>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinał: Dynamo Kijów - Szachter Donieck

Status
Zamknięty.
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Dziwne nikt nic nie pisze o tym spotkaniu... To ja coś naskrobię na szybko.
Dynamo jest liderem ligi ukraińskiej i pewnie kroczy po mistrzostwo. Dzięki temu nie muszą sobie zaprzątać głowy ligą i mogą spokojnie przygotować się na puchary. Ekipa z Kijowa doszła już tak daleko więc apetyt na pewno im urósł i mają chrapkę na finał. Dynamo gra znakomicie na własnych śmieciach, bilans bodajże 15-0-1, niesamowite. Ostatnie 2 spotkania przeciwko Szachtarowi w Kijowie kończyły się zwycięstwem gospodarzy. Tym razem mam nadzieję na podobny scenariusz. Kurs 2 na Dynamo biorę z pocałowaniem w rączkę bo wydaje mi się, że spokojnie odprawią dzisiaj gości z Doniecka
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Szachtar tak jak przez cały puchar, jest niedoceniany przez bukmacherów. Przed każdym meczem stawiani są w roli chłopców do bicia. Dlaczego?

Dlaczego zespół, który przez cały puchar nie przegrał spotkania (z takimi zespołami jak Marsylia, CSKA i Tottenham) i stracił tylko 2 bramki strzelając przy tym 7 jest tak niedoceniany przez buków? Wg mnie to jest czarny koń rozgrywek, traktuję go jako underdoga i puszczam mniejszą stawkę na &#39;2&#39; oraz większą na &#39;2DNB&#39;.

Szakhtar @ 4,00 Expekt
Szakhtar DNB @ ~2,78 Expekt
 
marcin_konik 0

marcin_konik

Użytkownik
Ja dziś przewiduje minimalne zwyciestwo Dynama. Pojedynki tych drużyn są zawsze zacięte i przynoszą wiele emocji a atut własnego boiska może okazać się dziś kluczem do sukcesu. Stawiam także że padnie mało bramek bo myśle że drużyny podejdą z nastawieniem bardzo obronnym do tego meczu a dopiero w rewanżu zobaczymy otwarty futbol.
Moje typy:
Dynamo K. - Szachtar D. typ 1 kurs: 2,00
Dynamo K - Szachtar D.under 2,5 gola kurs: 1,57
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Stadion Dynama jest w trakcie przebudowy i mecz odbędzie się gdzie indziej, dlatego ten atut własnego boiska może mieć mniejsze znaczenie.
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
A poprzednie pucharowe spotkania Dynamo gdzie rozgrywało? Na swoim obiekcie czy także na zastępczym stadionie? Bo mecz z PSG był znakomity w ich wykonaniu, doping był elegancki, a kibice dopisali
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Stadion Dynama jest w trakcie przebudowy i mecz odbędzie się gdzie indziej, dlatego ten atut własnego boiska może mieć mniejsze znaczenie.
Mecz będzie rozgrywany na stadionie im. Łobanowskiego w Kijowie, a z tego co wiem to stadion Dynama Kijów, no chyba, że się mylę to proszę mnie poprawić. Stadion owszem jest w przebudowie, ale mimo to mecz tam ma się odbyć z tego co wiem.

Moim zdaniem górę weźmie gra defensywna i nie obejrzymy wielkiego widowiska stąd może warto zainwestować w under 2,5.
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
Dynamo Kijów - Szachtar Donieck
Dzisiaj o 18.30 dojdzie do pierwszego półfinałowego spotkania pomiędzy dwoma zespołami ukraińskimi - Dynamem Kijów i Szachtarem Donieck. Jeżeli chodzi o ligę, to na 5 kolejek przed jej zakończeniem Dynamo pewnie jej lideruje mając 8pkt przewagi nad dzisiejszym ich rywalem. Kwestia mistrzostwa jest już więc raczej rozstrzygnięta, dlatego piłkarze gospodarzy mogli w spokoju skupić się na dzisiejszym pojedynku. Goście z Doniecka wciąż jednak muszą się pilnować aby utrzymać w tabeli drugie miejsce bo mają tylko 3pkt przewagi nad zespołem Metalista. Dynamo u siebie spisuje się znakomicie, na 13 rozegranych spotkań przed własną publicznością wygrali 12 a tylko raz przegrali, tracąc przy tym w sumie tylko 5 bramek. Piłkarze obu ekip spotkali się w tym sezonie już raz w Doniecku, gdzie mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Szachtara 1-0. No dobrze.. to tyle jeżeli chodzi o ligę, ale jednak półfinał Pucharu Uefa to zupełnie coś innego i każdy wynik jest tutaj możliwy. Własne boisko, obecna forma, chęć zrewanżowania się za mecz ligowy, jak również wybudowanie przewagi psychicznej przed rewanżem i zbliżającym się spotkaniem pomiędzy tymi ekipami w lidze może przypuszczać, że faworytem jest zespół ze stolicy kraju. Jednak już w ostatnim spotkaniu pucharowym Szachtar pokazał, że potrafi grać na wyjazdach (2-1 z Marsylią, czy remis z Tottenhamem). Zmobilizowane Dynamo napewno będzie chciało nie stracić u siebie bramki, więc będzie uważna gra w obronie, do tego dojdą ataki na bramkę rywali i spodziewam sie takiego przebiegu gry jak we wczorajszym półfinałowym meczu Ligi Mistrzów między Manchesterem i Arsenalem. Początek dla gospodarzy - bramka jeszcze w pierwszej połowie i kontrolowanie gry z opcją jakiegoś zaatakowania i powiększenia przewagi. Wszystko może się popsuć dla gospodarzy jeżeli jedna akcja Szachtaru przyniesie im bramkę (tak było z Marsylią.. ciągłe ataki Francuzów a bramke z jednej akcji strzelają Ukraińcy). Wtedy jednak liczę, że gospodarze nie mając nic do stracenia, posiadając już jedną bramkę &quot;do tyłu&quot; rzucą się na rywala i jednak w ukraińskim pojedynku wywalczą zwycięstwo jednobramkowe. Stawianie tutaj undera jak robi większość może być ryzykowne, ponieważ w przypadku kiedy Szachtar strzeli pierwszą bramkę Dynamo napewno nie odpuści i będzie dążyć do wygrania tego meczu, a napewno zespół z Doniecka stać na strzelenie bramki. Dlatego typ na 2 lub 3 bramki w meczu jest według mnie lepszym rozwiązaniem.
Moje propozycje: (kursy z expekta)
Dynamo win [2,05] ⛔
Dynamo (-1) X ⛔
X/1 [4,80] ⛔
DW do przerwy 0-0 [2,50] ⛔
2 lub 3 bramki w meczu [1,95] ✅
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Szachtar Donieck - Dynamo Kijów (Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?) ⛔
Typ: Dynamo Kijów
Kurs: 2.55
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 18.30 na Stadionie Miejskim w Doniecku portugalski arbiter Olegario Benquerenca rozpocznie rewanżowe spotkanie 1/2 finału Pucharu UEFA, w którym naprzeciw siebie staną &quot;giganci&quot; ukraińskiej piłki - miejscowy Szachtar i ekipa Dynama Kijów.
Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, który w lepszej sytuacji stawia podopiecznych Mircei Lucescu, którym do awansu wystarczy bezbramkowy remis.
Szachtar, co udowodnił w poprzednich meczach turnieju, potrafi na własnym stadionie zagrać skutecznie i jednocześnie na &quot;zero z tyłu&quot;. Ale - moim zdaniem - dzisiejszego wieczory ta sztuka może im się nie udać, gdyż w tym &quot;bratobójczym&quot; pojedynku drużyna ze stolicy również będzie miał coś do powiedzenia.
Obie drużyny w ostatniej ligowej kolejce zgodnie sięgnęły po 3 oczka, ale to gracze Yuriego Semina pewnie przewodzą całej stawce (12 punktów przewagi nad 2. w tabeli Szachtarem) i zmierzają po kolejny tytuł mistrzowski.
Trener Szachtara w dzisiejszym spotkaniu będzie zmuszony radzić sobie bez zawieszonego Olexandra Kuchera, którego w wyjściowym składzie powinien zastąpić Mykola Ischenko. Nieco więcej powodów do zmartwień ma jednak Yuri Semin, który nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Pape Diakhate, Tarasa Mikhalika i Artema Kravetsa, a niepewny gry jest z kolei Guilherme. Dobrą wiadomością dla gości jest powrót do składu Romana Eremenki.
Faworytem do awansu są piłkarze Szachtara. Jednak - moim zdaniem - kiedy naprzeciw siebie stają tak dobrze znające się drużyny, niczego nie można być pewnym. Osobiście w finale widzę drużyną z Kijowa, która, jeżeli zagra dziś mądrze i cierpliwie poczeka na swoją szansę, może wyjść z tego pojedynku zwycięsko. Typuję 1:0 dla Dynama po bardzo zaciętym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom