>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pary 1/4

Status
Zamknięty.
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Pary :
Arsenal - Liverpool
Roma - MU
Schalke - Barcelona
Fenerbache - Chelsea

Zapraszam do dyskusij.
Tytułu broni AC Milan.
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Dla mnie w meczu Arsenal - Liverpool trudno wskazać faworyta, oba mecze będą bardzo zacięte. Manchester raczej powinien przejsc Rome, ale Roma to już nie ten sam zespół co dostał od Manu 7-1. Barcelona to bezproblemowo przechodzi dalej. Chelsea powinna także spokojnie wygrać.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Pierwsze spotkania odbędą się 1 i 2 kwietnia, rewanże tydzień później.
Moi faworyci tych par to Barca, Arsenal, Roma i Fenerbache :p
 
H 0

herdek

Użytkownik
Myślę, że w meczu Arsenal - Liverpool o wszystkim zadecyduje dogrywka lub karne, bo oba zespoły grają w tym sezonie całkiem nieźle. Co do Manu i Romy, to myślę, że chyba jednak Manu, chociaż Roma rozklepała Real..Barcelona to powinna Schalke zjechać z dobre 5:0 w dwumeczu, natomiast Chelsea, z Fenerbache wygra bezproblemowo, chociaż bd. kibicował drużynie z Turcji..
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Ja bym chciał Połfinał:
Man U-Barcelona
Mecz godny finału CL, jesli nie najlepszy w ostatnich latach
Na pierwszy rzut oka awansuja:
Chelsea
Barca
ManU
Liverpool
A jesli miałbym obstawiac finał to
Arsenal-Barca
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
MU - Roma mam wielką nadzieje że będzie powtórka z poprzedniej edycji ????
Fenerbachce napewno łatwo skóry nie sprzeda, zresztą pokazali już nie raz że potrafią grać u siebie, jednak chyba awans Chelsea.Barcelona raczej bez problemu a w meczu Arsenalu z Liverpool&#39;em wszystko może się zdażyć choć ja bardziej się skłaniam w stronę awansu Arsenalu.Tyle ode mnie jak na tą chwile...:spokodfhgfh:
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Arsenal - Liverpool
Coś mi się wydaje że Arsenal może mieć spore kłopoty z pokonaniem liverpoolu... to teoretycznie powinny być wyrównane pojedynki, no bety. Młodziki są ambitne ale czy sprostają wyjadaczom z liverpoolu? Jak dla mnie pierwszy mecz do obejżenia, do typowania ewentualnie rewanż.
Roma - MU
Ja znam życie to na Rome będą wysokie kursy i cieszy mnie to bardzo. Gra MU nie zachwyciła mnie w tegorocznej LM... grają równo ale nieoszałamiająco. Myślę że waleczna Roma może tu powalczyć o półfinał. Będzie to bardzo ciekawa para, choćby ze względu na pamięć zeszłorocznych potyczek.
Schalke - Barcelona
Schalke pokonało Porto i to chyba był sukces na ich miarę ale teraz już się będą musieli rozstać z LM. Barca nawet jak zwali pierwszy mecz to spokojnie odrobi. Awans mają hiszpanie jak w banku.
Fenerbache - Chelsea
Przed turkami wielkie wyzwanie. Jak wiadomo chelsea potrafi zagrać fatalny mecz... oczywistym faworytem są tu anglicy ale ja będę kibicował turkom i myślę że kilka rzeczy prrzemawiających za mini by się znalazło. U siebie jak przegrają to po jabłkach ale jeśli magia ich stadionu zadziała to chelsea powinna mieć nerwówkę. Fenerbache pokazało że jest groźne do ostatniej sekundy.

W półfinale chciałbym zobaczyć Liverpool, Rome, Barcelone i Fenerbache [niespodzianki to urok piłki nożnej]
Spokojni o awans mogą być moim zdaniem tylko hiszpanie... fenerbache od początku uważałem za czarnego konia i 1/4 to może jeszcze nie być ich pora...
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Panowie ???? Chelsea napewno pokona Turków. Oni wyszli z kryzysu i chcą pokazać wszystkim, że potrafią. Myśle, że Chelsea awansuje do połfinału:spokodfhgfh::jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom