>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Tour 6 - Hamburg (09.06-11.06.2017)

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Gurney x Huybrechts x White x Suljovic x Wright x MVG
AKO: 2.7/unibet //// 2.99/1xbet
⛔ Kim kryminał :/ z 5-2 na 5-6, 8 lotek meczowych i 23% na dablu...
Standardowa tasiemka na sobotnie mecze, bo linii na 180&#39;s się nie doczekamy. Z podanych wyżej spotkań wychodzi bardzo fajne ako, które moim zdaniem warto zaatakować. Zaczną może od końca czyli trójki moich pewniaczków na ET. Regularność i jeszcze raz regularność to coś co charakteryzuje tych Panów. Praktycznie zawsze widzimy ich w niedziele podczas 3 rundy i tak samo powinno być jutro. Wright po tragicznym występie na World Cupie będzie chciał się pokazać w TV, więc spodziewam się gładkiej wygranej, gdzie moim zdaniem odda maksymalnie 2 legi, MVG zazwyczaj nie gra jakoś super w soboty, bo dopiero się rozkręca ale tutaj 90+ powinno starczyć na spokojną wygraną. Mensur na World Cupie fantastyczne występy w singlach na średnich ~90 oraz 101 i dwie wygrane bez straty lega. Dzisiaj nie powinno być tak łatwo jednak jego przeciwnik nie będzie miał już tak dużo szczęścia jak wczoraj, gdzie Webster kończył strasznie. Austriak jest na zupełnie innym poziomie i myślę, że dzisiaj doświadczy tego jego przeciwnik. Teraz pozostałe 3 spotkania, gdzie kursy są troszeczkę wyższe. Belgia zagrała bardzo dobrze na World Cupie i tylko dzięki strasznie nieregularnemu Ronnyemu nie awansowała do finału. Młodszy z braci był fenomenalny i moim zdaniem był najlepszym zawodnikiem tego turnieju. Średnia 121 z pojedynku z Limem raczej trudna do powtórzenia, bo wiadomo jak to z formą ale te 95+ możliwe do zagrania. Wspominałem o formie i tak naprawdę nie wiem jak to jest u jego przeciwnika, który wczoraj średnia 96, C/O 161 i tylko jedna lotka chybiona na dablu! Czy to dzień konia, prawo pierwszego meczu czy może genialna forma, która utrzyma się dzisiaj? Ciężko to określić jednak Kim to stary wyga, który również należy do elity awansującej do niedzielnych spotkań i dziś liczę na to samo. Wspominałem o prawie pierwszego meczu i wydaję mi się, że to jedyny argument przeciwko Gurneyowi. Irole z Północy przegrali na World Cupie z Niemcami już w 1 rundzie jednak zagrali bardzo dobrze. Na tyle dobrze żebym dziś zagrał na Daryla. Lubi grać na ET co pokazuje chociażby półfinał na &quot;5&quot;, gdzie dopiero po deciderze przegrał z Mensurem. Hendriks wczoraj na 90+ i nawet jeżeli dzisiaj tak zagra to nie starczy, ponieważ Gurney wielokrotnie udowadniał, że 180&#39;s w ważnym momencie lega to jego specjalność. Na koniec najlepszy moim zdaniem bet dzisiejszego dnia czyli White po świetnym kursie. Ian to zawodnik z grupy, których nie lubię. Nie lubię oglądać ale lubię grać. Osobiście dziwi mnie taki kurs, gdyż jego przeciwnikiem jest Jacques, który na ET gra dopiero drugi raz. Pierwszy jego występ to porażka w 1 rundzie z Websterem, a pierwszą wygraną zdobył wczoraj pokonując Dobeya (6:5) na średniej 82. Moim zdaniem to największy pewniak dzisiejszego dnia, a kurs mega solidny. Osobiście pobieram to wszystko w mocnym AKO i próbuję. Powodzenia!
Hamilton-Whitlock
Typ: Hamilton - 4.33/sportingbet
✅ 6-1, izzi ????
Mega przesadzony kurs patrząc na to co na World Cupie zrobili Australijczycy. Whitlock co prawda wygrał singla w 2 rundzie jednak i tam nie zachwycił. Średnia 87 i tylko jednak 180&#39;s. Poza tym dwa tragiczne deble i gładka porażka z Ruskami (4:0). Co prawda Hamilton to żadna czołówka ale to nadal doświadczony zawodnik, który ma na swoim koncie finał MŚ. Wczoraj wygrana z niezłym Schindlerem i jeżeli dzisiaj poprawi kończące (wczoraj 28%) to dzisiaj może powalczyć z Whitlockiem. Gram ze względu na kurs, który moim zdaniem jest mega przesadzony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajszy dzień mógł być piękny jednak zabrakło sporo szczęścia. Kim dostał porażenia mózgowego i przegrał nam świetne ako. Mimo tego udało się odrobić dzięki świetnej wygranej Hamiltona. Dzisiaj mam dwa single na sesję popołudniową, które miejmy nadzieję dadzą zarobić.

Suljovic-Gurney
Typ: Suljovic - 1.8/1xbet
✅
Wczoraj obu tych panów grałem w swojej tasiemce i obu argumentowałem dobrą formą jednak ich wczorajsze spotkania zmieniły mój pogląd. Gurney grał wczoraj naprawdę słabo, średnia 88 i dable 28% to poziom, który mógł wczoraj przeskoczyć praktycznie każdy zawodnik grający we wczorajszym dniu. Nie był takim jednak Hendriks, który grał na średniej 82 i praktycznie w każdym ważnym momencie lega nie był wstanie rzucić 100+. To właśnie wykorzystał Daryl, który parokrotnie ratował się 180&#39;s w ważnym momencie. Co do Mensura to zagrał on również naprawdę średnie spotkanie (AVG 90, C/O 38%) jednak wygrał z van Duijvenbode, który zagrał genialne spotkanie. 7x180&#39;s + średnia na poziomie 95 i C/O powyżej 40%. Wygrał dzięki swojej regularności i mega ważnym 130+ w kluczowych momentach spotkania. Chociażby 140, a następnie 180 w 10 legu, gdy jego rywal miał swoje podania na wygraną meczu czy w 140 w 6 legu, gdy rywal miał szansę na breaka. Gurney potrafi zagrać genialne spotkanie na poziomie 100+ z wieloma maksami jednak po tym co widziałem wczoraj nie wydaję mi się żeby dziś miało to miejsce. Do tego warto wspomnieć, że Irlandczyk jest zawodnikiem preferującym szybki styl rzucania, a Mensur to Mensur, zwolnić potrafi. Osobiście dałbym tutaj 1.6 na Austriaka, więc kurs, który dostajemy pobieram jako value.
Joe Cullen-VVV
Typ: VVV - 2.25/unibet
⛔ Szkoda tych 3 pudeł w 9 legu, bo grał pięknie...
Mega ciekawe spotkanie ze względu na to, że grają dwaj fajni zawodnicy, których bardzo przyjemnie się ogląda. Vincent to był mój pierwszy ulubieniec, gdy zaczynałem oglądać darta jednak potem stracił formę i z top16 spadł na 26 miejsce. Ostatnio dużo rzadziej widziany na scenie co pokazuję chociażby jego dopiero drugi występ w tym sezonie na ET. Pierwszy to 2 runda i porażka właśnie z Cullenem. Tamto spotkanie było ciekawe dla oka i mega wyrównane. Dużo nie brakowało do decidera jednak Holender zrobił to do czego mnie przyzwyczaił czyli chybił 4 lotki kończące lega. Do tej pory na ET jego gra na &quot;dablu&quot; znacznie się poprawiła, gdyż ma 50% (12/24). Jego przeciwnik również słynie ze słabego &quot;dabla&quot; i myślę, że właśnie to zdecyduję o wygranej, któregoś z zawodników. Dla mnie te spotkanie to typowe 50:50 i najlepiej byłoby zagrać jakiegoś overka legowego, ja jednak jestem pod wrażeniem VVV, który ograł Adrianka i Benito czyli dwóch klasowych zawodników, więc idę dalej w niego. Kurs fajny do zagrania na singlu, więc myślę, że warto polecić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Suljovic - Chisnall 2 @1,74 1xbet ⛔ słabiutko na dablach

Suljovic dwa zwycięstwa po 6-5, z Dirkiem bronił lotek meczowych, wyszedł z 3-5. Z Gurneyem zaś prowadził 5-3, doszło do decidera, Mensur dał radę. AVG 90, C/O 36%, średniawo. Chisnall z Wilsonem AVG 104, znakomicie na dublach bo 75%. Suljovic z Gurneyem miał podobny AVG co w pierwszym meczu, 91, lepiej na końcówkach - 50%. Tyle, że Chizzy znowu lepsze statsy - 94 i 6/11 na dublach. Mensur nie wygląda tak dobrze jak podczas drużynowych mistrzostw, ma sporo szczęścia, Chisnall jest pewniejszy.
Dopisz bukmachera ???? /brodaty
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG (-3.5) x Over 8.5 lega (Mensur-Chizzy)
AKO: 2.01/1xbet
⛔ aha, 5-0 i 3 lotki meczowe i takie coś... pozdro MVG

Wydaję mi się wyżej wymieniony dubel to najlepsza co można zrobić na ćwierćfinały. Hudson zrobił już życiówkę awansując do ćwierćfinału jednak tutaj kończy się jego przygoda. Nie widzę opcji żeby ugrał jednego lega a co dopiero trzy. Wczoraj Kim zmarnował prowadzenie 5-2 i 8 lotek meczowych, a dzisiaj Norris robił wszystko żeby nie wygrać swojego spotkania. Zostawił sobie 80 do końca i zamiast normalnie schodzić próbując rzucać t20 to on chciał 2xd20 co skończyło się trzema pudłami. W bodajże 8 legu miał 20 do skończenia, a on trzykrotnie rzucił za dużo! Hudson średnia zaledwie 80 co przy ponad 100 MVG wygląda słabo. Dla mnie gładka wygrana Shreka i jak buki wystawią fajny kurs na 6-0 to także spróbuję. Do tego idzie overek Chizza z Mensurem. Obaj ślizgają się dość mocno przez ten turniej grając na podobnym poziomie. Małym faworytem jest dla mnie Chizzy, ale 2.3 na Mensura traktuje jako value. Nie ruszam jednak, bo brakuje mi szczęścia w ten weekend i idę najniższą linią oporu w over legów. Obaj grali ze sobą trzykrotnie i w każdym z tych spotkań mieliśmy przynajmniej 10 legów, a dwukrotnie decydował decider. Moim zdaniem dzisiaj znów zobaczymy wyrównane spotkanie i nie zdziwię się, gdy po raz kolejny zobaczymy 11 legów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Bunting S. - Reyes C.
Stephen Bunting, @2.00, Unibet ⛔

Bunting wygląda na tym turnieju naprawdę dobrze. Pewna wygrana z Andersonem na średniej ~103, 6:2 z Klaasenem, no i poza tym fajna skuteczność na dablach i wysokie checkouty. Reyes co prawda pokonał Wrighta w piękny sposób, ale nie wydaje mi się, żeby był w stanie powtórzyć tak dobrą grę. Dzień wcześniej ledwo odprawił Aspinalla na przeciętnej średniej. Według mnie kursy powinny być wystawione odwrotnie i ja z przyjemnością z nich skorzystam, bo widzę faworyta w Angliku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Suljovic - Reyes (+1,5) 2 1xbet ⛔

Reyes znakomite mecze z Wrightem i Buntingiem, AVG ponad 100, checkouty lepsze niż u Mensura. Trudno będzie utrzymać taki poziom, ale nawet jeśli rzucałby nieco słabiej to ma szansę na finał bo Suljovic nie prezentuje takiej formy jak na mistrzostwach drużynowych. Z Chisnallem avg 96, wcześniej było jeszcze słabiej. Reyes ma swój dzień, 5 legów w jego zasięgu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom