>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Paysafecard/ukash wpłata do Skrill?

mati_czarny 4

mati_czarny

Użytkownik
Witam.
Posiadam kupony paysafecard i ukash i chciałbym je wykorzystać u jakiegoś bukmachera. Mam pytanie czy jest możliwość :
- założenia konta Skrill
- wpłacenie na nie systemem Paysafecard/ukash
- Dysponowanie kasą już z Skrilla
- W przypadku wygranej przelanie kasy na Skrilla a potem na moje konto bankowe

Czy można tak zrobić?
Bardzo proszę odpowiedź ????
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
Witam.
Posiadam kupony paysafecard i ukash i chciałbym je wykorzystać u jakiegoś bukmachera. Mam pytanie czy jest możliwość :
- założenia konta Skrill
- wpłacenie na nie systemem Paysafecard/ukash
- Dysponowanie kasą już z Skrilla
- W przypadku wygranej przelanie kasy na Skrilla a potem na moje konto bankowe
Czy można tak zrobić?
Bardzo proszę odpowiedź ????
Skrill wprowadził możliwość doładowania konta za pomocą paysafecard, wiec możesz zalożyc konto na Skrillu i wpłacić tam pieniądze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Skrill wprowadził możliwość doładowania konta za pomocą paysafecard, wiec możesz zalożyc konto na Skrillu i wpłacić tam pieniądze ????
Sensacyjna wiadomość, stało się tak zapewne dlatego że skrill wykupił paysafecard można teraz iść do sklepu i kupić doładowanie do skrilla tak jak do telefonu. Nie trzeba już korzystać z przelewów24 do robienia depozytów do skrill.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Fuck logic jak to mówią.Tyle zawsze się czepiali,że przelewy z niejasnych źródeł,upierdliwe weryfikacje,wpłacać można ze swojego konta a tu nagle można iść do spożywczaka i kupić sobie doładowanie.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Fuck logic jak to mówią.Tyle zawsze się czepiali,że przelewy z niejasnych źródeł,upierdliwe weryfikacje,wpłacać można ze swojego konta a tu nagle można iść do spożywczaka i kupić sobie doładowanie.
No właśnie anonimowe wpłaty do skrill. Konto bankowe jest już w ogóle niepotrzebne, wpłacamy paysafecard wypłacamy kartą Skrill z bankomatu.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jestem zarejestrowany na stronie paysafecard.
Jeżeli zamierza się wpłacać powyżej 9000zł rocznie na skrill poprzez paysafecard trzeba przejść weryfikację. Po przejściu weryfikacji można dokonywać jednorazowych depozytów o maksymalnej kwocie 19000zł, bez weryfikacji max 9000zł. Jeżeli ktoś więcej niż 9000zł nie zamierza deponować rocznie tą metodą to weryfikacja nie jest potrzebna. Konto na stronie psc musi być na takie same dane jak skrill i mieć taką samą walutę.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Właśnie przetestowałem możliwość zasilenia Skrilla przez Paysafecard. Pobierana jest prowizja 5,5%, jak informują na stronie PSC, a nie jest to darmowe, jak możemy przeczytać na stronie Skrilla. Jedyny mankament polega na tym, że kupiłem sobie doładowanie za 50zł i taką kwotę wpisałem przy zasilaniu konta, a Skrill podczas wpłaty nie odlicza 5,5% od zadeklarowanej kwoty, tylko dolicza prowizję, więc mając kod za 50zł i wpisaniu w depozycie tej kwoty, miałem do zapłaty 52,75zł. Trzeba wpisywać mniej i wziąć pod uwagę prowizję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Właśnie przetestowałem możliwość zasilenia Skrilla przez Paysafecard. Pobierana jest prowizja 5,5%, jak informują na stronie PSC, a nie jest to darmowe, jak możemy przeczytać na stronie Skrilla. Jedyny mankament polega na tym, że kupiłem sobie doładowanie za 50zł i taką kwotę wpisałem przy zasilaniu konta, a Skrill podczas wpłaty nie odlicza 5,5% od zadeklarowanej kwoty, tylko dolicza prowizję, więc mając kod za 50zł i wpisaniu w depozycie tej kwoty, miałem do zapłaty 52,75zł. Trzeba wpisywać mniej i wziąć pod uwagę prowizję.
Jak widać ten system nie działa jeszcze perfekcyjnie ale lepiej psc wpłacać do skrill niż do neteller ze względu na niższą prowizję.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Fuck logic jak to mówią.Tyle zawsze się czepiali,że przelewy z niejasnych źródeł,upierdliwe weryfikacje,wpłacać można ze swojego konta a tu nagle można iść do spożywczaka i kupić sobie doładowanie.
no tak ale doładowanie konta w Skrill więc konto trzeba założyć i zweryfikować więc to jedno i to samo tyle, że zakłada się konto w Paysafecad i nabija kolejne prowizje dla ... Skrill&#39;a do którego można przelać pieniądze z własnego konta bankowego (które jest niezbędne aby posiadać konto w Skrill) tak więc chwyty marketingowe działają
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] do którego można przelać pieniądze z własnego konta bankowego (które jest niezbędne aby posiadać konto w Skrill) [...]
Oczywiście, nie jest niezbędne a można też nie chcieć przelewać z konta.
I w nawiązaniu, bo nie chcę nowego wątku zakładać:
czy jesteście teraz, w tym momencie w stanie zasilić S k r i l l przez PSC? Pytam, bo od ok. dwóch godzin wyskakują mi &quot;prace serwisowe&quot; w momencie gdy klikam &quot;zapłać&quot;.
--
Edit: już ok, ale dobrych kilka godzin to trwało ...
 
Do góry Bottom