>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PAD do pesa/fify

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Poleci ktoś tani i dobry pad do futbolu, głownie pes?
Ostatnio miałem logitech dual action
http://images.morele.net/full/154888_0_f.jpg
w promocyjnej cenie 50zł gdzie chodzi koło 100
kupił bym takiego samego ale nigdzie nie moge znalezc podobnej ceny co przedtem
Kształt chciałbym zeby był podobny bo dobrze lezal mi w rece, kabel moze byc, bezprzewodowy rowniez
glownie musi byc wytrzymaly na napieprzanie w przyciski i mocne trzymanie oraz eksploatacje (nawet po 6h dziennie) ????
 
blads 187

blads

Użytkownik
gdybym nie przeszedł na xboxa to uważałbym pada od ps2 za najlepszego na świecie :p ale jednak mi się poglądy zmieniły ze względu na lepsze ułożenie analogów w tym od microsoftu :p ale jeżeli już chcesz grać na kompie to polecam pad od ps2 i dokupienie przejściówki na usb, lepszego pada nie znajdziesz. Na tym co prezentujesz strzałki są o dupę rozbić że się tak wyrażę, a jeżeli preferujesz granie na nich właśnie to nie ma nic lepszego od typowego pada do poczciwej plejki. Nawet nie wiem czy gdzieś mi się nie podziewa jeszcze jakiś taki po szafie, chyba bez przejściówki jak się dobrze orientuję ale to już są grosze. Wytrzymalszego nie znajdziesz ;)
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Ja gram na Padzie firmy Tracer i na razie sie sprawdza dobrze ???? Cena ok 50-75 zl. Na razie sprawuje sie dobrze ????
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dobra Wariaty - zima za pasem - trzeba mnie zakupic pada - a najlepiej dwa - własnie do naparzania w Fifę i tak dalej.

Proszę Was o jakieś propozycje - jakie macie sprzęty, co polecacie i tak dalej. - I kwestia podstawowa - czy warto dopłacic/kupic coś z dobrej półki typu bezprzewodowy pad od Xboxa i tak dalej.

Ogólnie celuje w zakup 2 padów - więc relacja cena/do dobrych subiektywnych odczuc podczas grania powinna byc wysoka.

Czekam na komcie ????
 
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
Dobra Wariaty - zima za pasem - trzeba mnie zakupic pada - a najlepiej dwa - własnie do naparzania w Fifę i tak dalej.
Proszę Was o jakieś propozycje - jakie macie sprzęty, co polecacie i tak dalej. - I kwestia podstawowa - czy warto dopłacic/kupic coś z dobrej półki typu bezprzewodowy pad od Xboxa i tak dalej.
Ogólnie celuje w zakup 2 padów - więc relacja cena/do dobrych subiektywnych odczuc podczas grania powinna byc wysoka.
Czekam na komcie ????
http://allegro.pl/pad-kontroler-microsoft-xbox360-wireless-konsol-pc-i4659684482.html
Ja osobiście gram od Fify 2012 gdzie rocznie na Originie mam przegrane ok 500h na jedną edycje, mam dwa takie pady i komfort naprawdę wysoki, można grać naprawdę długo i dzięki lewemu analogowi który znajduje się wyżej w ogóle nie czuje się bólu kciuków(odczuwałem takie kiedy grałem po 2-3h na PS3, może przywyczajenie do pada od xboxa, lub po prostu są niewygodne). Jak chcesz grać na poważnie, czy dla komfortu ze znajomymi musisz kupić coś z wyższej półki, bo kabel będzie się plątał i bardzo uciążliwy, przy tym padzie masz komfort że podłączasz jeden kabelek do USB a działają Ci już dwa pady które działają na taką odległość że nie będzie żadnego problemu z zasięgiem. W razie pytań - pw.
 
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
Czyli zwolennicy pada od Xboxa. - A czy ktoś posiada i jest zadowolony z kontrolera z niższej półki?
Jak coś to miałem jeszcze pada od ps2, ale miałem &quot;lekkie&quot; problemy z ustawianiem sterowania(gdyż nie gram klasycznie) to np na moim padzie był kwadracik, a w grze odpowiadał symbolowi trójkąta więc sporo czasu mijało aby zmienić 2-3 ustawienia ????
 
S 150

spasny

Użytkownik
Mialem logitech rumblepad 2 bezprzewodowy - topowy model logitecha. Grało się fajnie dopóki nie wziąłem do ręki pada od xboxa. Mam dwa bezprzewodowe i od dwóch lat tluke na nich setki godzin w fify. Prawie co weekend siedzimy z kumplem i gramy po kilka godzin. Działają do teraz i jedyne co mają to delikatne luzy przy lewej galce, które jednak nie przeszkadzają przy grze. Nie raz leżały na ziemi i nic im nie jest. Swoje kosztują bo ok 100 za samego pada plus odbiornik jakieś 40. Jeden odbiornik wystarczy do obsługi nawet 4 padow więc musisz wydać ok 250 zł na dwa pady, ale daje sobie obie ręce uciac będziesz zadowolony. Długo trzymają na bateriach - mam eneloop 1900 I gram lekko po 2-3 tygodnie na komplecie grając po trochu codziennie. Szkoda zachodu na podróbki czy inne wynalazki na których może oszczędzisz że 100 zl. A tak to pada do xboxa możesz również użyć do konsoli :) jak już dokonasz zakupu to chętnie pogram w Fife 15 online. Pozdrawiam
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
A to to akurat żaden problem. Pamiętam z 10 lat temu - to można było dwa ustawienia zapisac w grze PES - także nie było problemu.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
To jeszcze jedno pytanie - opłaca się kupic np. używanego pada od Xboxa? Tam kumple mają i latają te pady po ścianach - ale śmigają aż miło - chyba są mocne i nie psują się też jakoś wewnątrz - systemowo i tak dalej i z zasięgiem też problemów nie mają.
 
S 150

spasny

Użytkownik
To jeszcze jedno pytanie - opłaca się kupic np. używanego pada od Xboxa? Tam kumple mają i latają te pady po ścianach - ale śmigają aż miło - chyba są mocne i nie psują się też jakoś wewnątrz - systemowo i tak dalej i z zasięgiem też problemów nie mają.
Jeśli używka będzie za 50% ceny to tak, jeśli nie to moim zdaniem lepiej kupić nowe. Odnośnie wytrzymałości to są nie do zajechania, kumpel raz swoim rzucił o ścianę i wszedł mu do środka jeden przycisk. Ale rozkręcil go i wszystko wskoczylo na miejsce i gra dalej bez jakichkolwiek problemów. Zasięg bdb, u mnie w mieszkaniu działa przez trzy ściany i odległość ok 8 m
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
A o co chodzi dokładnie z tym odbiornikiem - jak to dokładnie działa? - Gdzie się go wpina?
Baterie to akurat sprawa drugorzędna.
 
S 150

spasny

Użytkownik
A o co chodzi dokładnie z tym odbiornikiem - jak to dokładnie działa? - Gdzie się go wpina?
Baterie to akurat sprawa drugorzędna.
Odbiornik na kabelku wpinasz do kompa do usb i finito. Pady włączasz Kiedy chcesz i automatycznie się z nim łączą. Mój odbiornik gdzieś wisi za komputerem.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
No i gitara. W sumie szmal mam - ale jeszcze się rozejrzę. - Rozumiem, że jak mi się znudzi to taki pad od Boxa nie straci dużo na wartości i przy ewentualnej odsprzedaży nie stracę więcej niż połowę ;)
Temat na tę chwilę uważam za wyczerpany, dzięki wielkie i do następnego razu ????
 
S 150

spasny

Użytkownik
No i gitara. W sumie szmal mam - ale jeszcze się rozejrzę. - Rozumiem, że jak mi się znudzi to taki pad od Boxa nie straci dużo na wartości i przy ewentualnej odsprzedaży nie stracę więcej niż połowę ;)

Temat na tę chwilę uważam za wyczerpany, dzięki wielkie i do następnego razu ????
Jakby się znudzil to wal na pw, chętnie odkupie nawet dwie sztuki po dobrej cenie :) pozdrawiam
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
No i gitara. W sumie szmal mam - ale jeszcze się rozejrzę. - Rozumiem, że jak mi się znudzi to taki pad od Boxa nie straci dużo na wartości i przy ewentualnej odsprzedaży nie stracę więcej niż połowę ;)
Temat na tę chwilę uważam za wyczerpany, dzięki wielkie i do następnego razu ????
http://allegro.pl/gioteck-pad-ps3-i4706139294.html
ten model bije pada od xboxa na glowe - tylko wlasnie... nie pamietam jaki to model - aukcja nie moja - poprostu pad rewelacja
polecilbym pada z ps4 - do fify bajka
wiem ze z ps3 dalo sie podlaczyc do pc, z ps4 nie probowalem jeszcze
 
M 4

mleko433

Użytkownik
Do grania w gry piłkarskie to bardzo polecam pada od x360. Bardzo dobrze mi się nim gra, a i wytrzymał już naprawdę duużo czasu. I dalej działa ???? .
 
Do góry Bottom