>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PariOn

M 246

Maatisse

Użytkownik
Witam chcialbym sie dowiedziec od kogos kto zna ta strone a mianowicie PariOn. Chcialbym wyplacic z niej pieniadze ale mam do wykonania jeszcze 2 depozyty i chcialbym sie dowiedziec czy ta strona wyplaca pieniadze czy lepiej juz nic nie wplacac i nie ryzykowac. Prosze o mozliwa odpowiedz;))
 
Otrzymane punkty reputacji: +246
M 246

Maatisse

Użytkownik
Ostatnia edycja:
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
co to za gowno by w celu weryfikacji trzeba 3 razy depozy zrobic?
toc to smierdzi na kilometr

Ps pierwsze slysze o takiej firmie
 
Otrzymane punkty reputacji: +246
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
spacje przed com usun
To ulomkniem nie jestem widze, ze ze spacja. Nie otwiera sie na dwoch przegladarkach. Z vpn w koncu sie odpalila. Od razu widac, ze to scam bez licencji. Zreszta juz byl temat tego buka niedawno tak cos pamietalem i faktycznie znalazlem ci inni temat na forum. Nic wiecej tam nie wplacaj. Kasa stracona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +246
M 246

Maatisse

Użytkownik
To ulomkniem nie jestem widze, ze ze spacja. Nie otwiera sie na dwoch przegladarkach. Z vpn w koncu sie odpalila. Od razu widac, ze to scam bez licencji. Zreszta juz byl temat tego buka niedawno tak cos pamietalem i faktycznie znalazlem ci inni temat na forum. Nic wiecej tam nie wplacaj. Kasa stracona.
;// no nic to dzieki za odpowiedz
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
w bardzo glupi sposob a mianowicie przez instagrama takiego typa co mi zaproponowal fajne kupony, a ze bardzo potrzebowalem sie odrobic i zaryzykowalem. No duzo tam wygralem ale najwidoczniej ustawione jakos to bylo
Ok czyli klasyka tak wlasnie podejrzewalem. Wymyslony ustawiony mecz ktory mozna zagrac tylko tam. Dzieki za info.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jest tyle buków i jak to możliwe że akurat spotkanie było tylko na tym jednym?
To nie jest buk. To jest strona ktora ma wygladac jak buk. Takiego meczu nie ma dlatego zaden buk tego nie ma jak bedziesz chcial znalezc. Oszust z instagrama przekierowuje go na strone ktora nalezy do innych oszustow albo do niego samego. Obstawiasz mecz ktorego nie ma i wygrywasz wysoki kurs z duzym sianem. Pozniej prowokuje cie to do jeszcze wiekszych kwot grania nastepnego wymyslonego meczu. Nie mozesz wyplacic kasy bo oszust narzuca ci liczbe minimalnych wplat wiec skoro juz cos tam wygrales to znowu im wplacasz i nie jest to zadnym problemem bo przeciez zaraz znowu wygrasz i juz bedziesz mogl wyplacic. No i tak do skutku beda naciagac i wymyslac rozne glupoty zeby im ciagle wplacac az jelen w koncu sie kapnie, ze jest robiony w bambuko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
Do góry Bottom