• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

otwarcie punktu STS- ile tys. miasto ?

Temat na forum 'STS' rozpoczęty przez kryspin1991, Czerwiec 2, 2013.

Więcej tematów od kryspin1991
    1. kryspin1991 Użytkownik

kryspin1991
      Polubienia:
      0
      Witam. Orientuje się ktoś ile mieszkanców musi liczyć miejscowość żeby otworzyć punkt STS ? Czy są to jakieś sztywne ramy liczbowe czy do sprawy podchodzi sie indywidualnie ( położenie najbliższego punktu, ew. konkurencja, itd. ) ?

2. edi8 Forum VIP

edi8
      Polubienia:
      2
      Ostatnia edycja: Czerwiec 2, 2013
    3. kryspin1991 Użytkownik

OP
      OP
      kryspin1991
      Polubienia:
      0
      Dzięki za odpowiedź :) nie twierdze że interesuje mnie tylko sts, tylko byłem ciekawy jak jest z tą firmą :) bo np odnośnie Fortuny znalazłem informacje jasne i dokładne więc chciałem się dowiedzieć jak to jest z STS.

Zastanawiam się też czy jest szansa na otrzymanie dotacji z Urzędu Pracy na otwarcie tego typu działalności...

4. fcbialas Forum VIP

fcbialas
      Polubienia:
      0
      Zalezy z jakiego miasta jesteś , ale ja kiedyś w wawie chciałem dostac taka kaske , to po pierwsze że trzeba było przejsc kurs abc działalnosci gospodarczej , ktory dopiero zaczynal sie chyba w maju .(powinno w styczniu, c roku sa nowe cykle), a po kase koło czerwca sie trzeba było kwalifikowac i to jakies smieszne ilosci osób mogło dostac tą kase .
      ogólnie masakra , ale słyszałem że mniejszych miejscowosciach jest chyba łątwiej

Inna kwestią jest czy akurat na to bys dostał kase :D

5. kryspin1991 Użytkownik

OP
      OP
      kryspin1991
      Polubienia:
      0
      No własnie jeśli chodzi o pomysł z działalnością to tylko w mniejszym mieście :) ale dzięki za informacje, myśle ze warto spróbować ;)

6. Doberman Forum VIP

Doberman
      Polubienia:
      21
      Zdecydowanie łatwiej jest w mniejszych miejscowościach gdzie najlepiej niema blisko żadnego punktu, Sts przywiązuje ogromną uwagę do takich punktów.

Poleć forum