>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ORLEN Liga 2013/2014

Status
Zamknięty.
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Impel Wrocław-Chemik Police
Powyżej 180,5 pkt @bet365


Chemik miał ogromne szczęście, że w obu meczach finałowych u siebie stracił tylko jednego seta. Oba spotkanie były dość wyrównane, dlatego wątpię, żeby dzisiaj były tylko trzy sety, moim zdaniem mecz może się rozstrzygnąć dopiero w tei breaku. Chemik na pewno zdobędzie mistrzostwo Polski, tu nie według mnie nie ma żadnych wątpliwości. Jedyna niewiadoma, to czy rywalizacja zakończy się w Policach. Moim zdaniem nie i dream team z Polic zakończy tę rywalizację we Wrocławiu, jak nie dzisiaj, to jutro. Obstawiam wyrównany pojedynek, zakończony w pięciu setach, zwycięzcy meczu nie jestem w stanie wytypować.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS​

Pierwszy mecz w Muszynie wygrany przez gospodynie 3:1. Wczoraj Aluprof u siebie bardzo pewnie wygrał 3:0. Dzisiaj ostatnie spotkanie w rywalizacji o 5 miejsce.
Muszynianka nie ma siły ognia, o czym pisałem już przed pierwszym spotkaniem (wtedy jednak Aluprof przegrał 1:3). Jeżeli do tego słabiej dysponowana jest atakująca, czy to Cvetanovic czy Piątek to wtedy są ogromne problemy. W Aluprofie to wygląda znacznie lepiej, ale często jest problem z rozegraniem. Obie drużyny mają sporo doświadczonych zawodniczek.
Wczorajsze spotkanie słabe w wykonaniu obu drużyn (ale Aluprof wygrał 3:0 i to dosyć wysoko w małych punktach). Muszynianka popełniła bardzo dużo błędów. Bardzo niska skuteczność obu zespołów w ataku.
Ciężko powiedzieć komu bardziej zależy na 5 miejscu. Muszynianka według mnie na dzień dzisiejszy jest po prostu słabszą drużyną. Dalekie już są od optymalnej formy.
Typ:
BKS Aluprof Bielsko-Biała @ 1.57 Bet365 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom