>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Paysafecard- oszustwo?

S 0

sebautd

Użytkownik
Witam. Niezły cyrk ze strony paysafecard. Przed chwilą doładowałem sobie konto, odświeżam stronę i zostałem wylogowany. No to loguje się jeszcze raz, a tu pisze, że logowanie nie powiodło się. Myślę, sobie co jest, przecież login i hasło mam zapamiętane i tak się loguję zawsze. Ale wziąłem przypomnienie hasła, wpisuję mail a tu komunikat, że nie ma takiego maila. O co tu chodzi? Kwota na koncie kilkaset zł. Miał ktoś taki przypadek ? Co robić bo jestem nieźle zdenerwowany.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tylko kontakt z nimi. Niezły cyrk. Ale przecież to duża i poważna firma. Obstawiam jakiś błąd w systemie. Ale żeby cię okradli, to nie chce mi się wierzyć. Pisz do nich, albo jutro dzwoń. Wszystko powinno się pozytywnie wyjaśnić.
 
S 0

sebautd

Użytkownik
Próbowałem odzyskać login poprzez sms na numer telefonu. Piszę, że nie można rozpoznać takiego numeru. Całkowicie tak jakby było wszystko usunięte. Jakbym nigdy tam konta nie zakładał. Napisałem już maila, zobaczymy. A dodam, że jakiś czas temu przeszedłem weryfikację pozytywnie. Najlepsze, że kilka dni temu zamówiłem u nich kartę paysafecard. To co karta mi dojdzie, a konto mi usunęli ? Nie wiem czy to pomyłka czy co. Nieśmieszny żart dla mnie.
 
Do góry Bottom