>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ORLEN Liga 2016/2017

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Orlen Liga, kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: PTPS Piła - Budowlani Łódź
Typ: PTPS Piła +1,5 seta
Kurs: 4,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś analiza krótka, chodzi o mecz naszych Pań w Polskie Orlen lidze. PTPS Piła podejmuje u siebie 3 drużynę ligi czyli Budowlani Łódź. Faworyt wiadomo bardzo duży to oczywiście Łódź bo inaczej być nie może lecz przyjrzyjmy się bliżej tabeli.
Dla Łodzi zostały 2 kolejki do końca rundy zasadniczej, mają 56 punktów a 2 w tabeli ma 61 czyli 5 punktów różnicy mało realne jest, żeby nagle Wrocław przegrał 2 mecze za 0 punktów więc na pewno nie awansują na 2 lokatę, zaś 4 miejsce Rzeszów ma stratę 6 punktów a ma zaledwie 1 mecz do rozegrania więc także nie minie ich.
Jeśli chodzi o drużynę z Piły zajmują One 12 miejsce i mają 3 kolejki do zakończenia fazy. Mają One 23 punkty i jeśli by wygrały 3 spotkania mają szanse nawet na miejsca 7-8 ale tak czysto realnie mają szanse awansować na miejsce 9-10 i walczyć w barażach o te 9 miejsce. Zaledwie 3 punty tracą do 9 miejsca. U siebie na 11 meczy wygrały 5 spotkań a przegrały 6 spotkań więc nie jest to jakoś tragicznie. U siebie potrafiły wygrać 2 sety z Dąbrową Górniczą (5 miejsce) czy wygrać z Rzeszowem (4 miejsce) 3:2.
Typ ryzykowny ale myślę, że warty uwagi. Jest także opcja +2,5 seta po kursie 1,90 ale ja zaryzykują bardziej.
Powodzenia.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Orlen Liga
Spotkanie: Piła vs Łódź
Typ: Pierwszy set handicap dodatni Piła +4,5 pkt-a
Kurs: 2,00 ✅ ✅ ✅
Bukmacher: Ónibet
Data/godzina rozpoczęcia: 20.03.2017/18:00
Analiza:
Poniedziałkowe spotkanie w Orlen Lidze to spotkanie drużyn z dwóch różnych miejsc w tabeli. Budowlane mają już zapewniony awans do fazy play-off. W ciągu 14 dni będzie to ich piąty pojedynek. W Orlen Lidze wygrały ostatnio z naszpikowanym gwiazdami Chemikiem Police, jednak ta wygrana nie pomogła w przedłużeniu szans na pozostanie jedynego polskiego zespołu w europejskich rozgrywkach. Przegrały w dwumeczu z Galatasaray 6:1. W ostatnim starciu nie ugrały nawet seta. Dziś z pewnością Jacek Pasiński były szkoleniowiec łódzkiej drużyny, obecnie trener pilskiej ekipy będzie kazał zwrócić szczególną uwagę na znajdującą się w znakomitej formie Kaję Grobelną. Pilanki notują fatalną serię, siedmiu porażek z rzędu. Czas najwyższy przełamać tą fatalną passę. Anita Kwiatkowska, Żaneta Baran muszą dziś odpalić. Dobre przyjęcie na początku będzie kluczowe. Piła ma rozegrane o dwa spotkania mniej niż więcej drużyn. Każdy pkt jest ważny. W spotkaniu bezpośrednim z 19 grudnia Budowlane po długim meczu wygrały z Piłą 3:2. Dziś również spodziewam się wyrównanego spotkania, być może o jego losach zadecyduje tie-break. Dla mniej odważnych +4,5 pkt-a po 2,00-powodzenia
e: Dziwny pierwszy set, ale to kobiety, było 19:16, robi się 19:23, 21:23, by zakończyło się 21:25
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Panowie co sądzicie o dzisiejszym spotkaniu LKS u , kursy nie są lekko zawyżone w ich stronę?
Bardzo wysoki kurs ponad 3,00 jak na ŁKS u siebie, zwłaszcza że w tym sezonie obydwa dotychczasowe mecze z Dąbrową wygrał właśnie ŁKS, handikapem +1,5 seta ponad 2,00

Do tego moim zdaniem wybitny kurs 1,50 w superofercie totomixa na Kladno w czeskiej siatce
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Orlen Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: ŁKS Łódź - Dąbrowa Górnicza
Typ: powyżej 4,5 seta
Kurs: 3,05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami mecz o 5 miejsce pomiędzy ŁKS Łódź a Dąbrową Górniczą. W rundzie zasadniczej to Dąbrowa Górnicza zajęła 5 miejsce wyprzedzając ŁKS aż o 10 punktów.
ŁKS miał 13 zwycięstw i 13 porażek natomiast Dąbrowa miała 17 zwycięstw i 9 porażek lecz co jest bardziej istotne ŁKS grając u siebie miała bilans bardzo dobry bo 9 zwycięstw i 4 porażki. Może mało bo tylko 3 razy mecz kończyły po tie breaku. 3:2 z Wrocławiem, 3:2 z Budowlani Toruń i 3:2 z Treflem. Dąbrowa zaś grając na wyjazdach 8 razy wygrały a 5 krotnie przegrywały. Dąbrowa zagrała natomiast 4 tie breaki z KSZO Ostrowiec, Wrocławiem, Muszyną i Piłą.
W tym sezonie obie ekipy rozegrały ze sobą 2 spotkania i niespodziewanie oba mecze wygrały właśnie siatkarki z ŁKS - 2 razy 3:1.
Ja jednak dziś typuję, że mecz rozstrzygnie się po 5 setach.
Powodzenia.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Impel - Budowlane

Impel handi -1.5 seta @2.0 Betsson

Rewanżowy mecz drugiego półfinału o Mistrzostwo Orlen Ligi.
Impel był faworytem dwumeczu przed jego początkiem, przegrał w Łodzi 1:3, ok. Ale wciąż ma szanse na awans, według mnie kadrowo jest mocniejszy.
W Łodzi wygrały 1 seta, a potem się zacieło. Tutaj muszą, zresztą ligowy Budowlane u siebie też wygrały w zasadniczej i w play off też, Wrocław u siebie w lidze w sezonie zasadniczym, wygrał z Budowlanymi 3:1, myślę że kurs 2.0 na takie zwycięstwo gospodyń to fajna promocja bo muszą to wygrać, myślę , że i Budowlane zdają się wiedzieć o sile rywala i jeżeli nie ułoży się pierwszy, drugi set to odpuszczą i poczekają na złotego seta, myślę że dziś tu ktoś awansuje po złotym secie. Pozdrawiam.

Wynik:
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Impel-Budowlani 2:3 (22:25, 25:9, 25:18, 22:25, 10:15)

Ja w dzisiejszym spotkaniu postaram się pójść z kolei w stronę punktów. Dla mnie najrozsądniejszą opcją w dniu dzisiejszym wydaje się linia +174,5 pkt. ✅ wystawiona przez Fortunę po kursie 1,52. ✅ Oba zespoły uważam za zbliżone potencjałem, oba mają swoje problemy przy niedokładnym przyjęciu, kiedy trzeba atakować na wysokiej piłce. We Wrocławiu bardzo fajnie prezentują się Amerykanki, Courtney i Hancock, druga dodatkowo posiada nieprzyjemną zagrywkę. Zespół z Łodzi gra dość poukładaną siatkówką, bez fajerwerków, ale swoje zawsze są w stanie ugrać, na plus postawa Grobelnej, środkowe na wysokim, równym poziomie. Maj też w obronie swoje zawsze wyciągnie. Solidna drużyna.

Panie grały ze sobą w 2017 roku już 3-krotnie i za każdym razem podany typ wchodził. Na ostatnie 10 meczów na wyjeździe Łódź tylko w spotkaniu finałowym Pucharu Polski z Chemikiem nie ugrała seta, gdzie mogło dać o sobie znać zmęczenie po półfinałowej 5-setowej batalii z... Impelem. Tamten mecz oglądałem i w sumie wówczas Wrocław powinien go zamknąć w trzech setach. Na pewno hala Orbita jest handicapem dla drużyny z Dolnego Śląska, ale ja raczej spodziewam się czterech, może nawet pięciu wyrównanych setów, bo swoją solidnością Łódź seta powinna wygrać minimum. Typuję wynik 3:1 dla Wrocławia.

Dodatkowo:
+178,5 pkt za 1,67 ✅
Wrocław zwycięstwo za 1,45 ⛔
 
Do góry Bottom