>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Osoby do prowadzenia konkursów

hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ja ostatnio też notorycznie siedzę na kompie, forum, także nawet czas miałbym, w weekendy głównie(oprócz czasem wieczorów), także jeżeli potrzebna pomoc to znowu mógłbym służyć jak to kiedyś bywało ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Witam. Również się zgłaszam jeżeli jest potrzebna jakaś pomoc. Bardzo dużo wolnego czasu spędzam na tym forum i nie widzę problemu, aby bezinteresownie coś zrobić. Mogę służyć pomocą w podliczaniu na TD.
Pzdr
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
rowniez moge pomoc ;] ostatnio nawet za duzo czasu spedzam przy monitorze, jak tez na forum :&gt; przydaloby sie jakos ten czas pozytywnie spozytkowac wiec jak cos piszcie :&gt;
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
w razie czego też pomoge ???? moge np podliczyć TD ;) zajmę się też innymi sprawami :p hehe PW do mnie macie ;]
 
porky 104

porky

Użytkownik
Również wyrażam chęć pomocy np. w podliczaniu punktów w konkursach, czy coś w tym stylu. Siedzę dużo na kompie, na Forum również, więc mógłbym się jakoś przydać. ;)

Pozdrawiam, Marcin.
 
travism 190

travism

Forum VIP
Chciałbym uczestniczyc w zyciu forum nie tylko poprzez podawanie typow ale rowniez poprzez prowadzenie roznych konkursów ???? na forum przebywam dużo ;] mam sporo czasu i chyba problemów nigdy ze mną nie było a na stronce jestem dosyć długo ???? jak coś prosze o kontakt na PW ???? Pozdrawiam ;]
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Również gdyby była potrzebna pomoc, to sie zgłaszam do pomocy w prowadzeniu konkursow. Jak coś to PW. pozdrawiam.
 
xael 83

xael

Użytkownik
Również chcialbym zgłosic swoją pomoc. Chętnie móglbym podliczac typy w w konkursie &quot;Typy Dnia&quot;(nie ważne czy dzień tygodnia czy weekend). Każdy dzień chętnie bym podliczał. Mimo krótkiego stażu na forum , jestem osobą której można zaufac. Dośc systematycznie czytam forum i spędzam wystarczająco dużo czasu tutaj.Stosuję się też wszystkich regulaminów (poza jedną wpadką w działe HP :-D) Z racji tego że często się nudzę to myślę że mógłbym byc przydatny i przy okazji wyręczyc modów zajmujących się tym (czyt. pawlikn , ted , benek itp).

Myślę , że móglbym dobrze słuzyc na tym forum a przy okazji wesprzec pomocą pozostałych modów.

Jeżeli niestety nie uda mi się wywalczyc tego stanowiska(w co niewątpię) to szkoda , Chciałem tylko pomóc. :spokodfhgfh:

PW jak coś
 
Do góry Bottom