>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ORLEN Liga 2016/2017

power30 18K

power30

Forum VIP
ORLEN Liga 2016/2017

Oficjalna strona ligi:
www.orlenliga.pl
Oficjalne strony wszystkich klubów:
Chemik Police ---&gt; www.chemik-police.com
PGE Atom Trefl Sopot ---&gt; www.atomtrefl.pl
Impel Wrocław ---&gt; www.impelwroclaw.pl
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza ---&gt; www.mks.dabrowa.pl
Budowlani Łódź ---&gt; www.budowlanilodz.pl
Polski Cukier Muszynianka ---&gt; www.mksmuszynianka.com
BKS Aluprof Bielsko-Biała ---&gt; www.siatkowka.bks.bielsko.pl
PGNiG Nafta Piła ---&gt; www.ptps.pila.pl
KS Pałac Bydgoszcz ---&gt; www.kspalac.bydgoszcz.pl
SK Bank Legionovia Legionowo ---&gt; www.legionovia.pl/legionoviasa
Developres SkyRes Rzeszów ---&gt; www.developres.rzeszow.pl
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ---&gt; www.kszo.info/siatkowka
ŁKS Łódź ---&gt; www.siatkalks.pl
Budowlani Toruń ---&gt; www.budowlani-torun.pl/
Zapraszam do dyskusji
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Chemik Police vs PTPS Piła
Typ: Over 126,5 pkt-a
Kurs: 1,77 ✅ ✅ ✅
Bukmacher: Ónibet, Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 15.10.2016/17:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/j7hUxJ6i/#szczegoly-meczu
Analiza:
Czas rozpocząć zmagania w Orlen Lidze kobiet. W pierwszej kolejce zagrają ze sobą drużyny z innymi aspiracjami na ten sezon 2016/2017. Przyjrzyjmy się temu co działa się w trakcie przygotowań do sezonu w pilskiej drużynie. Nastąpiły spore, znaczące roszady kadrowe. Z zespołu odeszły Dorota Wilk, Klaudia Konieczna, Keisha Leggs, Małgorzata Skorupa, Olga Pawlukowska i Joanna Sobczak. Z zespołem pożegnał się trener Nicola Vettori. Piła w poprzednim sezonie zajęła ósme miejsce, po przegranej w dwumeczu z Bielsko-Biała. Ósma lokata dla tej drużyny i tak jest sporym wyczynem. W tym sezonie do drużyny przyszły: Szubert, Kucharska, Baran, Piśla, Austin, Ogoms, Dumancić. Pierwszym trenerem drużyny przyjezdnych został Łukasz Przybylak. Zespół składa się z młodych jak również i doświadczonych siatkarek. W ostatnim meczu sparingowym przed startem sezonu przegrały 1-3 z Łodzią. Chemik Police natomiast to hegemon polskiej ligi siatkówki kobiet. Mistrzynie Polski po wygranej w trójmeczu 3-0 z Treflem Sopot. Takie nazwiska jak: Werblińska, Zenik, Bednarek-Kasza, Bełcik, Wołosz, Jagieło, Zaroślińska robią różnicę. Aleksandra Jagieło na plus ocenia okres przygotowań. O drużynie z Piły mówi, że jest to fajny przeciwnik, drużyna odmłodzona, która gra szybko i walecznie. Wracając już czysto do meczu warto opisać bezpośrednie mecze powyżej tymi drużynami. Z dotychczasowych wszystkich spotkań, a było ich osiem, siedmiokrotnie wygrywał Chemik, jednak raz zwycięstwo odniosły zawodniczki z Piły. Było to trzy lata temu, jednak kurs na Piłę wynosił 16,00. Dziś ze względu na początek sezonu, patrząc na to co dzieje się w Plus Lidze dziś upatruję szans chociażby na równorzędną w jakimś stopniu walkę przyjezdnych. Warto przypomnieć, że nie ma przerw technicznych, dłuższa przerwa 10-cio minutowa będzie po drugim secie. Piła do boju-powodzenia
e: razem łącznie 127 pkt-ów ???? Piła pod koniec meczu 4 pkt-y w rzędu, zagrały pod mój over ????
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić co się w ostatnim czasie stało z drużyną Atom Trefl Sopot. W poprzednich latach był to obok Chemika Police kandydat do zwycięstwa w lidze. Teraz to jakaś grupa młodych, nieznanych siatkarek. ;/
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Toruń vs Łódź
Typ: Toruń -1,5 seta
Kurs: 2,08 ✅
Bukmacher: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 16.10.2016/20:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/d4Z6LHyH/#zestawienie-kursow;home-away;koniec-meczu
Analiza:
Pierwsza kolejka w Orlen Lidze, i pierwsze spotkanie po dłuższej nieobecności zarówno dla torunianek jak i łodzianek. W Toruniu ogromna mobilizacja, lepsze wyniki w okresie przygotowawczym, pozyskanie sponsorów, komentarze kibiców, że czas dobrze wejść w sezon. Opinie ekspertów, znawców, że Budowlane stać na przynajmniej ósme miejsce w lidze. Kluczową rolę w zespole gospodyń powinna odgrywać atakująca Rebecca Pavan, (która w poprzednim sezonie grała w Dąbrowie Górniczej), jak również i Sylwia Wojciewska. Toruń pozyskał sponsorów. Łódzki klub pozyskał Izabelę Kowalińską, czołową zawodniczkę Chemika Police w zeszłym sezonie, jak również i Lucie Muhlsteinovą. W pierwszej lidze w decydujących starciach do trzech zwycięstw łodzianki wygrały 3-1. Dziś wsparcie hali, bilety w przyzwoitej cenie, doping, lepsza kadra meczowa, może przyczynić się do triumfu gospodyń-powodzenia.
PEWNE, SZYBKIE ZWYCIĘSTWO
voyager778, ziemniak94 cieszą pozytywne, miłe słowa, zachęcają di działania, że ktoś zarabia
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Jakieś opinie odnośnie dzisiejszego meczu Dąbrowy Górniczej z Rzeszowem? W obu drużynach dużo zmian przed sezonem, Dąbrowianki od lat należą do czołówki Orlen Ligi, natomiast Rzeszów w tym sezonie dopiero zamierza aspirować do walki o pierwszą szóstkę w tabeli. Patrząc na wzmocnienia po stronie Rzeszowa, wyniki sparingów wydaje się, że są w stanie powalczyć dzisiaj, a kurs zachęca. Ktoś, coś?
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Chyba przesadzili z kursem
Fanem kobiecej siatkówki nie jestem ale nowe nazwiska Helić, Kaczorowska, Strózik, Mróz obiły mi się o uszy.
Rzeszów +2,5 @1,57 to chyba dobra opcja
Chociaż u Pań 3:0 to częsty wynik
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Chyba przesadzili z kursem
Fanem kobiecej siatkówki nie jestem ale nowe nazwiska Helić, Kaczorowska, Strózik, Mróz obiły mi się o uszy.
Rzeszów +2,5 @1,57 to chyba dobra opcja
Chociaż u Pań 3:0 to częsty wynik
No właśnie też mi się wydaje, że te kursy nie są adekwatne do obecnej sytuacji kadrowej obu zespołów. W poprzednim sezonie, gdzie Rzeszów był o wiele słabszy, oba spotkania były 4-setowe. Wiadomo, że nie ma to wielkiego znaczenia w kontekście dzisiejszego meczu, ale jakiś obraz sytuacji nam to jednak daje. Również wejdę w to handi +2,5 seta na Developers po @1.57.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Developres SkyRes Rzeszów
Krótko, niedługo mecz.
Kursy według mnie sporo przesadzone. Rzeszowianki solidnie się wzmocniły i aspiracje dużo wyższe niż w poprzednim sezonie. Nieźle poskładana drużyna, z doświadczonymi siatkarkami jak Mróz, Kaczorowska, Kamenova, Kaczmar ale też obiecującymi jak choćby Patrycja Flakus (nie zdziwię się jeśli zacznie w pierwszej &quot;6&quot;, a Helić zostanie w kwadracie). Skład wygląda na przyzwoicie i spokojnie wystarczy na górną połowę tabeli.
Największą stratą Dąbrowy chyba może być brat Krysi Strasz. Na libero teraz pogra Iza Lemańczyk (Śliwa), której domeną jest obrona, troszkę kuleje przyjęcie. Skrzydłowe MKSu troszkę mało zbilansowane, 4/6 z tych zawodniczek może grać jako przyjmująca i jako atakująca, a to oznacza, że mogą być widoczne kłopoty z przyjęciem zagrywki, a wiadomo jak ważny jest to element.
Jestem ciekaw jak Juan wyjdzie na ten mecz. W sparingach bardzo dobrze spisywała się Horka, więc pewnie ona zagra na prawym skrzydle. Początek sezon, zmiana rozgrywającej, wydaje mi się, że Yael może trochę zapominać i nie kumać się z środkowymi. Pierwsza kolejka, może być różnie, ale Rzeszów potencjałem według mnie nie odstaje i może spokojnie zawalczyć o zwycięstwo.
PS. Lena Dziękiewicz raczej dziś nie zagra. Jest Ganszczyk i Sobolska, osłabienia więc teoretycznie nie ma.
Moje propozycje:
Rzeszów +12.5 --- 1.83 @ Bet365 ✅
Rzeszów wygra --- 4.50 @ Bet365 ⛔

Z kontuzją głowy ciężko coś ugrać, Rzeszów przegrał dziś ze sobą.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Developres SkyRes Rzeszów
Krótko, niedługo mecz.
Kursy według mnie sporo przesadzone. Rzeszowianki solidnie się wzmocniły i aspiracje dużo wyższe niż w poprzednim sezonie. Nieźle poskładana drużyna, z doświadczonymi siatkarkami jak Mróz, Kaczorowska, Kamenova, Kaczmar ale też obiecującymi jak choćby Patrycja Flakus (nie zdziwię się jeśli zacznie w pierwszej &quot;6&quot;, a Helić zostanie w kwadracie). Skład wygląda na przyzwoicie i spokojnie wystarczy na górną połowę tabeli.
Największą stratą Dąbrowy chyba może być brat Krysi Strasz. Na libero teraz pogra Iza Lemańczyk (Śliwa), której domeną jest obrona, troszkę kuleje przyjęcie. Skrzydłowe MKSu troszkę mało zbilansowane, 4/6 z tych zawodniczek może grać jako przyjmująca i jako atakująca, a to oznacza, że mogą być widoczne kłopoty z przyjęciem zagrywki, a wiadomo jak ważny jest to element.
Jestem ciekaw jak Juan wyjdzie na ten mecz. W sparingach bardzo dobrze spisywała się Horka, więc pewnie ona zagra na prawym skrzydle. Początek sezon, zmiana rozgrywającej, wydaje mi się, że Yael może trochę zapominać i nie kumać się z środkowymi. Pierwsza kolejka, może być różnie, ale Rzeszów potencjałem według mnie nie odstaje i może spokojnie zawalczyć o zwycięstwo.
PS. Lena Dziękiewicz raczej dziś nie zagra. Jest Ganszczyk i Sobolska, osłabienia więc teoretycznie nie ma.
Moje propozycje:
Rzeszów +12.5 --- 1.83 @ Bet365
Rzeszów wygra --- 4.50 @ Bet365
wiem, ze nie w pore ale pisalem pre w dntb i priwy dabrowa 3-0.
wymienianie mroz jako doswiadczonej zawodniczki to niezly wal. kobieta, ktora chociazby w policach grala za wzrost i ogolnie chyba jej wystepy sa tylko za wzrost. nie ma bardziej drewnianej srodkowej w lidze. dzisiaj przez dwa sety zrobile chyba z 5 bledow typu podwojne odbicie przelozenie lap itp itd drewno straszne i nie wiem kto zmarnowal siano na ten antytalent.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Atom Trefl Sopot - Piła ✅✅✅ 3:0✅✅✅
Sopot @1.95 Uno

Kursy ciągle spadają. Wiec spieszmy się je łapać póki za warte gry. Młoda siła polskiej siatkówki podejmuje dzisiaj u siebie Ptps Piłę. Kursy zbliżone do siebie,lecz mnie zdecydowanie bardziej przekonują Sopocianki. Jest to ekipa prowadzona przez Piotra Matele, który w zeszłym roku wygrał właśnie z tymi dziewczynami Młoda Lige. Wiele z tych dziewcząt będzie stanowić o sile naszej kobiecej repry. Niektóre juz nawet pukaja do bram meczów międzynarodowych. Na pewno uwagę zwracają osoby Magdy Damaske, Justyny Łukasik, Karo Goliat. W zeszłym tyg podjęły równorzęda walkę z Bielskiem na wyjeździe. Znakomicie grała wyżej wymienia trójka. Chociaż były skazywane na pożarcie, zaprezentowały się bardzo przyzwoicie. Ekipa z Piły po odejściu jej motoru napędowego w osobie Doroty Wilk nie będzie już osiągać takich wyników jak w zeszłym sezonie. Dzisiaj najzdolniejsze polskie adeptki siatkówki powinny dać lekcję siatkówki Pile, czyli ekipie także bardzo młodej, ale nie tak przyszłościowej jak Atomówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
B 13

bukmacher1111

Użytkownik
Bielsko-Biała K - Budowlani Toruń K @ 1.33

Dzisiaj dojdzie do zakończenia drugiej kolejki ORLEN Ligi Kobiet, gdzie to zmierzą się ze sobą drużyny Bielsko - Białej z Budowlanymi Toruń. Zdecydowanymi faworytkami tego spotkania są te pierwsze, a w dodatku ten mecz rozgrywają na własnej hali, gdzie tak naprawdę nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. W pierwszej kolejce pokazali, że posiadają spory potencjał rozbijając Trefl Sopot 3-1. Zgadza się ekipa z Torunia również wygrała swój mecz, ale z średnią drużyną ŁKSu.W żadnym wypadku nie można porównywać tych drużyn. Gospodynie celują co tutaj dużo mówić w TOP 8 i walka o czołowe miejsca, a Budolwane jak zapewnią sobie pewne utrzymanie w ldize to już będzie spory sukces.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Budowlani Toruń
Bielsko-Biała (-1.5) @ 1.82 Uni
Tutaj nie ma co porównywać personali w obu zespołach. Przewaga Bielszczanek jest aż nadto rażąca. Kurs na to handi wydaje się bardzo smakowity. Po latach do bielskiej ekipy wróciła Joasia Staniucha Szczurek. Jej wielkie doświadczenie będzie tutaj niezbędne. Mamy też w tej ekipie Mikyskovą, która bardzo dobrze zaprezentowała się tydzień temu w starciu z młodymi Sopociankami. Na środku bryluje Ola Trojan, aktualna reprezentantka Polski. Na przyjęciu kolejna zawodniczką dyponująca ogromnym doświadczeniem - Skrzypkowska. W dzisiejszym meczy po drugiej stronie siatki, zabraknie tak zbilansowanego zespołu. Zwycięstwo Bielszczanek jest bardzo prawdopodobne, a i o handicap gospodynie spokojnie mogą się pokusić.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Ktoś wie czemu na Muszynę taki kurs wysoki?
kurs mozna powiedziec debilny. jak gra rzeszow kazdy wie ciekaw jestem jak ten nowy nabytek. kaczorowska lata gry ma za soba. mrozowa to drewno takie, ze wiekszego w lidze nie ma. bicie piany i robienie z developresu jakiegos tytana wolnego ... zespol bez przyjecia i z lalawa atakujaca jak dla mnie muszyna mimo swoich problemow wezmie ten mecz.

muszynianka @ 2,50 bet365
 
Do góry Bottom