>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ORLEN Liga 2013/2014

Status
Zamknięty.
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka Orlen Liga
Spotkanie: Nafta Piła - Budowlani Łódź✅
Typ: Budowlani łódź
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz dwóch równorzędnych drużyn jednak moim zdaniem Budowlani posiadaja bardzo dobrego trenera Grabowskiego , ktory doprowadził Atom Trefl d pMistrzostwa w zeszłum roku. Budowlani maja kilka ciekawych zawodniczek Ściurka , Lima Kwiatkowska , Cabrera weteranka Śliwa. w pierwszym meczu wyrwały dwa sety Bielsku - Bialej w drugiej wyraźnie przegraly z Impelem. Nafta dwie porażki z Chemikiem oraz Impelem. moim zdaniem jedyne atutu Nafty to Krawulska i Archaangielska. Po pierwszym meczu zmieniono trenera Luksa co moim zdaniem może wyjśc drużynie n adobre bo trener to beznadziejny. Dzis moim zdaniem faworytem meczu jest drużyna Budowlanych gdyż potencjał jest o wiekszy.
Sikorska prawdopodobnie zagra natomiast Ściurka 40 %szans na grę!
 
czort 31

czort

Użytkownik
PGNIG Nafta PIŁA vs Beef Master Budowlani Łódź
Gospodarze Jak na razie rozegrali mecze ze szczytu tabeli (jak na razie) przegrywając bardzo wysoko bo do (20, 11, 16, 18, 18, 17) a więc tracą bardzo dużo pkt po podpisaniu współpracy z PGNIG jest wizja zespołu ale nie ma konkretnych działań prócz zmiany trenera po jednej kolejce ligowej Beef Master bardzo ładnie prezentował się w meczu przeciwko BKS i blisko było niespodzianki już na inaugurację rozgrywek co prawda było już gorzej w meczu z Impelem ale Łodzianki pokazały ze potrafią grać z mocniejszym zespołem Pianki jak na razie zawodzą. Niestety nie widzę tu zaciętego meczu może i to też wątpliwe Naftowe wyrwa jednego seta.
PGNIG NAFTA PIŁA(+1,5) vs BEEF MASTER BUDOWLANI ŁÓDŹ(-1,5) typ:2 kurs:2,20(na 97%)
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Siódemka SK Bank Legionowo - Inpel Wrocław
Typ: Inpel Wrocław (-2,5 seta)
Kurs: 1,72
bwin
Dzisiaj na inaugurację czwartej kolejki Legionowo podejmie Inpel Wrocław. Moim zdaniem wygra tu i to zdecydowanie ekipa gości. Siatkarki z Wrocławia zapowiadają walkę o tytuł mistrzowski a maja ku temu wszelkie szanse. Dotychczas nie stracili oni jeszcze nawet seta. Co do gospodyń to co prawda ma ja w składzie kilka dobrych zawodniczek Berenika Tomsi czy też Anna Robaczewska ale czy to wystarczy na rywalki ? Moim zdaniem nie.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
ATOM Trefl Sopot - BKS Aluprof Bielsko Biała
Jeden z lepszych meczy w tej kolejce. Obydwie drużyny miały wyjazdowe mecze w pucharach, dlatego zmęczenie powinno być na równym poziomie.
ATOM powolutku łapie rytm. Widać przede wszystkim solidne przyjęcie - co w naszej lidze jest rarytasem. Bełcik jak rzucała klocki, tak rzuca. Hill i Leys powoli łapią świeżość. Podolec jest dość średnia, co prawda z Dinamo wykręciła ładne liczby, ale ile tam kiwek wpadło to masakra. Środek przy Bełcik może trochę tracić do rywalek w ataku, aczkolwiek blok ATOMu jest naprawdę dobry.
Bielsko dostało lanie od Mulhouse. W lidze mają same zwycięstwa, ale nie grały na razie z czołówką. Największa bolączka to przyjęcie zagrywki. Beier od zawsze była słaba w tym elemencie, a do pomocy jest wysoka Łyszkiewicz lub średnia we wszystkim Czypiruk. No i libero Wojtowicz, która lepiej broni niż przyjmuje. Lis na środku gra na swoim poziomie, Nikic trochę jakby przyblokowana. Horka swoje powinna zagrać.
W Trójmieście łatwo się nie gra. Szukam tutaj linii punktowej z uwagi na serie, które przyjmuje często Bielsko. ATOM ma dobrą zagrywkę i blok, co powinno dać jakiegoś łatwego seta. Co do handicapów setowych - dla mnie loteria, bo może nawet tutaj ATOM oddać dwa sety.
Moje propozycje:
ATOM -12.5 --- 1.85 @ Betsafe, Betsson ⛔ 78-66 wrr...
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Impel Gwardia Wrocław - Atom Trefl Sopot @ 2.0
Mecz na szczycie Orlen Ligi spotykają się drużyny zajmujące drugie i trzecie miejsce. Moim zdaniem Impel nie jest drużyną która gra dobrze w tym sezonie. Wygrane z drużynami Piły Bydgoszczy oraz Łodzi po 3-0 to nie byly wielkie wyczyny a niektórzy już wskazywali Wrocławianki jako kandydatki do złota. Jednak mecz z Legionovią obnażył ich słabości. Natomiast Atom po klęsce na inauguracje w Policach z meczu na mecz gra lepiej seria 5 kolejnych zwycięstw. W pokonanym polu pozostawione zespoły Tauronu Dąbrowa Górnicza oraz Muszynianki. Według mnie dziś wygra drużyna z Sopotu ponieważ na tę chwile gra zdecydowanie lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Impel Wrocław - ATOM Trefl Sopot
Zapowiada się ciekawe starcie i myślę, że tym razem można spędzić niedzielne popołudnie z Orlen Ligą i zobaczyć w miarę niezły poziom kobiecej siatkówki.
Impel dostał lekcje siatkówki w ostatnim meczu. Rozpiskę na razie miały bardzo łatwą, stąd 3 zwycięstwa bez straty seta. Wrocławianki grają u siebie i mogą ten atut wykorzystać. Ponadto ATOM grał ostatnio sporo meczy, chociaż wielkiego zmęczenia być nie powinno. Kimberly Hill po tym meczu ma wyjechać do Japonii.
W drużynie Impelu ważna będzie dyspozycja Brinker. Niemka zwykle na te najważniejsze mecze gra dobrze i myślę, że po ostatnich wojażach zagra po prostu na poziomie. Sam atak powinien być decydujący w wygrywaniu setów. ATOM trzyma niezłe przyjęcie i tutaj powinny mieć przewagę, jednak Bełcik powinna swoją sypą tą przewagę zniwelować (a Dirickx może nadrobić). Jestem bardzo ciekawy pojedynków na środku siatki, bo tam powinno być chyba najciekawiej.
Ponadto spotkanie dwóch bardzo dobrych trenerów. Gdyby nie ostatnie mecze i przeczucie, to stawiałbym na ATOM. Wydaje mi się, że mecz potrwa dość długo i podrzucam od siebie over. Oby tylko Wrocław nie zdemolował Sopocianek ;)
Moje propozycje:
Over 181.5 --- 1.85 @ Betsson, Betsafe ⛔ 3-0

No i zdemolowały. ATOM zagrał tragicznie. Ciekawy jestem jak to wygląda w statystykach, bo Wrocław nie grał kompletnie nic nadzwyczajnego, jednak trudno żeby Sopot miał cokolwiek wygrać grając kompletnie bez ataku, bez względu na pozycje. Nawet środkowe grały tragicznie. Hill chyba po pierwszym secie poszła sobie na samolot, a szkoda, bo mogła jeszcze trochę pograć, Leys tragiczna dziś.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS - BKS Aluprof Bielsko-Biała
Mecz drużyn, które wypadły z polskiego topu i w teorii powinny bić się o 5 miejsce.
W Muszynie jest kilka problemów. Podstawowym są skrzydłowe. Nie ma atakującej, Piątek jest fatalna. Do tego trener Serwiński na zmianę daje Kurnikowską o dość średnich walorach ofensywnych. Jagieło w tym sezonie gra grubo poniżej swoich możliwości, może to już wiek po prostu. Różycka zwykle coś tam ustrzeli. Środek Muszyny dawał najwięcej i na tym muszą bazować. Wojcieska i Plchotova są ograne i potrafią zdobyć sporo punktów.
Bielsko na skrzydłach wygląda sporo lepiej. Przede wszystkim jest w miarę solidna atakująca - Horka. Na przyjęciu Niemka Beier, której fanem nie jestem, ale myślę, że pod poziom Różyckiej pasuje. No i odkrycie, młoda Strózik, która z meczu na mecz gra coraz śmielej. Na środku dobra Lis i mało widoczna na razie Nikić. Dwie wartościowe rozgrywające też mam nadzieję, że sobie poradzą.
Podsumowując. Wydaje mi się, że lekką przewagę w przyjęciu ma Bielsko, mimo ewidentnie słabszej libero. Atak na skrzydłach powinien być wyraźnie po stronie Bielska. Na środku może się to różnie rozkładać, ale jednak Muszyna ma większe możliwości. Z blokami może być ciekawie, bo ich ilość powinna być dość spora, jednak atakujące Muszyny są bardziej nieudolne. Mimo wszystko skłaniał bym się ku &quot;=&quot;. Boisko dla Muszyny, wiadomo. Trener lepszy w Bielsku i to też może mieć wpływ na wynik.
Więcej argumentów przemawia wg mnie za Bielszczankami, w ostatnich
meczach coś się tam poprawiło i mam nadzieję, że przełożą to na wynik. Więcej niż 2.00 na Bielsko bym tutaj nie dawał.
Moje propozycje:
Bielsko wygra --- 2.52 @ MarathonBet ✅ 1-3

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław
Mecz z topki OrlenLigi, najlepszy w tej kolejce.
Dąbrowa powolutku łapie wiatr w żagle. Dwa dobre sety z mocnym Kazaniem dały nadzieje. W Bielsku było ciężko, ale udało się zgarnąć komplet. W końcu trochę pokazuję się Zaroślińska. Widać poprawę też u Eli Skowrońskiej, Szczurek godnie ją zastąpiła w meczu z Bielskiem. Sassa jest przereklamowana - technicznie dobra, z przyjęciem sobie radzi, ale w ataku niezwykle anemiczna. Wreszcie też poprawiło się rozegranie, bo w październiku była tragedia z tym elementem. Można uruchamiać dynamiczne Adams i Dziękiewicz.
Impel ograł z 3-0 ATOM ostatnio i to może być dość złudne. Sopocianki zagrały fatalnie. Sam Wrocław zagrał bez rewelacji. Przyjęcie jest w miarę dobre. Kaczor się nie specjalnie wykazuje. Brinker mozolnie wchodzi na swój poziom. Frauke coś mało wykorzystuje środek, szczególnie Kąkolewską.
Cóż. Dąbrowa u siebie, a to pewnego rodzaju twierdza w OrlenLidze. Twierdza, która w ostatnich dwóch ligowych meczach została zdobyta. Trzeciego raczej nie będzie. O pojedynczych elementach tutaj rozpisywał się nie będę, bo zwyczajnie, patrząc obiektywnie są to bardzo zbliżone poziomem drużyny. Jednak fakt, że Dąbrowa gra u siebie i wydaje mi się być w troszkę lepszej formie - wystarcza.
Moje propozycje:
Dąbrowa wygra --- 1.96 @ MarathonBet ⛔ 2-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka Orlen Liga
Spotkanie: Siódemka Legionowo - Budowlani Łódź 2-3✅
Typ: Budowlani Łódź
kurs: 2.95
Bukmacher:Unibet
Mecz Orlen Ligi między dwiema równorzędnymi drużynami z Legionowa oraz Łodzi. Kursy moim zdaniem przesadzone stawianie w roli zdecydowanego faworyta zawodniczek z Legionowa owszem skład obiecujący lecz wyniki przeciętne. Jeden rewelacyjny mecz z Impelem u siebie dobry mecz z Muszyną. Moim zdaniem atutem Legionovii jest własna hala. Jednak drużyna Budowlanych lubi grać na wyjazdach dobry mecz w Bielsku - Białej oraz zwycięstwo w Pile. Drużynę może grać w silnym składzie powrót Pyci dobra forma Ściurki trochę zawodzi Kwiatkowska i Cabrera jednak według mnie mecz bedzie wyrównany poza tym trener Grabowski to mój ulubieniec , który potrafi stworzyć drużynę. Moim zdaniem Budowlani są w stanie przeciwstawić się takim zawodniczkom z Legionowa jak Tomsia i Rybaczewska.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina - Siatkówka Orlen Liga
2013.11.11, godz.: 18:00
Spotkanie: Tauron Dąbrowa Górnicza - Impel Gwardia Wrocław 2-3✅
Typ: Impel Gwardia Wrocław
Kurs: 2.17
Buk: Pinnacle

Bardzo ciekawie zapowiadający się mecz Orlen Ligi spotykają się vicemistrz Polski drużyna Tauronu , ktora moim zdaniem zdecydowanie popełniła transferowe błędy odejście Kaczor , Dirickx , Leys, Plchotovej to nie były udane posunięcia. Poba oparcia rozegrania o Kaczmar i Katic nie wypaliła dlatego postanowiono ściągnąc awaryjnie Turczynkę Ozgę Cemberci ale nie wierzę , że szybko da się wkomponować w zespół. Zawodzą rownież Brazylijki , ktore miały być gwiazdami zespołu dlatego dziś w roli zwycięzczyń stawiam druzyne Impelu która jest wiceliderm gra ładna siatkówke i zaliczyła jeden fatalny mecz w Legionowie. Drużyna Impelu przeprowadziła ciekawe transfery Kąkolewska oraz Martałek dwie młode i utalentowane środkowe trójka z Dąbrowy Kaczor , Sieczka ,Dirickx dodatkowo bardzo dobry ruch z transferem Brinker. Moim zdaniem dzis wygra drużyna ustabilizowana i zdecydowanie lepiej sie przezentująca czyli Impel.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Polska, Orlen Liga
Spotkanie: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław
Typ: Impel (1 set)
Kurs: 1,91
bwin
Na dzisiaj zaplanowano ostatni mecz kolejki pomiędzy Dąbrową Górniczą a zespołem Impelu Wrocław. Za powiada się bardzo wyrównany pojedynek lecz ja jestem skłonny postawić w stronę przyjezdnych. Gospodynie przed sezonem brane były pod uwagę w walce o podium ale jak pokazały pierwsze mecze tak dobre nie są. Najbardziej zawodzą chyba nowe rozgrywające Marina Katić i Anna Kaczmar. Do tego dzisiaj na parkiet nie wyjdą w najsilniejszym zestawieniu zabraknie argentyńskiej atakującej Natalii Brussy. Na uraz narzeka Elżbieta Skowrońska ale powinna być raczej już dzisiaj dyspozycyjna. Lepiej w tym sezonie wystartował zespół Tauronu. Jak dotąd wygrał cztery z rozgrywanych dotąd pięciu spotkań. Wszystkie zwycięstwa były bez straty seta. Moim zdaniem po stronie Wrocławianek jest więcej argumentów i dzisiaj stawiam na nie.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Polska, Orlen Liga
Spotkanie: PGNiG Nafta Piła - Tauron Dąbrowa Górnicza
Typ: Tauron (-2,5 seta)
Kurs: 1,72
bwin
Na godzinę osiemnastą zaplanowano spotkanie pomiędzy Naftą Piła a Tauronem Dąbrowa Górnicza. Ja zdecydowanego faworyta upatruje tutaj w ekipie gości. Co prawda gospodarze przed sezonem pozyskali sponsora ale nikogo wartościowego nie pozyskali. Mało tego z zespołu odeszły Monika Martałek i Małgorzata Lis. Wszystko więc wskazuje na to że Pilanki grały będą w tym sezonie o ligowy byt. Udało im się wygrać jak dotąd jedynie raz z Siódemką Legionovia w tibrteku trzy do dwóch. Pozostałe spotkania to same porażki. Jeśli chodzi o rywalki to miały one walczyć o czołowe lokaty a zajmują obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli co jest rozczarowaniem. Dlatego zakupiono dwa tygodnie temu Ozge Cemberci i w meczu z Inpelem Wrocław widoczny był już znaczny postęp. Zawodniczki z Tauronu dzisiaj maja wyśmienita okazję aby przełamać się i w końcu zacząć wygrywać. Obie drużyny dzieli duża różnica klas. Przyjezdne maja znacznie lepszy atak i są bardziej zgrane więc innego wyniku jak wygrana gości bez straty seta tutaj nie przewiduje.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina - Siatkówka Orlen Liga
2013.11.17, godz. 14.45
Spotkanie: Budowlani Łódź(+2.5 seta) - Atom Trefl Sopot
Typ: Budowlani
Kurs: 1.62
buk: Pinnacle
Kolejny ciekawie zapowiadający się mecz Orlen Ligi. Zdecydowanym faworytem jest drużyna Atomu Trefla , która broni tyłu mistrzowskiego. Jednak moim zdaniem Budowlani łatwo skóry nie sprzedadzą ostatnio dwie wygrane z Bydgoszczą oraz Legionovią. Do składu wróciła Pycia i gra bardzo dobrze. Obudzila się wreszcie Anita Kwiatkowska. Dodatkowo Kwiatkowska, Cabrera jak i trener Grabowski mają coś do udowodnienia prezesom Atomu Trefla , którzy pozbyli się ich po zdobyciu Mistrzostwa Polski. Drużyna atomu gra dobrze ale na wyjazdach zaliczyli dwie klęski z Chemikiem oraz Impelem po 0-3. Moim zdaniem Atom Trefl jest faworytem jednak ugranie jednego seta przez Budowlane nie jest zadaniem ponad ich siły
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka Orlen Liga
Spotkanie: Pałac Bydgoszcz - Siódemka SK bank Legionowia
Typ: Pałac Bydgoszcz
Kurs: 2.55
Bukmacher: Bet 365
Data: 18.11.2013 18.00

Dziś ciekawie zapowiadający się mecz w Bydgoszczy spotykają się drużyny które okupują 9 Bydgoszcz i 8 Legionovia miejsca w tabeli. Moim zdaniem w przypadku Legionovii liczono na więcej transfery Tomsi, Rybaczewskiej, Rakic mialy dać tej drużynie lepszy wynik. Jednak do tej pory zawodniczki Legionovii zagrały jeden świetny mecz pokonując Impel Wroclaw. Grają nierówno ostatnio porażka 2-3 z Budowlanymi u siebie 2-3. Dziś bukmacherzy faworyzują drużynę z Legionowa jednak moim zdaniem niesłusznie. Pałac nie imponuje silnym składem jednak ostatnio ta drużyna urwała seta Chemikowi Police. W drużynie jest kilka młodych ciekawych zawodniczek Kaliszuk, Połeć. Mom zdaniem dziś czeka nas wyrównany mecz a ambitne Bydgoszczanki mają szansę na odniesienie zwycięstwa
 
K 0

kamil91pro

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka Orlen Liga
Spotkanie: Pałac Bydgoszcz - Siódemka SK Bank Legionovia
Typ:Siódemka SK Bank Legionovia -1,5 seta
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betclic
Data: 18.11.2013 18.00
Pojedynek zespołów z dołu tabeli jak na chwilę obecną.Przed startem sezonu, patrząc na aspiracje obu drużyn napewno o wiele wyżej stawiano drużynę z Legionowa.Gospodynie dzisejszego meczu czyli zawodniczki Pałacu Bydgoszcz to przede wszystkim dużo młodzieży. W ekipie w Legionowa możemy jednak zobaczyć kilka ciekawych nazwisk jak np.Tomsia Berenika, Rybaczewska Anna czy Saad Magdalena. Po dotychczasowych spotkaniach można wyczuć spore rozczarowanie ze strony Legionovii, jednak myślę że wreszcie nadejdzie czas na lepsze spotkanie tak jak chociażby zwyciestwo z silnym Wrocławiem.Pobieram zwycięstwo w 3 lub 4 setach Lagionowa i myślę że to dobry bet w tym pojedynku.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Oglądam właśnie mecz Impelu patrzę na świetną grę Joanny Kaczor , która w Muszynie dzięki beznadziejnemu trenerowi Serwińskiemu zatrzymała się w rozwoju na kilka lat podobnie Bednarek - Kasza , Werblińska , Radecka wszystkie po odejściu z Muszyny odżyły i wracają do formy. Nie wiem jakim cudem trzymają tego trenera w Muszynie tyle lat bez sukcesów o przepraszam w ubiegłym roku drugorzędny puchar CEV. Jednak z takimi zawodniczkami jakie grały w Muszynie przez lata powinien być co najmniej Final Four Ligi Mistrzów.
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
To będzie ostatni sezon Serwińskiego. Trzymają, bo był tak naprawdę założycielem klubu, prezesem, kierownikiem, trener, podawaczem bidonów itd. Przy dobrej kasie nie trzeba dobrego trenera do sukcesów. Ale gdy tych pieniędzy nie ma, to trzeba być kimś więcej niż trenerem, żeby coś zrobić.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Oglądam właśnie mecz Impelu patrzę na świetną grę Joanny Kaczor , która w Muszynie dzięki beznadziejnemu trenerowi Serwińskiemu zatrzymała się w rozwoju na kilka lat podobnie Bednarek - Kasza , Werblińska , Radecka wszystkie po odejściu z Muszyny odżyły i wracają do formy. Nie wiem jakim cudem trzymają tego trenera w Muszynie tyle lat bez sukcesów o przepraszam w ubiegłym roku drugorzędny puchar CEV. Jednak z takimi zawodniczkami jakie grały w Muszynie przez lata powinien być co najmniej Final Four Ligi Mistrzów.
Pisałem o tym rok temu, dwa lata temu od dawna było to wiadome. Rourke większość czasu przesiedziała w Muszynie na ławce ????

Serwiński to człowiek który pojęcia o byciu trenerem nie ma. To wiadomo od dawien dawna. Ale Muszyna to prawie taki jego klub. Zwolnić go nikt nie zwolni bo zwolnić by się musiał sam czego raczej nie zrobi chyba że znudzi mu się bycie trenerem.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
ktoś wie czy dzis Chemik znowu da pograc innym jak z Pałacem?
szukam jakichkolwiek informacji, ale z pewnością trzeba poczekać na wyjściowe szóstki

W meczowej osiemnastce według lsk.net.pl znajdują się: Werblińska, Sobolska, Gajgał, Grejman, Bednarek ( nie zagra-kontuzja), Glinka, Krzos, Sawicka, Bjelica, Muhlsteinova, Kowalińska, Mróz, Raczyńska, Mirek, Ognjenović.

A co kusi zagrać handi w stronę Legionowa, a może over 130,5 pkt-a po 1,70 w bet365

over 130,5 pkt-a, a więc trzy sety dla gospodyń załóżmy zwycięskiej do 25, a więc zostaje jeszcze do ogarnięcia 56 pkt-ów, a co za tym idzie trzy sety dla Legionowo po minimum 19 pkt-ów w każdym secie-teoretycznie możliwe, ale zawsze jest ale :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina - Siatkówka Orlen Liga
25.11, godz.: 18:00
Spotkanie: Aluprof Bielsko Biała - Impel Gwardia Wrocław

Spotkanie zamykające 8 kolejkę rozgrywek Orlen Ligi. W tym spotkaniu gospodynię będą podejmowały obecnie trzecią siłę w tabeli tych rozgrywek. Zespół z Wrocławia zmontował ciekawą ekipę i nie można się dziwić, że idzie im bardzo dobrze. Kaczor, Sieczka, Brinker i młode utalentowane środkowe to spore atuty. Dlatego bukmacherzy widzą w zespole gości faworyta tego spotkania. Wydaje mi się, że Aluprof nie jest jednak tutaj bez szans i przed własną publicznością będą w stanie nawiązać walkę. Ostatnie 6 pojedynków tych zespołów to sześć meczów pięciosetowych. To nie może być przypadek. Po blamażu z Chemikiem, Aluprof będzie musiał w tym spotkaniu powalczyć o zwycięstwo by odzyskać zaufanie u kibiców przyzwyczajonych w ostatnich latach do sukcesów. Dużo będzie zależało od Heleny Horki, na której opiera się atak gospodyń. Przy dobrym przyjęciu nie powinna mieć problemów z wolnym blokiem zespołu z Wrocławia. Dużymi atutami w tym zespole są także doświadczone: środkowa Lis oraz przyjmująca Beier to w połączeniu z młodą, coraz lepiej sobie radzącą Strózik powinno przynosić zamierzony efekt. Impel Wrocław zaliczał już w tym sezonie słabsze mecze jak ten w Legionowie czy w ostatniej kolejce z Muszynianką. Także zapowiada się długie, ciekawe spotkanie i liczę na bezproblemowy overek, nie wykluczając pokrytego handi na gospodynie. Powodzenia.

over 180.5 1.90 unibet

Aluprof +6.5 pkt 1.96 MarathonBet
 
K 14

konik105

Użytkownik
Faworytem dzisiejszego pojedynku wydają się być wrocławianki, podkreślam wydają się, bo ciężko wskazać jednomyślnie.
Gwardii ostatnio przydarza się zbyt dużo przestojów, co wiąże się z dużą ilością własnych błędów. Przykładem mogą być dwa ostatnie spotkania.
W Dąbrowie mecz powinien się zakończyć w czterech setach (1:3 dla Wrocławia), ale przydarzała się wspomniania seria i z prowadzenia w trzecim secie 23:19 dla Impelu zrobiło się 23:25 dla Dąbrowy. Identyczna sytuacja miała miejsce w tie-break&#39;u gdy wrocławianki prowadziły już 13:9, a po chwili to gospodynie z Dąbrowy miały piłki meczowe. Ostatecznie Gwardia wygrała 3:2, ale trener Tore Aleksandersen nie krył niezadowolenia z postawy swojej drużyny.
7 dni później w spotkaniu z Muszyną nie było wcale lepiej. Tylko pierwszy set pewnie wygrany, a później błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Muszyna, która w tym sezonie jest tłem zespołu z poprzednich sezonów mogła spokojnie ten mecz wygrać 3:1.
Dzisiaj pojedynek z nieobliczalnym Aluprofem. Tutaj też pojawia się pytanie. Jaką Gwardię dzisiaj zobaczymy? Tą z początku sezonu, gdy wygrywała mecz za mecz - nie tracąc nawet jednego seta w spotkaniu z Sopotem czy ten z ostatnich spotkań z przydarzającymi się coraz częściej seriami i błędami własnymi.
Jedynym rozsądnym typem na to spotkanie, wydaje się być over 180.5 pkt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom