>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Auckland Darts Masters 2017 (11-13.08.2017)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wright-Cadby 4-6
Over 8.5 lega 1.60 iforbet✅✅✅ IZZI

Szczerze mówiąc w głębi duszy liczyłem na lepsze kursy na tę linię, ale buki jednak doceniają Cadbyego. Młody Kangur ma mega talent, pokazywał się już przecież w PDC, gdzie potrafił grać na 100+. Gość jednak ma już rodzinę i dopiero miał się sprowadzać na Wyspy. Jeżeli zacznie regularnie pojawiać się w PDC, to tylko kwestią czasu jest jego dostanie się do czołówki. Pita jak to Pita. Ostatnio finał WM, ale czy to była ta jego forma gdzie wygrywał UK Open i te wszystkie turnieje ET? Papużka potrafi teraz siedzieć na jakimś 90-95, co kiedyś byłoby nie do pomyślenia. Przy tym Correy powinien mieć swoje szanse, skończenie w piątej rundzie powinno dawać mu lega, a tu musi zgarnąć trzy i mamy overek. Wydaje mi się, że dosyć ciekawa linia jak na taki pojedynek. Jasne, że w forbecie dochodzi podatek, ale dając do tego jakieś niższe kursy można skleić dobrą kombinację i pograć ze współczynnikiem 1, a wtedy to 1.60 nie jest złe, bo dla przykładu bet365 oferuje tutaj 1.53.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Barney-Taylor 9-10
Taylor 1.50 expekt✅✅✅ ???? ???? ????

Nic ciekawego z ćwierćfinałów nie byłem w stanie wymyślić, więc idę po najmniejszej linii oporu. Phil potrafi grać z Barneyem i widać to po h2h. Ostatnia forma także wyraźnie po stronie Anglika. The Power nie miał problemu, aby ograć Holendra bardzo wyraźnie 11-3 na WM. Tutaj w 1R Taylor avg 102 i 30% na dablach, zaś Ray trochę lepsze podwójne, ale średnia już nie taka powalająca, bo 91. Fakt, Barney potrafi pokazywać się z dobrej strony na takich pokazówkach, ale to Phil ostatnio gra świetnie. Jest to jego ostatni sezon, więc jasne dla mnie jest, że w każdym turnieju spróbuje dać z siebie maxa. Kurs nie powala, ale do kombinacji jest wystarczający.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wade - Kyle Anderson
Typ: Wade - 1.75/1xbet

Miałem wcale nie ruszać tego turnieju, bo to tylko pokazówka jednak wpadł mi w oko becik na Wade po tym jak obejrzałem dzisiaj spotkanie Andersona z Whitlockiem. Poziom samego spotkania bardzo niski jak zresztą forma obu Kangurów w ostatnim czasie. Co prawda Kyle zagrał świetne spotkanie w 1R odprawiając Garyego przy średniej 102 jednak dzisiaj już tak dobrze nie było. Ogólnie stawiam na Wade głównie dzięki formatowi w, którym rozgrywane będzie to spotkanie. Wade to nudziarz tłuczący te 20 i ustawiający się na d20 jednak jest on w tym regularny. Myślę, że średnia 95+ i 40% na dablach to taka norma, którą jutro zapewne osiągnie. Andersona stać na 105 ale może też zagrać na 90. Moim zdaniem kursy źle wystawione i na Wade powinno być maksymalnie 1.6. Osobiście próbuję ale ze stawką nie szaleje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom