>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Over/Under- ATP_Open

malesiak 8

malesiak

Użytkownik
Hehe a ja tam ATP dziękuję za wskazanie ciekawego kierunku teraz sam będę próbować a jeśli oczywiście ATP nie ma nic przeciwko pozwolę sobie swoje dzisiejsze przemyślenia wrzucić tutaj i może wywiaze się z tego bardziej pożyteczna dyskusja;)

ZALGIRIS vs FENERBACHCE
Typ: Under 154
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
No i brawo! ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
tak w ogóle to się dziwię że ATP nie napisał do kogoś żeby wyczyścił temat bo niezły hyde park się tu zrobił...
hmm mmartinn to może załóż swój temat a nie się będziesz podczepiał pod kogoś... masakra
 
M 22

mmartinn

Użytkownik
A dziękuję dziękuję za piękny opis.. masakra cudo geniusz też bym tak napisał;) ewentualnie tytuł do gazet &quot;trafiony podczepiony!&quot; Świeży pachnący jeszcze gorący od ciągłych wejść temat ma tu sobie tak zwyczajnie stygnac? Nie pozwolę na to! ATP wróci żeby utrzeć mi nosa! Musi! Keep calm my friends;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
atp, dziękuje Ci za typy. Szkoda,ze olałeś swój temat i przejąłeś się jakimś baranem. Zawsze miałem Twój temat otwarty i czekałem na typ. Chciałem już pisać to w typach na żywo, ale niestety nie mam jeszcze takiej możliwości. Szczerze, gdybyś pobierał dla siebie jakiś profit, to jest w stanie to uiścić. Co prawda ostatnio typ w rosyjskiej dal dupy, bo ostatni rzut za 3 pogrzebał, ale uważam że robisz to fajnie. Idealnie, jakbyś znowu rozruszał swój temat, i nie przejmował się baranami. Przecież nikt im nie karze grac Twoich typów.
Pozdrawiam Cie serdecznie! i czekam na kolejne typy.

Co sądzisz dziś o filipinach?

swoja droga, brakuje tu tez tomek80, jego typy tez grałem i byłem zadowolony. Szkoda, że &quot;odszedł&quot;.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
DIJON vs PAU-ORTHEZ
Typ: Under 155.5
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365

Link do Oddsportal

Krotka notka: Witam, ponownie, pasuje odswiezyc temat i znowu zaczac sie kontrolowac. Na wstepie radze grac odwrotnie, to pewnie kazdy bedzie zarobiony:p. Co do samego meczyku, to Vegas wystawil tutaj 155.5. Excel oscyluje tutaj 148-151. Daje to nam 4-7pkt zapasu jesli chodzi o pre. Co do live, lapanie wszystkiego ponizej 163.5 z pocalowaniem reki, lecz watpie ze taka linie zobaczymy.Kurs podalem z Bet365, ale ja pogram w 5Dimes, ktory jeszcze nie wystawil linie ale pewnie zrobi to za godzine max 2.No nic, rozpoczynamy kolejna kolejke z Excelem! Trzymajcie kciuki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
MELBOURNE TIGERS vs BALLARAT
Typ: Under 167.5
Kurs: 1.87
Bukmacher: 5Dimes

Link do Oddsportal

Krotka notka: Z Ponurego Dijon przylatujemy do slonecznej Australii. Porazka z Francji idzie w zapomnienie i dzisiaj trzeba cos wygrac. Na dzisiaj polecam Melbourne vs Ballarat. Po wrzuceniu statow do Excela jakby to powiedzial Max Kolonko: moja ocena tego jest taka: Vegas wystawil linie 167 od tak sobie i to widac golym okiem. Krotko mowiac, linia jest wystawiona czysto statystycznie, czyli nie jest brane pod uwage czy ktos ma absencje czy nie czy inne czynniki. Ba, tam oprocz meczu Geelong, wszystkie linie 166-169. Zeby wyprzedzic pytanie, tak, Excel rowniez nie bierze absensji, kontuzji itp od uwage, ale Excel oscyluje swoja linie i nie patrzy na to co wystawili Buki. Jesli linia sie zgadza lub jest 1-2od lini, to taki mecz odrzucam.Co do Excela, oscyluje tutaj w okolicach 158-161 a wiec 6-9 pkt. Jak bedzie zobaczymy, bez zadnych all inow, stala stawka. Mecz za godzinke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
PARDUBICE vs OPRAWA
Typ: Under 162
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5Dimes

Link do Oddsportal

Krotka notka: Rachunki wyrownane po 2 rundach, Excel 1:1 Vegas, ale nie zwalniamy tempa i dzisiaj Tourne prowadzi nas do Tipsport Arena. Pardubice vs Oprawa to playoffy, ale dosc specyficzny jako ze juz koniec, bo dzisiejszy pojedynek to walka o 3-cie miejsce. Vegas na poczatku wystawil 153.5 @ 1.9, a obecnie jest 162. Excel oscyluje tutaj 150-153 czyli 151.5 a wiec ciut mniejsza linia niz poczatkowa u oddsmakerow. A wiec skad te wzrosty? Chyba sztucznie nadmuchiwane przez Czeskich kibicow ktorzy oczekuja widowiska, plus pograli overki u bukmacherow. Watpie w ten caly show bo jak widzimy wynik z 1szego spotkania 88:67 to i dzisiaj powinnien sie meczyk szybko skonczyc. No coz za 7 godzin sie dowiemy czy bedzie Czeski Under czy Polski Placz.Trzumajcie kciuki.Pozdrawiam i lecimy po 2:eek:ne ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Patrząc na dwa poprzednie spotkania tych ekip, kiedy Pardubice grały u siebie, wchodził over 162 - ale rozumiem, iż zakładasz, że sezon zasadniczy nijak ma się do play-off?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
OLIMPICO vs CORDOBA
Typ: Under 164
Kurs: 1.87
Bukmacher: 5Dimes

Link do Oddsportal

Krotka notka:Nie ma sie co rozpisywac. Excel 154-157, Vegas 164. Przed nami ciezka przeprawa, potrzeba 7 wygranych pod rzad zeby bylo 80% w tej kolejce. Szanse osiagnac to rowne 1/128, lub ako w okolicach 92 gdyby stawkowac wszystko All in.Ja gram pre, a wam polecam co najwyzej Live. No nic trzymajcie kciuki i powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
SUPER RANGERS vs BAY HAWKS
Typ: Under 187.5
Kurs: 1.87
Bukmacher: 5Dimes

Link do Oddsportal

Krotka notka: Bilans 1:3 w tej kolejce nie zadowala ale nie ma sie co zalamywac tylko isc dalej. Bukmacherzy wystawili 187.5, gdzie Excel oscyluje tutaj 174-177. Bukmacherzy i grajacy pewnie sugeruja sie h2h i niech tak pozostanie. Meczyk za 30 minut, i ja gram za 2,5 stalej stawki, ryzykownie, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.Powodzenia!.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
BORAC vs BEOGRAD
Typ: Under 155.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5Dimes

Link do Oddsportal

Krotka notka: Bilans 2:3, zaczynamy powoli odrabiac, juz tylko 5 meczy do zakonczenia kolejki. Po wczoraj chamstwie, bo trudno nazwac to inaczej, powiedzialem sobie dosc playoffow pod kazdym wzgledem. Co do dzisiaj, to gram under 155.5, a kto zamierza pograc ten under to jesli buki nie wystawily jeszcze u was to mozna na live poczekac az ta linia troche podejdzie w gore czy cos w ten desen. Ja natomiast bede gral w pre chociaz 5dimes jeszcze kursow nie wystawil, ale u nich na over under jest zwykle 1.91 vs 1.91, wyjatkowo 1.87. No nic, mecz o 19tej, zobaczymy jak to bedzie.A, i Excel oscyluje tutaj 147-150 bo niektorzy pisali ze potrzebuja oscylowanie Excela zeby poczuc sie pewniej co do moich typow;). Ci co graja ze mna moje typy i sa na plus to dziekuje za zaufanie i mam nadzieje ze i dzisiaj bedzie plus.Pozdrawiam!.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
SANTEROS vs PINTARES
Typ: Under 169.5
Kurs 1.91
Bulmacher:5Dimes

Link do oddsportal

Krotka notka: Excel z 1:3, na 3:3 vs Vegas. Po meczu w Serbi lecimy do Portoryko gdzie jeszcze nie ma playoffow. Oddsmakerzy wogole nie ogarniaja tego meczu i widac to po tym ze cale 20+ bukmacherow wystawilo taka sama linie. Vegas oscyluje 169.5, natomiast Excel w granicach 153-156,a wiec az 13-16 pkt od lini. W Portoryko przewaznie raz jest 179, jak ostatnio, a raz 126, rozmach jest niesamowity, i linie 169 biore z pocalowaniem reki. Lecimy po Excelowskiego lamanca i z 1:3, robimy 4:3 i tyle w temacie. Na pohybel Playoffom.Mecz za 15 minut!. Jesli typ wejdzie to bede wrzucal staty z Australii i moze kolejny typ sie pojawi.Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Le Portel vs Cholet
Typ: Under 147
Kurs:1.91
Bukmacher: 5Dimes
Link do Oddsportal
http://www.oddsportal.com/basketball/france/lnb/le-portel-cholet-h2XqTY91/#over-under;1;147.00;0
Krotka notka: Witam ponownie po dluzszej przerwie. Zakonczylismy na playoffach i gorszej seri, ale Europejskie ligi powracaja a wiec mozna wrocic do tematu. Na dzisiaj proponuje Mecz ligi Kalifatu Le Potel vs Cholet. Linia 147 jest wyciagnieta ze zwyklej sredniej. Tam nie potrzeba geniusza zeby samemu ta linie wystawic. To oznacza ze buki kompletnie nie wiedza co sie wydarzy, ale to oczywiste bo przeciez poczatek sezonu. Jesli chodzi o Excela, to tutaj oscyluje w granicach 139-142. Jak bedzie, zobaczymy. Jak zwykle gramy plaska stawka, zadne all in. Trzymajcie kciuki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Froya vs Nidaro Jets
Typ: Under 163.5
Kurs: 1.91(5Dimes zwykle ma 1.91 na over/under standardowo)
Bukmacher: 5dimes( Narazie nie ma, ale do meczu pewnie wystawi)
http://Link do Oddsportal
Krotka notka: Pierwsze koty za ploty po przerwie, i plus, jednak w kolejce 4:4, pozostaly 2 mecze do zakonczenia kolejki. Dzisiaj z Kalifatu przyjezdzamy do zimnej Norwegii. Froya bedzie kolejnym miejscem pojedynku Excel vs Vegas. Oddsmakerzy oscyluja tutaj linie 163.5, co nie ma odzwierciedlenia w jakichkolwiek statach. Oczywiscie dla tych co tylko zerkaja w H2H i ostatnie mecze, to linia wydaje sie &quot; na styk&quot;, i cos mi sie wydaje ze tak chce oddsmaker zebysmy mysleli;-). Excel tutaj oscyluje wynik w granicy 147-150, to az 13-16 od lini. Czyzby Excel tym razem sie mial pomylic i gora bedzie Vegas? Zobaczymy, ja jednak zainwestuje swoja kase na Under 163.5 jesli tylko linia sie pojawi w 5Dimes. Powodzenia!
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Korihait vs Pyrinto
Typ: Under 162.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5Dimes ( Do meczu wystawi)
Krotka notka: Po powrocie do tematu bilans 1:1, W Norwegii niewypal i bilans kolejki masakryczny 4:5, ale nie poddajemy sie tylko lecim dalej. Na dzisiaj proponuje Finlandie. Vegas oscyluje tutaj 162,5 i handicap -8.5 dla Pyrinto. Excel oscyluje tutaj linie 155. Jesli chodzi o sam wynik to Excel oscyluje tutaj 71:84, wiec -13 handi dla Pyrinto @ 1.91. Jak bedzie zobaczymy, albo bedzie 4:6, lub 5:5. Tak czy inaczej, bedzie podsumowanie kolejki po tym typie. Pozdrawiam!
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Podsumowanie 4-tej kolejki. Masakra, dobrze ze ta kolejka juz za nami. Ciagnela sie pare miesiecy, z przerwa bo playoffy. Gorzej juz byc nie moze niz ta kolejka takze jestem pozytywnie nastawiony co do 5-tej kolejki. Obecny bilans 28:12. Cel na 5-ta kolejke to minimum 7:3, jesli sie uda, to pozostaniemy w 70% po 50 typach.
P.S. dla tych co po raz pierwszy patrza w temat i nie rozumieja tabelki. kolumna Vegas reprezentuje blad wyjsciowej lini Vegas, gdzie kolumna Excel pokazuje roznie lini Excela. Jesli chodzi o Excela to zawsze wystawiam przedzial 3 pkt, np 157-160. Jesli wynik jest 165, to zawsze biora najwieksza roznice czyli 165-157 = 8, zamiast 165 - 160 = 5... I to samo w druga strone.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Sydney Kings vs Adelaide 36ers
Typ: Under 177.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5Dimes
http://www.oddsportal.com/basketball/australia/nbl/sydney-adelaide-UFxFkz5p/#over-under;1;177.50;0 &lt; Link do Oddsportal
Krotka notka: Sezon Australijski rusza. Linia od 170 az do 179 w gore, nie wiem z jakiego powodu. Ktos albo ma jakies info, albo udaja glupa. Vegas oscyluje tutaj 177.5, i dla Excela jest to o 9 pkt za duzo. Excel oscyluje tutaj 163-166. Granie na live, wszystkiego powyzej 190 to napewno value spore value, nawet jesli typ mialby nie wejsc. Ja gram Under 177.5 w pre za stala stawke. LET&#39;s GO Excel, lets GO!!!
 
Do góry Bottom