boston chce wyrwać dziś HCA Heat to niezbędna jest dobra gra na dystansie Allena.
W drugim meczu wykażę się albo swoją konsekwencją albo swoją głupotą i uparciem, zobaczymy, ale zagram kolejny raz na OKC, a przeciwko Memphis:
Memphis Grizzlies@Oklahoma City Thunder -5,5 1,76 2j⛔????
Memphis wygrało serię z faworyzowanymi przeze mnie Spurs, Randolph wykazał się niesamowitym cojones w końcówce ostatniego meczu i pokazał, że jest wart nowego kontraktu, ale jednak nie widzę powodu dla którego miałyby powtórzyć Niedźwiadki ten sukces z Oklahomą, która w świetnym stylu rozprawiła się z Denver. Bardziej niż siłę Grizz widziałem słabość Spurs w ich serii. Memphis brakuje obwodowego strzelca pod nieobecność Gaya i myślę, że to dyskwalifikuje ich w tej rywalizacji. OKC z kolei pod koszem trochę ze scoringiem średniawo, ale Ibaka, Perkins, Collison mogą naprawdę wyłączyć z zabawy podkoszowy duet Grizzlies - Randolph - Gasol. Ci z kolei na obwodzie mogą przeciwstawić się Durantowi i Westbrookowi Tonym Allenem i Shanem Battierem, jednak liderów OKC nie da się wyłączyć, tylko trochę ograniczyć, a i to będzie niezwykle trudne, gdyż szczególnie KD pokazał, że jest w formie w serii w Nuggets. Zobaczymy co zwycięży, siła obwodowa czy podkoszowa? Chociaż ja nie mam co do tego wątpliwości. Dzisiaj OKC, którzy obecnie najlepiej wyglądają na Zachodzie powinno mocno zacząć pewnym winem, tym bardziej, że Memphis są świeżo 1,5 dnia po ostatnim meczu z Ostrogami.
I długoterminowy:
C&#39;s - Heat lider po 4 games: remis 2,30 3j
rywalizacja powinna rozstrzygnąć się w 7, min. 6 meczach, ale po pierwszych 4 myślę, że będziemy mieli stan remisowy.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
jeszcze jeden typ na zawodnika w meczu na Florydzie:
Dwayne Wade over 5,5 rebounds 1,71 2j⛔
w pierwszym meczu powinno być underowo, twarda obrona, sporo niecelnych rzutów, dlatego wiele okazji do zbiórek, a centrzy Miami zbierają słabo, więc muszą to robić forwardzi i guardzi. Dodatkowo Boston też bez Perka jest zespołem mającym spore problemy na deskach. DWade w każdym meczu z Phillą przekraczał granicę 5 zbiórek, więc tym bardziej powinien to uczynić w tym spotkaniu.
i Kevin Garnett over 9,5 rebounds 1,71 2j⛔????
analiza podobna jak do typu z Wadem. J&#39;O da dobrą obronę, jakiś blok, ale do zbiórek to raczej nie skacze, Krstić to w ogóle porażka, jeśli zagra. Szak chyba dalej poza grą, więc ktoś musi zbierać i tym kimś jest Garnett. W serii z NYK w każdym meczu min 10zb.
ps. to co wyrabia Oklahoma przechodzi moje najskrytsze przemyślenia dotyczące tego meczu.. Chociaż może powinienem postawić pytanie odwrotne - co wyrabia Memphis? Randolph tróje napieprza..
OGŁASZAM WSZEM I WOBEC - PO RAZ OSTATNI W TYCH PO POSTAWIŁEM PRZECIWKO DRUŻYNIE MEMPHIS GRIZZLIES.
eehhh, nie wiem po co na koniec wyjechałem z tymi typami na zbiórki. Wade w ogóle nie był zainteresowany, a KG dobrze zaczął, to potem na złość nic mu w ręce nie chciało wpaść..
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Joe Johnson over 3,5 assist 1,62
nie powinien mieć problemów z przekroczeniem tej granicy asyst. Linia wystawiona na podstawie apg z serii z Magic, a tam trafiły mu się dwa mecze po 1 asyście. Raczej dzisiaj tak nie będzie. Tym bardziej jeżeli obrona Byków skupi się na nim jako na liderze Hawks. Dodatkowo brak Hinricha, a Teague rozgrywa jak moja babcia, więc będzie tylko przeprowadzał piłkę przez połowę, a to oznacza więcej piłki w rękach dla JJ i kreowanie przez niego partnerów.
Al Horford over 13,5 points 1,83
słabiutka seria z Magic, więc trzeba zacząć coś grać, a Pan Al na pewno umiejętności ma. Byki skupią się pewnie na obwodzie bardziej - Johnsonie i Crawfordzie, więc pod koszem powinien Horford trochę popunktować. Zobaczymy kto będzie go krył - Carlos czy Joakim, ale tak czy siak linię powinien przekroczyć.
Jason Terry over 14,5 points 1,83
co tu dużo pisać. Druga strzelba Mavs. Jeżeli ci chcą walczyć z Lakers, to musi wspierać Dirka i dorzucać swoje min 15 pkt. Z PTB miał mecze świetne, ale też słabe, Dzisiaj liczę na po prostu niezły w jego wykonaniu i w takim przypadku powinien rzucić ze 20 pkt.
Josh Smith over 7,5 rebounds 1,83
po wczorajszej klęsce ze zbiórkami ponawiam próbę. Smith jest świetnie zbierającym zawodnikiem z pozycji small forwarda i powinien przy dzisiejszym underowym meczu z 10 piłek zebrać, tym bardziej, że Collins czy Zaza na C zbierają bardzo przeciętnie.
Joakim Noah over 9,5 rebounds 1,83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom