>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: European Tour 2

S 15,6K

sinus

Użytkownik
Hej,
pozwoliłem sobie założyć nowy temat, niejako ze względu na osobistą potrzebę.
Czy ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego poniższy zakład został anulowany?
Czat jest już dziś niedostepny, więc jutro będę do nich pisał.
Ale o co mogło im chodzić, ma ktoś jakieś propozycje?
 
G 27

gasiorek

Użytkownik
Hej,
pozwoliłem sobie założyć nowy temat, niejako ze względu na osobistą potrzebę.
Czy ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego poniższy zakład został anulowany?
Czat jest już dziś niedostepny, więc jutro będę do nich pisał.
Ale o co mogło im chodzić, ma ktoś jakieś propozycje?
Myślę, że nie ma co panikować. Wygląda na ich zwykłą pomyłkę. Wszystko na czacie powinno się wyjaśnić z rana. Wesołych Świąt! ????
 
G 27

gasiorek

Użytkownik
A skoro już jesteśmy w temacie ET2 to zarzucę coś od siebie. Mecz na otwarcie Price - Humphries. Jeśli chodzi o Walijczyka to w ostatnim czasie chyba wszystko o nim zostało napisane. Forma 2/10, spadek z PL. Oczywiście może tu się przełamać, ale jakoś mi się nie chce w to wierzyć. Po drugiej stronie Anglik, który prezentuje się całkiem spoko zarówno tydzień temu na ET1 mimo porażki w 1 rundzie, jak i wczoraj vs O&#39;Connor. W zupełności mi to wystarczy w ulokowaniu pieniędzy przeciwko bezbarwnemu Icemanowi.
Drugi mecz, który pobieram to Smith v Dobey. Nie ukrywam jestem fanbojem obu panów, ale Chris mi bardzo imponuje ostatnimi czasy, a wczoraj to już nie mówię. 6/7 na dablu + 164 c/o + avg ~ 100 robi wrażenie. Powinien tu te trzy legi ogarnąć spokojnie.
Do tego Gurney, który imo nie powinien mieć żadnych problemów z Meikle.
Może niezbyt to artystyczny twór, ale szanse powodzenia duże.
Dobey +3.5 + Humphries +3.5 + Gurney = 1.86 1xbet ⛔ Price nadal bezjajeczny, Gurnej planowo, ale Smith wczoraj z innej planety ????
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Szybkie ako na lany poniedziałek: Smith więcej 180-tek + Wright. Wade obok Mensura najgorzej rzucający 180-tki z calej stawki. Normalne można zagrac na win Michala ale Wade ostatnio cos gra. Bezpieczniej bedzie maksy bo tutaj wydaje sie ze nic się nie zmieniło. Do tego Wright ktory powoli wraca do swojego rzucania a przeciwnik słaby ktory pewnie będzie sie krecil wokol tego 90 avg a to w obecnej formie Pitera bedzie za malo. Z racji tego ze ostatnio ET nie wyszedł za dobrze, nie ma co szaleć ze stawka.
 
Do góry Bottom