>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Tour 7 - Riesa (02.09-04.09.2016)

Status
Zamknięty.
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dodam tylko, że Krzysztof Ratajski w pierwszej rundzie International Darts Open zmierzy się z Chrisem Dobeyem, mogło być gorzej! Pojedynek zaplanowany na godzinę 19.30.
Robbie Green - James Richardson
James Richardson 2,62 bet365
6-4, ale warto było spróbować przy tym kursie
Jak na razie bardzo uboga oferta widnieje u bukmacherów, znaczna wiekszość spotkań jeszcze nie dodanych o ile w ogóle będą. Teraz więc tylko jeden typ na mecz o godzinie 13.00, więc otwierający turniej. Nie widzę przesłanek, żeby wystawiać taki kurs. Green w tym roku nie pokazał zupełnie nic, żeby stawiać go w roli faworyta z kursem ledwie 1,44. To, że powygrywał kwalifikacje do trzech wrześniowych turniejów nic nie znaczy bo i rywal żaden nie był chociażby mocny. Cały sezon tuła się w nietelewizyjnych rozgrywkach PDPA Championship, które są zawodami niskiej rangi, a i tu w całym sezonie poza jednym półfinałem słabe wyniki. Jedyne co dobre w tym sezonie to przegrana z Taylorem 8-10 w pierwszej rundzie Matchplaya, choć tam bardziej niemożność starego mistrza o tym zadecydowała - Green właściwie grał na średniej ledwie 88. Richardson to średni zawodnik, ale parę razy pokazał ciekawy dart w tym sezonie. Ładnie pokazuje się na zawodach European Tour, gdzie przeważnie przechodzi chociaż jedną rundę, a raz zaszedł nawet do ćwierćfinału. Pokonał w tym roku już m.in. Lewisa, Jenkinsa czy Robbiego Greena, z którym mierząc się raz w PDPA Championship wygrał. Dla mnie mecz spokojnie 50/50 o ile nawet małym faworytem nie jest Richardson, więc taki kurs śmiało atakuje.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
James Richardson (+2.5) + Dolan + Anderson
AKO: 1.95/betsson

Dolan to łeb jakich mało
Boli mnie strasznie głowa, więc analiza będzie po łebkach. Richardson wyżej opisany przez Kukiza. Uważam tak samo, mecz 50:50, więc kursy są dla mnie źle wystawione. Zabezpieczam się dodatnim handi a 4 legi to James ugra bez większego problemu. Green jest nieprzewidywalny ale raczej nie zalicza się do jakiekolwiek topu. Dalej mamy Dolana. Jak nie lubię oglądać jak on gra to myślę, że warto go dorzucić do tego trebelka. Jego przeciwnik grał tylko w Holandii parę lat temu a w PDC jedno spotkanie w UK Open przegrane właśnie z Robbie Greenem. Dolan jest cienki i się denerwuję ale bez większego problemu powinien pokonać swojego rywala. Na koniec dorzucam Kyle Andersona, którego opisywałem już wielokrotnie. Kurs jest dobrze wystawiony, bo tam powinno być gładkie zwycięstwo Australijczyka. Świetny zawodnik, który bardzo szybko puka do światowego topu. Za parę lat myślę, że zobaczymy go w Premier League. Zapamiętajcie moje słowa, będzie kotem! Dzisiaj także wygra bez większego problemu!

Jak wejdą dwa pierwsze spotkania to na wieczorną jeszcze coś dorzucę.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wright-West 2-4 w 180-tkach
Over 4.5 180-tki 1.77 betsafe✅✅✅

Mega klasyczny bet na takie mecze. Już wczoraj widząc, że Pita zagra z Westem wiedziałem na co będzie trzeba zwrócić uwagę w tym spotkaniu. W becie zobaczyłem 1.66 i uznałem to za niezłą opcję, ale 1.77 w syfach jest jeszcze lepsze i już ładnie pasuje na singla. Na maxy Papużki stawiałem już nieraz i nie dwa.
West zawsze solidny jeśli jest już na scenie. Potrafi powalczyć z lepszymi, a przy tym maxy też umie wciskać. Wczoraj aż 5 180-tek w 10. legach z Kylem.
To fragment z ET3 i analizy do betu na over maxów Steve&#39;a z Chizzim. Tam przy tej samej linii i podobnym kursie obaj zrobili w sumie 8 180-tek. W tym samym ET grałem over 4.5 u Pity i Whitlocka, tam Szkot się nie popisał i zrobił 0 przy aż czterech maxach Wizarda. Zazwyczaj jednak Pita daję radę z maxami i te 2, 3, albo i więcej wciska. Mimo że ciągle miota się z barelkami, to utrzymuje swój poziom gry. Jeżeli West się postawi, jak ma to w zwyczaju, to powinien ugrać te minimum 3 legi, a 9 rozgrywek na 5 180-tek powinno wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczoraj Dolan zepsuł nam pierwszy wrześniowy kupon, miejmy nadzieję, że sobota okażę się łaskawa i pozwoli zarobić.

Suljovic + Wright + Smith + Chisnall ⛔⛔⛔ Smith to jest jednak dureń. Pierw chybia D12 na 9dartera a potem przegrywa ten mecz mimo swojego podania :/
AKO: 2.2/betsson

Mensura stawiam jako czarnego konia tego turnieju po tym jak zrezygnowali MVG, Gurney czy Wade. Górna drabinka jest bardzo prosta, bo jeżeli Mensur dzisiaj wygra to potem tylko Klaasen może mu zagrozić w tym aby dojść do półfinału. Ale nie o tym mowa. Austriak dostaje Niemca z kwalifikacji, który wczoraj swoje spotkanie wygrał dopiero po deciderze. Wyczuwam spokojną wygraną Suljovica, kurs na podbitkę. Dalej mamy Wrighta. Maćko pisał o tym, że tutaj powinno być sporo 180&#39;tek i zgadzam się z tym w 100%. West postawi trudne warunki Wrightowi jednak ja już wielokrotnie pisałem, że &quot;Papużka&quot; jest na tyle regularny, że pokonuje zawodników, którzy są niżej w rankingu a przegrywa z tymi co są wyżej. West powinien ugrać jakieś 4 legi ale nie więcej. Wright może w końcu wygra swoje ET, bo jest faworytem buków i kibiców pewnie też. Dalej mamy Smitha na, którego nie lubię grać, bo u niego to różnie. Potrafi iść jak burza i wygrać ET a potrafi się zaciąć na jakimś laczku. Dzisiaj kurs mnie skusił, bo te 1.39 jakie złapałem wydaję się być promocja. Smith grał już z Wilsonem w tym roku i wygrał 6-4. Wilson wczoraj zagrał dobry mecz ale czy na &quot;Bully Boya&quot; to wystarczy? Osobiście wydaję mi się, że nie. Na koniec mamy Chizza, który nie miał pierwszej połowy roku zbyt udanej. Szybko odpadł z Premier League a na ET też nie rzucał za dobrze. Ostatnio dużo lepiej. Finał oraz półfinał w Australii przez porażki z MVG i Philem oraz porażka w ćwierćfinale WM również z MVG. Dzisiaj jego przeciwnikiem również Holender ale dużo słabszy. Liczę na to, że Chizzy pod nieobecność MVG zajdzie daleko w tym turnieju. AKO jest fajne i polecam spróbować.

Ronny Huybrechts vs. Robert Thornton
Typ: Ronny Huybrechts over 1.5 180&#39;tki - 2.1/bet365 ✅✅✅ 2 sztuki ale gdyby nie siadło to byłbym strasznie zły. 2x177 i 1x174
Starszego z braci Huybrechtsów rzadko widać na ET, bo zazwyczaj nie udaję mu się przejść eliminacji. Wczoraj wygrał swoje spotkanie dość gładko przy średniej 93 oraz 46% na dablu. Dzisiaj przychodzi mu się zmierzyć z Thornem, który ostatnio rzuca bardzo słabo. Ostatnie jego występy na ET to dwie porażki od razu w pierwszym spotkaniu, odpowiednio z Newtonem i Heytonem. Mógłbym szukać kolejnej porażki Szkota ale mam dziwne wrażenie, że wygra po deciderze. Idę jednak w 180&#39;s Belga. Linia 1.5 na tego Pana jest zbyt niska. Wczoraj rzucił 3 a z tego co pamiętam na World Cupie w swoich spotkaniach także rzucał przynajmniej 2 przy krótszym formacie. Dzisiaj wyczuwam przynajmniej 9 legów, więc Belg powinien nam przynajmniej 2 maxy rzucić.


Klaasen + Kim Huybrechts ✅✅✅ Kim trochę namieszał ale T19 w ostatnim legu go uratowało ????
AKO: 2.38/betsson
U młodszego z braci Huybrechtsów wygląda to podobnie jak u Chizza. Początek sezonu słaby ale teraz już co raz lepiej. Na ostatnim ET dał mi zarobić parę groszy, bo grał bardzo dobrze i dopiero odpadł z MVG, który na tamtym turnieju był bez błędny. Dzisiaj przychodzi mu zagrać z Cullenem i zastanawia mnie tak wysoki kurs. Wczoraj Cullen wygrał 6-4 z młodym de Graafem przy średniej 98 ale zaledwie na 28% na podwójnym. Moim zdaniem takie kończące nie mają startu przy Kimie. Nie wiem czy Belg sprawdza drabinkę ale jeżeli tak to wie, że drogę do półfinału ma dość prostą. Jednak żeby tak było dziś trzeba wygrać! Do tego dochodzi Klaasen, który zagra z Dobeyem. Tak tym samym zawodnikiem, który wczoraj pokonał naszego Krzyśka. Średnia Anglika dobra a C/O zachwycające ale czy tylko mi się wydaję, że pewność siebie pomogła? I nawet z taką samą formą jak wczoraj nie będzie rzucał tak dobrze przeciwko Jellowi? Moim zdaniem Klaasen sprowadzi dziś swojego rywala na ziemię. Dodam tylko, że obaj Panowie grali przeciwko sobie w maju tego roku i wtedy wygrał Klaasen jednak dopiero po deciderze. Dziś wyczuwam trochę łatwiejszą wygraną.

Zastanawiałem się jeszcze kto może wygrać cały turniej. Dolna część drabinki jest dużo silniejsza ale tam powinien dzielić i rządzić Wright. U góry wygląda to za to dużo słabiej. W pierwszej ćwiartce jest albo Klaasen albo Mensur a potem Chizzy lub Smith. Jak na moje kurs na Mensura jest kuszący. Niemieccy kibice zazwyczaj go dopingują a pozostała trójka, którą wymieniłem to zawodnicy, którzy rzucają strasznie szybko. Mensur będzie ich spowalniał i z każdym z nich nie jest spisany na przegraną. Finał to już finał, poza tym można kontrować. Dla mnie kurs 11 na to, że Suljović to wygra jest mega spoko, więc próbuję.
Mensur wygra ET7 - 11/betsson ✅ To co się stało w 11 legu finału przechodzi ludzie granice. Jednak cieszy mnie, że udało się trafić zwycięzcę i zarobić
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Benito van de Pas - Kyle Anderson
Kyle Anderson - powyżej 2.5 180-tek, @1.80, Bet365 ✅ 5

Anderson zapowiada się na kocura, który w przyszłości może wygrywać wielkie turnieje. Kyle w pierwszej rundzie wygrał ze słabiutkim Kamphuisem 6:2, a i tak rzucił 3 maksy mając sporo okazji na więcej. Wtedy nie musiał się specjalnie wysilać, natomiast mecz z Benito powinien być dużo bardziej wyrównany, a wtedy okazji do 180-tek nie zabraknie. Linia nie jest wysoka, więc polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kim Huybrechts vs. Robbie Green
Typ: Kim Huybrechts - 1.67/unibet ✅ izzi ????

Tak szczerze to się zastanawiam czy bukmacherzy wiedzą co robią? Liczyłem tutaj na kurs w okolicach 1.4 maksymalnie na Belga. Ale od początku. Green gra w turnieju już od piątku i od wtedy był skazywany na porażkę. Pierw pokonał Richardsona na średniej 94 a dzisiaj podwyższył ją do 101 i pokonał Buntinga! Ale czy wierzy ktoś w to, że jutro będzie on wstanie to nadal utrzymać? Ja nie sądzę. Naprzeciw siebie będzie miał on Huybrechtsa, który dzisiaj pokazał klasę. Przegrywał już 5-4, a bez większych problemów dał radę z tego wyjść. Nie siedziało mu T20 to schodził na dół i to właśnie T19 go uratowało. Na dablach także dobrze, bo aż 60% i do tego zapięte 130 C/O zakończone Bullem. W pewnych momentach brakowało dokładności jednak potwierdza on moje słowa, że jego forma rośnie z tygodnia na tydzień. Może wystrzeli właśnie na tym ET? Tego nie wiem, ale Greena powinien on jutro zjeść bez większych problemow.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wright-Whitlock 5-4 w 180-tkach
Over 4.5 180-tki 1.71 betsafe✅✅✅ IZZI :cool:

Mega klasyczny bet po raz kolejny. Gdy wczoraj wieczorem ogarnąłem, że Pita znowu zagra z Wizardem, to od razu, tak samo jak w jego poprzednim meczu, pomyślałem o overze 4.5. Jednak spodziewałem się tutaj linii 5.5, której bym raczej nie wziął i taką zaproponował nam szczwany. Betsyfy jednak znowu robią ukłon w stronę graczy i dają konkurencyjną ofertę, gdzie mamy over 4.5 po podobnym kursie, jak wczoraj z Westem. Wright mizernie wczoraj, maxy uratował dopiero Steve i to w końcówce. Dzisiaj może być podobnie i większość będzie należała do Aussiego, który wczoraj mimo szybkiego meczu wbił aż 4 180-tki. Simon dobrze czuje się na t20 i należy u mnie do grona, u których w formacie bo11 over 2.5 po niezłym kursie jest zawsze dobrą opcją, a jeżeli dojdzie jeszcze dobry przeciwnik, a Pita też jest na tej liście, to over 4.5 przy niezłym kursie to must bet. Tak jest tutaj, obaj potrafią zrobić te 2-3-4-5 maxów. Do tego myślę, że znowu możemy obejrzeć zacięty pojedynek. Jakieś 9-10 legów, a przy tym 5 maxów nie powinno być dla nich problemem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
CO ZROBIŁ HUYBRECHTS!
Kim przy stanie 5-5 w finale z Suljoviciem, mając ok. 200 przewagi i podkurwionego swoją zaprzepaszczoną szansą Austriaka nie trafia SIEDMIU(!!!) mistrzowskich dabli i tytuł zgarnia Mensur Suljovic!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom