• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Orange pobiera pieniądze

Temat na forum 'Elektronika' rozpoczęty przez Ted, Marzec 11, 2011.

Więcej tematów od Ted
    1. Ted ModTeam Członek Załogi

Ted
      Polubienia:
      57
      Mój brat ma telefon w orange na kartę, od paru dni codziennie pobiera mu coś 2,46zł koło godziny 14. Sprawdzałem , nie ma żadnej melodi na czekani włączonej, internety pokasowałem a nadal pobiera. SMSY niestety skasował więc nie mogłem zobaczyć czy jakiegoś newslettera nie zamówił ale z tego co mówi to raczje nie, tylko smsy typu 'wyslij smsa wygraj AUDI' (jak to w orange)

Wie ktoś jaka może być tego przyczyna?

2. BrooklynBounce Dobrze znany użytkownik

BrooklynBounce
      Polubienia:
      0

Mam ten sam problem tylko w Erze,co miesiąc z konta znika mi około 11,12 pln,dzwoniłem na biuro obsługi klienta,ale tylko mnie zbyli i powiedzieli,że nie mam włączonego żadnego dodatkowego pakietu czy tam jakiejś wypasionej funkcji,na dodatek zmieniłem telefon na bardzo przeciętny,gdyż wyrosłem już z bajerów i nie potrzebuje tego,także mam pewność,że nic nie aktywowałem.Planuję już od jakiegoś czasu zmienić nr,ale ten mam kilka lat i ma go mnóstwo osób,mam go zarejestrowanego gdzie popadnie i to mnie trzyma przy pozostaniu w Erze.......nie wysyłałem nigdy żadnego sms na "puste sms" i inne pierdoły,a mimo to dostaje od nich wiadomości,w Erze też dzień w dzień wygrywam Mercedesa:?Niestety sieci chyba nas okradają,bo zauważyłem podobny problem u wielu osób.Problem Twojego brata polega na tym,że wysłał gdzieś sms pod numer rozpoczynający się od cyfr 72..,gdyż to po nich jest pobierana opłata w postaci 2,46pln 2zł + 23% Vat,musiał coś aktywować o czym nie wie,może mobilne gg?? hmmm.....

3. Lorenzz Dobrze znany użytkownik

Lorenzz
      Polubienia:
      0
      ja bym przeszedł się do punktu orange :) Bo po co bez sensu tracić pieniądze :)

4. Damianho91 Dobrze znany użytkownik

Damianho91
      Polubienia:
      0
      a nie mozesz zadzwonic do boku ? tam wyjasnic powinni

5. panmam2 Dobrze znany użytkownik

panmam2
      Polubienia:
      0
      najlepiej idź do salonu.
      wydaje mi się ,że jest to "promocja" 7400.
      przecież możesz przenieść numer do innego operatora.

Ostatnia edycja: Marzec 11, 2011
    6. BrooklynBounce Dobrze znany użytkownik

BrooklynBounce
      Polubienia:
      0
      Wiem wiem,ale z tym też jest trochę pieprzenia,z tego co szłyszałem,będe musiał niedługo wyskoczyć do salonu.

7. vernix Dobrze znany użytkownik

vernix
      Polubienia:
      0
      Ja przenosiłem nr z Ery do Play i bezproblemowo przenieśli w ciągu kilku godzin. Najpierw dostajesz nową kartę SIM z nowym numerem, a później do tej karty przypisują Ci Twój stary numer.

8. Ted ModTeam Członek Załogi

OP
      OP
      Ted
      Polubienia:
      57
    9. Dolar. Nowy użytkownik

Dolar.
      Polubienia:
      0
      Miałem to samo, poszedłem do salonu Orange i poprosiłem o wyłączenie tej usługi :)

10. rooney1 Nowy użytkownik

rooney1
      Polubienia:
      0
      jako pracownik tej firmy:) moge wam powiedziec tylko ze te 11zl na miesiac to nic przy rachunku na ok 23000 jaki juz widzialem, gdzie 99% rachunku byla nabita przez gry i loterie

11. Nipek Użytkownik

Nipek
      Polubienia:
      0
      Witam !

Wiecie może co to jest za numer 4892578 ? Chodzi o to że dziewczyna sprawdzała dzisiaj połaczenia i widnieje owy numer sms za kwotę 30 zł.. I za cholerę nie może sobie przypomnieć czy wysyłała na ten numer czy nie..

Poleć forum