• Witamy na bukmacherskie.com


 • Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że niedługo ruszy nowa wersja forum. Będzie wiązało się to z wieloma nowymi możliwościami i funkcjonalnościami. Forum zyska także nowy, odświeżony wygląd, który z pewnością przypadnie Wam do gustu. Co równie ważne, nowa wersja będzie bezpieczniejsza, ale także szybsza od poprzedniej, co w ostatnich czasach bywało problematyczne. Inauguracją nowej wersji strony będzie 1. kwietnia. Każdy użytkownik otrzyma na swój e-mail informacje i instrukcje jak aktywować swoje konto. Koniecznie upewnijcie się, że Wasz adres mailowy ustawiony w profilu jest aktualny. Jeśli macie pytania dotyczące przejścia forum na nową wersję, możecie śmiało zadawać je w TYM dziale.

  Odbierz w FORTUNIE 20 pln bez depozytu!

  1. Betrally

  Pamiętnik milionera

  Temat na forum 'Hyde Park' rozpoczęty przez logikman, Wrzesień 27, 2015.

  Więcej tematów od logikman
  1. logikman Dobrze znany użytkownik

   logikman
   Dołączył:
   Cze 2014
   Posty:
   1396
   Polubienia:
   0
   Reputacje:
   288
   Koszmarne warunki mieszkaniowe w starym domu przy ulicy Garncarskiej przypominały raczej chlew aniżeli najzwyklejsze mieszkanie. Na 25 metarach kwadratowych siedmioro rodzeństwa, pies, kot dwoje wiecznie pijanych rodziców to codzienność,ale też upokorzenie i koszmar. Brak łazienki, mycie w zimnej wodzie w zwykłej misce to również chleb powszedni. Tego ostatniego,często brakowało,a najczęstszym posiłkem były ziemniaki. Długie nocne balangi rodziców z ich podobnymi sobie sąsiadami nie pozwalały nam usnąć do późnej nocy. Kiedy nagle zapadała błoga cisza, a ciała balangowiczów osuwały się upojone tanim alkoholem na podłogę mogliśy spokojnie zasnąć. Rano budził nas odór alkoholu, smród zapocnych skarpet, i odór moczu zlanych często we śnie libacjuszy. Taka urocza młodość wyzwoliła we mnie brak poczucia bezpieczeństwa, matczynej miłości i straconego dzieciństwa. Pamiętam raz jak sąsiad przyniósł 3 duże szynki i poczęstował nas nią. Do dzisiaj pamiętam jej smak. Rano niestety pozotałą ilość szynki wraz z sąsiadem zabrała policja. Włamanie do sklepu kosztowało go 3 lata odsiadki, a naszego ojca który ponoć niby tylko stał na tzw czatach 1,5 roku. Libacje po nieobecność ojca ne ustały. Matka jak teraz mówiła piła z żąlu i niemocy. Głód doskwierał nam coraz większy.Po szkole więc zbieraliśmy złom i makulature by mieć na cokolwek iby po prostu przeżyć. Mama zmieniła adoratorów korzystających z nieobecnośći ojca. Sam już się pogubiłem w ilośći "WUJKÓW", ale to szczegół. Wkrótce bowiem groziła nam eksmisja. Matka już od roku nie płaciła czynszu.

   cdn
    
   Ostatnia edycja: Wrzesień 27, 2015
  2. duzyesz Dobrze znany użytkownik

   duzyesz
   Dołączył:
   Lut 2011
   Posty:
   177
   Polubienia:
   0
   Reputacje:
   366
   Nie wiem czy mogę ale pozwolę sobie wtrącić filmik który jest chyba w temacie. Dużo przyszłych lub młodych rodziców na forum tutaj mamy. Warto obejrzeć - 1 min i kilkanascie sekund.
   Nie popełniajcie tych błędów co starsze roczniki. Z tą psychologiczną wiedzą jaką teraz mamy, przy odrobinie "chcenia" możemy wychować naprawdę spoko społeczeństwo.
   https://www.youtube.com/watch?v=KHi2dxSf9hw
    
  3. logikman Dobrze znany użytkownik

   OP
   OP
   logikman
   Dołączył:
   Cze 2014
   Posty:
   1396
   Polubienia:
   0
   Reputacje:
   288
   Jak za dotknięciem czarodziejsiej różdżki moje życie zmieiło się w ciągu jednego roku. Organizm mojej mamy jak się okazało nie był z żelaza,a co za tem idzie pewnego wieczoru wracając z zakrapianej imprezy starym volvo jednego z bardziej zarobionych "wujków" zatrzymała się na podmiejskiej latarni. Zanim przyjechała karetka mama oddaliła się do krainy wiecznego szczęścia zostawiając nas zupełnie samych sobie. Decyzja sądu była niebłagana. Cudem trafiłem do tzw rodziny zastępczej,gdzie pozbawiony braci i sióstr zobaczyłem inny świat, którego do tej pory nie znałem.Ne wiedziałem ,że zwykła kanapka i napój do szkoły możę tak cieszyć i dać tyle radości. Od dawna nie czułem zapachu gotowanego obiadu i smażących się na patelni kotletów. A jakie przecudowne uczucie, gdy świeżo wyprana pościel pachniała proszkiem i płynem do płukania. To zaledwie wąski fragment odmiany jaka mnie dotknęła w tak krótkim czasie.
    
   Ostatnia edycja: Listopad 4, 2015
  4. Irmafos Użytkownik

   Irmafos
   Dołączył:
   Lut 2013
   Posty:
   30
   Polubienia:
   0
   Reputacje:
   19
   Hmm, jeżeli spotkała Cię owa sytuacja, co tu robisz?
   Co robisz w miejscu w którym jeden zły krok, jedna zła dzieli Cie przed powrotem do tego samego życia jakie miałeś na początku.
   Chyba nikt z nas nie wieży, że za jednym kliknięciem i 20zł depozytu staniemy się milionerami...

   Co do historii, przykra a nawet bardzo. Niewielu ludzi potrafi docenić to co na codzień ma a Ty byłeś szczęśliwy mając tak niewiele.
   Jeżeli to prawda, to życzę Ci wszystkiego najlepszego!
   Oraz jak najmniej korzystania z hazardu.
    

  Poleć forum