>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Oszuści z Bet 24 - pomocy

Status
Zamknięty.
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Czy ktoś może mi pomóc w następującej sprawie.
Grałem w firmie bukmacherskiej - Bet24 i w dniu 5.11.2005 roku zleciłem wypłate wygranej przeze mnie w Bet24 kwoty 267 PLN - 68.94 EUR.
Ponieważ wpłacałem depozyt kartą kredytową VISA o numerze XXXX - XXXX - XXXX- 8536, zgodnie z ich regulaminem dokonałem wypłaty tej kwoty jako zwrot na moją kartę kredytową.

Niestety do dnia dzisiejszego - 14 listopada nie otrzymałem wypłaty, ale to jeszcze nic.
Otóz ze zdziwieniem zauważyłem, że na moim osobistym koncie w Bet24 w rubryce wypłata, w jakiś niezrozumiały dla mnie sposób pojawiła się informacja, że wypłata ma być dokonana na jakis inny numer karty VISA niż numer mojej karty !!!
W rubryce wypłata jest informacja, ze wygrana kwota będzie przesłana na numer karty XXXX - XXXX - XXXX - 529E, podczas gdy przecież mój numer karty VISA kończy się cyframi 8536.

Czy to znaczy, wygrana przeze mnie kwotę 267 PLN - 68.94 EUR, te debile z Bet 24 mogły poprostu przesłać dla kogoś innego ???

Czy mieliście już kiedys takie przypadki z badziewiastą firmą ? I jak uzyskać od nich należną wygraną ?

P.S. Oczywiście na kilkanaście e-maili w tej sprawie Bet24 nie raczyło nawet odpowiedzieć.

Bardzo proszę o pilne wyjaśnienie, tej sprawy i przesłanie wygranej przez mnie kwoty na moja karte VISA
o numerze XXXX - XXXX - XXXX- 8536,

Barbara G.
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Uff, przez pomyłkę zaplatała mi się końcówka e-maila do Bet 24 w moim poprzednim poście - przepraszam za zamieszanie.
Bo niestety musiałem grać na konto małżonki, gdyż sam nie mam karty kredytowej.
Jerzyk63
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
Trudno rozstrzygnac taka kwestie nie bedac strona w sporze. Moze zadzwon do nich, takie przepychanie sie e-mailami jest malo skuteczne.


A na przyszlosc.
karte VISA o numerze xxxx 2403 xxxx 8xxx
Podaj jeszcze CVC i ide na zakupy! Bo rozumiem z karta jest na Pania Basie ;-)
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
no najlepjej zadzwonic jak mialem jakies prolemy ze zwrotem i wysylalem maile to nic przez dlugi czas a zadzwoinilem i wszystko bylo jasne. ja osobiscie nie mialem zadnych problemow wyplacalem ponad 300zl i kasa na koncie byla po paru dniach.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jednym zdaniem powiem tak: wybierać buki trza umieć ;) a co do Bet24 to kiedyś dawali 100 za free :!: Rok temu na wznowienie rozgrywek naszej Orżnąć Extraklasy. Ale kursy jakie dawali to poprostu woła o pomste do nieba ???? (MIlan na wyjeździe ze średniakiem kurs na Milan 1,12 ???? :? )

A wracając do tematu. Skoro pan grał na konto małżonki a potem wypłacił na swoją kartę pieniążki to możę być nie halo, i nie dziwię się wcale że nie ma ich na koncie. Proszę czytać regulamin 8) W każdym bukmacherze internetowym pisze jak wół.

Wypłaty dokonwywane za pomocą drogi elektronicznej (przelew za pomocją karty ) sa przyjmowane i wypłacane tylko na osoby które są właścicielami karty oraz konta.
Czyli skoro wpłacała pani Barbara XXX i konto w B24 jest na nią to OK, ale jak wypłata jest z konta pani Barbary XXX na konto jej męża (i reszta danych osobowych się zgadza) to powiedzą STOP. Najlepszym rozwiązaniem jest poprostu zadzwonić do tej firmy, a w pobliżu niech będzie małżonka i w razie wątpliwości zapytają (np data jej urodzin, ulubiona drużyna sportowa itp itd) ją o coś i sprawa się wyjaśni ????
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Takich bzdur KRZYSZTOF1985 jakie powyzej napisales jesczze nie widzialem...wracacz do tematu a wogóle nie wiesz o czym on jets hehehee
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
Krzysztof ja w bet24 gralem jakies pol roku ( zaczolem od tej wygranej 100zl co rodawali) i kursy byly normalne czasami wyzesz czasem nizsze ale zeby na milan na wyjezdzie byl kurs 1,12 to by chyba z jakims z &quot;Serie Z&quot; zespolem musieli grac. z tych 100zl (ze zminnym szczesciem ) na koniec mialem troche ponad 300zl i bez problemu wyplacilem.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Wg Krzysztofa najlepszy jest GB. Reszta jest daleko za murzynami. Chłopak ograniczony jest, ale co na to poradzić ;)
 
W 2

wislak

Forum VIP
Nie no krzysiek przesadzasz z tym GB ???? juz ci to pisalem 2 miechy temu ???? mi sie wydaje ze ty tam ppracujesz :mrgreen:

a z tym milanem to nie wierze :/
 
janich 0

janich

Użytkownik
Faktycznie http://www.bet24.com nie nalezy do najlepszych buków. Czesto występuja pomyłki np. ostatnio u mnie, obstawiłem 3 mecz nie pamietam juz jakie każdy z ligi europejskiej tylko innego kraju i wyskakuje mi niedozwolona kombinacja. Co do kursów to nie są aż tak niskie jak tam ktos napisał, często są nawet wyższe niż w BAH a jeżlei są niższe to przeważnieo grosz dwa na typie. Ale są i dobre strony bet24 takie jak częste promocje i bonusy. Więc nie piszcie głupot że są aż tak niskie kursy, bo piszecie głupoty :?
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
Kolego wysokosc kursow w tym przypadku polega na tym jak bardzo buk robi sobie przycinke, przykladowo na jakis zaklad dwudrozny w expekcie jest kurs 1,94 do 1,94, w bwin 1,91 do 1,91, a w bet 24 1,82 do 1,82 i na tej podstawie mozna ocenic czy maja wysokie kursy czy nie, a nie na pojedynczych zdarzeniach...
 
emil777 0

emil777

Użytkownik
podobny patent miałem z wypłatą z gamebookers:
wpłata poszła kartą (20 euro)
wypłata była (62 euro)
kasa szła miesiąc,bo:
jeśli kwota wypłaty kartą przekracza kwotę wpłaty bank zleceniodawcy ma prawo w ciągu 30 dni wystąpić o zwrot kasy,więc twój bank już ma tą kasę,ale wypłaci Ci dopiero po miesiącu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom