>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Paysafecard

A 861

amigo007

Użytkownik
Już nie można u większości tak wpłacać. Żaden z nielegalnych który się ostał, nie ma paysafecard. A sprawdzałeś w legalnych bukach? Mam konto w sts, i zaraz sprawdzę.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ok sory. Chciałem pomóc. Ale rzeczywiście nie mam kont we wszystkich bukmacherach. Ale ci najbardziej popularni w Polsce nie mają paysafecard. W sts też nie ma paysafecard.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Spoko. No tak tylko ,ze w obecnych czasach ciezko juz rozmawiac tylko o najbardziej znanych bukmacherach jesli sie szuka jakichs opcji do czegos co danej osobie pasuje ;)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No dokładnie zgadzam się :) Coś w stronę rosyjskich bukmacherów też można poszukać. Dawny vivaro bet, vbet.com być może obsługuje paysafecard. Chociaż widzę, teraz są na maltańskiej licencji. Więc w teorii są lepsi.

Nie obsluguja. Skrill i Neteller caly czas.Wypłaty z tej grupy bukmacherow i kasyn nie trwaja wiecej niz godzine wiec wiele sie zmienilo od dawnych czasow
 
K 0

kacpi619

Użytkownik
nie trzeba obracać ;)
wpłaciłem 200zł psc i od razu wypłaciłem 200 na konto
własnie doszło
pytanie tylko czy przy wypłatach z totolotka od razu na konto bankowe nie ma problemem z prawem?
 
D 0

dyziom

Użytkownik
Szukałem opcji by zamienić swoje wygrane PSC na pieniądze, by kupić coś innego jak towar wirtualny.
Próbowałem sprzedać bez skutku, bądź choćby coś z elektroniki kupić bez skutku.
Dopiero jak tu wpadłem to spróbowałem u totolotka. Piątek wieczór rejestracja, sobota weryfikacja konta, wpłata, wypłata.
Przelew przyszedł w poniedziałek (niezwłocznie patrz sesje elixir)
Co do wątpliwości prawnych.
Myśle, że kolega wyżej by się pożalił gdyby jakiś urząd mu wpadł.
 
Do góry Bottom