>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Oszuści na forum

Status
Zamknięty.
C 0

curt

Użytkownik
dzisiaj miał oddać kasę pedros i widać jak się skończyło kasy nie ma jest na gg i nie raczy nawet odpisać...
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
$robert - złodziej!!!

Koleś dał ogłoszenie że chce sprzedać bony, rozmawialiśmy najpierw na pw, a potem na GG. W międzyczasie edytował post i oferty na forum już nie ma. Jak dostał część wpłaty kontakt się urwał.

Dane z których korzystał:
Mail MB: [email protected]
GG: 5675296

Piszę to nie po to żeby się użalać tylko żeby inni wiedzieli że $robert to złodziej i nie robili z nim transakcji a do administracji proszę o umieszczenie jego danych na liście oszustów i ban.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Uwaga! malutki 194 to złodziej. Zapłaciłem za bony ktore sprzedawał i tyle go widziałem.
Nie odgrzewaj starych kotletów. &#39;&#39;Temat byl edytowany&#39;&#39; ponieważ bonow juz nei mialem. Zreszta jest czas edycji wiec dawaj co masz a nei piszesz na ludzi.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Uwaga! malutki 194 to złodziej. Zapłaciłem za bony ktore sprzedawał i tyle go widziałem.
Nie odgrzewaj starych kotletów. &#39;&#39;Temat byl edytowany&#39;&#39; ponieważ bonow juz nei mialem. Zreszta jest czas edycji wiec dawaj co masz a nei piszesz na ludzi.
to moze oddaj mu hajs? A pozatym nie oczerniaj go skoro to ty go okradles a nie on ciebie ????
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
to mozesz oddaj mu hajs? A pozatym nie oczerniaj go skoro to ty go okradles a nie on ciebie ????
sam mu oddaj jak jestes takim dobroczynca. To jest wariat, ja mu nic nei zabralem. Przyczepil sie do mnei miesiac temu i znowu pisze bzdety. Ja wiem dlaczego, bo nawrzucalem mu na pw.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Masz dwa swoje dowody, ale może pokażesz archiwum rozmowy z forum. nic mi tutaj G nei mówi i skan wysłania pieniędzy.

Tyle, już nei bee zagaladał do tego tematu.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Masz dwa swoje dowody, ale może pokażesz archiwum rozmowy z forum. nic mi tutaj G nei mówi i skan wysłania pieniędzy.

Tyle, już nei bee zagaladał do tego tematu.
Masz racje, nie będziesz zaglądał bo robisz out z tego forum. Wiadomości PW są do wglądu dla każdego moda.
 
feever 5

feever

Użytkownik
Ostrzegam was przed uzytkownikiem unibecik1 zarejestrowany dzisiaj zero postów.. wysłał mi PW o takiej tresci: Witam Masz może konto w mbanku ?? ponieważ chciałem pożyczyć 17 złotych oddam 40 zł w piątek ponieważ chce wpłacić do moneybookers i wypłacić pieniądze z absolute poker mam tam 249 $ .. oddam jutro na mbank .. mogę wysłać pare groszy w celu zweryfikowania moich danych mbank i dać jakis dowód ????

Gdy mu wspomniałem o tym, ze regulamin forum zabrania takiego typu transakcji więcej sie nie odezwał...
 
U 0

unibecik1

Użytkownik
Kolego nie wciskaj kitu poprostu uczciwie się ciebie zapytałem odmówiłeś wiec dałem sobie spokój mam pokazać skany z danylszych rozmów gdy napisałeś że jest zakaz .. ?? ?? wiec nie oczerniaj kogoś bo robisz z siebię wielkiego tropiciela a źle szukasz
 
W 2

wislak

Forum VIP
Oszustem jest dla mnie rzn10
Niby mam z nim kontakt i mowi co chwile ze mi odda, ale na początku października pozyczył ode mnie kase i nie oddał do dziś. Chodzi o błahe 10 złotych, ale dla mnie to oszust i tyle...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom