>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Paysafecard - problem z kupnem

R 0

raizo

Użytkownik
Chciałbym się zapytać gdzie w Końskich można kupić paysafecard, wyszukiwarka na stronie paysafecard pokazuje złe punkty sprzedaży ponieważ te sklepy które wskazuje już nie istnieją. Chodziłem po kioskach i sklepach niestety nie znalazłem. Czy ktoś wie może gdzie znajdę paysafecard w Końskich ?
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Strona PaysafeCard dawno nie była aktualizowana. Miałem ten sam problem, szukałem w całym swoim mieście. Dopiero znalazłem w Leclercu.
Spróbuj szukać w Zabce, MediaMarkt a jak nie to jedź do Leclercu, jak masz w pobliżu.
Pozdro, pow!
 
R 0

raizo

Użytkownik
dzięki za radę już znalazłem, w końskich można kupić paysafecard na ulicy spółdzielczej koło księgarni &quot;kasieńka&quot; w budce &quot;przemysłowo-tytoniowe&quot; może komuś się przyda ta informacja :)
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
raizo, mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Ostatnio dostałem cynk, że paysafecard przygotował program, tzw. &quot;mystery shopping&quot;, w którym uczył wszystkich sprzedawców korzystać ze swoich terminali, a tych, którzy nie chcieli się uczyć - eliminowano z systemu.
Tak też od nowego roku na 100% wpisując w wyszukiwarce swoje miasto trafisz na dobre punkty sprzedaży :)
 
K 33

kovalem

Użytkownik
raizo, mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Ostatnio dostałem cynk, że paysafecard przygotował program, tzw. &quot;mystery shopping&quot;, w którym uczył wszystkich sprzedawców korzystać ze swoich terminali, a tych, którzy nie chcieli się uczyć - eliminowano z systemu.

Tak też od nowego roku na 100% wpisując w wyszukiwarce swoje miasto trafisz na dobre punkty sprzedaży :)

Jak to prawda, to zajebiście :cool:
Nie będzie trzeba łazić ( jak będzie potrzeba ) po doładowanie po 5 km ????
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
fibak90 nie znam adresu tego banku, ale wrzuć sobie do systemu wyszukiwarki, mnie pojawiło się kilka adresów z tej ulicy.
Kovalem nie wiem czy już to wszystko jest zaimplementowane, ale coś mi się wydaje, że tak :)
 
K 33

kovalem

Użytkownik
ANo, chyba w moim mieście nie zrobili aktualizacji - dalej w Leclercu tylko ????
Ale już nie potrzebuję kupować PSC ????
 
D 1

dzieciakus

Użytkownik
Dlaczego nie potrzebujesz? Znalazłeś lepszą możliwość? Eh sprzedawcy z jednego terminala obsługują wiele firm, a nie starają się o paysafecard, przecież byłby na to popyt.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Nie znalazłem. Po prostu już gram rzadko.
Chociaż pójdę z ciekawości w piątek po miejscach, gdzie można kupić.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Padło ostatnie miejsce, gdzie można było kupić - Leclerc ( zmiana systemu terminalu )
Up.
Wczoraj chodziłem pół dnia, byłęm w 40 miejscach - NICI !
Dziś wchodzę do warzywniaka posiadającego PAY Up - byl tam PaysafeCard ????

Szukajcie Pay UP, a znajdziecie PSC :cool::grin:
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja byłem w dwóch sklepach Społem, Sylwana czyli tam gdzie wg mapki powinny być te karty ale tam nawet nie wiedzą co to jest, byłem też w Lotosie, w kiosku i tam też nie ma, byłem również w Media Expert i nawet Pani wiedziała że takie coś istnieje ale z tamtą wycofali te karty. ????
E:
W Żabce też nie ma.
 
Do góry Bottom