>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Tour 10 - Hildesheim (14.10-16.10.2016)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Nie lubię bawić się w bety 1/2, tym bardziej w pierwszej rundzie, gdzie większość to przeciętniacy, jednak tutaj przy każdym becie warto zwrócić uwagę na ranking, który po tym ET zadecyduje o tym, kto wystąpi w European Championship. Na granicy top32 PDC European Order of Merit jest co najmniej kilku zawodników. Nie każdy zagra tutaj w Niemczech, inni mogą, bądź zagrają między sobą.
21 Anderson, Kyle ÂŁ11,000 (GC)
22 King, Mervyn ÂŁ10,500 (GC)

23 Wilson, James ÂŁ10,000
23 Petersen, Devon ÂŁ10,000
23 Wattimena, Jermaine ÂŁ10,000
23 Hopp, Max ÂŁ10,000
27 Richardson, James ÂŁ9,000
28 Caven, Jamie ÂŁ8,500
29 Dobey, Chris ÂŁ8,000 (GC)
30 Reyes, Cristo ÂŁ7,500 (GC)
30 Pipe, Justin ÂŁ7,500 (GC)

30 Lewis, Adrian ÂŁ7,500
------------------------------
33 West, Steve ÂŁ7,000 (GC)
34 Green, Robbie ÂŁ6,500 (GC)

34 Clayton, Jonny ÂŁ6,500
34 Bergh, Dimitri Van den ÂŁ6,500
34 Dolan, Brendan ÂŁ6,500 (GC)
34 Painter, Kevin ÂŁ6,500 (GC)
39 Boulton, Andy ÂŁ6,000 (GC)

39 Murnan, Joe ÂŁ6,000
39 Beaton, Steve ÂŁ6,000
39 Henderson, John ÂŁ6,000
GC - ci zawodnicy grają w ET10
Za 1R jest 1000 funtów, 2R to 1500, zaś trzecia daje zawodnikowi do rankingu 2000.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Steve West - Tony West
Typ: Steve West - 1.4/betvictor
✅
Dziękuje Ci Maćko za podsunięcie tego rankingu. W sesji popołudniowej wygrał Robbie Green a także Pipe. Wieczorem grają Dobey i Reyes, którzy także mają spore szansę na wygraną. Wniosek nasuwa się sam, jeżeli Steve chce wystąpić w European Championship to musi dzisiaj wygrać. Będzie rzucał przeciwko swojemu bratu, więc raczej wątpię żeby brat brata wyrzucił. Niby sportowa rywalizacja itd. jednak wydaję mi się, że oboje będą chcieli aby to Steve znalazł się w kolejnej rundzie. Omijając jednak wałki jakie mogą tutaj być to właśnie Steve jest lepszym z braci. Ostatnio dość dobra dyspozycja na GP, gdzie niespodziewanie pokonał Taylora a następnie odpadł z Gurneyem choć przegrał tylko 1 lega przy swoim podaniu. Moim zdaniem jest lepszy i powinien dzisiaj wygrać bez większego problemu.

Dodaje do tego Dobeya i daje nam to kurs 1.82 w unibecie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Simon Whitlock - Justin Pipe
Simon Whitlock 1,40

Peter Wright - Eddie Dootson
Peter Wright -2,5 1,50


AKO: 2,09 Bet365 ⛔

Whitlock świetna forma w ostatnich turniejach począwszy od wygrania ostatniego PDPA Players Championship do ćwierćfinału Grand Prix, gdzie pokazał się z naprawdę dobrej strony i gdyby nie spotkanie z MVG, to może nawet zobaczylibyśmy go w półfinale. Z drugiej strony Pipe, którego grałem wczoraj (bez analizy, prywatnie), jednak nie przekonał mnie jakoś bardzo. Zagrał niby nieźle bo 92 średnia i te dablę na 42%, jednak suma sumarum z raczje słabym Mansellem męczył się do decidera. Pipe nie gra źle, ale jest po prostu półkę niżej od będącego w formie Czarodzieja.
Do tego Wright, którego bardzo grać lubię i rzadko mnie zawodzi. On swój poziom utrzyma, tego jestem niemal pewny. Na GP odpadł co prawda w pierwszej rundzie ale świetny mecz wyszedł Dolanowi, sam Pita nie zagrał źle, a i turniej ten rządzi sie swoimi prawami. Tak czy siak poprzednie występy nie wskazują na spadek formy. Szczególnie jeśli ma naprzeciwko Dootsona, dla którego ten turniej ET to pierwszy taki turniej w tym roku, na który się zakwalifikował, a pierwszą rundę przeszedł na średniej - uwaga - 77 i 27% dabli mając tak samo słabego rywala jak on. W rankingu PDC go nie ma, a w ogólnym DDB jest na 426 miejscu. Please

Wright -3,5 2,00 Bet365
✅
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Whitlock - Pipe
Typ: Whitlock over 2.5 180&#39;s - 1.83/bet365 ✅

Nie ma się tutaj co dużo rozpisywać. Whitlock w ostatnim czasie bardzo dobra forma. Fajny występ na GP gdzie powalczył z MVG a rundę wcześniej zagrał genialną końcówkę przeciwko Norrisowi. Mimo wszystko spodziewam się dzisiaj wyrównanego spotkania z Pipem, bo ten wczoraj zagrał dość dobrze (AVG 92 i dable 42%). Spodziewam się 9/10 legów a w tylu &quot;Czarodziej&quot; bez większego problemu powinien rzucić 3 razy 180&#39;s.
Benito x Gurney
AKO: 1.85/bet365
⛔ nie lubię obrażać zawodników ale to co dzisiaj rzucał Benito to jest kryminał...
Szukałem czegoś do złożenia dubla na sesję popołudniową i takie coś wybrałem. Zacznijmy może od Irlandczyka, który miał zostać zjedzony przez Mensura w 1 rundzie GP a mimo tego zagrał bardzo dobrze i awansował aż do ćwierćfinału gdzie wyrzucił go &quot;Chizzy&quot;. Gdy Gurney zaczyna rzucać to nie widać już śladu po jego kontuzji, więc myślę, że jest w 100% przygotowany do tego turnieju. Za przeciwnika ma Holendra, który co raz częściej pojawia się w soboty na ET jednak póki co udało mu się awansować do 3 rundy. Dzisiaj nie powinien on sprawić większych problemów Irlandczykowi. Do tego dokładam zwycięstwo Benito, który powoli staje się bardzo regularnym zawodnikiem. To moje stwierdzenie, które pozwala mi stawiać na niego czy chociażby Wrighta gdy Ci grają ze słabszymi przeciwnikami. Eliminuje słabszych a odpada z lepszymi. Dzisiaj podejmie Reyesa, która wczoraj pokazał jaja wracając z 3-5 do 6-5 jednak powiedzmy sobie szczerze, że Walsh nie chciał wygrać decidera, bo zaczął rzucać tragicznie. Kursik fajny a Holender wydaje się pewniakiem do wygranej. Polecam!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
White-Painter 2-4
Over 4.5 180-tki 1.90 b365
✅✅✅
Wcześniej nie było czasu na analizy i poszły tylko suche bety w temacie. Starałem się coś jeszcze znaleźć w ofercie, oczywiście w stronę maxów i jednym z betów, który wpadł mi w oczy jest właśnie linia 4.5 u Iana i Kevina. Obaj ostatnio bez jakiejś konkretnej formy, jednak stawiam na obraz ich ogólnej gry. Tak Diament, jak i Artysta potrafią rzucać maxy i często w ofercie buki dają na nich linię 2.5. W takim wypadku lubię zagrać linię 4.5 na cały mecz. Wprawdzie na samego Paintera jest tutaj linia 1.5, jednak kurs 1.61 w ogóle mnie nie zadowala. Liczyłem, ze może betsyfy dałyby jakiś lepszy kurs, coś w granicach 1.7-1.8, jednak oni postanowili w ogóle nie dawać szerszej oferty pre. Proponują to niby na live, ale to u nich w ogóle nie działa i oferta na żywo właśnie się zbugowała i szkoda mi czasu na zabawę z tym. Sam bet też dzisiaj nie daje maxów poszczególnych zawodników, a tylko ogólnie na mecz. W takim wypadku uważam ten bet za najbardziej stosowny. Obu stać na trzy maxy, a wystarczy, że taką linię zrobi jeden, a drugi dorzuci dwa. Możliwe, że zobaczymy tutaj w miare wyrównane spotkanie, jakieś 9, może 10 legów powinno wystarczyć do tego, by w całym meczu kibice ujrzeli 5 180-tek.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wright-Dootson 4-3 w 180-tkach
Pita over 2.5 180-tki 2.00 b365✅✅✅ IZZI :cool:

Niby standardowy bet, ale przy tym zmienianiu lotek przez Petera maxy nie są takie pewne. Szkot potrafi wyciągnąć jakieś dziwne barrelki, przy których t20 nie siedzi mu tak seryjnie. Jak każdy wierzę tutaj jednak, że Pita weźmie TE lotki, czyli barrel podobny do tego, którego używa MVG plus krótkie szafty. Na nich Pita potrafił robić masę maxów. Wiadomo jednak, że Wright ma coś z głową i szczerze mówiąc nie dziwię się mu. Wystarczy jeden nietrafiony rzut i już ma myśli o zmianie lotek. Ostatnio RedDragonDarts ogłosiło podpisanie nowego kontraktu z Pitą, który będzie obowiązywał przez najbliższe 5 lat. Nie chcę nawet myśleć ile różnych kompletów lotek ten producent będzie musiał przygotować, ale to nie to jest tutaj ważne. Na zdjęciu przy tym newsie Papużka trzymał właśnie TE lotki. Przy nich stać Pitę na 3 maxy nawet przy jakimś white washu, bo powiedzmy sobie szczerze, ale Dootson to nikt szczególny. Wczoraj w słabiutkim meczu ograł Holtza, gdzie obaj grali na średnich under 80. Nie opieram tutaj betu w ogóle na tym, że obejrzymy tutaj 8, 9, czy więcej rozgrywek, a każdy wygrany leg przed underdoga będzie tylko sprzyjał temu typowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wright-Cullen 3 maxy w 4. legu (4-3 w 180-tkach)
Pita over 2.5 180-tki 1.84 betsafe✅✅✅ IZZI :cool:

Ponawiam wczorajszy bet. Kurs lekko niższy, jednak argumentów za jeszcze więcej. Szkot wczoraj genialny mecz na średniej blisko 114. Zrobił cztery maxy mimo tylko siedmiu legów. Dzisiaj gra z Cullenem, więc teoretycznie ten powinien postawić trudniejsze warunki. W takim razie te dwa-trzy legi więcej powinniśmy zobaczyć. Jeżeli Wright utrzyma formę to o trzy 180-tki jestem spokojny. Więcej powyżej, w sobotnim poście.
Huybrechts-West 3-3 w 180-tkach
West over 2.5 180-tki 1.80 b365
✅✅✅
Tutaj podobna sytuacja, ale wczoraj podałem suchy bet, bo brakło czasu na analizę. Steve fajna forma. Kosmiczne 110 z bratem, a wczoraj spokojna wygrana z Buntingiem. W pierwszej rundzie siedem maxów w sześć legów, w drugiej cztery w osiem. Dzisiaj gra z Kimem, który prezentuje się nieźle, więc Anglik będzie musiał się bardziej napocić. Mecz powinien być zacięty, jakieś dziewięć-dziesięć legów, a i decider mnie nie zdziwi. Oczywiste jest, że wysokie zejścia ułatwiają grę, Simply The West umie to robić, więc linię 2.5 biorę ze sporym przekonaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Maciej mnie uprzedził... To samo chciałem grać, więc opisywać po raz kolejny nie będę.

Wright x MVG x Suljovic
AKO: 2/bet365 ⛔ Nieładnie Pita ????

Do tego wjeżdżam w takiego trebelka. Zacznę może od Pity. Wczoraj inna fryzura, dobre lotki i gra jak z nut, średnia ponad 113. Bardzo szybko i sprawnie rozprawił się ze swoim przeciwnikiem. Dzisiaj czas na pojedynek z Cullenem czyli nie pierwszy ich pojedynek w drabince ET. Ostatnio grali ze sobą na ET9 oraz ET8 gdzie dwukrotnie górą był Wright choć w jednym ze spotkań Cullen miał kilka lotek meczowych. Dzisiaj jednak takiego momentu sobie nie wyobrażam, bo tak grającego Wrighta jak wczoraj to raczej mało kto będzie mógł zatrzymać a na pewno nie młody Anglik, którego gra przyjemnie się ogląda choć ma on straszne problemy z presją co zresztą pokazał parokrotnie marnując mnóstwo lotek meczowych m.in z Kimem oraz właśnie Pitą. Do tego leci Mensur, który mimo słabego występu na GP wczoraj udowodnił, że nadal utrzymuję wysoką formę. Druga najwyższa średnia w dniu wczorajszym a mianowicie 106 oraz dwa zamki 116 pozwoliły na to aby pokonać Johnsona. Mecz bez większej historii no może po za C/O 160 w wykonaniu Johnsona. Dzisiaj przeciwnikiem Austriaka będzie Pallett, który wczoraj po bardzo dobrym spotkaniu (chyba najlepszym) pokonał Price. Fajne spotkanie jednak dla młodego Anglika raczej ten turniej już się kończy. Regularność i dokładność na podwójnych to coś co Mensur ma opanowane i nawet w przypadku równych średnich choć w tą wątpię powinno dać Suljovicowi zwycięstwo. Na koniec dorzucam jeszcze MVG, który wczoraj zepsuł mi serię kuponów live i zagrał dość &quot;słabo&quot; to nadal w niego wierzę. Oddał Greenowi aż 4 legi, wydawało się, że grał dość słabo a nadal był na średniej prawie 100. Bez większego problemu powinno to starczyć na Gurneya.

West over 2.5 180-tki 1.80 B365 ✅
Pita over 2.5 180-tki 1.84 Betsafe
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Here&#39;s how the race to the European Championship shapes up ahead of today&#39;s European Tour climax:
31 James Richardson (ÂŁ9,000)
32 Jamie Caven (ÂŁ8,500)
-----------------------------
Mark Webster (ÂŁ4,500)*
David Pallett (ÂŁ4,000)*
Webster and Pallett both need to make tonight&#39;s final in order to qualify for Hasselt.
Bardziej w ramach ciekawostki, bo finał Palletta, czy też Webstera jest raczej mało możliwy, jednak mają podstawy by dzisiaj grać na maxa.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Gdyby ktoś chciał się pobawić w typera i wytypować zwycięzcę tego turnieju to polecam betsson. Nie ogarnęli jeszcze, że MVG odpadł. Pewnie dadzą zwroty ale warto spróbować.

Chizzy - 5.5/betsson
Gurney - 65/betsson
Suljovic - 25/betsson
Klaasen - 12.5/betsson
West - 30/betsson

Ja to jestem geniusz jednak xd
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Gurney wiecej 180 @1.65 marathonbet⛔⛔⛔ bylo 0:2 w 180 i gamon nie potrafil nic na dablach trafiac, do tego kilka lotek odbilo sie od tarczy

Daryl sprawil mala sensacje eliminujac Shreka,Mensur zas pewnie odprawil swojego slabszego rywala ale nie o koncowy wynik tu chodzi tylko o maxy.Mensur jak wiadomo mistrzem w tym elemencie nie jest w tym turnieju rzucil narazie 1 maxa i tyle przewaznie rzuca w takim formacie.Gurney rzucil 6 maxow w tym 4 van Gewrenowi.Teraz aby odprawic Mensura,ktory rzuca przwaznie na dobrej sredniej bedzie musial tych maxow rzucic,do tego dochodzi fakt ze Gurney jest ostatnio w dobrej formie.Gralem juz dzis na wiecej maxow na Palletta w parze z Gurneyem i siadlo.Teraz licze na powtorke po lepszym kursie
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Chisnall-Webster 4-1
Over 5.5 180-tkl 2.08 betsafe⛔ Mark pokazał swoją pusiakową stronę, tysiąc trzecich lotek na maxa zmarnowanych...

Linia, w którą zazwyczaj nie bawię się w formacie bo11, jednak tutaj postanowiłem spróbować. O Chizzim w kontekście maxów chyba pisać nie muszę. Obok MVG jest to zawodnik, na którego najczęściej wystawiana jest linia 3.5. Jak tylko Dave ma swój dzień to potrafi siepać t20 jak szalony. Tutaj na razie nie szalał w tym kontekście, ale jeżeli zmotywowany Webster się postawi, to Anglik powinien swoje zrobić. No i własnie, Webster, który jak pisałem musi zrobić tutaj finał, żeby dostać się na główny turniej podsumowujący zmagania w ET. W poprzednim meczu z Jenkinsem 4 maxy przy wyniku 6-5. Zauważyłbym jednak, że nie nabił sobie 180-tek pod koniec, tylko już wcześniej wpadły. Spokojnie stać go tutaj na 3 takie podejścia, a przy tym, że gra z Chizzim linia 5.5 powinna pęknąć. Bet trochę niestandardowy i lekko bardziej ryzykowny, więc nie gram tego już mocniej. Dla porównania w becie mamy 1.90, więc 2.08 wygląda atrakcyjnie.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Jelle Klaasen - Joe Cullen
Jelle Klaasen 1,53

Alan Norris - Steve West
over 8,5 lega 1,33

Mensur Suljovic - Daryl Gurney
over 8,5 lega 1,33


AKO: 2,72 Bet365
⛔
Kobra wreszcie wygląda jak Kobra która potrafi ukąsić co potwierdził zniszczeniem Reyesa 6-2 na średniej 102 i dablach 60%. Kurcze, niech on w końcu odpadli na swoje możliwości, bo ma ogromne, tylko jest bucem, który pod presją gra różnie. Cullen niby Wright za plecami, ale raczej na własne życzenie.
Norris swoje porzuca, cały czas kręci średnią około 92 i raczej to utrzymuje. West wczoraj Bunting, dzisiaj Hubyrechts, naprawdę super forma ostatnimi czasy. Raczej równy mecz co pokazują równe kursy.
Tak sasmo Suljo z Gurneyem. Normalnie spokojnie grałbym na Suljo, ale już rzuca ciut gorzej niż miesiąc temu a Gurney kurcze jednak wywalił MVG, wczoraj też ładnie porzucał, także widzę wyrównane spotkanie.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Alan Norris - Mensur Suljovic
Mensur Suljovic 1,66 Bet365 ⛔

Suljo bierze ten turniej. Z Gurneyem słabo zaczął, albo to Wyspiarz gral tak świetnie, ale w drugiej części pojedynku wrócił ten Mensur sprzed miesiąca. Norris właściwie jeszcze nikogo dobrego nie pokonał, West zagrał cieniznę i moje wspominane 92 średnia wystarczyła i tym razem. Na Mensura nie starczy, bo będzie miał wyżej cyferki, a do tego ładnie kończy. Suljo do finału!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom