>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ostrożny system na ruletkę

E 0

egipt.19

Użytkownik
Maxwello nie czaje tego systemu jakoś.
Obstawiam załóżmy 0,10 na czarne i wypada czerwone to czekam aż pojawi sie w kolejnych losowaniach 2 razy czarne (bo ten kolor sobie wybrałem) i obstawiam 0,20 na czarne tak?? i tak jak nie wypadnie znowu czarne to tak samo czekam znowu aż 2 czarne wypada i obstawiam teraz za 0,40 ?? i tak do skutku aż nie wejdzie mój kolor ??
 
M 0

maxwello

Użytkownik
egipt.19 nie czekasz na 2 czarne z rzedu.
Obstawiasz ciagle na czarne 0,10 nawet jak ida czerwone. Kiedy wygrywasz, to aktualizujesz sobie ciagle ile masz kasy, np. zapisujac lub zapamietujac (ale tylko gdy idziesz w gore). Dopiero kiedy bedzie seria czerwonych na ktorej straciles, to stawiasz ciagle bez zmian az wreszcie wypadnie czarny. Wtedy patrzysz na kwote, ktora miales najwyzsza zanim straciles na tej serii i liczysz sobie ile musisz postawic zeby bylo o 0,10 na plus od tej kwoty. I stawiasz tyle. Chodzi o to ze jak beda 2 czarne pod rzad to juz wygrywasz i jestes na plus. Lecz jesli nie wypadnie drugi czarny to stawiasz znow tylko 0,10. Dopiero jak znow sie trafi czarny to znow liczysz ile teraz ci brakuje i stawiasz to. Po wygranej wracasz do stawki 0,10.
To jest w sumie banalnie prosty system, tylko ciezko go opisac zeby skumac o co chodzi;)
 
S 0

set80

Użytkownik
Aż się wierzyć nie chce!
Oj Panowie :zoltakartka: dla Was a ???? dla autora &quot;bezpiecznego systemu&quot;. NIKT nie zadał sobie trudu żeby wziąć kartkę i długopis i policzyć ile można stracić stosując ten system. Spójrzcie na przykład z załącznika (dla ułatwienia zrobiłem go na stawce 1 zł).
Żeby wygrać tym systemem musi wpaść dwa razy pod rząd ten sam kolor, jeśli wpadnie raz, obstawiamy tyle ile przegraliśmy + ewentualnie 1 zł. Jeśli wpadnie nie nasz kolor, tracimy to co obstawiliśmy i znów stawiamy 1 zł. Jeśli wpadnie ponownie nasz kolor obstawiamy to co już straciliśmy + kolejne 1 zł - czyli podwajamy stawkę! Jeśli na przemian będą wpadać kolory to pójdziemy błyskawicznie z torbami bo będziemy musieli ciągle podwajać utraconą stawkę aby wyjść na 0!
Ten bezpieczny system jest zdecydowanie bardziej ryzykowny od Martingale ponieważ nie musi tu wpaść tylko kolor, lecz musi być spełniony warunek conajmniej 2 kolorów pod rząd a stawkę, podobnie jak w Martingale musimy podwajać żeby zarobić początkowy wkład.
I niech ktoś mi powie że &quot;to się nie zdarza&quot;. osobiście widziałem jak 20 razy pod rząd wpada ten sam kolor a to że będą wpadały na przemian jest równie prawdopodobne.
Podsumowując: system bardzo ryzykowny, zdecydowanie bardziej od Martingale a wygrana podobna w obu.
 
M 0

maxwello

Użytkownik
Podsumowując: system bardzo ryzykowny, zdecydowanie bardziej od Martingale a wygrana podobna w obu.
Bardziej ryzykowny od zwyklego Martingala? Jaja sobie robisz???
Zgodze sie ze jesli po dlugiej czarnej serii bedzie dluga seria naprzemienna, to moze sie duzo stracic ale nie pisz takich bzdur ze jest bardziej ryzykowny od martingala! Bo tu w przeciwienstwie do tamtego, musza byc spelnione 2 warunki. Dluga seria niechcianego koloru i po tym dluga seria naprzemiennych. Nie mam pojecia jaka logiką sie kierowales piszac takie porownania.
Nie wiem czy czytales dokladnie temat, ale dawalem wczesniej przyklad ze system dosc pewny przy pewnych stawkach poczatkowych, wiec nawet twoj przyklad by go nie zniszczyl wtedy.
Pozatym tak jak wczesniej wspomnialem, to system w czystej postaci i kto ma troche rozumu to bedzie umial go wykorzystac stosujac jeszcze dodatkowe tricki, a nie slepo obstawiac. Nie namawiam nikogo do stosowania, a wrecz jak napisalem na poczatku poprostu zaprosilem do komentowania i testowania. Bo czlowiek sie uczy probujac a byc moze ktos cos nowego zauwazy, doda sie cos lub zmieni i w ten sposob sobie pomagamy. Po to jest forum, wiec predzej ???? dla ciebie za takie komentarze.
 
tarentil 0

tarentil

Użytkownik
Mnie się ten system podoba, aczkolwiek opiera się on o podobną zasadę co wzmiankowany kiedyś przeze mnie Fisher Roulette System. Tam też jest oczekiwanie na podwójną wygraną i chyba nawet identyczne ustalanie stawek. Generalnie lepsze niż Martingale. W FRS dodatkowo jest system dzielenia stawek, gdy całkowity zakład wykracza poza np. 100 jednostek.
 
M 0

maxwello

Użytkownik
set80
Jeszcze zapomnialem dodac, ze przeciez mozna stosowac limit progresji. Ustalic sobie zaleznie od kapitalu, kiedy rezygnacja z progresji i powrot do 1. To jeszcze bardziej ubezpiecza system, wcale nie trzeba tracic tak jak opisales, poprostu grac z glowa.
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Pograłem trochę tym systemem. Niestety jest on wrażliwy tak jak kolega wyżej napisał na serie kolorów naprzemiennych lub serię przeciwnego koloru przeplataną pojedynczymi liczbami naszego koloru a o takie serie niestety nie trudno.
 
Do góry Bottom