>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ostrzeżenie przed oszustwo LVBET !!!

W 0

Wozek1983

Użytkownik
Firma LVbet nie wypłaca wygranych uwaga weryfikują konto które upoważnia cię do wygranych. A gdy wygrywasz w LVBET w chwili gdy chcesz wypłacić środki żądają ponownej weryfikacji konta która nie przechodzi i niechcą wypłacić pieniędzy. Gram już ponad 20 lat i pierwszy raz się z tym spotkałem, ponadto w zeszłym roku stworzyli piramidę finansową otworzyli Noblebet przez pół roku nazbierali pieniędzy poczym w grudniu 2022r zamknęli Noblebet nie wypłacając wygranych i bonusów przejoł tego buchmachera LVBET i robią to samo uwaga na oszustwo!!!!!!!
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
moze i maja te swoje smieszne weryfikacje, zdjecia z kartkami, datami itp, ale co za problem wyslac to co chca?
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Z tego co kojarzę to noblebet zamknęli ale zwyczajnie, nie zabrali nikomu pieniędzy? Sam już wtedy nie wypłacałem więc nie wiem, ale jesteś pierwszym którego widzę co mówi że mu noblebet nie wypłacił. I na pewno działali dłużej niż pół roku. Co do Lvbet to napisz może coś konkretniej, co dokładnie u ciebie w tej weryfikacji nie przechodzi? Inaczej nikt ci nie da rady pomóc
 
W 0

Wozek1983

Użytkownik
moze i maja te swoje smieszne weryfikacje, zdjecia z kartkami, datami itp, ale co za problem wyslac to co chca?
Ok a znasz opinie legalni buchmacherzy to sprawdź ile tam jest negatywnych opinii na temat lvbet. To nie przypadek wpisz ,, legalni buchmacherzy " i zobacz opinie lvbet dziwię się że tacy oszuści mają jeszcze licencję z ministerstwa finansów. Oszustwo za oszustwem sprawdź?
 
Baqu 741,3K

Baqu

Forum VIP
Ok a znasz opinie legalni buchmacherzy to sprawdź ile tam jest negatywnych opinii na temat lvbet. To nie przypadek wpisz ,, legalni buchmacherzy " i zobacz opinie lvbet dziwię się że tacy oszuści mają jeszcze licencję z ministerstwa finansów. Oszustwo za oszustwem sprawdź?
a wiesz ilu było użytkowników zakładających konta na tym forum zeby tylko "oczernic" dana firmę ?
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Ok a znasz opinie legalni buchmacherzy to sprawdź ile tam jest negatywnych opinii na temat lvbet. To nie przypadek wpisz ,, legalni buchmacherzy " i zobacz opinie lvbet dziwię się że tacy oszuści mają jeszcze licencję z ministerstwa finansów. Oszustwo za oszustwem sprawdź?
Każdy bukmacher ma jakieś plusy i minusy jedyna firma jaka była ktora zwinęła interes z kasa ludzi to beskbet24 kazda inna była wypłacalna i przynajmniej tydzien wczesniej ostrzegala zeby nie wpłacać pieniedzy bo zamykaja interes ja z lvbet czesto korzystam kiedy tylko daja jakiś bonus i zawsze byli wypłacalni wiec nie wiem skad taka opina a ponowna weryfikacja to nic dziwnego i praktykuje to kilka firm bukmacherskich. A jak ktoś zakłada konta na matki ojców dziadków lub z tego samego ip to w regulaminie jest wyraznie napisane ze mogą zamnać konto itp
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Ok a znasz opinie legalni buchmacherzy to sprawdź ile tam jest negatywnych opinii na temat lvbet. To nie przypadek wpisz ,, legalni buchmacherzy " i zobacz opinie lvbet dziwię się że tacy oszuści mają jeszcze licencję z ministerstwa finansów. Oszustwo za oszustwem sprawdź?

chlopie po cholere mi opinie na necie jak o kazdym polskim buku moglbym napisac recenzje na pol strony, bardziej rzeczowe informacje o tym jak grac by nie palic kont od razu itp itd
Weryfikacja to akurat najmniejszy problem, nawet jak chca jakies dodatkowe doksy.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Ok a znasz opinie legalni buchmacherzy to sprawdź ile tam jest negatywnych opinii na temat lvbet. To nie przypadek wpisz ,, legalni buchmacherzy " i zobacz opinie lvbet dziwię się że tacy oszuści mają jeszcze licencję z ministerstwa finansów. Oszustwo za oszustwem sprawdź?
Ludzie piszą negatywne opinie bo buk nie wypłacił im kasy w godzinę albo zrobił zwrot za jakiś kupon. 80% to placz dzieci grających taśmy po 2zł które raz w zyciu wygrały 1k i myslaly że w 5minut wyplaca. Wystarczy poczytać opinie tutejszych forumowych placzków. Nie wierzę że pl legalny buk nie wypłaca ludziom pieniędzy. Co do weryfikacji to pograj sobie na Ruskich bukach to dopiero zobaczysz co to weryfikacja. Zapłakał byś się przy wypłacie😁
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Albo krótko żyjesz, albo nie pamiętasz jak Bestbet24 nie wypłacił kasy graczom
To była celowa akcja. A ja mówię o normalnych bukach. 80% negatywnych opinii piszą taśmowcy grający po 5zl dla ktorych oszustwo to dodatkowa weryfikacja, wypłata po 3dniach, anulowanie kuponu itp. Poczytaj sobie tutaj na forum o co ludzie płaczą na Polskie buki to się usmiejesz z tępoty i roszczeniowosci ludzi.
 
O 0

ola1992

Użytkownik
Ja już nie wiem co mam robić. Miałam przypisane inne konto bankowe z którego nie dokonałam żadnej wpłaty i wypłaty. Wszystkie transakcje są robione z mojego innego konta ,które chciałam przypisać jako nowe do wypłat ponieważ tamto zamknęłam. Robią ciągle problemy..chcą transakcji z tamtego konta,których przecież nie było. Robią wielki problem aby przypisać moje inne konto bankowe na moje dane.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Ja już nie wiem co mam robić. Miałam przypisane inne konto bankowe z którego nie dokonałam żadnej wpłaty i wypłaty. Wszystkie transakcje są robione z mojego innego konta ,które chciałam przypisać jako nowe do wypłat ponieważ tamto zamknęłam. Robią ciągle problemy..chcą transakcji z tamtego konta,których przecież nie było. Robią wielki problem aby przypisać moje inne konto bankowe na moje dane.
Procedury zmiany kont bankowych u bukmacherów są uciążliwe nieraz,u niektórych zrobisz to sama z pozycji konta a u niektórych stosy papierów,zostawianie w systemach dane starych kont co może skutkować omyłkowym wysłaniem wypłaty na zamknięte konto .Zanim zaczniesz grę obojętnie gdzie, aktualizuj konto i miej zawsze obecnie aktywne,procedury zmiany zawsze przed grą bo jak ich strzelisz na kasę to często szukają pretekstów aby nie wypłacić lub zamknąć konto niby z powodu nadużyć.
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Promocja "odyseja grudniowa" miła być rozliczona dziś do godz. 17 - dotyczy wczorajszej promocji (4.12.).

Rozliczenia oczywiście brak.

Łamią regulamin , który sami tworzą..i co... I nic, prosimy czekać. Może rozliczymy dziś, a może ch.. wie kiedy. I co nam zrobisz .. :-D
 
Otrzymane punkty reputacji: +271
Do góry Bottom