>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ORLEN Liga 2016/2017

pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
QUOTE=Rondo;6236138]Moze któryś znawca wypowie sie na temat +2.5 dla kobiet z Piły?[/quote]
Jak najbardziej typ realny. Ale granie za sporą stawkę siatkówki kobiet może przyprawić o zawał. Np wczoraj Rzeszów - Toruń. Rzeszów prowadzi 21-15 i przegrywa seta 22-25. Takie rzeczy w siatkówce kobiet to rzecz normalna. Fajnie jeszcze jak drużyna na którą się stawia wyciąga takiego seta. Ale jak przegrywa ta na którą stawiasz to...
Wracając do meczu to Piła pod wodzą nowego trenera Pasińskiego ta drużyna poszła chyba z dwa levele w górę. Mają naprawdę jedną armatę na skrzydle Ameryankę, chyba Ogoms się nazywa, widziałem ją w jednym meczu i fajnie grała, widać w niej spory potencjał, ma mocny cios. Jeszcze w ataku solidna Kwiatkowska i dość dobry środek. Naprawdę podobała mi się ta drużyna w meczu z Toruniem. Może przeciwnik nie był mocny, ale podobał mi się styl gry Piły. Jeśli chodzi o Łódź to ta drużyna jednak z Policami bardzo blado wyglądała. Myślałem że różnica jednak nie będzie aż tak duża.
Takim małym plusikiem w stronę Piły jest to że trener Pasiński w zeszłym sezonie prowadził Łódź i zna te dziewczyny na pamięć. Takie rzeczy jednak mają spore znaczenie, bo choćby przykład sobotniego meczu Zaksa - Resovia, gdzie Kamil Sołoducha jest teraz skautem w Resovii, a przyszedł z Zaksy, i było widać że Rzeszowianie znacznie lepiej poczytali grę Zaksy niż to było w poprzednich meczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 101

marcinr

Użytkownik
Budowlani - Piła +2.5 seta, Marathon 2,24
Pablo ma rację, Piła to chyba najbardziej zwariowana drużyna Orlen Ligi, dwa sety przegrane do 10 po to żeby następny wygrać na luzie to dla nich norma... Niby nie za bardzo ma kto tam grać a jednak swoje punkty zdobywają, często urywają je potentatom.
A Łódź trochę podobnie, tylko na drugim biegunie, niby super potencjał jak na OL a co chwila jakieś przestoje, stracone serie punktów, ciągłe falowanie nastrojów. Po tak wysokim kursie aż się prosi zagrać o ten jeden set dla Piły.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Pałac Bydgoszcz - Muszynianka Muszyna
BYDGOSZCZ kurs @2.32 Unibet

Kurs na Pałacanki zdecydowanie przeszacowany. Wywindowały go 4 porażki pod rząd, które zanotował zespół z Bydgoszczy. Kurs spada i będzie spadać. Jutro oscylować będzie już koło @2 albo raczej zdecydowanie poniżej. Spójrzmy z kim zagrały tak słabo: Budowlani Łódź, Wrocław, Dąbrowa Górnicza, czyli mega silne ekipy z aspiracjami do walki o medale. Do tego także wpadna z Toruńską ekipą. Wcześniej Bydgoszczanki były bardzo wysoko w tabeli, uznawane za rewelację ligi.
Po drugiej strony siatki zobaczymy osłabioną kadrowo przed sezonem Muszynę. Do tego w czasie sezonu z gry wypadła Ania Grejman i Adela Helić, czyli dwie niekwestionowane gwiazdy tej ekipy. Bez nich tracą niesamowicie na jakości i stają się ekipą drugiej połówki tabeli.
Muszynianka zwyczajnie nie ma kim postraszyć, ostatnia porażka 0:3 do 15,22,16 chluby nie przynosi, tym bardziej że Piła, żadnym potentatem nie jest. Wcześniej także pogrom z liderem do 9,16,20.
Jagodzińska, Ziółkowska, Misiuna, Kuligowska, Maternia, Pleśnierowicz, Nowakowska w niczym nie ustępują Wójcik, Wawrzyniak, Savić, Cvetanović, Wilk, Sredić, Medyńska.
Do tego dodajmy atut własnej hali, który jest przy Pałacankach.
Bydgoszcz z 6 zwycięstwami i 19 punktami zajmuje 6 miejsce w lidze, Muszynianka wprawdzie także 6 zwycięstw, lecz 15 punktów daje im dopiero 9 miejsce.
Jak dla mnie wiele czynników wskazuje zdecydowanie na Pałac Bydgoszcz. To zdecydowanie wypada pograć po takim kursie.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego na Bydgoszcz w dzisiejszym meczu jest tak wysoki kurs (prawie 3 a było 4)?? Fakt przegrały one 6 ostatnich meczy ale grały z wielką czwórką (Police,Wrocław, Łódź, Dąbrowa). Z Muszyną przegrały dopiero w tb, jedynie w Toruniu po wygranym pierwszym secie posypała się potem gra i przegrały wyraźnie.
Dla mnie to mecz 50/50, Piła jest mocna ale tylko u siebie, na wyjeździe przegrały prawie wszystko więc nie wiem skąd takie kursy.
 
T 8

tomas77

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego na Bydgoszcz w dzisiejszym meczu jest tak wysoki kurs (prawie 3 a było 4)?? Fakt przegrały one 6 ostatnich meczy ale grały z wielką czwórką (Police,Wrocław, Łódź, Dąbrowa). Z Muszyną przegrały dopiero w tb, jedynie w Toruniu po wygranym pierwszym secie posypała się potem gra i przegrały wyraźnie.
Dla mnie to mecz 50/50, Piła jest mocna ale tylko u siebie, na wyjeździe przegrały prawie wszystko więc nie wiem skąd takie kursy.
racja ze kurs dziwny wiec trzeba korzystac.byda w chemiku mogla nawet 2 sety urwac a dzis chca przelamac zła passe!
Łatwo lekko i przyjemnie!!!
 
J 28

jawa1989

Użytkownik
Muszynianka Muszyna - Kszo Ostrowiec Świętokrzyski typ 2 handicap +11.5 bukmacher bet365
A więc dziś w 17 kolejce Orlen Ligi spotyka sie zespół Gospodyń które zajmują 9 miejsce z 18 punktami, z bilansem 7 wygranych i 8 porażek. Drużyna Gości z Ostrowca natomiast 11 miejsce z 14 punktami i 4 wygranych do 12 porażek. Dlaczego handicap w stronę gości? Oglądałem 3 ostatnie spotkania Kszo nie licząc tego w Pucharze, gdzie zrobiły na mnie naprawdę bardzo pozytywne wrażenie swoją grą,niby wszystkie przegrane, ale mierzyły się z samym czubem tabeli:Ostrowiec-Wrocław 1-3, Dąbrowa Górnicza-Ostrowiec 3-1 i Ostrowiec-Budowlani Łódź 2-3, gdzie praktycznie wszystkie sety były bardzo wyrównane i grane na przewagi. Drużynę Gospodyń z Muszyny widziałem tylko raz na w wygranym u siebie meczu z Treflem 3-2 po przeciętnej grze i nie zrobiły na mnie jakiegoś wrażenia. Liczę na wyrównany mecz i myślę że nie zakończy się on w 3 setach, życzę powodzenia i polecam, Powodzenia ????

Polecam także Dąbrowa Górnicza-Bielsko handicap -13.5 typ 1 oraz Chemik Police--Rzeszów handicap +19.5 typ 2
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Polski Cukier Muszynianka - KSZO Ostrowiec​

Spotkanie drużyn, które znajdują się blisko siebie w tabeli. Muszynianka na 9 pozycji z 18 punktami (7 zwycięstw i 8 porażek). KSZO dwie lokaty niżej, z 14 punktami (4 zwycięstwa i 12 porażek).
Muszynianka na pewno trochę rozczarowuje, bo kadrowo wygląda całkiem przyzwoicie. Przez pewien czas w zespole było sporo kontuzji i zdarzało się tak, że na środku siatki musiały grać skrzydłowe Łyszkiewicz albo Wawrzyniak. Cały czas brakuje Anny Grejman, która byłaby na pewno kluczową postacią. Trochę słabo wygląda skuteczność skrzydłowych. Atakujące nierówne, a Cvetanovic i Wójcik to nie są zawodniczki, do których powinno wędrować najwięcej piłek.
KSZO pomimo nie najlepszych wyników może się podobać. Widać, że ten zespół walczy i nawet z dużo lepszymi przeciwnikami potrafi urwać seta. Trochę lepiej radzą sobie na własnym parkiecie i o tym też trzeba pamiętać. Kilka doświadczonych zawodniczek jak Ściurka czy Kapturska, które stanowią trzon tej drużyny.
W tygodniu obie drużyny rywalizowały w Pucharze Polski. Muszynianka przed własną publicznością pokonała Atom Trefl Sopot (3:2), chociaż przegrywały 1:2 i w piątej partii ich rywalki miały w sumie cztery piłki meczowe. KSZO na wyjeździe przegrało z Budowlanymi Łódź (3:0), ale uczciwie trzeba przyznać, że było trochę rotacji w składzie i nie do końca trenerowi Parkitnemu zależało na zwycięstwie i awansie do kolejnej rundy.
W pierwszej rundzie zwycięstwo padło łupem KSZO, które pokonało Muszynę 3:1 na własnym parkiecie. Teraz mecz wyjazdowy, więc wcale tak kolorowo być nie musi. Z drugiej strony Muszyna w tym sezonie strasznie faluje i często gra bardzo przeciętnie, męczy się zwłaszcza ze swoją grą. KSZO spokojnie jest tutaj w stanie nawiązać walkę.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.51 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Orlen Liga
Spotkanie: Legionowo - Muszyna
Typ: 1
Kurs: 2,70
Bukmacher:

Analiza:

Przed nami mecz pomiędzy 12 w tabeli Legionowem a 9 Muszyną, obie te ekipy dzieli różnica 5 punktów lecz Muszyna ma rozegranych o 2 spotkania więcej.
Legionowo u siebie rozegrało do tej pory 6 spotkań, 4 zwycięstwa 2 porażki - Wygrały 3:2 z Bydgoszczą (7), 3:1 z Dąbrową (4), 3:1 z Toruń (11) i 3:0 z Piła (8), natomiast porażki poniosły z Łódź (6) 0:3 z Rzeszów (5) 0:3.
Jeśli chodzi o Muszynę na wyjeździe to rozegrały do tej pory 8 spotkań a ich bilans jest fatalny bo wygrały zaledwie 1 mecz natomiast przegrały 7 spotkań. Wygrały 3:2 z Bydgoszcz (7) natomiast porażki poniosły z Łódź (6) 1:3, z Rzeszów (5) 2:3, z Piłą (8) 0:3, z Budowlanymi (3) 0:3, z Wrocławem (2) 1:3, z Bielskiem (14) 0:3 i z Ostrowcem (13) 1:3.
Widzimy jednak, że w tym meczu o dziwo wyraźnym faworytem jest ekipa gości z czym ja się nie zgadzam, lepsza gra Legionowo u siebie + fatalna gra Muszyny na wyjeździe = wygrana gospodyń po fajnym kursie.
Powodzenia.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Piła - Bielsko
Piła @1.73 Sportingbet ⛔⛔

20 kolejka Orlen Ligi. 9 w tabeli Piła z 23 punktami podejmuje ostatnie w tabeli, 14-ste Bielsko z 13 punktami. Piła zdobyła więc prawie 2 razy więcej.
Piła u siebie na 9 meczów wygrała 5 i poniosła 4 porażki przy korzystnym bilansie setów 20-15...
Bielsko na wyjeździe na 9 meczów- wygrało.... 0 i poniosła 9 porażek!! przy bilansie setów 10-27...
Nie rozumiem tak wysokiego kursu!! No skąd, gdzie??? Prawie, że identyczne? Śmiech, tylko brać!!
Dodatkowo w meczu rozegranym 30 Listopada w Bielsku, padł wynik 3:1 dla Piły!!! Czemu więc nie miały by wygrać też u siebie gdzie Bielsko nie wygrało meczu na wyjeździe w całym sezonie! Gorąco polecam i pozdrawiam!!

Wynik: 1:3
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Piła - Bielsko

Piła @1.73 Sportingbet


20 kolejka Orlen Ligi. 9 w tabeli Piła z 23 punktami podejmuje ostatnie w tabeli, 14-ste Bielsko z 13 punktami. Piła zdobyła więc prawie 2 razy więcej.
Piła u siebie na 9 meczów wygrała 5 i poniosła 4 porażki przy korzystnym bilansie setów 20-15...
Bielsko na wyjeździe na 9 meczów- wygrało.... 0 i poniosła 9 porażek!! przy bilansie setów 10-27...
Nie rozumiem tak wysokiego kursu!! No skąd, gdzie??? Prawie, że identyczne? Śmiech, tylko brać!!
Dodatkowo w meczu rozegranym 30 Listopada w Bielsku, padł wynik 3:1 dla Piły!!! Czemu więc nie miały by wygrać też u siebie gdzie Bielsko nie wygrało meczu na wyjeździe w całym sezonie! Gorąco polecam i pozdrawiam!!


Wynik:
Właśnie mam pytanie. Czy wie ktoś może o jakiś brakach w jednej lub drugiej drużynie? Skąd w ogóle taki kurs? Liczyłem na coś koło 1.50 na Pile a tu kurs dość wysoki. Coś musi być na rzeczy, tylko co? ????
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Właśnie mam pytanie. Czy wie ktoś może o jakiś brakach w jednej lub drugiej drużynie? Skąd w ogóle taki kurs? Liczyłem na coś koło 1.50 na Pile a tu kurs dość wysoki. Coś musi być na rzeczy, tylko co? ????
tu nie chodzi o braki kadrowe, a o zauważalny progres Bielska, praca nowego trenera, dobrego fachowca musi się przełożyć na lepszą grę, nowa rozgrywająca. w ostatnim meczu Bielsko spartoliło nieziemsko mecz z Muszyną, powinny wygrać to za 3pkt, było 2-1 i 10-3 w czwartym secie, 6 meczboli z tiebreaku. wczesniejsze mecze przed Muszyną z nowym trenerem nie ma co brać pod uwagę bo przegrały z zespołami 2,3,4 w tabeli. Ponadto w ostatnim czasie spora zapaść Piły. i stąd takie kursy.
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Co myślicie o urwanym secie Policom przez Legionowo, dość przyjemny kurs 2,6 na Fortunie, 2 dni temu zespół z Polic grał z siatkarkami z Baku, myślicie że zagrają trochę luźniej w Legionowie? Gospodynie co prawda pozycji nie mają za ciekawej, ale u siebie ostatnio nawet walczą, chociaż sety zdobywane jedynie z zespołami z dolnej części tabeli no i ostatni mecz z urwanym setem Policom odbył się w marcu 2014 roku. Wszystko zależy od podejścia mistrzyń, a 28. 02. grają mega ważny mecz z Piacenzą na wyjeździe, po co im się spinać na ligę?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka, Polska, Orlen Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Legionowo - Chemik Police
Typ: +3,5 seta
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Typ może na pierwszy rzut oka wygląda dość wariacko lecz ja widzę spore szanse na to aby ten typ był na plus po zakończeniu meczu.
Przede wszystkim liczę na to, że trener Chemika da odpocząć swoim największym gwiazdom ponieważ są tuż po meczu Ligi Mistrzów, grali we wtorek o 18:00 więc mają zaledwie 2 dni odpoczynku.
Obu ekip nie ma co porównywać bo każdy doskonale wie jaka ich dzieli przepaść.
Mecze bezpośrednie nie są optymistyczne dla mojego typu, ostatnie 7 meczów między obiema drużynami kończyły się w 3 setach. Kiedyś passa musi się zakończyć.
Legionowo tylko w 3 meczach u siebie w tym sezonie nie wygrało seta. Myślę, że gospodynie zrobią wszystko aby ten mecz nie trwał tylko 3 sety. Liczę na małą niespodziankę.

Powodzenia.
 
P 102

para00

Użytkownik
ŚRenia Muszyna kontrolował tam spotkanie od początku do końca... nawet jeśli w jednym secie było pod 20 równo to uciekły im na 5 z rzędu.Patrząc na h2h jak byk wychodzi szybki mecz.Wyleczyłem się z ,,tej drużyny,, i nie polecam typu
 
sokrates 1,7K

sokrates

Użytkownik
Dla mnie typ mocno naciągany. Chemik grał 2 dni temu ale trzeba powiedzieć że był to praktycznie sparing bez napinania się, mecz trwał półtorej godziny. Do tego cały czas ostre rotowanie składem, wszystkie zdrowe. Przełożony mecz sobotni z Wrocławiem na marzec dodaje sporo luzu przed wyjazdem do Włoch.
A czym Legionowia ma tego seta urwać??? Dobre pytanie.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
ŁKS Łódź - Legionowia

ŁKS Łódź handi -1.5 seta @1.49 Unibet ✅✅✅


22 kolejka Orlen Ligi, ŁKS Łódź z miejsca 6 w tabeli i 31 punktami podejmuje ostatnią w tabeli ekipę z Legionowi która uzbierała ledwie 18 punktów (prawie wszystkie z tego u siebie). ŁKS ma 10 meczów wygranych, Legionowia tylko 5.
Łodzianki u siebie na 10 spotkań wygrały 6 i przegrały 4 przy bilansie 20:20.
Legionowia na wyjeździe na 10 spotkań, wygrała 0 z nich i 10 meczów przegrała przy bilansie setów 9:30!
ŁKS ostatnie mecze u siebie:
3:1 z Piłą
3:1 z Muszyną
3:1 z Dąbrową (wow)
3:2 z Budowlanymi Toruń
3:1 z Bielsko-Białą
5 na 5 ostatnich wygranych u siebie, 4 z 5 handicapami!
Legionowia ostatnie mecze na wyjeździe:
0:3 z Rzeszowem
0:3 z Piła
0:3 z Wrocławiem
2:3 z Bielskiem
2:3 z Ostrowcem
3 z 5 ostatnich na wyjeździe przegrała handicapem to również większość (nie pisałem, że 5 na 5 ostatnich przegrała, bo przegrała nawet 10 na 10, co wspomniałem wcześniej.
Dodatkowo mecz który rozgrywały oba zespoły w pierwszej części sezonu w Legionowi padł wynik 0:3, ŁKS wygrał tam bez straty seta!
Polecam i pozdrawiam!

Wynik: 3:0

e:
brawo Ty... pomyłka zwyczajna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Legionowo - miasto. W Legionowie nie w Legionowi.
Legionovia - klub. Nie ma takiego klubu jak Legionowia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Legionowo vs Budowlani Łódź
Typ: Legionowo +5,5 pkt-a 1 set
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 01.03.2017/18:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/4lTEKj9D/#szczegoly-meczu
Analiza:
Marzec zaczynamy od spotkania w Orlen Lidze kobiet zespołów z odrębnych, różnych miejsc w tabeli. Legionowo jest skazywane na porażkę, ale czy słusznie. Przede wszystkim mają przewagę własnego parkietu co uważam za ważny aspekt. Tak, nie zapomnę o tym wspomnieć, że zajmują ostatnie miejsce w lidze, przegrały dwa ostatnie mecze nie zdobywając ani seta, ale: w przedostatnim spotkaniu z naszpikowanym gwiazdami Chemikiem Police przegrały pierwszego seta do 20, więc nie jest to jakaś znaczna porażka. W inauguracyjnym secie zaserwowały dwa asy, 11 pkt-ów zdobyły atakiem, dwa blokiem, więc wcale źle to nie wyglądało. Monika Bociek, oraz Iga Chojnacka były w tamtym spotkaniu najlepiej punktującymi zawodniczkami. Ekipa z Mazowsza grała w ostatniej kolejce z ŁKS-em, i w drugim i trzecim secie postawiły się rywalkom. Ewelina Mikołajewska mówi, że nie mają nic do stracenia, więc dobre wejście w mecz będzie ważnym elementem. Budowlani w ostatnim meczu wygrały z Treflem 3-2. Po pierwszych dwóch wygranych setach, zapanowało rozprężenie w łódzkiej drużynie i tym samym mecz trwał pięć setów. Przede wszystkim trzeba uważać na Kaję Grobelną. W pierwszej kolejce Orlen Ligi te zespoły grały ze sobą, kursy były podobne i wówczas Legionowo wygrało pierwszego seta. Dziś idę w podobnym kierunku-powodzenia
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka kobiet - Orlen Liga
Data: 15.03.2017 18:00
Spotkanie: Chemik - Muszyna
Typ: powyżej 131,5 pkt 5/10 ✅
Kurs: 1,95
Buk: Marathonbet
Chemik zaznał ostatnio pierwszy raz goryczy porażki w lidze i na pewno w jakimś stopniu było to pochodną kolejnego nieudanego występu zespołu w Lidze Mistrzyń. Mogą sobie mówić siatkarki na czele z trenerem, że więcej zrobić się nie dało, że przeciwniczki były mocne i takie tam różne inne banały, jednak nie zmieni to faktu, że Chemik budowany jest co roku z myślą o podbiciu Europy, bo oczywiste sukcesy na słabym i pozbawionym konkurencji krajowym podwórku nie są dla sponsora wystarczające.
Ten klops ma niebagatelne znaczenie dla morale zespołu i dla końcówki ligi - czy tego chcą czy nie chcą, to w podświadomości zawodniczek drzemie myśl, że zawaliły kolejny europejski sezon i obawa o to, czy sponsor zdecyduje się również w kolejnym roku łożyć ogromne pieniądze na klub, który nie spełnia jego mocarstwowych aspiracji. Tym samym przychodzi rozkojarzenie, podświadomy brak mobilizacji i obniżka formy związana ze stresem.
Dowodem tego była ostatnio odniesiona porażka i dowodem tego będzie również przekroczony limit 131,5 punktu w dzisiejszym spotkaniu. Dla obu zespołów jest to mecz o nic, gdyż Chemik ma już właściwie zagwarantowaną pozycję lidera, a Muszyna o czwórce może tylko pomarzyć. Dlatego też paradoksalnie zawodniczki z Muszyny zagrają na luzie i spróbują zagrać na nosie policko-szczecińskim gwiazdom. Nie muszą nawet wygrać seta, aby typ wszedł - wystarczy dobra postawa w każdej partii i np. wyniki 25:20, 25:20 i 25:17 dla Chemika, co w obliczu wyżej wymienionych czynników wydaje się zadaniem dziecinnie prostym do wykonania.
Gramy za jedynie 5/10, ponieważ nie można wykluczyć w Chemiku mobilizacji pozytywnej i chęci pokazania w kraju, że ostatnia porażka to tylko wypadek przy pracy i nadal zamierzają skubać łatwych rywali.
 
Do góry Bottom