>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

paysafecard klopot z doladowaniem konta

J 0

jacman

Użytkownik
Witam,przed chwila kupilem paysafecard,chcialem doladowac konto na bah-u i dostalem taka informacje&quot;Nie masz wystarczających środków, aby zrealizować tę zaległą płatność. Możliwe, że niektóre Twoje PIN-y są zablokowane. Wykorzystaj dodatkowe PIN-y, aby sfinalizować żądaną płatność.&quot;wie moze ktos o co tu chodzi?
Dzieki
 
J 0

jacman

Użytkownik
Dostalem odpowiedz.
&quot;Drogi Użytkowniku,
serdecznie dziękujemy za zapytanie. Karta została zablokowana przez nasz system bezpieczeństwa. Środki zostana zwrócone poprzez przelew bankowy.
W tym celu prześlij nam następujące informacje:
- dane do przelewu (numer banku, numer konta, nazwa banku, nazwisko właściciela konta, IBAN, BIC)
- pełne imię i nazwisko
- kopia Twojego ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem (paszport, prawo jazdy, dowód osobisty, przednia i tylna strona).

Odpuszcze sobie te kilkadziesiat zlotych. Tylko nasuwa sie pytanie,czy po zakupie kolejnej karty i przy kolejnej probie wplaty nie bedzie tego samego?
 
J 0

jacman

Użytkownik
Tez pierwszy raz co takiego mi sie przydazylo,wplacam ta metoda juz dlugi czas.Nie mam pojecia dlaczego tak sie stalo.Byc moze,tak tylko hipotetycznie,bo nie wiem jaki to moze miec wplyw,chwile po zakupie padly terminale i moglo cos sie pokaszanic.Mozliwa taka sytuacja?
 
J 0

jacman

Użytkownik
Znowu ta sama sytuacja(od tamtej pory nie ladowalem tym sposobem) .Kupilem PSC,chce doladowac,nie da rady,ta sama informacja u buka co wczesniej,blad na stronie PSC.Jota w jote to samo,z tym ze juz nie pisze do supportu.Wale to.Zastanawia mnie natomiat to dlaczego tak jest?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Znowu ta sama sytuacja(od tamtej pory nie ladowalem tym sposobem) .Kupilem PSC,chce doladowac,nie da rady,ta sama informacja u buka co wczesniej,blad na stronie PSC.Jota w jote to samo,z tym ze juz nie pisze do supportu.Wale to.Zastanawia mnie natomiat to dlaczego tak jest?
Czy kupowałeś w tym samym sklepie psc?
 
L 0

lvlario

Użytkownik
Witam,czy ktoś miał ostatnio podobną sytuację?i czy wpłacając do buka za pomocą paysafecard wyskoczył taki komunikat&quot;Nie masz wystarczających środków, aby zrealizować tę zaległą płatność. Możliwe, że niektóre Twoje PIN-y są zablokowane. Czy wysyłanie im kopii dowodu w celu odblokowania karty jest bezpieczne?
 
Do góry Bottom