>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Październik 2010 w Scottish Premier League

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

Wyniki 6. kolejki
Celtic Glasgow - Hibernian FC 2:1
Dundee United - FC St. Johnstone 1:0
Hamilton Academical - Kilmarnock FC 2:2
Heart of Midlothian - Motherwell FC 0:2
St. Mirren - Inverness Caledonian Thistle 1:2
Aberdeen FC - Glasgow Rangers 2:3

7. kolejka
2 października
13.00 Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 4.90 3.55 1.65
16.00 Celtic Glasgow - Hamilton Academical 1.15 6.70 13.00
16.00 FC St. Johnstone - Hibernian FC 2.45 3.10 2.75
16.00 Inverness Caledonian Thistle - Aberdeen FC 2.35 3.15 2.85
16.00 Kilmarnock FC - Dundee United 2.60 3.15 2.55
16.00 Motherwell FC - St. Mirren 1.70 3.50 4.60
Kursy: Bet-at-home
Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

Wyniki 7. kolejki

Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 1:2
Celtic Glasgow - Hamilton Academical 3:1
FC St. Johnstone - Hibernian FC 2:0
Inverness Caledonian Thistle - Aberdeen FC 2:0
Kilmarnock FC - Dundee United 1:2
Motherwell FC - St. Mirren 3:1


8. kolejka

16 października
16.00 Aberdeen FC - Heart of Midlothian 2.30 3.20 2.90
16.00 Glasgow Rangers - Motherwell FC 1.35 4.50 7.80
16.00 Hibernian FC - Kilmarnock FC 1.90 3.35 3.75
16.00 Inverness Caledonian Thistle - FC St. Johnstone 2.20 3.25 3.05
16.00 St. Mirren - Hamilton Academical 2.25 3.25 2.95
17 października
13.45 Dundee United - Celtic Glasgow 5.00 3.50 1.65

Kursy: Bet-at-home

Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Chyba w końcu nadszedł czas na stratę punktów przez którąś z drużyn Old Firm. 7 kolejnych zwycięstw w tym sezonie to, nawet jak na poziom Scottish Premier League, imponująca seria. Obie ekipy z Glasgow &quot;idą łeb w łeb&quot; i jeszcze żadnej z nich nie przydarzyła się &quot;wpadka&quot;.
W najbliższej kolejce przyjdzie im się zmierzyć z dość mocnymi rywalami (w każdym bądź razie z najmocniejszymi z dotychczasowych rywali). Motherwell i Dundee United to zespoły, które w ligowej tabeli plasują się właśnie bezpośrednio za Old Firm i choć nie stanowią dla nich bezpośredniego zagrożenia w walce o tytuł, to, jakby nie było, właśnie one przewodzą reszcie ligowej stawki.
Glasgow Rangers - Motherwell FC 4:1 (0:1)
Większych szans na stratę punktów upatrywałbym w meczu na Ibrox. Motherwell ostatnią porażkę zanotowało w sierpniu (z Celtikiem), notując później serię 4 spotkań bez porażki (3 zwycięstwa i remis). Nie wolno przy tym zapominać, iż The Gers 4 dni po meczu z The Well czeka niezwykle ważny mecz z Valencią w Champions League (to właśnie pomiędzy Mistrzem Szkocji i Nietoperzami rozstrzygnie się walka o 2. miejsce w grupie i dalszy awans w rozgrywkach).
Nie wolno również zapomnieć, iż kilku piłkarzy ze składy Waltera Smitha odczuwać będzie trudy zgrupowania reprezentacji. Wystarczy wymienić chociażby podstawowego golkipera The Gers, Allana McGregora (choć akurat on i tak nie wystąpiłby w najbliższym meczu z powodu zawieszenia), obrońców Davida Weira i Stevena Whittakera, pomocnika Lee McCullocha, czy napastników Kenny&#39;ego Millera, Stevena Naismitha i Kyle&#39;a Lafferty&#39;ego. Wyeksploatowani po trudnych bojach o EURO 2012 napastnicy The Gers i nieobecny z powodu kontuzji Nikica Jelavic (2 bramki w lidze), który świetnie wkomponował się w drużynę z Ibrox, moim zdaniem, przeciwko dobrze grającemu w defensywie Motherwell, mogą mięć duże problemy z pokonaniem strzegącego bramki ekipy z Fir Park, Darrena Randolpha.
Moje typy:
under 2.5 @2.25 (sportingbet) ⛔
Motherwell lub remis (X2) @2.90 (unibet) ⛔
Po pierwszej połowie wydawało się, iż wszystko zmierza w kierunku niespodzianki, którą typowałem. Ale chwila słabości The Well i The Gers w przeciągu 5 (dosłownie) minut aplikują gościom 3 bramki (kolejne trafienie niezawodnego Millera) i po typie...
I jeszcze typek &quot;na czuja&quot;: DW (pierwsza połowa) - 0:0 @3.50 (unibet) ⛔ Zabrakło minuty...
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Inverness Caledonian Thistle - FC St. Johnstone 1:1 (0:1)
St. Johnstone po kiepskim początku sezonu poprawiło swoją grę, co zaowocowało dwiema wygranymi odniesionymi w ostatnim czasie (2:0 z Hibernianem - 2 października oraz 2:1 z St. Mirren - 18 września), co poprawiło nieco sytuację Świętych w tabeli oraz pozwoliło im uwierzyć we własne możliwości, których na pewno tej drużynie nie brakuje.
Menedżer gospodarzy, Terry Butcher nie będzie mógł skorzystać dziś z usług kontuzjowanych 3 obrońców - Davida Proctora, Kenny&#39;ego Gilleta i Chrisa Innesa (rezerwowy), a także pomocnika Lee Cox&#39;a.
Natomiast mniej powodów do zmartwień ma Derek McInnes, który będzie zmuszony obejść się w dzisiejszym spotkaniu jedynie bez zawieszonego obrońcy Stevena Andersona (aczkolwiek jest tylko rezerwowym), także ma do dyspozycji najmocniejszy skład.
Poważne osłabienia Caley Thistle w defensywie i coraz lepsza postawa piłkarzy The Saints skłoniły mnie do postawienia na gości. Ale podziału punktów również nie wykluczam, stąd mój typ:
St. Johnstone lub remis @1.59 (bet-at-home) ✅
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Wróżyłem przed tą kolejką potknięcie którejś z drużyn Old Firm. Z Rangersami nie wyszło...
Dundee United - Celtic Glasgow 1:2 (1:1)
Jeżeli chodzi o istotnych zawodników w talii Neila Lennona to zabraknie dziś na Tannadice jedynie pomocnika Scotta Browna, którego kontuzja wykluczyła z gry na dłuższy okres czasu. Na pewno dobrą wiadomością dla menedżera The Bhoys jest z kolei powrót do gry Emilio Izaguirre, Paddy&#39;ego McCourta, Josa Hooivelda oraz Nialla McGinna. Nie są to może piłkarze grający w ekipie Wicemistrza Szkocji pierwsze skrzypce, ale na pewno ich obecność na ławce rezerwowych bądź w pierwszym składzie pozostawi Lennonowi większe pole manewru i umożliwi mu zastąpienie w trakcie spotkania przemęczonych reprezentantów w kadrze Celtiku.
Przed dzisiejszym meczem Dundee United może pochwalić się serią dwóch kolejnych zwycięstw (1:0 z St. Johnstone u siebie i 2:1 na wyjeździe z Kilmarnock), a przed wyjazdową porażką z Glasgow Rangers uporało się przed własną publicznością z Aberdeen 3:1. Można być pewnym, iż dzisiejszego popołudnia zespół prowadzony przez Petera Houstona &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot;. Do tego do gry powracają czołowi piłkarze The Terrors: Craig Conway, Darren Dods i Garry Kenneth.
Czyżby to właśnie Dundee United miało przerwać fenomenalną serię ligowych zwycięstw Celtiku pod wodzą Neila Lennona, która została zapoczątkowana jeszcze w poprzednim sezonie?

Moje typy:
obie strzelą @1.65 (unibet) ✅
over 2.5 @1.67 (unibet) ✅
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

Wyniki 8. kolejki

Aberdeen FC - Heart of Midlothian 0:1
Glasgow Rangers - Motherwell FC 4:1
Hibernian FC - Kilmarnock FC 2:1
Inverness Caledonian Thistle - FC St. Johnstone 1:1
St. Mirren - Hamilton Academical 2:2
Dundee United - Celtic Glasgow 1:2


9. kolejka

23 października
13.00 Aberdeen FC - Hibernian FC 2.25 3.20 3.00
16.00 Hamilton Academical - FC St. Johnstone 2.35 3.25 2.80
16.00 Heart of Midlothian - St. Mirren 1.60 3.60 5.25
16.00 Kilmarnock FC - Inverness Caledonian Thistle 2.35 3.25 2.80
16.00 Motherwell FC - Dundee United 2.25 3.20 3.00
24 października
13.45 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 2.20 3.25 3.05

Tym razem możemy być pewni, że przynajmniej jedna z drużyn z Glasgow zanotuje w nadchodzącej kolejce pierwszą w tym sezonie stratę punktów.

Kursy: Bet-at-home

Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Aberdeen FC - Hibernian FC 4:2 (2:0)
Króciutko, bo mecz zaczyna się już o 13.00, a ja nie wyrobiłem się z czasem. Czas Marka McGhee na ławce trenerskiej The Dons powinien już po tej kolejce dobiec końca, gdyż po tym, co prezentują w tym sezonie (nie tylko ligowym, gdyż nie wolno zapominać o kompromitacji w Lidze Europejskiej) popularne Owce (4 porażki w 5 ostatnich kolejkach), nie sądzę, by byli w stanie w dzisiejszym meczu z The Hibees wywalczyć jakieś punkty, a sam McGhee najwyraźniej swój dość długi staż (jak na osiągane wyniki) na Pittodrie (które pod jego wodzą przestało być już dla rywali twierdzą trudną do zdobycia) zawdzięcza jedynie swojemu nazwisku i zasługom dla klubu w okresie jego największej świetności.
Co prawda zespół z Edynburga w ligowej tabeli wyprzedza Aberdeen jedynie o punkt i już nie raz w tym sezonie zdążył wprowadzić kibiców w konsternację, to widać, iż rzeczy na Easter Road zmierzają w dobrym kierunku. Ze stanowiska menedżera zwolniono Johna Hughesa, który najwyraźniej okazał się za słaby na tak duży klub (jak na szkockie warunki;)) i zastąpiono go w tym tygodniu Colinem Calderwoodem, który przeniósł się do Edynburga z Newcastle. Młody trener, z jasnym umysłem, w nowej lidze (w Anglii potrafił osiągnąć niemałe sukcesy, gdyż dwukrotnie z prowadzonymi przez siebie drużynami awansował z nimi o klasę rozgrywkową wyżej!), którą z pewnością potraktuje jako ciekawe wyzwanie, któremu zechce sprostać z jak najlepszym skutkiem... Poza tym gra Hibernianu zaczyna w końcu jakoś wyglądać.
Typuję drugie z rzędu zwycięstwo zespołu ze stolicy, który w połączeniu z tzw. &quot;efektem nowej miotły&quot; powinien zacząć odrabiać stratę do czołówki i wkrótce powrócić na należne mu miejsce...

Moje typy:
dla odważnych, którzy są w stanie mi zaufać :grin: Hibernian @3.00 (bet-at-home) ⛔,
bądź Hibernian lub remis (grzech nie skorzystać) @1.56 (bet-at-home) ⛔
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Na 15 minut przed końcem meczu Aberdeen prowadzi z Hibernianem 4:1, także moje moje pierwsze typy na dzisiaj okazały się jednym wielkim nieporozumieniem (aczkolwiek należy ten wynik uznać za, delikatnie mówiąc, dość niespodziewany). Dlatego też trzeba &quot;odpokutować&quot; powyższy post i zasugerować jakieś propozycje, które tym razem okażą się trafne.

Heart of Midlothian - St. Mirren 3:0 (2:0)
Zespół z Edynburga dzisiejszego popołudnia na Tynecastle podejmować będzie okupujące ostatnią pozycję w ligowej tabeli St. Mirren. O dziwo popularne Serca dużo lepiej w tym sezonie spisują się poza domem (3-0-1; 8:4), niż przed własną publicznością, gdzie nie odnieśli jeszcze zwycięstwa (!) - bilans: 0-2-2; 3:6. Czas najwyższy poprawić tę statystykę, a okazja ku temu jest wyśmienita, gdyż rywal jak najbardziej do ogrania, wystarczy spojrzeć na bilans poczynań The Buddies na wyjazdach: 0-0-4; 3:11.
Mój typ: Hearts @1.60 (unibet) ✅

Motherwell FC - Dundee United 2:1 (1:0)
Na Fir Park staną dziś naprzeciw siebie mocne drużyny, reprezentujące zbliżony poziom i znajdujące się w podobnej dyspozycji. Zapowiada się zacięte spotkanie, które najprawdopodobniej zakończy się podziałem punktów. Ja osobiście wolę w tym przypadku typ:
obie strzelą @1.75 (unibet) ✅
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Witam,
wreszcie napisał ktoś inny niż Moderator ;).
Celtic - Glasgow
spotkanie szlagierowe 9. kolejki. Celtic - Glasgow - jest hitem kolejki. Każdy mecz pomiędzy tymi drużynami dostarcza sporu emocji. Historia bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi drużynami jest bardzo wyrównana. Od października 2005 Celtic grał z Glasgow 20 krotnie. Bilans ogólny to:
- 8 win&#39;ów Celticu
- 4 remisy
- w win&#39;ów Glasgow.
Ciężko chyba wskazać faworyta w dzisiejszym spotkaniu. Wiadomo, Celtic gra u siebie, więc ma atut. Wg mnie nie powinien przegrać, ale remis możliwy. Dotychczasowe 8 meczów - obie drużyny wygrały wszystkie zdobywając komplet punktów. Aż wreszcie ktoś teraz zgubi punkty - no chyba że podział punktów. Bilans bramkowy mają znakomity. Różnica bramek: 14 i 15 mówi za swoje. W lidze szkockiej Celtic i Rangersi nie mają sobie równych, już inaczej jest kiedy grają w pucharach europejskich. Tam już przeciwnicy z wyższej półki. Wg mnie:
Celtic - Glasgow 1 DNB 1,60 ⛔
Pozdrawiam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

CELTIC GLASGOW - GLASGOW RANGERS
Typ : Rangers pk and +0,5 @ 1,962 Pinnacle✅1:3
Co do Old Firm Derby to spotkanie na które w lidze szkockiej się czeka. Ostatnio poziom szkockiej piłki drastycznie spada. Coraz mniej klasowych zawodników w klubach SPL. Ale ten pojedynek nadal elektryzuje kibiców na Wyspach.
Jeżeli miałbym się odnieśc do tego co napisał kolega powyżej to chyba w lepszej dyspozycji mimo wszystko są Rangersi. W Champions League zagrali naprawde świetnie przeciiwko Valencii. Więc ja lekkiego faworyta bym widział mimo wszystko w zespole The Gers. Widac było w środowym meczu zaangażowanie i determinacje w zawodnikach. Owszem dzisiejszy mecz na Celtic Park, a nie na Ibrox, ale to derby. Do zespołu Rangersów wracają Kirk Broadfoot oraz Lee McCulloch. Ponadto trener Smith już w tym sezonie potrafił przygotowac zespół na wazne mecze jak z MU czy Valencią właśnie. Także potencjał kadrowy widze większy po stronie zespołu z Ibrox.
Takich meczów nie powinno się obstawiac, ale jakieś X2 bym akurat bardziej widział w tym starciu osobiście.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 1:3 (1:0)
Tym razem naprawdę krótko. Mecz, na który czekają wszyscy kibice w Szkocji i nie tylko. Która z ekip straci dziś pierwsze punkty w sezonie? Być może obie. Każdy wynik jest możliwy, gdyż żadna z drużyn nie odstaje poziomem od rywala, jak również żadna z nich nie przystępuje do tego spotkania poważnie osłabiona. Mecz na pewno będzie zacięty i emocji, a także goli, zabraknąć na Parkhead dzisiejszego popołudnia nie powinno. Moim zdaniem najrozsądniejszym typem na to spotkanie będzie:
obie strzelą @1.75 (unibet) ✅, jak również
over 2.5 @1.95 (unibet) ✅
Kursy przyzwoite, a i prawdopodobieństwo spore...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP

Wyniki 9. kolejki

Aberdeen FC - Hibernian FC 4:2
Hamilton Academical - FC St. Johnstone 1:2
Heart of Midlothian - St. Mirren 3:0
Kilmarnock FC - Inverness Caledonian Thistle 1:2
Motherwell FC - Dundee United 2:1
Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 1:3


10. kolejka

30 października
13.00 FC St. Johnstone - Celtic Glasgow 8.00 4.00 1.40
16.00 Dundee United - Hibernian FC 2.00 3.30 3.45
16.00 Glasgow Rangers - Inverness Caledonian Thistle 1.20 5.50 13.00
16.00 Motherwell FC - Hamilton Academical 1.70 3.60 4.40
16.00 St. Mirren - Aberdeen FC 2.85 3.25 2.30
31 października
13.45 Heart of Midlothian - Kilmarnock FC 1.70 3.50 4.60

Kursy: Bet-at-home

Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Motherwell FC - Hamilton Academical / typ: 1 / kurs: 1.70 / betgun
0:1 ⛔
W 10 kolejce fajnie wygląda kurs na zajmujący 3 miejsce Motherwell FC, ich rywale Hamilton Academical zajmują przedostatnią pozycję z dorobkiem z dorobkiem 6 pkt. Motherwell FC zdobywa punkty na własnym stadionie regularnie, natomiast Hamilton passa 6 spotkań bez wygranej. Myślę że gospodarze będą chcieli się przybliżyć punktami do pierwszej dwójki i jednocześnie odskoczyć od goniącego Hearts. Obrona Hamiltonu jest najbardziej dziurawa z całej Scottish Premier Leagu e stracili jak dotąd 20 bramek w 9 spotkaniach. Liczę na zwycięstwo Motherwell FC. Do zespołu Motherwell powracają Jamie Murphy i Keith Lasley.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Glasgow Rangers - Inverness Caledonian Thistle 1:1 (1:0)
Może to znowu szukanie niespodzianki na siłę, ale jest ku temu, moim zdaniem, niemała szansa. Oczywiście nie ulega jakimkolwiek wątpliwościom, iż zespoły z Glasgow przewyższają całą resztę ligowych rywali co najmniej o klasę i w każdym meczu są zdecydowanym faworytem.
Przed tygodniem zespół z Ibrox odniósł niezwykle ważne zwycięstwo w pierwszych w tym sezonie Old Firm Derby. Wygrana na terenie rywala i to 3:1 na pewno mocno podbudowała podopiecznych Waltera Smitha. 3-punktowa przewaga nad rywalem zza miedzy z pewnością sprawia, iż w szatni The Gers panować będzie teraz większy spokój. Odwieczni rywale od samego początku rozgrywek szli ze sobą &quot;łeb w łeb&quot;, ale to aktualny Mistrz Szkocji ma teraz ten komfort przewagi punktowej i świadomość, iż ewentualna porażka nie pozbawi ich fotelu lidera. Tylko coś mi się zdaje, iż wypracowana przed tygodniem przewaga może już stopnieć właśnie jutrzejszego popołudnia.
Inverness z każdą kolejną kolejką pokazuje, iż mimo roli beniaminka, trzeba się będzie z tą drużyną liczyć, gdyż gra naprawdę dobrą piłkę, o czym najdobitniej świadczą osiągane przez nią wyniki. Widać, że Terry Butcher &quot;odwala&quot; w Caley Thistle kawał dobrej roboty. The Gers z pewnością są już myślami przy wtorkowym meczu na Mestalla, gdzie stoczą bój z tamtejszą Valencią, który to da tak naprawdę niemal pewną odpowiedź na pytanie, czy zobaczymy zespół Glasgow w fazie pucharowej, co na pewno byłoby niebywałym sukcesem (są naprawdę blisko i na pewno nie chcą tej okazji zaprzepaścić). Czy w związku z tym odpuszczą sobie mecz z Inverness? Nawet jeśli tak, to różnica w potencjale obu drużyn zdecydowanie przemawia na korzyść The Gers. Ja jednak zaryzykowałbym typ X2 @3.80 (unibet) ✅, ale to tak bardziej dla zabawy (a jak wiadomo bukmacherka to nie zabawa ;)).
Moje typy:
goście strzelą @ 1.833 (sportingbet) ✅ i co za tym idzie:
obie strzelą @1.95 (sportingbet) ✅
Rangersi tracili przynajmniej jedną bramkę w 7 z 9 spotkań w tym sezonie, więc dlaczego rewelacyjny beniaminek miałby również nie osiągnąć tej sztuki?

Dundee United - Hibernian FC 1:0 (0:0)
Bez wątpienia najciekawszy mecz tej kolejki. Jutro na Tannadice Park należy spodziewać się zaciętej gry i sporej ilości bramek, których w spotkaniach z udziałem The Hibees ostatnio po prostu nie brakuje. Wystarczy wspomnieć, iż zespół z Edynburga tracił przynajmniej jedna bramkę w każdym meczu w tym sezonie! Zresztą w przypadku Dundee jest tak samo! :). Również ani razu nie udało im się zachować czystego konta i aż 6 z 9 spotkań z ich udziałem kończyło się wynikiem overowym.
Moje typy:
over 2.5 @1.909 (sportingbet) ⛔
obie strzelą @1.70 (unibet) ⛔

BB: No niestety. Plusy nie są w stanie &quot;przysłonić&quot; minusów, gdyż typów na mecz Dundee z Hibernianem naprawdę byłem pewien.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Glasgow Rangers - Inverness Caledonian
Fakt, Rangersi są niezwykle blisko awansu do 1/8 Champions League, co byłoby dla nich wielkim osiągnięciem. Na pewno zrobią wszystko aby wywieźć punkt z Estadio Mestalla, obawiam się jednak, że to zadanie może okazać się zbyt trudne dla Szkotów. Nie o tym jednak teraz mowa. Dzisiaj o godzinie 16 czasu polskiego znakomicie prezentujący się ostatnimi czasy zawodnicy Waltera Smitha zmierzą się na Ibrox z Inverness. Goście radzą sobie w tym sezonie całkiem przyzwoicie, przede wszystkim na wyjazdach, gdzie nie doznali jeszcze porażki. Kilmarnock, St. Mirren czy Hibernian to jednak zespoły z dolnych okolic tabeli, którym atut własnego boiska absolutnie nie pomaga. Wie o tym nie tylko dzisiejszy rywal mistrzów Szkocji. Rangersi bez większych osłabień powinni udowodnić, że przekonujące zwycięstwo w derbach z Celticiem nie było dziełem przypadku. Czas także zrewanżować się za ubiegłoroczną przegraną z Inverness 0:1. Liczę na wygraną &quot;The Gers&quot; różnicą co najmniej dwóch bramek.
Moja propozycja: Glasgow Rangers (-1) - 1,70 Expekt ⛔
// Brawo Belfast Boy! ????
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Motherwell FC - Hamilton Academical 0:1 (0:1)
Popularni Akademicy nie cieszyli się z ligowego zwycięstwa już od 6 kolejek, kiedy to wygrali na wyjeździe z beniaminkiem Inverness 1:0 (28 sierpnia!), co było zresztą ich jedynym, jak dotąd, zwycięstwem w tym sezonie. Czy z taką grą mają dziś czego szukać na Fir Park, gdzie przyjdzie im się zmierzyć z &quot;trzecią (obecnie) siłą&quot; Scottish Premier League?
Ekipa The Well pokonała przed tygodniem (i to nie strzelając samodzielnie żadnej bramki ???? ) przed własną publicznością mocne Dundee United 2:1. Nie widzę innego rozwiązania dzisiejszego popołudnia jak to, by bez większych problemów uporali się z piłkarzami Billy&#39;ego Reida.
W 6 ostatnich potyczkach ligowych Motherwell przegrało tylko raz (na wyjeździe z Glasgow Rangers), notując w tym czasie aż 4 zwycięstwa. Widać, iż zespół prowadzony przez Craiga Browna jest w formie.
Oba zespoły przystąpią do meczu bez poważniejszych osłabień.
Moje typy:
Motherwell @1.83 (bet365) ⛔, a nawet:
Motherwell (-1) @3.10 (bet365) ⛔
BB: Bez jaj. Hamilton nie miał kiedy się przełamać... Raczej nie dało się tego przewidzieć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom