>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Paysafecard, proszę o pomoc

G 0

grucyfix

Użytkownik
Witam
Jakiś długi czas temu założyłem konto na paysafecard by wpłacić tam 300 zł w kuponie Paysafecard, który kupiłem by przelać środki w ten sposob na Neteller i wszystko poszło gładko i szybko.
Niestety dwa dni temu kupiłem toucher za 100 zł, przy próbie przelania tego do Netka było napisane, że transakcja została przerwana z powodów bezpieczeństwa a całe konto na paysafecard zostało mi zablokowane.
Napisałem więc maila do supportu i dostałem odpowiedź:
Konto jest zablokowane przez nasz system bezpieczeństwa.
W celu odblokowania prosimy o przesłanie następujących dokumentów:
* skan lub zdjęcie dowodu tożsamości / obie strony /
* skan lub zdjęcie dokumentu, który potwierdza adres zamieszkania
Ja mam pytanie, czy ja popełniłem zbrodnie ? :p
1.Czy to nie jest scam i czy to jest standardowa procedura, którą stosuje Paysafecard w celu weryfikacji ? no bo jak wpłacałem pierwszy raz 300 PLN to nic ode mnie nie chcieli, a teraz gdy znów wpłacam tam to nagle chcą dowodu, WTF ?
2. Gdzie mam to niby wysłać ? przeprowadzał ktoś już taką weryfikacje ? czy może ktoś mi zaświadczyć, że to nie jest żadna ściema ?

Proszę o odpowiedź na te dwa pytania, bardzo dziękuje, pozdrawiam, Grucyfix stoprocent antykomuny :grin:
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Skoro proszą Cię o wysłanie dokumentów,to jak myślisz co powinieneś zrobić?Jeżeli masz wysłać na mail od nich to nie jest żadna &quot;ściema&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
1.Czy to nie jest scam i czy to jest standardowa procedura, którą stosuje Paysafecard w celu weryfikacji ?

2. Gdzie mam to niby wysłać ?
przeprowadzał ktoś już taką weryfikacje ?
czy może ktoś mi zaświadczyć, że to nie jest żadna ściema ?
1.Nie/TAK
2. Tam skąd przyszło
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 0

grucyfix

Użytkownik
Sylwek, dobrze że sprzedałeś mi 3beta na moje pytanie, ale teraz proszę jeszcze barreluj mi z odpowiedzią, czy masz tam konto i czy też przechodziłeś już taką weryfikacje ?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam

Jakiś długi czas temu założyłem konto na paysafecard by wpłacić tam 300 zł w kuponie Paysafecard, który kupiłem by przelać środki w ten sposob na Neteller i wszystko poszło gładko i szybko.
Niestety dwa dni temu kupiłem toucher za 100 zł, przy próbie przelania tego do Netka było napisane, że transakcja została przerwana z powodów bezpieczeństwa a całe konto na paysafecard zostało mi zablokowane.

Napisałem więc maila do supportu i dostałem odpowiedź:



Ja mam pytanie, czy ja popełniłem zbrodnie ? :p

1.Czy to nie jest scam i czy to jest standardowa procedura, którą stosuje Paysafecard w celu weryfikacji ? no bo jak wpłacałem pierwszy raz 300 PLN to nic ode mnie nie chcieli, a teraz gdy znów wpłacam tam to nagle chcą dowodu, WTF ?

2. Gdzie mam to niby wysłać ? przeprowadzał ktoś już taką weryfikacje ? czy może ktoś mi zaświadczyć, że to nie jest żadna ściema ?


Proszę o odpowiedź na te dwa pytania, bardzo dziękuje, pozdrawiam, Grucyfix stoprocent antykomuny :grin:
Do wpłacania kasy na netellera nie potrzebne jest konto w mypaysafecard, można bezpośrednio wpłacić psc do netellera. Przy wpłacie do netellera prowizja 9,9%, nie lepiej na skrill wpłacać przy prowizji 5.5%. Z tego co pisze w regulaminie konta mypaysafecard proszą o weryfikację jeżeli wyczerpiesz pewien roczny limit depozytów który wynosi 10 000zł. Czy wyczerpałeś już ten limit że proszą cię o weryfikację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 0

grucyfix

Użytkownik
Mistrzpawel dzięki za odpowiedź.
Limitu na pewno nie wyczerpałem a mimo to zablokowali mi konto i chcą moich dokumentów, dziwne.
A co do wpłaty psc na Neteller, to próbowałeś że tak piszesz ? bo ja probówałem i przenosi mnie na strone mypaysafecard po dokonaniu w Neteller -&gt; Wpłata -&gt; Paysafecard i trzeba się zalogować na stronie na którą z automatu przenosi Neteller (mypasafecard), chyba że coś robię źle ?
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
jak zablokowali to wyslij im dokumenty. do netellera jak sie wplaca przez pejsa to zawsze przekierowuje na strone pesja z logowaniem, nie mozna wpisac samego numeru kuponu. Jak uzywasz natellera to wiesz moze jaki jest limit wyplat gotowkowych za pomoca karty Net + ??
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Mistrzpawel dzięki za odpowiedź.

Limitu na pewno nie wyczerpałem a mimo to zablokowali mi konto i chcą moich dokumentów, dziwne.

A co do wpłaty psc na Neteller, to próbowałeś że tak piszesz ? bo ja probówałem i przenosi mnie na strone mypaysafecard po dokonaniu w Neteller -&gt; Wpłata -&gt; Paysafecard i trzeba się zalogować na stronie na którą z automatu przenosi Neteller (mypasafecard), chyba że coś robię źle ?
Masz rację, zrobili tak jak na Skrillu wpłaty psc tylko dla zarejestrowanych użytkowników w mypaysafecard.
 
Do góry Bottom