>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pari-Match

R 924

radziooh

Użytkownik
pewnie bardziej solidny niż fonbet/betcity/betgun. Sam mysle nad tym ruskim bukmacherem. Zajmuje aż 20 miejsce w top 100 bookmakers
 
R 924

radziooh

Użytkownik
szeroka oferta, limity nie wiem bo nie dostalem, kursy spoko, nie wypłacałem, wpłaty i wypłaty przez moneybookers i webmoney.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
przeciez i tak chyba każdy bukmacher musi wypłacić jak się uczciwie gra. NIe słyszałem jeszcze zeby komus jakis czołowy bukmacher nie wypłacił bez powodu (Parimatch 20 miejsce w top100 bookmakers wiec czołówka) Najważniejszą rzeczą w moim przypadku u bukmacherów jest szeroka oferta (tenis, koszykówka, siatkówka) i Parimatch do nich nalezy.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Mam problem ze zweryfikowaniem konta.Najpierw wrzucałem pliki w formacie PDF,nie akceptowali (po kilku godzinach nie było śladu po plikch,żadnej informacji od supportu).Następnie wrzuciłem JPEG (jak jest na stronie zawarta informacja),dwa pliki do 400 kb. Były to zdjęcia dowodu osobistego. Również odrzuciło,po kilku godzinach po plikach ani śladu. Na stronie zawarta jest treść,że akceptują paszport,prawo jazdy lub legitymację studencką.Nie ma wzmianki o ID (identity card) - mam to rozumieć,że nie akceptują jednak dowodu osobistego (???). Ktoś na forum przeszedł proces weryfikacji?
 
V 0

viiliiv

Użytkownik
Logując się na konto na pewno masz po każdym wrzuceniu dokumentów wyskakujące okienko po rosyjsku. Jest tam napisane, iż dokumenty przyjmują tylko na ich wyraźną prośbę.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Tylko jak po zalogowaniu pojawia się to okno, to nic nie mogę wyświetlić, nie ma żadnej zawartości. W każdej przeglądarce sprawdzałem. Poza tym powinni chcieć dokumenty, bo w metodach wypłat, widnieje u mnie taki komunikat:
&quot;Payouts from this account are temporarily cancelled. For an explanation address in administration of betting company at [email protected] &quot; .
Kontaktowałem się z nimi, to mi odpisał niejaki Artem, że dokumenty do weryfikacji są potrzebne, w formacie JPEG/JPG lub GIF. I dale nie ma odpowiedzi. A wypłaty zablokowane...
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Po wymianie korespondencji meilowej, wysłałem im skany dokumentów i zatwierdzili je. Po pierwszej wypłacie, zlimitowali do 50 dolarów...
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Przy rejestracji zwracajcie uwagę na walutę, po wybraniu z prawej strony wyświetlają się dostępne metody wpłat i wypłat. Ja rejestrowałem się na szybko, wybrałem Euro i niestety zrobiłem błąd, bo skrilla obsługują chyba tylko w USD.
Kazali mi zrobić drugie konto na te same dane i potem dać info na ich maila supportu co jest grane i pewnie te pierwsze mi zablokują po prostu. Tutaj mały plusik, bo support odpowiedział na maila z zapytaniem o zmianę waluty po minucie, a robiłem to przed chwilą...
No i zakładanie owego konta trzeba robić wcześnie, ponieważ 6 godzin trzeba czekać na mail aktywacyjny i też już przez to byłem stratny.
A co do samej gry to wszystko przede mną ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ktoś ma doświadczenia odnośnie vip zakładów ? Akceptują, czy odrzucają w dłuższej perspektywie ? Minimalna stawka 300$, więc może aż tak dziadowscy jak bcity nie są ?
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
jak probowalem zrobic tam konto to nawet nie dostalem majla weryfikujuacego.
ps
tylko nie pytajcie czy szukalem w spamie/koszu, debilem nie jestem
a probowalem to konto zalozyc ze 2 tyg temu jak nie dalej
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Może ktoś z grających u tego buka napisać jak to wygląda z :
*weryfikacją
*limitami
*waluta w jakiej gracie (czy można w pln)
*wypłatami?
 
P 0

predaator

Użytkownik
Parimatch zweryfikowali konto na drugi dzien -&gt; napisalem maila z przypomnieniem , wyplata zlecona na karte gram w euro , limity u mnie 35 euro na zaklad, 20 euro jak jest duzy kurs ale moge zagrac kilka takich samych...
 
0 4

007donald

Użytkownik
Przy rejestracji zwracajcie uwagę na walutę, po wybraniu z prawej strony wyświetlają się dostępne metody wpłat i wypłat. Ja rejestrowałem się na szybko, wybrałem Euro i niestety zrobiłem błąd, bo skrilla obsługują chyba tylko w USD.
Kazali mi zrobić drugie konto na te same dane i potem dać info na ich maila supportu co jest grane i pewnie te pierwsze mi zablokują po prostu. Tutaj mały plusik, bo support odpowiedział na maila z zapytaniem o zmianę waluty po minucie, a robiłem to przed chwilą...
No i zakładanie owego konta trzeba robić wcześnie, ponieważ 6 godzin trzeba czekać na mail aktywacyjny i też już przez to byłem stratny.
A co do samej gry to wszystko przede mną ;)
Jak z tym Skrillem? Obsługują tylko w USD czy Euro też obsługują?
 
Do góry Bottom