>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ORLEN Liga 2013/2014

Status
Zamknięty.
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Ja natomiast bardziej skłaniałbym się grać Impel. Myślę że wrocławianki nie będą chciały kończyć rywalizacji w Sopocie. Po drugie, myślę też że nie popełnią tego błędu z Sopotu, kiedy przegrały w tie break&#39;u. A po trzecie patrząc na rundę zasadniczą to u siebie przegrały tylko jedne spotkanie (i to w tie breaku) z Chemikiem. Zresztą wczoraj Atom nie miał żadnych argumentów na Impel, wrocławianki &quot;rozjechały&quot; sopocianki jak walec drogowy. Myślę że Impel wygra (nie koniecznie do 0) i tym samym zakończy rywalizację dzisiejszego wieczoru, dlatego gram:

Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot @ 1.363 Sportingbet✅
można też lekko - dla odważnych ;)
Impel Wrocław (-1.5) - Atom Trefl Sopot @ 1.72 Unibet✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Impel miał chwilową &quot;zadyszkę&quot; pod koniec rundy zasadniczej, przeciętny również występ w ćwierćfinale Pucharu Polski (przegrany dwumecz z Tauronem) i w półfinale Challenge Cup.

W Play Offach Orlen Ligi grają jednak jak na razie bardzo dobrze i wykorzystują swój spory potencjał. W końcu więcej gry (i to dobrej) przy Maren Brinker. Aleksandersen ma pomysł na ten zespół i według mnie właśnie tylko Impel jest w stanie w takiej rywalizacji PO postawić się Chemikowi. Oczywiście muszą być w dobrej formie, a w ostatnich meczach widać, że ta forma zwyżkuje.

Atom ma szeroki skład, ale jednak trochę brakuje tej mocy w ataku. Leys, Kaczorowska czy Hill strasznie falują w tym sezonie i ciężko kogoś na przyjęciu wyróżnić.

Jeżeli dzisiaj Impel znowu zagra swoją siatkówkę to nawet przy lepszej postawie Atomówek raczej nie ma co liczyć na piąte spotkanie. O ile oczywiście Wrocławianki za szybko nie pomyślą o tym, że finał jest na wyciągnięcie ręki.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Impel Wrocław-Atom Trefl Sopot
Impel -10.5 pkt
@1.97 MarathonBet

✅✅✅
Kursy na handicap -1.5 seta na Impel poleciały mocno w dół, więc próbuję na punkty. Moim zdaniem Impel dzisiaj wygra, bo nie będą chciały doprowadzic do kolejnego meczu w Sopocie, gdzie może być różnie. Przed pierwszym meczem spodziewałem się że do finału awansuje Sopot, jednak okazało się inaczej. Impel jest drużyną lepszą co pokazał już pierwszy mecz, w drugim atomówki wymęczyły zwycięstwo i to w tei break&#39;u. Wczoraj Impel wygrał 32 punktami, dzisiaj raczej tak wysoko nie wygrają, być może Atomówki urwą nawet seta, ale wystarczy że wygrają 2 sety do 19 a trzeciego na przewagi i typ już powinien wejść
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Impel miał chwilową &quot;zadyszkę&quot; pod koniec rundy zasadniczej, przeciętny również występ w ćwierćfinale Pucharu Polski (przegrany dwumecz z Tauronem) i w półfinale Challenge Cup.
W Play Offach Orlen Ligi grają jednak jak na razie bardzo dobrze i wykorzystują swój spory potencjał. W końcu więcej gry (i to dobrej) przy Maren Brinker. Aleksandersen ma pomysł na ten zespół i według mnie właśnie tylko Impel jest w stanie w takiej rywalizacji PO postawić się Chemikowi. Oczywiście muszą być w dobrej formie, a w ostatnich meczach widać, że ta forma zwyżkuje.
Atom ma szeroki skład, ale jednak trochę brakuje tej mocy w ataku. Leys, Kaczorowska czy Hill strasznie falują w tym sezonie i ciężko kogoś na przyjęciu wyróżnić.
Jeżeli dzisiaj Impel znowu zagra swoją siatkówkę to nawet przy lepszej postawie Atomówek raczej nie ma co liczyć na piąte spotkanie. O ile oczywiście Wrocławianki za szybko nie pomyślą o tym, że finał jest na wyciągnięcie ręki.
Redwitz cenię twoją wiedzę z siatkówki ja dziś postawiłem na Atom. Ciągle mam przed oczami ubiegłoroczne finały gdzie Atom wygrał z Dąbrową w niesamowitych okolicznościach. Moim zdaniem oprócz Rourke brakuje trenera Grabowskiego który stworzył zespół , który nigdy się nie poddawał. Mimo wszystko jednak dziś gram na Atom.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Redwitz cenię twoją wiedzę z siatkówki ja dziś postawiłem na Atom. Ciągle mam przed oczami ubiegłoroczne finały gdzie Atom wygrał z Dąbrową w niesamowitych okolicznościach. Moim zdaniem oprócz Rourke brakuje trenera Grabowskiego który stworzył zespół , który nigdy się nie poddawał. Mimo wszystko jednak dziś gram na Atom.
Zycze powodzenia, po tym co wczoraj pokazaly Atomowki, tylko szaleniec moglby na nie dzisiaj postawic. Jedna wielka kompromitacja i bezradnosc, dzisiaj zapowiada sie podobnie, ugranie seta bedzie wielkim sukcesem, a gdzie trzy?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Redwitz cenię twoją wiedzę z siatkówki ja dziś postawiłem na Atom. Ciągle mam przed oczami ubiegłoroczne finały gdzie Atom wygrał z Dąbrową w niesamowitych okolicznościach. Moim zdaniem oprócz Rourke brakuje trenera Grabowskiego który stworzył zespół , który nigdy się nie poddawał. Mimo wszystko jednak dziś gram na Atom.
Grabowski może był &quot;prosty&quot; w tym co robił, ale właśnie potrafił stworzyć zespół, który nie odpuszczał. Oprócz kapitalnych finałów z Dąbrową przecież wcześniej Atomówki pokonały Muszyniankę, która świetnie prezentowała się w europejskich pucharach.

Oczywiście trener Grabowski miał spory komfort, bo miał Rachel Rourke. Teraz w Atomie bardzo brakuje atakującej. Podolec lepsza już nie będzie, a kontuzje i rzucanie jej po różnych pozycjach też jej nie pomogło. Pietersen według mnie jest przeciętna. Bełcik w poprzednim sezonie nawet przy słabszym przyjęciu miała odejście w postaci zagrania wysokiej piłki do Rourke. A teraz? Na przyjęciu też szału nie ma. Leys, Molnar i Kaczorowska to przede wszystkim szybkie piłki. Hill też do końca nie spełnia oczekiwań. W poprzednim sezonie oprócz Rourke była też Coimbra. Brazylijka może długo się rozkręcała, ale w najważniejszych meczach wnosiła mnóstwo do gry Atomówek. Podobną charakterystykę do Coimbry ma Molnar, ale Serbka jak gra to też nie zachwyca.

Atom awansował do półfinałów, ciągle walczy i ma szanse na awans do finału, ale mi gra Atomówek w ogóle się w tym sezonie nie podoba.

Zycze powodzenia, po tym co wczoraj pokazaly Atomowki, tylko szaleniec moglby na nie dzisiaj postawic. Jedna wielka kompromitacja i bezradnosc, dzisiaj zapowiada sie podobnie, ugranie seta bedzie wielkim sukcesem, a gdzie trzy?
To jest siatkówka kobiet i różne dziwne rzeczy czasami się dzieją. Tak jak napisałem wcześniej. Wszystko zależy od Impelu. Jeżeli Wrocławianki zagrają tak jak wczoraj to nawet znacznie lepsza gra Atomówek może nie wystarczyć.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Chemik Police vs Impel Wrocław / Handicap Betting Points - Impel Wrocław (+13.5) @ 1.952 Marathon ✅
Mecz finalowy nr jeden, bukmacherzy widza tu latwa przeprawe Chemika, ja jestem troche innego zdania. Mysle, ze Wroclawianki mocno jutro powalcza, forme maja swietna, ktora caly czas zwyzkuje. Kilka dni odpoczynku jak dla mnie w sam raz, przerwa nie byla zbyt dluga. Wiemy, ze mecze finalowe tocza sie tez swoimi prawami, ja wierze w Impel, Mysle, ze seta spokojnie jutro ugraja, a moze i wiecej.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Chemik Police - Impel Wrocław
Pora na wielki finał w OrlenLidze. Oczywiście faworytem jest Chemik, ale kursy są po prostu śmieszne.
Może zacznę tak - Dąbrowa w każdym z 3 meczów potrafiła ugrać choćby jednego seta. Tutaj poprzeczka trochę powinna być wyżej ustawiona, bo w Impelu gra jest lepiej rozłożona.
W Chemiku świetną formę pokazywała Glinka, która w decydujących momentach zdobywała arcyważne punkty, a ponadto była przecież mocno obciążona na przyjęciu. Werblińska jakby trochę ostatnio obniżyła loty, Bjelica raczej równy poziom. Bednarek jest już gotowa do gry. Środkowe oczywiście na równym, dobrym poziomie.
Impel trafił. Znów wygląda na to, że Tore zrobił dobrą robotę, bo jest forma na play-offy. Forma Kąkolewskiej stale rośnie po kontuzji, jest spirit w drużynie. Skrzydła wreszcie się spisują nieźle, udaje im się nadrabiać braki nawet gdy przyjęcie jest rwane. Zmiany sporo wnoszą. Oczywiście są też słabsze momenty, ale coś się odmieniło w tej drużynie - przez 3/4 sezonu często oddawały sety, gdzie miały wysoką przewagę, a teraz to się już tak nie powtarza.
Chemik u siebie, ale też obarczony presją. Wrocławianki wykonały już 100% planu, tutaj może być tylko lepiej. Oczywiście oby się drużyna gości aż nadto nie rozluźniła. Chemik jest najmocniejszy, ale jest też spokojnie do ogrania, szczególnie w pojedynczych meczach.
Problem mały &quot;bogactwa&quot; - na co postawić poza oczywistym +2.5 seta. Podrzucam over, bo mecz powinien być wyrównany i 4 sety powinny spokojnie pokryć standardową linię. Choć może też spróbować +1.5 seta na Wrocław, albo jeszcze odważniej...
Moje propozycje:
Impel Wrocław +2.5 --- 1.66 @ Betsafe, Bet365, Betsson ⛔ 3-0
Impel Wrocław over 180.5 --- 2.50 @ Betsafe ⛔ 3-0
OrlenLiga w pigułce ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Chemik Police - Impel Wrocław
OrlenLiga znów dała mi się we znaki. W pierwszym meczu Wrocław mógł wygrać każdego seta, a trzecią partię nawet powinien wygrać, no a jak się skończyło - każdy widział. Ja się nie zrażam.
Nie chce mi się rozpisywać, Chemik zwyczajnie jest do ugrania. Ja widzę dwie opcje po tym pierwszym meczu. Albo Impel dostanie teraz wyraźne lanie za zmarnowane niedzielne szanse albo to Wrocławianki odpalą i będzie dużo ciekawiej.
Liczę na odwrócenie losu i nawet lekko zagram na zwycięstwo Wrocławianek.
Moje propozycje:
Impel Wrocław +2.5 --- 1.62 @ MarathonBet ✅ 3-1
Impel Wrocław +1.5 --- 3.13 @ MarathonBet ⛔ 3-1
Impel Wrocław wygra --- 5.60 @ MarathonBet ⛔ 3-1
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Chemik Police - Impel Wrocław
Typ: Impel Wrocław ⛔
Kurs: 4.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Drugi mecz finałowy Orlen Ligi. Dziś wietrzę dużą niespodziankę. Wczoraj Impel miał swoje szanse jednak nie wykorzystał i skończyło się na 0-3. Impel bardzo pozytywnie zaskakuje z formą co pokazał w półfinałach ogrywając gładko Trefl Sopot. Wyraźnie wzrosła forma Kaczor oraz Brinker. Wspaniałe uzupełnienie to Konieczna. Świetnie zaczęła grać libero Medyńska i doświadczona Mroczkowska. Chemik to plejada gwiazd Glinka Bjelica , Werblińska, Bednarek-Kasza to gwiazdy , ale moim zdaniem drużynę tworzy Impel natomiast Chemik wygrywa dzięki potencjałowi poszczególnych zawodniczek. Dziś moim zdaniem warto pograć na drużynę z Wrocławia.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
impel dzis zapewne znowu &quot;obsra&quot; sie tak jak wczoraj w stylu ala modena vs macerata, oczywiscie jesli cos grac w tym meczu to na pewno nie na chemik bo kursy sa beznadziejne, jednak z drugiej strony główki wrocławianek dadza znowu o sobie znac i przegraja koncowki w zenujacym stylu + swoje pomoga sedziowie (we wczorajszym 3rd secie w gonitwie z 15-21 chemika 2 pkty za free podarowali sedziowie bo tak im sie podobalo, pozniej główki wrocławianek zafunkcjonowaly jak nalezy i popisaly sie runem 1-10 ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
ATOM Trefl Sopot - Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza
Mecze o brąz czas zacząć.
Bardzo chętnie grałbym tutaj +1.5 seta na Dąbrowę, jednak wypadła Zaroślińska. Czekałem na potwierdzenie i niestety Kaśka dziś nie zagra. Wiadomo jak jest to ważna postać w Dąbrowie, bez niej na ataku zapewne zagra Szczurek (Brussa znów kontuzjowana).
ATOM ostatnio grał wielką kaszankę. Dlatego też mam pewne wątpliwości czy na nie postawić, mimo tak wielkiej straty w drużynie gości. I chyba zrezygnuje, te 1.60 dla mnie to troszkę za mało, a Dąbrowa i tak powinna tutaj coś ruszyć. Zobaczymy jak będzie się prezentował ATOM po odejściu Buijsa.
Ja poczekam na live, w zależności jak się mecz będzie toczył to pewnie spróbuje zagrać jakiś bet w stronę ATOMu lub jakiegoś overka, tylko z troszkę lepszą ofertą. A może Wy macie inne wnioski ;)
E: A jednak chyba zagram...
Moje propozycje:
ATOM Sopot wygra --- 1.60 @ Bet365, MarathonBet ✅ 3-1
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka-Orlen Liga Kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Chemik Police-Impel Wrocław
Typ: Chemik Police (-1.5 seta)
Kurs: 1.565
Bukmacher: Pinnacle
Lub @1.57 @bet365
✅✅✅

Analiza:
Niezła masówka idzie dzisiaj na Impel, jednak ja gram w drugą stronę. To fakt Impel wczoraj grał dobrze, nie wiem jakim cudem nie zdobyły seta. Jednak trzeba pamiętać, że Chemik to zespół naszpikowany gwiazdami i pewnie zmierza w tym roku do Mistrzostwa Polski. U siebie są niezwykle groźne. Uważam, że dzisiaj wygrają 3:1, a Impel może wygra jeden mecz w finale, ale u siebie.

+ dokładny wynik meczu 3:1 @2.90 @marathonbet ✅✅✅ piękna robota.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
magician 2,9K

magician

Użytkownik
impel dzis zapewne znowu &quot;obsra&quot; sie tak jak wczoraj w stylu ala modena vs macerata, oczywiscie jesli cos grac w tym meczu to na pewno nie na chemik bo kursy sa beznadziejne, jednak z drugiej strony główki wrocławianek dadza znowu o sobie znac i przegraja koncowki w zenujacym stylu + swoje pomoga sedziowie (we wczorajszym 3rd secie w gonitwie z 15-21 chemika 2 pkty za free podarowali sedziowie bo tak im sie podobalo, pozniej główki wrocławianek zafunkcjonowaly jak nalezy i popisaly sie runem 1-10 ???? )
Wczoraj kompletnie im nie wyszły końcówki tych trzech setów, Gosia Glinka grała na kapitalnym %, a Wrocławianki lekko bojaźliwie w ataku przy gorszym przyjęciu i słabszej sypie. Wrocławianki ochłoną po tym meczu, ta presja po wygranym półfinale lekko zejdzie i dzisiaj powinny powalczyć. A mają kim, liczę po prostu dzisiaj na chłodniejsze głowy w końcówkach, trochę więcej szczęścia i nie takie perfekcyjne końcówki Chemika. Ja w dalszym ciągu widzę value w kursach na kobitki z mojego miasta. O aspektach typowo sportowych nie ma już sensu pisać, mariok i inni załatwili sprawę wcześniej.
Chemik Police v Impel Wrocław +12,5 2 @1,83 betsson ✅ (94:84)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nikko1905 26

nikko1905

Użytkownik
Czy ktoś wie czemu wczoraj nie grała Zaroślińska oraz może ktoś wie czy dziś będzie grała?

Kontuzja stawu skokowego. Raczej wątpię żeby ryzykowali z tą nie wyleczoną kontuzja
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
ATOM Trefl Sopot - Tauron Banimex Dąbrowa Górnicza
Na szybko zaraz start.
Dalej bez Zaroślińskiej. Skowrońska w wywiadzie po meczu mówiła o braku świeżości, zmęczeniu sezonem i ciężko im się gra, szczególnie skrzydłowym.
ATOM podobnie jak Resovia - ma na kogo zmieniać, więc spokojnie można rotować składem. Środek wczoraj w Dąbrowie grał jak należy i tutaj ofensywnie mają przewagę, ale cała reszta powinna należeć do ATOMu.
Linia punktowa do brania, bo znów pewnie jakiś set do ~15 wygrają, a nawet jak Dąbrowa coś uszczknie, to powinno być to koło przewag.
Moje propozycje:
ATOM Sopot -8 --- 1.85 @ Betsafe, Betsson ✅ 3-0 (75-49)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS - BKS Aluprof Bielsko-Biała​

Rywalizacja o 5 miejsce w OrlenLidze. Pierwszy mecz w Muszynie, kolejne 2 na parkiecie Aluprofu.
W Orlen Lidze zespoły spotykały się ze sobą dwukrotnie. Oba spotkania wygrała ekipa Aluprofu (3:1 na wyjeździe i 3:2 u siebie).
Muszyna w tym sezonie nie specjalnie mi się podoba. Sporo doświadczonych, ogranych zawodniczek (zresztą podobnie to wygląda w Aluprofie). Brakuje jednak trochę siły w ataku, zwłaszcza z lewego skrzydła gdzie najczęściej występują Jagiełło i Różycka. Cvetanovic gra nieźle, ale wcześniej Piątek na ataku też spisywała się dobrze. Solidny środek siatki z Plchotovą i Wojcieską.
Aluprof tak jak już wspomniałem też ma w swoich szeregach kilka doświadczonych zawodniczek. Największy problem według mnie w Bielsku jest z rozegraniem. Fanem Doroty Wilk nigdy nie byłem, Szymańska jest solidna, ale też nie jest to ten najwyższy ligowy poziom. Całkiem dobry środek z Lis i Nikić. Beier na przyjęciu okazała się niezłym transferem. Horka już może najlepsze lata ma za sobą, ale nadal gra na dobrym poziomie.
Faworytem bukmacherów Muszynianka, która jeżeli chce powalczyć o 5 miejsce to powinna u siebie wygrać. Z drugiej strony te zespoły w tym sezonie prezentują bardzo zbliżony poziom (według mnie nawet trochę lepiej wygląda BKS). Muszynianka miała całkiem fajny okres grania w tym sezonie, ale ten czas już chyba minął.
Typ:
BKS Aluprof Bielsko-Biała (+1.5 seta) @ 1.76 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot​

Rywalizacja o 3 miejsce. Jak na razie 2:0 po spotkaniach u siebie prowadzą Atomówki.
Atomówki jak już wiadomo MP nie obronią, ale mają duże szanse na brązowe medale. Nie ukrywam, że spodziewałem się po tym zespole więcej. Nie chodzi mi tu tylko o grę np. w finale, ale przede wszystkim o lepszą grę. Styl pozostawiał jednak trochę do życzenia.
Cztery dobre, wyrównane przyjmujące, ale tak naprawdę żadnej po tym sezonie nie można wyróżnić (Kaczorowska tak naprawdę dostała szansę dopiero teraz, w rywalizacji o 3 miejsce). Mocną stroną Atomu jest gra na siatce (na tle Tauronu wyglądają po prostu tak dobrze), a przede wszystkim w bloku.
Nie ma już w Sopocie trenera Buijsa, ale może to i lepiej.
Tauron na koniec sezonu ma problem, bo musi sobie radzić bez Zaroślińskiej, która po prostu ten zespół często ciągnęła sama. Obecnie grają trzema przyjmującymi, a rolę atakującej pełni Joanna Stanicuha-Szczurek. Także siła ataku na skrzydłach przeciętna. Na korzyść Tauronu według mnie środek siatki. Przeciwniczki (Efimienko i Łukasik) lepiej według mnie blokują, ale w ataku mają znikomy udział w przeciwieństwie do Adams i Dziękiewicz.
Oczywiście Tauron u siebie tak łatwo się nie podda. Ale tak naprawdę bez Zaroślińskiej Dąbrowa nie ma zbytnio kim straszyć. Zwłaszcza, że Skowrońska w optymalnej dyspozycji na pewno nie jest.
Lekko, bo Tauron u siebie na pewno będzie walczyć.
Typ:
Atom Trefl Sopot @ 1.48 Pinnacle ✅

Impel Wrocław - KPS Chemik Police​

Wielki finał. Pierwsze dwa spotkania w Policach pewnie wygrane przez Chemika. Wrocławianki walczyły, ale w końcówkach bardzo często pękały.
Chemik to oczywiście gwiazdozbiór i ciężko sobie wyobrazić, że nie zdobędą złota. Glinka gra bardzo dobrze, popełnia mało błędów i kończy sporo trudnych piłek. Werblińska trochę faluje. Bjelica z Kowalińską bardzo dobrze się uzupełniają (kapitalna zmiana Kowalińskiej w drugim spotkaniu). Mocny środek siatki z Bednarek-Kaszą i Mróz. Trochę nie podoba mi się styl gry Ognjenovic. Niby skuteczność w ataku wygląda dobrze, ale według mnie jest to już trochę archaiczne granie.
Wrocławianki na tle Chemika wyglądały dobrze. Fizycznie na pewno nie odstają, widać, że są w formie. Problemy miały jednak wyraźnie z końcówkami i chyba jednak nie wytrzymywały psychicznie. Skład szeroki, każda zawodniczka coś wnosi do drużyny. Ciężko powiedzieć jak zacznie Tore Aleksandersen. Mogła się podobać gra Koniecznej, bo Kaczor tak trochę kiepsko wyglądała. Na przyjęciu według mnie potrzebna jest Brinker, która w ofensywie sporo potrafi (inna sprawa, że przez cały sezon gra przeciętnie). Chętnie zobaczyłbym w dłuższym wymiarze parę Brinker-Pyziołek.
Warto wspomnieć o libero obu drużyn. Medyńska (Impel) i Sawicka (Chemik) kapitalnie spisywały się w pierwszych spotkaniach. Medyńska na pewno słabiej przyjmuje od Sawickiej, ale to co wyprawiały obie panie w obronie to było coś niesamowitego.
Faworytem jest Chemik, ale Impel u siebie ma ostatnią szansę na przedłużenie rywalizacji. Chemik można pokonać i można z tą ekipą spokojnie walczyć co pokazały pierwsze dwa spotkania.
Tak jak pisałem. Impel wygląda dobrze fizycznie, widać, że są w dobrej dyspozycji. Kursy dobre, więc można lekko próbować.
Typy:
Impel Wrocław @ 2.98 MarathonBet ⛔
Impel Wrocław (+1.5 seta) @ 1.96 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom