>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: 2017 Players Championship Finals - Minehead (24.11.2017-26.11.2017)

Status
Zamknięty.
typereks 866

typereks

Użytkownik
Data: 24 listopada 2017 - 26 listopada 2017
Miejsce: Butlin&#39;s Minehead Resort, Minehead (Anglia, Wielka Brytania)
TV: ITV4
Oficjalna strona: https://www.pdc.tv/players-championship-final
Na ten turniej dostały się pierwsze 64 osoby z turnieju 2017 Players Championship Order of Merit.​
Pierwsza runda:
Rob Cross (1) v Robert Owen (64)
Steve Lennon (32) v Zoran Lerchbacher (33)
Richard North (16) v Peter Hudson (49)
Adrian Lewis (17) v Mike De Decker (48)
Joe Cullen (8) v Jamie Caven (57)
James Wade (25) v Kevin Painter (40)
Ian White (9) v Raymond van Barneveld (56)
John Henderson (24) v Darren Johnson (41)
Mensur Suljovic (5) v Andy Boulton (60)
Stephen Bunting (28) v Benito van de Pas (37)
Jonny Clayton (12) v Jeffrey de Graaf (53)
Gerwyn Price (21) v Jimmy Hendriks (44)
Gary Anderson (4) v Mickey Mansell (61)
Jermaine Wattimena (29) v Keegan Brown (36)
Alan Norris (13) v Jelle Klaasen (52)
Steve Beaton (20) v Ronny Huybrechts (45)
Daryl Gurney (2) v Jeffrey de Zwaan (63)
Vincent van der Voort (31) v Robbie Green (34)
Kim Huybrechts (15) v Chris Dobey (50)
Robert Thornton (18) v James Richardson (47)
Dave Chisnall (7) v Joe Murnan (58)
James Wilson (26) v William O&#39;Connor (39)
Kyle Anderson (10) v Ron Meulenkamp (55)
Justin Pipe (23) v Mark Webster (42)
Michael van Gerwen (6) v Paul Nicholson (59)
Steve West (27) v Ryan Searle (38)
Darren Webster (11) v Antonio Alcinas (54)
Mervyn King (22) v Brendan Dolan (43)
Peter Wright (3) v Steve Hine (62)
Peter Jacques (30) v Cristo Reyes (35)
Michael Smith (14) v Jan Dekker (51)
Simon Whitlock (19) v Christian Kist (46)
Druga runda:
Chisnall/Murnan v Wilson/O&#39;Connor
Suljovic/Boulton v Bunting/Van de Pas
Gurney/De Zwaan v Van der Voort/Green
Cross/Owen v Lennon/Lerchbacher
G Anderson/Mansell v Wattimena/Brown
Van Gerwen/Nicholson v West/Searle
Wright/Hine v Jacques/Reyes
D Webster/Alcinas v King/Dolan
K Huybrechts/Dobey v Thornton/Richardson
Clayton/De Graaf v Price/Hendriks
North/Hudson v Lewis/De Decker
K Anderson/Meulenkamp v Pipe/M Webster
Norris/Klaasen v Beaton/R Huybrechts
Cullen/Caven v Wade/Painter
Smith/Dekker v Whitlock/Kist
White/Van Barneveld v Henderson/Johnson
Trzecia runda:
Cross/Owen/Lennon/Lerchbacher v North/Hudson/Lewis/De Decker
G Anderson/Mansell/Wattimena/Brown v Norris/Klaasen/Beaton/R Huybrechts
Van Gerwen/Nicholson/West/Searle v D Webster/Alcinas/King/Dolan
Wright/Hine/Jacques/Reyes v Smith/Dekker/Whitlock/Kist
Chisnall/Murnan/Wilson/O&#39;Connor v K Anderson/Meulenkamp/Pipe/M Webster
Suljovic/Boulton/Bunting/Van de Pas v Clayton/De Graaf/Price/Hendriks
Cullen/Caven/Wade/Painter v White/Van Barneveld/Henderson/Johnson
Gurney/De Zwaan/Van der Voort/Green v K Huybrechts/Dobey/Thornton/Richardson
  • Format gry:
    1 runda: Lepszy z 11 legów
    2 runda: Lepszy z 11 legów
    3 runda: Lepszy z 19 legów
    Ćwierćfinały: Lepszy z 19 legów
    Półfinały: Lepszy z 21 legów
    Finał: Lepszy z 21 legów
    Nagrody:
    Zwycięstwa: £100,000
    Przegrany w finale: £40,000
    Przegrany w półfinale: £23,000
    Przegrany w ćwierćfinale: £12,500
    Przegrany w 3 rundzie: £8,000
    Przegrany w 2 rundzie: £5,000
    Przegrany w 1 rundzie: £2,500
    Wygrana lega w 9 rzutach: £15,000
    Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Najbliższy turniej gram delikatnie. Zaczynam jak zwykle od tasiemki na faworytów. 7 wspaniałych, którzy muszą znaleźć się w kolejnej rundzie. Każdy ma dużo słabszego rywala i nie wydaję mi się żeby miał jakiś problem z wygraniem swojego spotkania. Najwyższy kurs to Price. Ostatnio przegrał nam pieniążki jednak ja mu znów zaufam. &quot;Koksik&quot; jest w super formie w tym sezonie i wie, że musi na PCF jak i MŚ zagrać dobrze, żeby dostać zaproszenie do Premier League. Hendrick parę spotkań w TV w tym roku rozegrał jednak z jedynym dobrym rywalem (Gurneyem) przegrał 6-1. O reszcie nie ma co pisać. Kursy mizerne, bo faworyci nie powinni mieć żadnego problemu z wygraniem swojego spotkania. Jedynie de Zwaan jest tu jakimś znanym nazwiskiem, ale przy formie Gurneya jakoś go tutaj również nie widzę.
Price x Suljovic x Gurney x Cross x MVG x Anderson x Wright
AKO: 2.47/unibet
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Lennon vs Zoran Lerchbacher ✅✅✅
Typ: Lennon
Kurs:1,59
Buk: Unibet
Żeby nie powielać tego co dał Brodaty ja zaproponuje zagrać dzisiaj na Lennona.
Kieruję się tutaj jego dobrą formą w ostatnich turniejach. Rzuca on bardzo stabilnie na średniej około 95 i mam nadzieje że dzisiaj również zagra na tym poziomie który powinien spokojnie zagwarantować zwycięstwo z Austriakiem który jest graczem zdecydowanie słabszym od Lennona. Rzadko kiedy dociera on do średniej 90 i dzisiaj o godzinie 14 30 będzie juz poza turniejem. Kurs w ostateczności na singla ale mysle ze spokojnie można dac na podbitke jakiegos wrighta czy garego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ja również Lennona mam w tasiemce. Kurs mocno spadł, bo były 1.72 jak dobrze pamiętam, ale oczywiście nie zagrałem. Popieram typ wyżej. Tak samo myślę, że Reyes czy King nie powinni mieć problemu żeby wygrać swoje spotkanie. Najciekawsze spotkanie w 1 rundzie to chyba pojedynek Greena z VVV. Chciałbym wygranej Holendra i pojedynku z Daktylem w 2 rundzie. To mógłby być dobry, szybki mecz. Ja jednak z innym pytanie.
Czy widział ktoś może bet na liczbę 170 C/O w turnieju? Uni ma tylko czy będzie czy nie, ale nie pozwala łączyć z niczym innym. Jakieś over 1.5 bym wziął w sumie. Ta samo co myślicie o 9darterze? Kurs po 1 rundzie może skoczyć do okolic 4-4.5, a wtedy to wydaję się dość rozsądnym rozwiązaniem. Jest paru wariatów co może to zrobić, a przecież Norris w zeszłym roku właśnie tutaj zrobił 9.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Pamiętajcie, że Zoran w jednym z PC potrafił dojść do finału, gdzie uległ Cullenowi. Wiadomo, że to Lennon pokazał się ostatnio na scenie, ale to Austriak już wcześniej występował przed kamerami. Nie mówię, że wygra tu na pewno underdog, bo sam na początku chciałem grać Steve&#39;a, ale przy spadku kursu nie napalałbym się już na to, bo obaj mogą zagrać under 90, a wtedy może być różnie.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Zoran Lerchbacher powyżej 1.5 180&#39; @ 3,00 1xbet ⛔ Parę razy było blisko, ale koniec końców tylko jedna 180. Szkoda, bo naprawdę dobrze zagrał Zoran i kilka razy zabrakło mu tylko tej ostatniej potrójnej 20.
Bardzo fajnie, że tak &quot;ogórkowy&quot; mecz wzbudza tyle emocji w dziale ;) Idę za ciosem i również skupiam się na powyższym pojedynku. Przed nami ostatni turniej przed długo wyczekiwanymi MŚ. Teoretycznie wyrównany mecz przed nami, bo spotykają się 68. i 76. zawodnik w rankingu. W sumie przedstawiliście ten mecz już dość obszernie, więc z mojej strony krótko. Widzę ogromne value w tym zakładzie i jeśli tylko ten mecz potrwa co najmniej dziesięć legów, to powinno się udać trafić tak atrakcyjny kurs. Mam wrażenie, żę Zoran potrafi skupić się na poważniejsze turnieje i wycisnąć z siebie 100%. W październiku wystąpił w PDC ET i chociaż były to tylko dwa spotkania (6-3 z Evansem i 3-6 z MvG) to w obu potrafił trafić aż trzy maksy. Jeśli presja go nie zje, to może i nie pokona Lennona, ale dwie 180&#39; jest spokojnie w stanie zrobić.
 
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Najbliższy turniej gram delikatnie. Zaczynam jak zwykle od tasiemki na faworytów. 7 wspaniałych, którzy muszą znaleźć się w kolejnej rundzie. Każdy ma dużo słabszego rywala i nie wydaję mi się żeby miał jakiś problem z wygraniem swojego spotkania. Najwyższy kurs to Price. Ostatnio przegrał nam pieniążki jednak ja mu znów zaufam. &quot;Koksik&quot; jest w super formie w tym sezonie i wie, że musi na PCF jak i MŚ zagrać dobrze, żeby dostać zaproszenie do Premier League. Hendrick parę spotkań w TV w tym roku rozegrał jednak z jedynym dobrym rywalem (Gurneyem) przegrał 6-1. O reszcie nie ma co pisać. Kursy mizerne, bo faworyci nie powinni mieć żadnego problemu z wygraniem swojego spotkania. Jedynie de Zwaan jest tu jakimś znanym nazwiskiem, ale przy formie Gurneya jakoś go tutaj również nie widzę.
Price x Suljovic x Gurney x Cross x MVG x Anderson x Wright
AKO: 2.47/unibet
Kyle czy Gary? o Andersona mi chodzi ;)
 
G 27

gasiorek

Użytkownik
Coś nie tak z tym Garym. Włączyłem na końcówkę i miałem wrażenie jakby rzucał na slowmotion. Może ktoś posiada jakieś info czy miał kłopoty zdrowotne czy coś bo ten jego zawsze pewny rzut nie wyglądał dziś tak jak powinien ???? ????
 
borys__91 48

borys__91

Użytkownik
Co Gary zagrał to jakiś totalny żart... Jakieś gowno na sredniej 80 go pojechało
Uważnie śledziłem mecz i Gary, który w ubiegłotygodniowym GS grał jak z nut dzisiaj ładował singlowe 7 i 5 &quot;aż miło&quot;. Śmierdząca sprawa, bo Mansell żadnych cudów nie grał, po prostu wziął to co Anderson dał mu na tacy. Szkoda, bo kurs 1,07 zepsuł fajne ako ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Pierwszy raz oglądaliście większy turniej? Gary już tak ma, że jeden turniej potrafi zagrać koncertowo, a inny już nie. Częściej olewa te mniejsze turnieje, ale i w tych większych potrafi się tak pięknie pokazać. Jedno jest wiadome, że na MŚ i tak pokaże swoje, czyli ~100+ i zakręci się wysoko. Inne majory są ważne, ale jak widać nie najważniejsze. Trzeba poświęcić czas dziecku etc.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Maciek ale bez przesady. Zostaje Ci 119 i jedna lotka to raczej nie rzucasz 18 żeby potem nie móc skończyć w dwóch w lotkach. Dziwny mecz, Pita również odpadł. Na jutro Cross, Mensur i Gurney. Za dużo faworytów odpadło. AKO: 2.28. Stawka taka sama jak w 1 kuponie. Jak nie pyknie to chyba odpuszczę.
⛔
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Darren Webster @1,8 WH ✅
King co wczoraj z Dolanem grali to przechodzi ludzie pojęcie, słaby i ciężki mecz do ogladania. Dolan w miare punktował z kolei nie miał dabla , King zaś odwrotnie. Widać u niego niepewność , zmieniał lotki w trakcie meczu, czuł się wyraźnie nie komfortowo, dziś w miare regularny Webster wybije mu mecz z głowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Cross + White(+3,5 lega) + MVG⛔⛔⛔ Wade jak na złosć zagrał jeden z lepszych meczów od paru miesięcy... Szkoda dwóch zmarnowanych lotek white&#39;a na 9-7.
kurs.1.96/unibet
Strasznie ciężki ten turniej, Miałem już odpuścić granie w nim czegokolwiek ale ułozyło mi sie całkiem przyjemne ako po najniższej linii oporu.
Na początek Cross który jak wiadomo jest w mega formie, gra regularnie ponad 100 avg i ze Spoconym bedzie podobnie. Adran przyzwoite staty gdzie kolo 97-98 ale mimo wszystko będzie to za malo na Łysego który jak dla mnie jest faworytem do wygrania całego turnieju obok MvG oczywiście.
Dalej gram White którego oglądałem w straciu z Hendo. Zagrał tam świetnego darta i nie sądze że pokaże wieczorem cos odwrotnego. Wade jest strasznie słaby i dla mnie faworytem jest tutaj White ale dla bezpieczeństwa biore handi +3,5.
Na podbitke dokładam jeszcze Zielonego który w przeciwieństwie do Garego nie olewa sobie mniej istotnych turniejów...
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Gurney klasyczny defekt mózgu i wtopa z kiepsko grającym Pipem. Prowadzić 9-7 rzucać na mecz i dać się 2 razy połamać toż to nieporozumienie. Co gościa połamał to od razu tracił swoje. Gerwen z wysokim handi z beznadziejnym Dekkerem (-5,5) po 1,55 oraz w półfinale z Pipem również, toż to lokaty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom