>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Tour 11 - Riesa (22.09-24.09.2017)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
European Tour Event 11 - Riesa, Niemcy

Data: 22-24 września 2017
Miejsce: Riesa, Niemcy
TV: Bet365, Coral, Ladbrokes, Unibet, William Hill, livepdc.tv
Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/european-tour
HappyBet International Darts Open
Tournament Draw Bracket
Peter Wright (1) v Dragutin Horvat/Chris Quantock
Cristo Reyes (16) v Ted Evetts/Ronny Huybrechts
Jelle Klaasen (8) v Brendan Dolan/Andy Hamilton
Benito van de Pas (9) v Vincent van der Voort/Peter Jacques
Daryl Gurney (5) v Dennis Nilsson/Steve Beaton
Dave Chisnall (12) v Darren Webster/Luke Woodhouse
Michael Smith (4) v Ron Meulenkamp/Mick McGowan
Rob Cross (13) v Bernd Roith/Josh Payne
Mensur Suljovic (2) v Dimitri Van den Bergh/William O&#39;Connor
Gerwyn Price (15) v Steve Lennon/Simon Stevenson
Kim Huybrechts (7) v Justin Pipe/Christian Kist
Ian White (10) v Keegan Brown/Michael Plooy
Alan Norris (6) v Max Hopp/Mark Webster
Joe Cullen (11) v Martin Schindler/Richie Corner
Simon Whitlock (3) v Jerry Hendriks/Kyle Anderson
Mervyn King (14) v John Michael/Nandor Bezzeg
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dawno nie wrzucałem niższych kursów, ale z tych na single widzę niewiele, więc uznałem, że warto skleić jakąś kombinację. Powoli trzeba się rozgrzewać przed GP, bo raz, że to będzie świetne widowisko, a dwa, że to kolejny major turniej, więc powinno być sporo ciekawych betów. Do tego buki nie ułatwiają, nie ma za bardzo w czym wybierać i trzeba grzebać w czystych winach, albo podstawowych liniach na o/u i handi.
King-Michael 6-2
Merv 1.41 1xbet✅✅✅ IZZI

Joanis Michaelis wczoraj na średniej 80, czyli bardzo słabo jak na scenę PDC. Fakt, grał z jeszcze bardziej dennym Bezzegiem, ale zauważyłbym, że ci lepsi nawet grając ze słabiakami trzymają swoje liczby. Merv ostatnio pechowe porażki, na ostatnim ET poległ z VvdV ze stanu 5-3, ale Holender tłukł c/o 100+ aż miło. Anglik kręci się na średnich 90-100, Michaelis trochę niżej, więc widzę tutaj sporą przewagę Kinga. Spokojny, rzuca cierpliwie te 20-tki, do tego mega solidne d16, o którym komentatorzy tak często wspominają. Grek ze swoimi majtającymi się lotkami miewa przestoje i tutaj widzę jednego faworyta.
Cullen-Corner 6-1
Cullen 1.23 1xbet✅✅✅ IZZI

Corner sprawił wczoraj niespodziankę odprawiając Schindlera. Średnie jednak nie powalają, bo 90 v 87. Bardzo przeciętne liczby, 30% na dablu Richiego wprawdzie nie wygląda źle. Tutaj jednak dostaje Cullena, który potrafi spokojnie grać na 100+, aczkolwiek trafiają się mu także denne mecze, a w pamięci mam ten z Sieppamnem, gdzie Joe po prostu się skompromitował. Przez to ten typ wybrałem jako ostatni, ale zdecydowałem się na niego, bo jednak The Rockstar to już jakaś marka na scenie. Jak zagra swoje, to nie widzę tutaj innej opcji, jak pewne jego zwycięstwo.
Warto do tego dorzucić jeszcze jeden-dwa typy i dostajemy już niezłe ako.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ja dzisiejszego dnia nie ruszam, bo tak jak Maćko wspomniał niby są fajne beciki z, których można złożyć AKO, ale jakoś nie chce mi się w to bawić. Wolę za to spróbować zagrać na zwycięzce całego turnieju. Brakuje MVG oraz zawodników, którzy zazwyczaj nie grają na ET czyli Garyego, Phila, Adiego czy Barneya. Z czołówki darterów został w sumie tylko Wright, Chizzy, Gurney oraz Mensur. Właśnie w wygraną tego ostatniego chce uderzyć, ponieważ jest on na fali wznoszącej. W zeszłym tygodniu wygrał bardzo dobrze obsadzone Champions League, gdzie tak naprawdę zaprezentował fenomenalny poziom. W każdym spotkaniu poza finałem rzucał niewiarygodnie wysoką liczbę 180&#39;s jak na siebie, a do tego dokładał dobrą grę na dablu. Pokazywał również cwaniactwo w momentach kiedy było to potrzebne i spowalniał tych szybszych graczy. Pozostali wymienieni zawodnicy, których uznaję za faworytów do wygrania tego turnieju znajdują się w górnej połówce, więc na koniec zostanie z nich tylko jeden. Myślę, że najciężej będzie się grało z Gurneyem, gdyż ten jak odpali te swoje 180&#39;s to Mensur regularnymi 100&#39;s może mieć problem. Irlandczyk z Północy ma po drodze jednak Chizziego czy kogoś z dwójki Smith/Cross, więc ciężko będzie mu dojść do finału. Najbardziej prawdopodobny wydaję się Wright, które jednak przecież przegrał z Mensurem w poprzednią sobotę. Jeżeli chodzi o drogę do finału Austriaka to początkowo O&#39;Connor, który więcej niż 3 legów nie powinien ugrać. Następnie Price, który jednak gra dzisiaj o 13.00, a wiadomo jak to jest z tymi spotkaniami. Kim, który gra strasznie nieregularnie i w półfinale ktoś ze średniaków Whitlock/Kyle/Cullen/Norris. Pierwsza dwójka wydaję się najgroźniejsza jednak oni grają ze sobą już dzisiaj. Poza tym &quot;Kangury&quot; mają spory problem ze stabilizacją na parę spotkań. Norrisa można łatwo wytrącić z równowagi, aż ten będzie kręcił głową i rzucał S1. Bałbym się o Cullena, bo to niesamowity zawodnik jak dla mnie jednak wielokrotnie pokazywał, że zaczyna się palić w tych ważniejszych meczach i chybia dabla za dablem. Dla mnie Mensur swoją regularnością może tutaj zdziałać dużo. Jego radość po wygranej w zeszłym tygodniu była niesamowita i wydaję mi się, że na tym turnieju również może sporo zdziałać.

Mensur Suljovic wygra ET11 - 8.5/lvbet Szkoda tej meczówki z Pricem, bo potem byłoby pewnie z górki :/
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Whitlock v King 1 @1,67 plus 1xbet
Whitlock rzucał z Andersonem na bardzo dobrej średniej - ponad 100, ale to głównie dable zdecydowały o wygranej - 6/9. Kyle napierdzielał do stanu 4-2 niesamowicie, ale stabilniejszy był Wizard i widać, że to może być jego dzień. Merv w wygranym meczu avg 92, dable 6/18, także słabo.
Cullen v Norris 1 1,71 plus 1xbet
Tak jak Brodaty Żółw napisał, Cullen niesamowity potencjał, rzucał na średniej 113, c/o 6/11. Znakomite statsy i jeśli utrzyma podobną formę to Norrisa jest w stanie lekko pyknąć. Chuck niby 6-1 z Hoppem, także bardzo dobra średnia 105, jednak Max mógł spokojnie ugrać kilka legów więcej, zmarnował bodajże 5 lotek na 2-3. Oceniam szansę na 68% Cullena, więc przy takim kursie value.
Chisnall v Nilsson 1 @1,15 minus 1xbet
Dla mnie pewka, Chizzy w sobotę znakomite zawody, miał w legach 6 i 7 perfect darts. Nilsson pokonał Beatona, który miał 3 lotki na mecz i Gurneya, ten avg 100 i wtopa. W obu meczach rzucał na przeciętnej średniej, nie wierzę żeby Chizzy odwalił i przegrał.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wright-R.Huybrechts 6-4 Dwie lotki na 5-5 i mogło być inaczej
Ronny 5.50 Unibet⛔

Kurs już lekko spadł, bo na start było 6.00, ale i tak uważam, że trzeba tutaj wziąć bet na starszego z braci Huybrechts. 15. dni temu grali ze sobą na ET i to Belg wygrał 6-2. Pit dalej pod formą, wczoraj 88, co na niego jest słabizną. Papużka nie rzuca już tak jak w pierwszej części roku, gdzie praktycznie co mecz robił avg 100. Teraz ma problemy. Jasne, że trafiają się lepsze legi kończone na czwartej-piątej rundzie, ale ma też przestoje, które niszczą mu grę. Ronny nieregularny w swoich występach, ale jak to komentatorzy mówili, możliwe, że najlepszy darter bez tytułu PDC. Na WCoD wykręcił kosmiczną średnią bijąc rekord Kima z najwyższej średniej belgijskiego zawodnika przed kamerami, w piątek z Evettsem przez dłuższą część meczu rzucał na 100+. Ostatecznie skończył na 94, ale i tak to było bardzo solidne. Wczoraj podobny poziom i w miarę pewnie odprawił rozstawionego Reyesa. Dable na poziomie około 35%, czyli trafia na co trzeciej podwójnej, a to nie jest zły wynik. Na koniec dochodzi prawo, do którego podchodzę sceptycznie, ale jednak jest. Prawo pierwszego meczu sesji, tam często dzieję się dziwne rzeczy i akurat tutaj to pasuje do mojej propozycji. Kurs warty ryzyka, więc warto go rozważyć.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Pezio, moim zdaniem nie ma co grać kursów 1.15 w spotkaniach bo11. W szczególności, że Chizzy niejednokrotnie pokazywał, że potrafi miewać przestoje. Poza tym nie zauważyłeś pewnej zależności? W każdym ET pojawia się zawodnik, który pierw wygrywa w piątek jako dog, potem w sobotę eliminuje jakiegoś faworyta a na koniec przechodzi do wieczornej sesji w niedzielę. Niby to tylko domysł ale takim zawodnikiem może być Nilsson. Pokonał Gurneya, który grał na AVG100+ co na mnie osobiście robi wrażenie. Jeżeli będzie grał na średniej 90 i kończył tak jak wczoraj to może sporo namieszać przeciwko Chizziemu. Oczywiście, równie dobrze może być tutaj 6-0 dla &quot;Żółtego&quot; ale taki kurs jest niewarty gry. To samo idzie jeżeli chodzi o spotkanie Pity ze starszym Huybrechtsem. Idealnie zobrazował to Maćko uprzedzając moją analizę. Ronny od drużynówki wygląda solidnie, a Pita od porażki Szkocji z Singapurem miewa słabsze momenty. Powiedzmy sobie szczerze, gdyby wczoraj dostał kogoś lepszego to dzisiaj już by nie nie zagrał. AVG88 i zaledwie 28% na dablu to żenujące liczby jak na takiego zawodnika. Widzę spore Value w typie na Ronnyego, bo moim zdaniem maksymalny kurs na tego Pana powinien wynosić 3.75.
Ronny Huybrechts - 5.5/unibet
Nilsson - 7/unibet
Ronny (+3.5) x Nilsson (+4.5) - 2.04/1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kim-Pita
Typ: Kim - 3.04/1xbet
Belg po drodze do finału pokonał dużo trudniejszych przeciwników (Cullen, Price, White). Do tego zagrał każde z dzisiejszych spotkań na AVG90+. Pita same &quot;ogórki&quot; i jedynie w półfinale optymalny poziom (AVG102). Od początku jakoś mnie nie przekonuję i tak naprawdę mogło go już nie być w tym turnieju od 13.30 gdyby Ronny wykorzystał 2 lotki na 5-5. Kursy przesadzone, bo dla mnie to typowe spotkanie 55:45 z mała przewagą w stronę Pity. Próbuję delikatnie żeby nie popsuć dobrego wyniku z sesji popołudniowej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom