>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Opłacalność bukmacherki

mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Prowadziłem temat wyłącznie w 2017 roku... Wcześniej typy podawałem w działach tematycznych, ale już są w archiwach...
Przeciez podawales typy w 15 i 16 w temacie...
Jak masz taka wybiorczosc co do statystyk to sie nie dziwie, ze plus wykazujesz ????
 
C 82

chriskola

Użytkownik
No to ja Ci wierze... tylko rozumiesz podałeś ile w sumie 4 typy z sts tutaj. Co to było pewnie Chorwacja 1-3, Francja win world cup?
Obojętne zreszta, chodzi o to ze ta próba jest 0. Nie mówię Ci ze będziesz przegrywał ale nie utrzymasz skuteczności takiej przy próbie 100, 200 itd typów
Tez mam screen ze np zagrałem 2 mecz na 20 kuponach później 2 itp i mam serie na zielono ale taka próba to nic.
Zrozum dyskusja się zaczęła od stwierdzeń ze dóbry typer przy 100 typach ma 90% skuteczności ;)
Nikt Ci nie kwestionuje, ze mogłeś trafić 5 typów z rzędu. Ja grając sporo miałem dni z seria 11 po kursach 2-5. Ale przyjdzie dzień ze masz 20 na minusie, bo matematyki nie oszukasz.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/adamo80.123597/page-2
To jest jego temat, polecam przejrzec cale 17 stron od poczatku - ale przejrzyjcie typy a nie rozliczenia (bo porownujac jego typy z tym jaki niby jest yield to mozna sie niezle usmiac typ chyba nowa matematyke wymyslil). Jezeli na przestrzeni calych 17 stron koles wyszedl chociaz na 0 to ja jestem znakomitą baletnicą XDDD - aa i pamietajcie bierzcie pod uwage ze kursy sa podawane bez odjecia podatku chociaz nie za wiele to zmienia bo nawet i bez odejmowania podatku typ na plus nie wyszedlby na pewno ;)
Przejrzenie tego tematu chyba moze na dobre zakonczyc dyskusje na temat tego kolesia ;)
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
To, ze bukmacher żyje z marzy w ogóle nie ma znaczenia, zupełnie inny temat
Jesteśmy w temacie opłacalność bukmacherki, a skoro tak, to jak chcesz wygrywać, to musisz ową marżę przeskoczyć.
Dla mnie nie istnieje coś takiego, jak źle wystawiony kurs czy pomyłka bukmachera. Oczywiście poza przypadkiem, że buk da kursy na odwrót, ale to i tak nic nie da, bo rozliczy wtedy po swojemu i podeprze się regulaminem.
Kursy zawsze są tylko szacunkowe i oparte na tym, co było.
Jeden buk da wiecej, inny mniej, ale tu o żadnej pomyłce mowy być nie może.
I możesz mieć na Barcę 1,20 - 1,30 albo i więcej - ale nic ci po tym jak Barca nie wygra.
Ale załóżmy, że Barca wygra, a ty drapniesz kurs 1,30
Wtedy każdy powie, że kursy były źle wystawione.
Przed meczem można tylko dywagować, że bukmacher się pomylił, że źle wystawił kurs.
Matematyka odgrywa swoją rolę, ale w żadnym wypadku nie jest przesądzająca.
Znajomość sportu także.
Znanych sportowców często później poznajemy, jako tych co toną w długach, bo pomoczyli.
Adamo napisał dobrze, że inne cechy są potrzebne.
Ja dodam, że trzeba mieć intuicję, znajomość psychologi, umiejętność obserwacji i wyławiania określonych schematów, które rządzą każdymi rozgrywkami.
Można wtedy nie wpadać na miny albo wyłowić bukmacherskie perełki, z tym, że to nie ma nic wspólnego z pomyłką bukmachera.
Ale też trzeba mieć mocną psychikę, odwagę i pewność, by to wykorzystać.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Kolego napisałem ze nie ma znaczenia do dyskusji bo nie będę wchodził w ten temat wiadomo, ze przy grze ma znaczenie.
Kursy są złe wystawiane. Piszesz bzdury, nie raz linie na koszu czy siatce masz po 1.7-1.9, a nagle znajdziesz ten sam typ (czasem inaczej nazwany) po kursie 2.15 przykładowo.
Lub tez masz zakład łączony gdzie normalnie mnożąc kurs miałbyś 3 a masz 3.5 itd itp
Jeżeli nie rozumiesz przykładu, to będę wybierał z ofert mecz gdzie najwyższy kurs na runku jest 1.2 i będę grał u Ciebie po 1.3 co tydzień. Zgodzisz się na takie coś? Jeżeli nie to sam odpowiedz sobie dlaczego.
To co mówisz ma znaczenie i to jesy jasne jak słońce.
Dodatkowo oprócz psychiki etc najważniejsze jest zarządzanie budżetem.
Tylko dyskusja tu jest o tym, ze możesz sobie wsadzić te cechy w 4 litery jak grasz -EV!!!!
Będziesz po prostu wolniej przegrywał, co Ci z tych cech kiedy z góry grasz coś poniżej 1 ev.
Zwyczajnie prawdopodobieństwo * kurs &gt; 1
Jeżeli jest inaczej wg Ciebie to nie ma o czym pisać, bo to taka dyskusja jakbyś tłumaczył komuś ze 2+2 jest 4, a ktoś Ci odpowiadał jak będziesz spokojnie dodawał i dokładnie policzysz i bez emocji to czasem 5 wyxhodzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Jasne ze kursy sa zle wystawiane, i to dzieki temu niektorzy typerzy zarabiaja. Sam powiedziales ze bukmacherzy wystawiaja kursy na podstawie tego co bylo, sluza do tego odpowiednie metody ktore biora pod uwage wszystkie schematy jak tylko taki schemat czy prawidlowosc pojawia sie w danej lidze. Metody analizy danych sa w tych czasach tak rozbudowane ze nie ma tu mowy o zarabianiu na jakis pseudo systemach .. po prostu nie ma czegos takiego. Czesto kursy sa wystawiane nieprawidlowo: przyklad: Druzyna ma zla serie i przegrywala ostatnie spotkania ale ty ogladales to spotkanie i widzisz ze nie grali zle lub widzisz szanse ze w kolejnym meczu zagraja lepiej a kurs jest wystawiony na ta druzyne wysoki bo wyniki dla tej druzyny nie byly korzystne. Oczywiscie nie ma tu zadnej prawidlowosci podalem tylko przyklad.
i powtarzam nie ma mozliwosci zeby oplacalne byly jakies pseudo systemu typu jakies progresje na przelamanie w tenisie czy jakies progresje na gol do ktorejs minuty... po prostu NIE MA CZERGOS TAKIEGO. Metody analizy danych szacuja prawdopodobienstwo tego... nie wygrasz z tym..
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No to ja Ci wierze... tylko rozumiesz podałeś ile w sumie 4 typy z sts tutaj. Co to było pewnie Chorwacja 1-3, Francja win world cup?
Obojętne zreszta, chodzi o to ze ta próba jest 0. Nie mówię Ci ze będziesz przegrywał ale nie utrzymasz skuteczności takiej przy próbie 100, 200 itd typów
Tez mam screen ze np zagrałem 2 mecz na 20 kuponach później 2 itp i mam serie na zielono ale taka próba to nic.
Zrozum dyskusja się zaczęła od stwierdzeń ze dóbry typer przy 100 typach ma 90% skuteczności ;)
Nikt Ci nie kwestionuje, ze mogłeś trafić 5 typów z rzędu. Ja grając sporo miałem dni z seria 11 po kursach 2-5. Ale przyjdzie dzień ze masz 20 na minusie, bo matematyki nie oszukasz.
Ale właśnie o to chodzi, żeby tak dobierać zdarzenia, tak się do nich przygotowywać żeby minimalizować straty. W STS to szczerze mówiąc było granych więcej typów jeszcze z I poł roku, ale nie wiem dlaczego, ale nie udało mi się ich przefiltrować...
Łącznie od 2014 mogło być już 100-200 typów i skuteczność utrzymuję. Nie twierdzę, że 90% bo rozróżnijmy to o czym pisałem teoretycznie, że tak można grać do tego co ja sam osiągnąłem... To 2 różne sprawy... Pisałem też, że mi jest bliższa ta strategia co też nie oznacza, że ją stosuję w 100%.
Ja u siebie łącze po prostu różne elementy... Nie jestem żadnym zawodowym graczem i daleko mi do jakiegoś mądrzenia się, ale po prostu traktując to jako hobby i grając u polskich buków też od 2014 zarabiam rok w rok i nie nawalam codziennie dziesiątek typów... Po prostu chcę powiedzieć, że tak też można...
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Nigdy nie grałem nielegalnie. Miałem na myśli, że u polskich buków zawsze polowałem na grę bez podatku np w piątki w Totolotku, w Fortunie z okazji MŚ itd.... Parę lat temu to były początki i miałem olbrzymie straty, a w drugim roku wychodziłem na 0. Zresztą grałem wtedy chwalonymi w tym wątku strategiami: dużo, tanio, tesco... ????
Bet365, Sportingbet etc także było nielegalne w 2013r a z tego co widziałem grałeś tam ????
Wtedy omijałeś podatek więc plus powinien być jeszcze większy ale każdy wie co robi, pisze etc.
Grunt aby wyjść na swoim.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bet365, Sportingbet etc także było nielegalne w 2013r a z tego co widziałem grałeś tam ????
.
To, źle widziałeś... Nie grałem tam... Zresztą jak Ty mogłeś coś widzieć jak Ciebie wtedy jeszcze nie było na forumkowym świecie... Konto od lutego 2016...
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
To, źle widziałeś... Nie grałem tam... Zresztą jak Ty mogłeś coś widzieć jak Ciebie wtedy jeszcze nie było na forumkowym świecie... Konto od lutego 2016...
Byłem i to wcześniej niż Ci się drogi kolego wydaje ????
Zobacz swoje posty z 2013 roku gdzie grałeś:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/mistrzostwa-swiata-u20-turcja-2013-21-06-13-07.93186/#post-3695958

Kłamca? Jest więcej tego.
To tylko potwierdza aby nie każdy kto to przeczytał myślał iż jak ten wątpliwy w swych zeznaniach użytkownik ogrywa ( dobrze dorabia ) sobie grając z podatkiem cały czas tylko mówiąc o tej baletnicy.
A TUTAJ własny temat których nielegalnych omijać po własnych doświadczeniach opisanych przez Ciebie.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/polowanie-na-surbetowcow.93585/
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sven miałem konta w bet365, owszem ale wtedy przebywałem w UK, a miałem na myśli, że nie grałem u nielegalnych u nas... Po za tym to było w 2013
A Tobie z takim zacięciem to proponuję iść do Izby Celnej i donosić na forumowiczów. W 2015-2017 to tysiące osób podawały bet 365...
Nie ma sensu dalej pisać, a post raportuję jako spam bo piszemy o opłacalności bukmacherki, a nie linczujemy adamo...
Skończmy ten temat już , wystarczy wejść w jego temat i zobaczyć jak typ &quot;ogrywa &quot; buka
Właśnie przez takie osoby jak Ty ja sam nie prowadzę tematu w 2018 r i odeszło stąd wielu dobrych typerów... Sam coś zaproponuj - pokaż w swoim temacie jak ogrywasz buka, a nie jedyne co to krytykujesz... !!!
A jak coś masz do mnie to zapraszam do mojego tematu i powiedz co twoim zdaniem się nie zgadza... Wierz mi - wtedy kiedy prowadziłem temat sporo osób mi patrzyło na ręce, sprawdzało statystyki i podawane typy i nikt nie zarzucił mi kłamstwa !!!
KOŃCZĘ TEN TEMAT TUTAJ - ODECHCIEWA SIĘ CORAZ BARDZIEJ PISAĆ NA TYM FORUM !
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Skończmy ten temat już , wystarczy wejść w jego temat i zobaczyć jak typ &quot;ogrywa &quot; buka
Zgadza się.
Nie wydaje mi się aby administracja usunęła post który pokazuje coś co trochę mówi o człowieku, który gubi się w zeznaniach.
Ja sam gram nie od dziś bez podatku i tego nie ukrywam jak większość tutaj.
PS. (Data rejestracji nie zawsze świadczy o czytaniu na forum czy posiadanej wiedzy.)
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Już abstrahując od wszystkiego to nie zgadza się to ze yield w temacie masz policzony nie z typów w temacie a ze swojego excela, co się nie zgadza.
Dodaj do tego wcześniejsze typy właśnie ze swojego tematu z poprzednich lat i policz jaki yield Ci wyjdzie.
Nie mówię ze musi być ujemny ale będzie tez na pewno dużo niższy niż podajesz.
Teraz dodaj jeszcze 12% podatku bo mówisz ze grałeś głównie w promocjach. I masz odpowiedz ze albo będziesz przy 0 albo na minus.
I o to chodzi tylko od samego początku w naszej dyskusji.
Jeszcze podajesz przykład 70%+ skuteczności i grę z podatkiem.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
A najlepsze jest to, ze promujesz granie kilku typow rocznie, twierdzisz, ze zagrales 100-200 typow od 2014 roku, a w samym 2017 w swoim temacie masz prawie 200.
Na kazdym kroku klamiesz kolego.

W ogole cale dyskusje forumowe, gdzie ktos pisze, ze zarabia tyle i tyle, robi taki i taki yield, a to wszystko nie ma pokrycia w tematach na forum, powinny byc z miejsca wywalane, bo po co to.
Moze sobie byle janek wejsc i napisac, ze robi wielkie zyski, cuda bo i tak nikt tego nie zweryfikuje.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Adamo80 tak ciągle piszesz o tym Totolotku, że grasz bez podatku, ale co z tego? Podczas mundialu wszedłem na ich stronę i te kursy to jest katastrofa w porównaniu np. z Fortuną. Nie wiem czy już lepsza nie jest Fortuna z podatkiem... Skoro tam niby regularnie zarabiasz, to podawaj typy na zagranicznych forach biorąc kursy np. z Pinnacle czy 1xbet i po jakimś czasie wprowadź płatne typy i jesteś ustawiony. Jak będziesz miał regularny yield ok. 30%(co to dla Ciebie, skoro tak kosisz nasze buki), to ludzie kupowali typy jak ciepłe bułeczki.
Podawać kursy od nielegalnych przecież możesz, to nie jest zabronione, żeby wchodzić na takie strony i podawać z nich kursy.
 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Adamo prosiłbym jak i wielu innych użytkowników o niekarmienie trolli.
Dla nich bukmacherka to matematyka.
A oni zamiast meczy,drużyn,zawodników obstawiają kursy.
Nie ważne jest co grają kto z kim gdzie i dlaczego.
Ważne są wystawione kursy przez bukmachera który się czasem myli i trzeba to pokazać.
Najważniejszy jest rachunek prawdopodobieństwa.
Osoby które grają z podatkiem to skończeni idioci kosmici i osoby nie warte własnego zdania.
Ludzie którzy prowadzą własne tematy na forum to frajerzy i bajkopisarze.
A oni pozjadali wszelkie rozumy i są bogami świata i wszechświata.
To trzeba mieć łeb. :facepalm:
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom