>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Championship 2015 - Hasselt (30.10-01.11.2015)

Status
Zamknięty.
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
European Championship 2015 Data: 30 października - 01 listopada 2015 Miejsce: Ethias Arena, Hasselt (Belgia) TV: ITV Sport Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/european-championship
Drabinka turniejowa
Michael van Gerwen (1) v Jeffrey de Zwaan
Cristo Reyes v Max Hopp
Ian White (8) v Stephen Bunting
Mensur Suljovic v Dave Chisnall
Robert Thornton (5) v John Henderson
Christian Kist v Rowby-John Rodriguez
Peter Wright (4) v Alan Norris
Kim Huybrechts v Mervyn King
Gary Anderson (2) v Brendan Dolan
Simon Whitlock v Magnus Caris
James Wade (7) v Terry Jenkins
Jelle Klaasen v Raymond van Barneveld
Adrian Lewis (6) v Benito van de Pas
Justin Pipe v Dirk van Duijvenbode
Phil Taylor (3) v Vincent van der Voort
Michael Smith v Gerwyn Price

Formaty gry
1. Runda - Lepszy z 11 legów
2. Runda - Lepszy z 19 legów
Ćwierćfinał- Lepszy z 19 legów
Półfinał - Lepszy z 21 legów
Finał - Lepszy z 21 legów

Plan gier (czas dla Belgii = czas dla Polski)
Friday October 30
Afternoon Session (1.45pm-6pm local time)

First Round x8
Cristo Reyes v Max Hopp
Christian Kist v Rowby-John Rodriguez
Simon Whitlock v Magnus Caris
Justin Pipe v Dirk van Duijvenbode
Michael Smith v Gerwyn Price
Ian White v Stephen Bunting
Robert Thornton v John Henderson
Peter Wright v Alan Norris
Evening Session (8pm-12am local time)
First Round x8
Adrian Lewis v Benito van de Pas
Mensur Suljovic v Dave Chisnall
James Wade v Terry Jenkins
Gary Anderson v Brendan Dolan
Jelle Klaasen v Raymond van Barneveld
Phil Taylor v Vincent van der Voort
Michael van Gerwen v Jeffrey de Zwaan
Kim Huybrechts v Mervyn King
Saturday October 31
Afternoon Session (1.45pm-6pm local time)

Second Round x4
Thornton/Henderson v Kist/Rodriguez
White/Bunting v Suljovic/Chisnall
Lewis/van de Pas v Pipe/van Duijvenbode
Anderson/Dolan v Whitlock/Caris
Evening Session (8pm-12am local time)
Second Round x4
Wright/Norris v Huybrechts/King
Taylor/van der Voort v Smith/Price
van Gerwen/de Zwaan v Reyes/Hopp
Wade/Jenkins v Klaasen/van Barneveld
Sunday November 1
Afternoon Session (1.45pm-6pm local time)

Quarter-Finals
Order of play TBC
Evening Session (8pm-12am local time)
Semi-Finals &amp; Final
Nagrody
Zwycięzca - £65,000
Przegrany w finale - £35,000
Przegrany w półfinale - £17,000
Przegrany w ćwierćfinale - £11,500
Przegrany w 2. rundzie - £7,000
Przegrany w 1. rundzie - £4,000
Razem - £300,000

Kursy na końcowe zwycięstwo
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Anderson-Dolan 6-3
Anderson 1.22 Pinnacle
✅✅✅
Gary ostatnio w turniejach telewizyjnych nie błyszczał jeśli chodzi o same wyniki, ale patrząc np. na jego 180-tkowe show w meczu z Diamentem na WGP widać, że całkiem w dołku nie był. Teraz w weekend wygrał jeden z turniejów PC, forma powoli wraca, a tutaj w 1R dostaje bardzo słabego Dolana. History Maker często potrafi kręcić się w granicach avg 80-90 i męczyć się na doublach. To nie poziom Latającego Szkota. Dla Garyego 95+, a nawet powyżej 100 to standard, wprawdzie potrafi zaciąć się na doublach, ale dzięki swoim wysokim cyferkom powinien nawet przy niższym procencie podwójnych wygrać.
Thornton-Henderson 4-6
Thornton 1.30 b365
⛔
Wprawdzie po WGP Thorn lekko zluzował, nie było już takiej rewelacji, ale po wygranym Majorze mógł sobie na to pozwolić. Tutaj dostaje w miarę wygodnego rywala, bo Hendo od dawna nie zagrał nic specjalnego. Ostatni jego dobry występ to bodajże jeden z ET, gdzie dotarł do finału i przegrał z Łysym. Ale to było kilka miesięcy temu. Na ten moment forma jest po stronie niskiego Szkota, poza tym same umiejętności także przemawiają za nim.
Whitlock-Caris 6-2
Whitlock 1.33 Pinnacle
✅✅✅
Magnusa można było ostatnio obejrzeć w pierwszej rundzie ET w Niemczech. Przegrał on tam wygrany mecz z mniej znanym darterem. Chluby z pewnością mu to nie przynosi. Był to jego telewizyjny występ po dłuższej przerwie. Pokazuje to tylko, że Szwed nie jest w najlepszej formie. Wydaje się za to, że u Simona jest coraz lepiej. Ostatnio potrafił nieźle pograć, na PC też się jakoś pokazał dochodząc bodajże do ćwierćfinału. Imo Aussie jest tutaj wyraźnym faworytem.
Wright-Norris 6-3
Wright 1.53 1xbet
✅✅✅
Ciekawy kurs na Papużkę. Pita ostatnio bardzo fajna forma na nowych lotkach. Finał ET, a tydzień później wygrane PC. Z grą Szkota jest wszystko w porządku, więc raczej nie ma o co się martwić. To nie ten moment turnieju, by Pita zaczął myśleć nad każdym rzutem i nie powinien uronić łezki. Norris solidny, ale raczej nic więcej. Pokazywał się w ET, ale bez większych rewelacji. Potrafił grać dobre mecze, ale zawsze trafiał się taki, po którym Alan wylatywał z turnieju. Stabilniejszy i na trochę wyższym poziomie Wright, więc na niego stawiam.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG vs. Jeffrey de Zwaan (6-3) ✅
Typ: MVG - 1.10/unibet

Nie ma co się rozpisywać na temat tego spotkania. Shrek dawno nic nie wygrał a porażka z Mensurem pod czas 1 rundy ET musiała go strasznie zaboleć. Czy MVG jest w dołku? Nie wydaję mi się, nadal jest dla mnie faworytem tego spotkania i 1.10 na MVG pobieram z pocałowaniem ręki. Jeffrey ostatnio bliski 9dartera podczas ET jednak potem już porażka w kolejnej rundzie. Jak dla mnie faworyt jest tylko jeden i MVG wygra to spotkanie.

Peter Wright vs. Norris (6-3) ✅
Typ: Peter Wright - 1.50/unibet

Papużka w bardzo dobrej formie od jakiegoś czasu. Wygra podczas PC a wcześniej finał ET. Moim zdaniem wyrasta on na twarz PDC, bo ulubieńcem kibiców jest nie od dziś. Taki kurs na niego jest jak najbardziej do gry w szczególności, że Norris jest tylko stabilny i nic poza tym. Jak dla mnie Peter spokojnie powinien sobie poradzić z Norrisem i jak dla mnie taki krótki format gry powinien mu jeszcze pomóc. 1.50 imo promocja.

Mensur Suljovic vs. Dave Chisnall (3-6 w maxach ???? ) ✅
Typ: Dave Chisnall więcej 180&#39;s - 1.53/unibet

Standardowy typ podawany przez Maćka od bardzo dawna, że aż się dziwię, że teraz tego nie wrzucił. Co prawda krótki format jednak Chizzy jeżeli chce pokonać genialnego na dublach Mensura musi robić wysokie liczby a co za tym idzie rzucać 180&#39;s. Moim zdaniem 3 powinien rzucić nawet gdy nie będzie mu szło a jak rzuci 6 to się nie zdziwię. A co Austriak? Jak dla mnie Mensur jest wstanie zrobić 1 a przy dobrych wiatrach 2 maxy. Czemu aż taki kurs? Wydaję mi się, że mecz o 6 wygranych legów jest tego powodem. Jak dla mnie jednak Chizzy zrobi dużo więcej maxów i ten bet także pobieram.

AKO: 2.52/unibet ✅✅✅ izzi!!!
Stawka: 4/10j
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Rzuciłem już moje propozycje na czyste zwycięstwa, a teraz kolej na maxy. Niekoniecznie to jest wszystko co zagram, bo głównie 180-tki gra się u szczwanego, ale na ten moment pograłem coś w Uni, bo jako jedyni już teraz dali ofertę na ten element gry.
Chisnall-Sujlovic 6-3 w maxach
Więcej 180-tek Chizzy 1.53 Uni
✅✅✅ IZZI :cool:
Tak jak napisał Żółw, to mój tradycyjny bet. Więcej maxów Chizziego z Mensurem po ponad 1.5? Super kurs patrząc na obu zawodników. Kto jak nie Anglik jest killerem maxów? Za to Mensur to Mensur, nigdy z trzema t20 naraz nie szaleje, rzuca max 1-2 180-tki w meczu i to bez większej różnicy, jeśli chodzi o format gry. Austriak potrafi zdobywać wiele wysokich cyferek, ale czesto są to 140-tki, gdzie już pierwsza, bądź druga lotka nie ląduje w potrójnej 20-tce. D14-Killer lubi tez czasami po pierwszej trafionej t20 zejść na dół na t19. Jedynym wytłumaczeniem takiego kursu jest krótki format, ale nawet w takim czasie CHizzi potrafił zmaścić kilka maxów. Stać go spokojnie na powyżej 3 180-tki, a to zagwarantuje plusa na tym becie.
Anderson-Dolan 4-0 w maxach
Więcej 180-tek Anderson 1.40 Uni 1.44 b365
✅✅✅ IZZI
Garyego można spokojnie stawiać koło Chizziego. Obaj uwielbiają ciskać maxy. Nikomu chyba nie trzeba przypominać magicznego meczu Latającego Szkota z Ianem Whitem na ostatnim WGP, gdzie Gary rzucił aż 11 maxów. Dolan za to pod formą, zresztą pisałem już o tym w dziale. Kręci się na małych średnich, z maxami też ma kłopot. Sympatyczny Szkot powinien tutaj ogarnąć maxy, jak i czyste zwycięstwo.
Wade-Jenkins 1-1 w maxach
Over 3.5 180-tki 1.80 Uni
⛔ Mega kupa jeśli chodzi o maxy, Uni wiedział ????

Imo linia zaniżona o jednego maxa. Pisałem, że Maszyna ostatnio poprawił się w tym aspekcie. Rzuca maxy i to często więcej niż 1. Tutaj oczekuję od niego 1, bądź 2 maxów i spokojnie go na to stać. Terry swoje też zrobi, coś koło 2-4, więc to pokrywa spokojnie linię 3.5. Wprawdzie Jenkins ostatnio nie imponował formą, ale coś tam zagra i jakoś utrudni życie Wadeowi. Nie będzie tutaj white washa, więc kilka legów będzie do rozegrania, a z tym okazje do zdobycia 180-tek.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Anderson G ✅+ Van Gerven M ✅ + Whitlock S (+1,5) ✅ + Thornton R (+1,5) ⛔ + Wright P (+2,5) ✅ + Pipe J (+2,5) ✅+ Huybrechts K (+2,5) ✅
Zakład siedmiokrotny AKO 2.52 Guts

1,17+1,10+1,14+1,15+1,13+1,17+1,14
Gdyby nie zaufanie do Thorna... Rzecz jasna wszyscy faworyci wygrali, niepotrzebne handicapy nawet. Jednego lega zabrakło szkotowi...

Sam początek European Championship, teoretycznie najprostsza faza do typowania. Bo rzekomo co może się zdarzyć, skoro nawet taki żółtodziób jak ja, podrzuca do tematu kupon? Powiem szczerze, że pierwszy raz spotykam się z tym bukiem, także o jego wiarygodności wiele nie jestem w stanie powiedzieć. Powiem za to o ofercie - ta jest naprawdę bogata. Na tyle bogata i atrakcyjna, że można w niej zrobić ultrapewny kupon na pierwszą rundę. Sami faworyci, i to po najkorzystniejszych handicapach w ich stronę, do tego Shrek do spółki z Latającym Szkotem. W teorii to nie może się nie udać. Zapewne nazwisko każdego z tych gości padnie (albo już padło) w tym temacie, podane przez większych znawców materii niż ja. W razie wątpliwości dopiszę jeszcze pare słow, niemniej jednak ja już teraz polecam taki przyjemny akumulator.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Zakwalifikuje się do finału
Typ: Michael van Gerwen @ 1,80 Marathon ✅


Michael nadal spragniony zwycięstw, a długo już nic nie wygrał. Długo, bo ostatnio ET 20 września, a w między czasie zanotował finał World Grand Prix i 5 słabych występów w Players Championship&#39;ach. Michael bronić będzie zwycięstwa w European Championship z ubiegłego roku, a w rankingu zaliczony ma również wynik sprzed dwóch lat - półfinał i 10 000 funtów. W tym roku na taką nagrodę wystarczy ćwierćfinał, ale nie to jest najważniejsze. W rankingu zbudował ogromną przewagę nad Andersonem i Taylorem i 10 000 funtów go &quot;nie zbawi&quot;. Liczy się tylko zwycięstwo. Kolejne zwycięstwo.

Drabinka sprzyja. W 1. rundzie de Zwaan, powinna być &quot;izzi&quot; wygrana. Jeffrey niedawno niby miał podejście do 9-lotki i średnią ~100, ale nie porównujmy wagi tych dwóch meczów. Dalej Reyes lub Hopp. Zagrają best of 19 i wątpię by Hiszpan lub Niemiec wytrzymali tak długi dystans z van Gerwenem. Dalej White/Bunting/Suljovic/Chisnall. Bunting nie umie grać z MVG, Chisnall podobnie. Z Suljovica robiony jest gwiazdor, tylko czekam, aż go do Premier League zaczną przymierzać. A tak naprawdę poszło mu dobrze w World Grand Prix, bo zabijał tym D14 i na początku i na końcu. W World Matchplay dobra drabinka, a rywale mu oddawali mecze - i Jenkins i Gary Anderson. James też próbował, bo roztrwonił ogromną przewagę (12:5 na 13:11). A Mensur grał swoje, czyli okolice 90. No dobrze, niedawno zagrał z Van Gerwenem i wygrał 6:4, na średnich 108-110, ale myślę, że to działa tylko na korzyść Holendra. Dystans dalej best of 19 i Holender nie da się zaskoczyć. Chyba najbardziej niepokornym i mogącym wygrać z każdym jest solidny Ian White. Ale czy dotrze do ćwierćfinału? Nawet jeśli to i tak czuję wygraną MVG. W półfinale Michael może spotkać się z najlepszym z 2. kwarty. Wśród 8 zawodników wybrałem 3 faworytów - Thornton, Wright, K. Huybrechts. Trzech bardzo dobrych zawodników i zdecydowanie mogę powiedzieć, że są w stanie wygrac z MVG. Thornton pokazał to w finale World Grand Prix. Jedyny minus - znowu zwiększamy dystans - best of 21. Czuję jednak rozpędzonego Michaela, którego do finału nie zatrzyma nikt.

No właśnie, dlaczego więc typuję tylko jego awans do finału a nie zwycięstwo? Popatrzmy na dolną połówkę - Gary Anderson, James Wade, Phil Taylor i Adrian Lewis. Zdecydowany TOP. Po cichu liczę, że Phil w końcu coś wygra, nie licząc cyrku na Antypodach. Anderson - Taylor to bardzo możliwy półfinał i obaj są w stanie wygrać w finale z Michaelem. Co do samego kursu. Jeśli mamy 1,80 na finał, a 3,00 na wygraną, to znaczy, że w ewentualnym finale kurs na MVG powinien wynosić około 1,66. Czyli na rywala aż 2,15. Jeśli rywalem będzie Anderson lub Taylor to kurs 2,15 jest zawyżony, raczej będzie coś o równych szansach, z delikatnym wskazaniem na Holendra. Tak więc, trochę nie opłaca się grać zwycięstwa MVG. Wybór oczywiście należy do was - zawsze można liczyć, że w finale nie zagra Anderson lub Taylor i wówczas 3,00 ma duże value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Simon Whitlock v Magnus Caris
Typ: Simon Whitlock @ 1,30 ✅ 6-2


Nie lubię typować zwycięstw Whitlocka, ale z tym &quot;ogórkiem&quot; aż trzeba. Caris dostał się dzięki miejscu dla zwycięzcy cyklu &quot;skandynawskiego&quot;. W tym roku zdobył Tour Card, ale nigdzie nie pokazał się jakoś specjalnie. Zagrał w 16/20 turniejów Players Championship. Najlepszy występ to ćwierćfinał, płatny całe 2000 funtów. Do tego dołożył 9-dartera w jednym z turniejów. Przed dwoma tygodniami zagrał w turnieju z cyklu European Tour, dostał się z kwali, gdzie wygrał z no-name&#39;m Balbachem i Kistem. W turnieju głównym trafił na Ladleya. Przegrał 5-6, na średniej 84,7 (87,1 Anglika). Jak na 11 legów, mocno przecięne staty dla &quot;tonów&quot;, 12x100, 9x140. W tym meczu przegrywał już 2-5, doprowadził do remisu dzięki niefrasobliwości Anglika. Popatrzmy na &quot;lotki&quot;, którymi kończyli; Ladley 16, 19, 18, 14, 15, 15; Caris 20, 20, 15, 20, 15. Bez szału.

Caris największe sukcesy odnosił w latach 90-tych minionego wieku. W Szwecji w zdecydowanej czołówce, więc reprezentuje kraj na World Cup of Darts, jak pójdzie mu w SDC to zagra i w European Championship i w MŚ PDC. Ale tam zdecydowanie bez szału. W &quot;Mistrzostwach Europy&quot; zagra po raz trzeci, w poprzednich występach przegrywał z Wade&#39;m 1-6 (średnie 79,85-92,08) i Taylorem 3-6 (90-91,66). W MŚ grał 4 razy: z Thorntonem 0-3 sety, 1-9 legi, średnie 83-99, z Beatonem 2-3 sety, 10-11 legi, średnie 87-81, z King&#39;iem 0-3 sety, średnie 83-94, z Lloydem 1-3 sety, średnie 90-95. W skrócie - Carisa gra opiera się na 6 i 7 rundzie w legu, czasem kończy w 5. rundzie, rzadkością bywa 4. runda. Whitlock to na tyle doświadczony i ograny zawodnik, że takiego Magnusa powinien pokonać bez najmniejszego problemu. Gra &quot;Czarodzieja&quot; to zdecydowanie przełom 5 i 6 rundy. O jego wynikach i sukcesach nie ma sensu pisać, bo jest tego dużo, a chciałem tylko nakreślić, dlaczego Caris nie wygra. Whitlock może nie jest w jakiejś super formie, ale w ET robił średnie 100 w wygranym meczu i 93 w przegranym. I jeszcze na koniec informacja z przymrużeniem oka - mecz zaplanowano na godzinę 14:45 - Simon nie zdąży &quot;zatankować do pełna&quot; ;)

Phil Taylor v Vincent van der Voort
Typ: Phil Taylor @ 1,23 ✅ 6-1


Wszyscy na pewno mamy w pamięci porażkę Phila z Vincentem w 1. rundzie World Grand Prix. 0-2 w setach i 4-6 w legach. Na dablu kończącym Phil zaledwie 4/17 i to zdecydowało o porażce. Według mnie, ten mecz nie będzie miał większego znaczenia. Nie ma sensu pisać &quot;ochów&quot; i &quot;achów&quot; na temat Taylora i tego, dlaczego jest Wielki i wytrzymuje ciśnienie. Chociaż ostatnio nie wytrzymuje presji i jak to mawia znany darter z Mielca &quot;psycha kuca&quot;. Wróćmy do meczu. Popatrzyłem na H2H, co rzadko robię, i wychodzi: 21-4 na korzyść Taylora. Te porażki to rok 2007 i Master of Darts (?) 1-3, Grand Slam 2009 i mecz o nic w grupie 1-5, Players Championship 2009 finał 5-6 i mecz sprzed 3 tygodni. Większość wygranych meczów stanowią mecze w formacie best of 11. Największą niewiadomą będzie forma Taylora, po WGP pojawił się tydzień temu na Players Championship-ach w Coventry i zanotował słabe wyniki, bo Last 16 i Last 32. Ja jednak uważam, że nic dwa razy się nie zdarza i Vincent nie wygra drugi raz z rzędu z Taylorem. Ten turniej będzie bardzo ważny dla Taylora i czuję, że wykorzysta szansę i zrobi dobry wynik. Z Vincentem mecz &quot;must to win&quot;.

Michael van Gerwen v Jeffrey de Zwaan
Typ: Michael van Gerwen @ 1,11 ✅ 6-3


Kurs mizeria, ale trzeba dołożyć. O Michaelu napisałem już sporo w TYPACH TURNIEJOWYCH. Nie wyobrażam sobie, żeby przegrał z młodym, bo 19-letnim Jeffreyem. W tym roku zdobył Tour Card, a jego wyniki absolutnie nie powalają. Ale jak na tak młodego zawodnika to i tak fajne. Do European Championship dostał się jako ostatni, siódmy, z nieoficjalnego rankingu European Order of Merit. Młody nie da rady, dla mnie pewne zwycięstwo MVG.

James Wade v Terry Jenkins
Typ: Powyżej 3,5 180&#39;s @ 1,80 ⛔ 2


Tytularny sponsor turnieju wysypał się z taką dziwną linią, zaniżoną o 1, więc mamy ogromne value. Dystans co prawda krótki, ale jednak to taki standardowy dystans dla PDC. Na takim dystansie obaj grali przeciwko sobie kilka razy, w tym 2 razy w tym roku na turniejach ET. Oba mecze wygrał Wade 6-3, ale ważniejsze są maksy - 2:2 i 3:3. Jak to już kiedyś pisałem, Wade &quot;nauczył się&quot; rzucać maksy. W tym typie tak naprawdę dużo będzie zależeć od skuteczności Wade&#39;a, bo Jenkins te 2 maksy rzuci. Przed dwoma tygodniami James dotarł do półfinału w Niemczech, rzucał kolejno: 1, 4, 3, 0. Co do przebiegu gry, to pewnie James będzie równiejszy, jemu nie zdarzają się tak często wpadki jak Terry&#39;emu, więc Terry będzie musiał uciekać lub gonić wynik. &quot;The Bull&quot; 2 maksy wsadzi, może 3. James 1-go też powinien dołożyć i linia pokryta. Inni trzymają linię 4,5 i to jest poprawna linia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Po pierwszej udanej rundzie, która dała mi ponad 6 jednostek jestem bardzo zadowolony. Wydaję mi się, że plus mamy już zapewiniony w tym turnieju. Na dzisiaj mam tylko jednego beta, bo kursy zbyt małe na winy MVG i Lewisa.
Kim Huybrechts vs. Peter Wright ✅ (15 sztuk, izzunia!!!)
Typ: over 8.5 180&#39;s - 1.85/unibet
Stawka: 2.5/10j

Obaj Panowie w dość dobrej formie, w szczególności Papużka, który wczoraj bez większych problemów pokonał swojego rywala w 1 rundzie. Kim kończył wczorajszą rundę, bo jakby nie patrzeć gra przy swojej publiczności. Pokonał Mervyna Kinga i dzisiaj zobaczymy powtórkę finału ostatniego ET gdzie Kim wygrał 6-5. Spotkanie przyniosło wiele emocji, wysokie C/O oraz dość sporo 180&#39;s jak na tak krótki format spotkania (Lepszy z 11 legów). W tamtym spotkaniu zobaczyliśmy tylko 4 maxy. Dlatego linia na dzisiejsze spotkanie wydaję się dobrze wystawiona jednak Peter wczoraj zrobił 4 maxy w 9 legach! Kim co prawda tylko 2 jednak po prostu mu wczoraj T20 nie siedziało. I właśnie może dlatego linia jest taka a nie inna. Wiadomo przecież, że Kim jest maszyną do maxów a dziś będzie grał przy swojej publiczności to specjalnie motywować go nie będzie trzeba. Dla mnie to najlepszy mecz jaki powinniśmy dziś zobaczyć i 17 legów to minimum. Taka ilość legów oraz zawodnicy, którzy będą grali zagwarantują nam przynajmniej 9 maxów dlatego pobieram!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wade-Klaasen 4-6 w maxach
Klaasen więcej 180-tek 1.73 Uni
✅✅✅
Zacznijmy od kursu, w becie dają na to tylko 1.57 i ten kurs jest chyba bliższy prawdzie. Pisałem, że Maszyna zaczął ostatnio lepiej trafiać maxy, ale dwa ostatnie telewizyjne spotkania to znowu ten same problem. Trochę 140-tek, ale maxy w ogóle nie wpadają. Wczoraj gdzieś pod koniec wcisnął jednego, ale np. dwa tygodnie temu bodajże w półfinale ET w meczu z Kimem nie rzucił ani jednego. Nie mam statystyk z PC, ale imo James wygląda znowu w tym elemencie blado. Stać go na jakieś maxy dzisiaj, ale na pewno nie rzuci więcej, niż te 3-4. Kobra za to jak ma dzień, to potrafi masowo ładować w t20. Problemem jest z pewnością jego nieregularność i to, że czasami udziwnia i po pierwszej trafionej t20 schodzi na t19, próbuje albo t20+t19+t19, albo t20+t19+t18. Tak się zdarza, ale najczęściej trafiając Kobra jednak leci klasycznie próbując załadować maxa. Wczoraj włożył 4 180-tki, dzisiaj zwiększamy dystans. Znowu mecz z niewygodnym rywalem, w sensie taki, gdzie Jelle jest dogiem. Trzeba grać na maxa ???? , więc Holender musi robić jak najlepsze cyferki, a najlepiej uzyskiwać przewagę przez maxy i szybkie dable. W normalnych warunkach Klaasen lepiej wypada na 180-tkach, więc taki kurs pobieram z uśmiechem na twarzy.
Bunting-Chisnall 6-10
Over 16.5 legów 1.72 b365⛔ Bunting obsrany.
Wright-Huybrechts 10-8
Over 16.5 legów 1.72 b365
✅✅✅
Co najmniej 10-7 dla któregoś z Panów w obu meczach? Jak najbardziej możliwe. Powiedziałbym, że oba te spotkania są niezwykle podobne. W dwóch przypadkach naprzeciwko siebie stają wyrównani darterzy, cała czwórka to tegoroczni uczestnicy PL. Zacznijmy od Buntinga, ograł wczoraj White&#39;a i chwała mu za to. Był lekkim dogiem, ale sobie poradził. Niezły występ, jest jakaś forma. Chizzi ograł zawsze niewygodnego Mensura, ale miał lekki przestój. Nikt jednak praktycznie nie jest w stanie na dystansie ponad 10 legów zagrać cały czas na poziomie 11-15 lotki, zawsze zdarzy się jakaś chwila słabości. W drugiej parze podobnie. Papużka spokojnie ograł Norrisa, ładnie wypadł na maxach. Kim za to bezproblemowo rozprawił się z Mervem, który nie zawiesił wysoko poprzeczki. Można powiedzieć, że wczoraj obaj panowie zaliczyli pewnego rodzaju rozgrzewkę. Dzisiaj już to ważniejsze starcie, gdzie zdecydowanie trzeba dać z siebie więcej. Liczę, e będą trzymali swoje legi kończąc w granicach 12-15 lotki, a stać ich na to spokojnie.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jak na razie fenomenalny turniej pod względem obstawiania jak dla mnie. Ponad 8 jednostek na czysto! Próbuję dzisiaj jeszcze takiego czegoś.
Dave Chisnall vs. MVG (15 sztuk, mega Value ???? )
Typ: over 10.5 180&#39;s - 1.72/unibet

Chizzy to maszyna do robienia maxów co pokazał wczoraj i przedwczoraj. Odpowiednio 6 i 10 maxów! Dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z MVG i mimo tego, że zazwyczaj mu z nim nie idzie to dziś powinien powalczyć, bo bardzo dobrze wygląda na tym turnieju. MVG jak to MVG jeżeli mu się chce to rzuca maxy. Jeżeli go zawodnik goni to będzie próbował robić jakieś 180&#39;s. A, że potrafi je rzucać to nie trzeba nikomu tłumaczyć. Przy 15 legach jakie powinniśmy zobaczyć jak na moje jest to bet, który wejdzie. Wiele więcej nie trzeba pisać. Dwóch dobrych darterów z dobrym T20 + fajny format dla obu i walka jaka na pewno będzie.
John Henderson vs. Peter Wright (40-56, na fuksie ale siadło ???? )
Typ: Peter wyższy C/O - 1.67/unibet

Wczoraj się napiłem i sobie wymyśliłem tego beta jednak nie sprawdziłem dziś statystyk gdzie widać, że grubas zrobił C/O 130 wczoraj a Peter tylko 116 i 120. Co nie zmienia jednak faktu, że Wright potrafi zamknąć coś powyżej 120 i dziś na takie coś liczę. Henderson jak na razie gra bardzo dobrze na tym turnieju ale powiedzmy sobie szczerze, Thorntona wyrzucił przez jego głupotę a &quot;Little John&quot; to nie jest gracz wysokiego poziomu i się po prostu spalił. Dziś &quot;Snakebite&quot; go pokona i mam nadzieję, że uda mu się zrobić przy tym dość wysoki zamek!

AKO: 2.87/unibet
Stawka: 2/10j
 
top1 373

top1

Użytkownik
Henderson vs Wright 2 @1.25✅
Hendo w pierwszej rundzie trafił na Thorntona w słabej dyspozycji, a w drugiej na hinola, który jak zawsze popłakał się gdy gra mu się nie układała. Takim sposobem mamy Hendersona w ćwierćfinale na średniej poniżej 90. Wright dobra forma ostatnio finał ET, wygrana PC i tutaj też gra bardzo dobrze. Dobry typ do jakiegoś dubla.
Gerwen vs Chisnall powyżej 11.5 maxa @1.83✅
Dobra forma jednego jak i drugiego. Chisnall wiadomo klasa w maxach, a Gerwen taki gracz zawzięty, że często rzuca 180 w odpowiedzi na maxa rywala. 12 maxów powinno być.
Lewis vs Taylor 2 @1.40⛔
Taylor -2.5 @1.83⛔

Lewis bezbarwnie, męczarnie z Benito, długie męczarnie z Pipe, dopiero pod koniec odpalił. Taylor pewne wygrane swoich meczów. Początek mecz z Smithem kapitalny widać forma jest. Kurs na handi dobry, 10-7 i wchodzi. W historii obu graczy Taylor bardzo często swoje wygrane pokrywał z takim handi.

Ako za mniejszą stawkę
Wright✅ + Taylor -2.5 + Powyżej 11.5 maxa MvG Chizzy ✅= @4.10⛔
Wright✅ + Gerwen✅ + Taylor ⛔= @2.09⛔
b 365

 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Henderson-Wright 4-10 i 2-9 w maxach
Pita(-1.5) 1.52 Uni✅✅✅
Pita więcej 180-tek 2.00 Uni
✅✅✅ Zabójstwo w tym meczu :cool:
Ta linia na handi to jakieś nieporozumienie. Zgodnie z kursem powinno być -3.5 i taka linia stoi u szczwanego. Kurs nie jest najwyższy, ale idealny do jakiegoś dubla, a i na singla w ostateczności ujdzie. Pita to znacznie wyższy poziom. Hendo przyfarcił z Thornem, który nie zagrał na swoim poziomie, a później trafił na Rowbyego, który zagrał na avg ~73, co przypominało bardziej jakiś turniej barowy, niż normalny mecz w PDC. Pita za to spokojnie poradził sobie z Norrisem, a później ograł faworyta gospodarzy po wyrównanym meczu. Zwycięstwo nad Kimem na pewno może dodać mu pewności siebie. Na ten moment jest przynajmniej o półkę lepszym darterem. Kręci ładne cyferki, avg często w okolicach, a nawet ponad 100. Hendo za to powinien zagrać na max avg 95. Co do maxów, to Pita w tym turnieju 4 i 6, zaś Hendo 4 i 3. Wprawdzie Papużka to ten rodzaj dartera, który często zalicza masę 140-tek i czasami mu maxy nie wchodzą, jednak pokazuje ostatnio, że z trzema t20 pod rząd nie jest tak źle.
MVG-Chisnall 10-4
Over 15.5 lega 1.61 b365
⛔ Ser się obsrał.
Podobna sytuacja, jak z handi u Pity w Uni. Wszędzie linia 16.5, a szczwany daje 15.5. W tym pojedynku jest wyraźny faworyt w osobie Shreka, ale przecież Chizzi się nie położy i nie będzie rzucał jakichś śmiesznych cyferek. 12-15 lotka jest spokojnie w zasięgu Anglika, tym bardziej jak będzie siepał swoje maxy. Wczoraj łamał się mocno z Buntingiem, ale dlatego, że przy legu przeciwnika obaj włączali niezłe turbo i kręcili magiczne liczby. Tutaj może być podobnie, ale spodziewałbym się większego procentu wygrywanych własnych legów. Utrzymanie 6 partii przez Chizziego jest spokojnie w jego zasięgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
MVG-Wright 7-8 w maxach
Over 10.5 180-tki 2.05 Uni
✅✅✅ Było ciekawie ????
One more time ???? Znowu mamy lekką sprzeczność pomiędzy Uni i Szczwanym. Uni daje linię 10.5, bet 11.5. Do tego wyższy kurs na over w sponsorze tytularnym tych mistrzostw. Jakby tego było mało, to zwiększamy format gry do bo21, więc ten jeden, może dwa legi więcej powinny być. Pita dzisiaj w ćwierćfinale aż 9 maxów. Nie mówię, że zrobi podobną robotę, ale nawet 5-6 maxów tutaj to będzie wystarczająco. Kolejne nowe barelki mu służą. O MVG chyba wiele pisać nie muszę. Idzie tutaj po kolejny trumf, zawsze kręci się w granicy 5-6 maxów, przy wydłużonym formacie może zrobić i 7. Linia przyjemna, kurs jeszcze bardziej, więc nic tylko to grać.
Dodatkowo:
Anderson-Lewis 7-3 w maxach
Anderson więcej 180-tek DNB 1.80 Uni
✅✅✅ IZZI :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG vs. Wright
Typ: MVG (-1.5) - 1.53/unibet ✅ (strasznie nerwowy mecz ale siedzi)
(dubelek z SAS ✅✅✅)
Typ: over 10.5 180&#39;s - 2.05/unibet ✅ (15 maxów, izzunia co nie Maciej ???? )

Zacznę może od typu na maxy, który podpowiedział mi Maciek i w sumie jego analiza mówi wszystko. Unibet dziwne linie na maxy wystawia i jak na razie udało mi się ich ograć 2 razy na tym podczas tego turnieju. Miejmy nadzieję, że tym razem nie będzie do 3 razy sztuka. Jedyna możliwość, żeby ten bet nie wszedł to Peter nie rzucający maxów. Bo tak jak wcześniej pisałem, MVG będzie ładował T20 jeżeli &quot;Snakebite&quot; także będzie je rzucał. A co do Petera to jest naprawdę bardzo solidny jeżeli chodzi o maxy w tym turnieju. Odpowiednio 4,6,9 a warto wspomnieć, że te mecze były bardzo krótkie. Bo oddał bardzo mało legów swoim rywalom. Jeżeli rzuci z 5/6 to MVG powinien te 8 rzucić jak na moje. Duże Value w tym becie jest, więc głupim byłoby nie spróbować. Format też do 11 wygranych legów, więc podejrzewam, że przynajmniej 16 ich obejrzymy.
Drugi bet to zwycięstwo MVG z fajnym handi. 2 legi różnicy przy takim formacie to naprawdę mało. Shrek strasznie solidny na tym turnieju, maxów sporo, wysokie średnie i wreszcie mu podwójne siedzą. Dziś świetny C/O Bull/Bull/D16. Jak na moje nikt nie jest wstanie mu zabrać wygranej w tym turnieju a &quot;Snakebite&quot; w jakiej formie by nie był to nie potrafi grać z MVG. Nie chce pisać dokładnie o H2H ale po za remisem w PL i 8-7 w jakimś tam dziwnym kraju to wszystko wygrywa MVG i to bez większych problemów. Zresztą handi dziwnie wystawione względem tego jaki kurs jest na czysty win Holendra. Jak dla mnie mega dobry bet do dubelka i pobieram z miłą chęcią! Powodzenia i miłego oglądania!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom