>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pacific Poker 60 usd

D 0

dzc

Użytkownik
otrzymalem pieniadze ;d sprawdz w ile czasu zbierzesz 1 pkt fpp pozniej pomnoz czas razy 400 i bedziesz mial wynik ????
 
B 0

behemoth

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje ile trzeba ugrać FPP żeby móc wypłacić pieniądze? Czy trzeba ugrać 400FPP aby dostać kolejne 50$ i dopiero wtedy można wypłacać $?
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje ile trzeba ugrać FPP żeby móc wypłacić pieniądze? Czy trzeba ugrać 400FPP aby dostać kolejne 50$ i dopiero wtedy można wypłacać $?
Wszystko co ugrasz ponad te 10$ możesz wypłacić natychmiast, ale minimalna wypłata 20$.
Bonus możesz wypłacić po ugraniu tych 400FPP.
 
S 0

samsung89

Użytkownik
Nie doszedł link aktywacyjny na konto na o2 Co robić?
no to załóż konto jeszcze raz ale najlepiej na gmail:) miłem to samo, na gmail odrazu przyszedł a to konto co na o2 załozyłes aktywne i tak nie bedzie:)
 
S 0

samsung89

Użytkownik
Dobra rada samsung89 dublowanie kont...:-|
Długo czekaliście na kasę? Bo ja czekam od piatku
Czemu dublowanie?... pewnie chodzi o rejestracje na forum PU , bo na o2 e-mail wogule nie przychodzi , czekalem 2 dni i nie przyszedl wiec to konto nie jest aktywne i nic sie z tym nie dzieje więc to nie jest żadne dublowanie:)
 
D 3

donas

Użytkownik
Mam pytanko, ugrałem trochę $ z tej promocji i zleciłem wypłatę i mam pytanie do tych co wypłacali, czy trzeba zrobić jakiś depozyt żeby przyjeli wypłatę ? i czy trzeba jakies skany wysyłać ??
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Mam pytanko, ugrałem trochę $ z tej promocji i zleciłem wypłatę i mam pytanie do tych co wypłacali, czy trzeba zrobić jakiś depozyt żeby przyjeli wypłatę ? i czy trzeba jakies skany wysyłać ??
Nie wymagają depozytu.
 
Do góry Bottom