>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Tour 4 - Sindelfingen (05.05-07.05.2017)

D 95

davidienko

Użytkownik
Alan Norris - Jan Dekker 2.50 unibet ✅- wczoraj kapitalne spotkanie Holendra - średnia trzech lotek powyzej 108 pkt przy 66% skutecznosci na dublach. Dla mnie Anglik od kilku tygodni jest pod forma, kursy powinny byc 50-50, widze sporego underdoga w Janku
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Ian White - Adrian Lewis 2.75 unibet - w pierwszej sesji siadlo, moze i teraz sie uda. Jak dla mnie ponownie wyglada to na wyrownane spotkanie, Spocony od kilku tygodni wyraznie pod forma - obok Wade&#39;a jak dla mnie jest w tej chwili w najslabszej formie z osemki PL. Buki sugeruja sie wiekszym nazwiskiem, ale White w ostatnich tygodniach bardzo mi sie podoba - m.in. szokujace zwyciestwo ze Shrekiem 6-1
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Chisnall-Lewis 6-3
Chizzi 1.83 1xbet
✅✅✅
Forma w ostatnich tygodniach zdecydowanie po stronie Dave&#39;a. Fajnie wystrzelił w PL dzięki czemu m.in. zremisował z MVG, a w ten czwartek ograł zawsze groźnego Barneya. Adik za to wydaje się być w słabszej dyspozycji. Ostatnio 2-7 z Pitą, a pamiętajmy też o 0-7 z Zielonym. Nie będę przytaczał średnich i dabli z tamtych pojedynków, ale warto spojrzeć na Chizza we wczorajszym meczu. Swoje legi brał kolejno 12, 12, 12, 13, 11 i 16-tą lotką, z czego w tym ostatnim był na kończących przy 13-tej lotce. Stracił trzy legi 14, 14 oraz 15-tym podejściem Clarka, więc wielkiego wstydu nie ma. Zrobił ładną średnią grubo ponad 100, więc imo pokazuje to, że Dave dalej prezentuje bardzo dobrą, stabilną formę. Adik obecnie ma problem z przekroczeniem 100, więc widzę tutaj sporą przewagę Żółtego i kursy zbliżone do 50/50 są tutaj przesadą.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Czwarty turniej i jak na Klaasena kursy były wysokie tak nadal są. Trochę tego nie rozumiem bo w poprzednich trzech odpadał dwukrotnie z van Gerwenem i raz z Wrightem.
Niby była mowa że ma jakiś uraz ręki ale on cały czas startuje i idzie mu całkiem dobrze. Ktoś wie o co tu chodzi?
 
Do góry Bottom