>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Orange pobiera pieniądze

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mój brat ma telefon w orange na kartę, od paru dni codziennie pobiera mu coś 2,46zł koło godziny 14. Sprawdzałem , nie ma żadnej melodi na czekani włączonej, internety pokasowałem a nadal pobiera. SMSY niestety skasował więc nie mogłem zobaczyć czy jakiegoś newslettera nie zamówił ale z tego co mówi to raczje nie, tylko smsy typu &#39;wyslij smsa wygraj AUDI&#39; (jak to w orange)
Wie ktoś jaka może być tego przyczyna?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Mój brat ma telefon w orange na kartę, od paru dni codziennie pobiera mu coś 2,46zł koło godziny 14. Sprawdzałem , nie ma żadnej melodi na czekani włączonej, internety pokasowałem a nadal pobiera. SMSY niestety skasował więc nie mogłem zobaczyć czy jakiegoś newslettera nie zamówił ale z tego co mówi to raczje nie, tylko smsy typu &#39;wyslij smsa wygraj AUDI&#39; (jak to w orange)
Wie ktoś jaka może być tego przyczyna?
Mam ten sam problem tylko w Erze,co miesiąc z konta znika mi około 11,12 pln,dzwoniłem na biuro obsługi klienta,ale tylko mnie zbyli i powiedzieli,że nie mam włączonego żadnego dodatkowego pakietu czy tam jakiejś wypasionej funkcji,na dodatek zmieniłem telefon na bardzo przeciętny,gdyż wyrosłem już z bajerów i nie potrzebuje tego,także mam pewność,że nic nie aktywowałem.Planuję już od jakiegoś czasu zmienić nr,ale ten mam kilka lat i ma go mnóstwo osób,mam go zarejestrowanego gdzie popadnie i to mnie trzyma przy pozostaniu w Erze.......nie wysyłałem nigdy żadnego sms na &quot;puste sms&quot; i inne pierdoły,a mimo to dostaje od nich wiadomości,w Erze też dzień w dzień wygrywam Mercedesa:?Niestety sieci chyba nas okradają,bo zauważyłem podobny problem u wielu osób.Problem Twojego brata polega na tym,że wysłał gdzieś sms pod numer rozpoczynający się od cyfr 72..,gdyż to po nich jest pobierana opłata w postaci 2,46pln 2zł + 23% Vat,musiał coś aktywować o czym nie wie,może mobilne gg?? hmmm.....
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Mój brat ma telefon w orange na kartę, od paru dni codziennie pobiera mu coś 2,46zł koło godziny 14. Sprawdzałem , nie ma żadnej melodi na czekani włączonej, internety pokasowałem a nadal pobiera. SMSY niestety skasował więc nie mogłem zobaczyć czy jakiegoś newslettera nie zamówił ale z tego co mówi to raczje nie, tylko smsy typu &#39;wyslij smsa wygraj AUDI&#39; (jak to w orange)
Wie ktoś jaka może być tego przyczyna?
najlepiej idź do salonu.
wydaje mi się ,że jest to &quot;promocja&quot; 7400.
Planuję już od jakiegoś czasu zmienić nr,ale ten mam kilka lat i ma go mnóstwo osób,mam go zarejestrowanego gdzie popadnie i to mnie trzyma przy pozostaniu w Erze....
przecież możesz przenieść numer do innego operatora.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Ja przenosiłem nr z Ery do Play i bezproblemowo przenieśli w ciągu kilku godzin. Najpierw dostajesz nową kartę SIM z nowym numerem, a później do tej karty przypisują Ci Twój stary numer.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
jako pracownik tej firmy ???? moge wam powiedziec tylko ze te 11zl na miesiac to nic przy rachunku na ok 23000 jaki juz widzialem, gdzie 99% rachunku byla nabita przez gry i loterie
 
N 12

nipek

Użytkownik
Witam !

Wiecie może co to jest za numer 4892578 ? Chodzi o to że dziewczyna sprawdzała dzisiaj połaczenia i widnieje owy numer sms za kwotę 30 zł.. I za cholerę nie może sobie przypomnieć czy wysyłała na ten numer czy nie..
 
Do góry Bottom