>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: European Tour 8 - Leverkusen (30.06-02.07.2017)

Status
Zamknięty.
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Krzysiu Ratajski + Kyle Anderson@ 1,98 ( forbet) ⛔⛔⛔ 100 avg Kyle nie wystarczyło... szkoda ale i brawo dla Jacquesa.

Taki dubelek na pierwszy dzień niemieckiego toura polecam. Dobre losowanie Polaka i wydaje mi się że powinien sobie poradzić z Barillim. Ostatnio Kristof regularnie rzuca ponad 90 a taka srednia bez problemu powinna starczyc na gościa który rzadko pojawia sie &quot;w telewizji&quot;. W tym roku moglismy go zobaczyc jedynie na UK open w marcu a tam porażka z Shepherde, przy 87 avg. Rataj ograny w tourach na luzie powiinien sobie poradzić i w sobote gramy z cullenem ???? .

Kyle, przyznam się że jest jednym z moich ulubionych zawodników ???? jest troche nieprzewidywalnym zawodnikiem i ostanio nie moze uregulować swich rzutów jednakże nawet przy dzisieszej słabszej dypozycji powinien poradzić sobie z Jacquesem który nie wchodzi praktycznie w 90+. Kyle w tourach zwycięstwa ostanio z Wadem, Kistem oraz porażka z Buntingiem ale jednak przy naprawde dobrych rzutach Stephana. Peter natomiast zwyciezstwo z Dobeyem ( przy avg 83 ???? ???? ) i porażka z Whitem przy średniej 84. Podsumowując jacques jest cienkim graczem który rzuca te 85 na mecz. Kyle takich gości zazwyczaj ogrywa bez problemu. Czekam tylko jak w końcu Australijczyk osiągnie coś wiecej niż 2-3 runda toura bo na pewno gość ma papiery na takie granie.
Z góry sory za błedy. pisane na szybko
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
King-Viljanen 6-3 ???? Kto oglądał, ten wie o co chodzi ????
Over 8.5 lega 1.41 1xbet✅✅✅
VvdV-Reyes 6-2 Cristo za to impotencja
Over 8.5 lega 1.35 1xbet
⛔
Zeszłotygodniowe ET rozczarowało pod względem obstawiania. Sporo wysokich wyników, które rujnowały bety na overki legowe. Tak też czasami bywa, a mamy już kolejny turniej, wracamy do Niemiec i gramy dalej. Już w drugiej piątkowej sesji mamy kilka ciekawych pojedynków i praktycznie z dwóch najciekawszych wybrałem moje popularne overy 8.5. Czterech darterów w formie z ostatnich dni. Każdy, może oprócz Vincenta, pokazał się bardzo dobrze w Wiedniu i myślę, że te kilka dni nie wybiło ich mocno z rytmu. Na początku Merv z Kimem. Fin w świetny sposób radził sobie w Austrii, gdzie przypominam ograł nawet Pitę. Co ciekawe na samej średniej widać było różnicę na jego niekorzyść, ale nadrabiał to bardzo dobrymi dablami. Nawet grając te około 90 stać tutaj Viljanena na ugranie kilku legów. Merv za to potrafi grać na wyższej średniej i do tego dokładna magiczne d16. Nie jest jednak tak, że niszczy swoich rywali i Kim w swoich legach może ugrywać kolejne rozgrywki w 5. lub 6. rundzie. W drugim meczu Cristo, który tydzień temu grał bardzo dobrze, ale pamiętajmy, że jeszcze niedawno nie potrafił przeskoczyć avg 85. Podobnie Vincent. Jeden mecz na 100, żeby zaraz grać o wiele słabiej. Liczę w tym meczu, że ta nieregularność spowoduje, iż obaj ugrają tych kilka legów. Nie widzę tutaj wyraźnego faworyta, aczkolwiek po ostatnich meczach bliżej zwycięstwa powinien być raczej Hiszpan. Niemniej jednak spodziewam się tutaj zaciętego i co ważne ciekawego meczu, który nie zakończy się szybko.
 
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
Michael Smith - Peter Jacques 1
Jelle Klaasen - Devon Petersenr 1
Robert Cross - Robert Allenstein 1

Kurs: 2,00 (1xbet)​
Proponuje na dzisiaj 3 pewniaki. Smith świetny turniej w zeszłym tygodniu, widać że wraca do optymalnej formy. Kolejne 2 typy gram, ponieważ oglądałem ich przeciwników w 1 rundzie, nie powinni im zagrozić nawet przy średnim rzucaniu. Przewiduje łatwe zwycięstwo.

Coś więcej? Skoro oglądałeś tych darterów, to napisz chociażby krótko o ich grze. W działach tematycznych nie podajemy argumentów typu &quot;oglądałem jednego i wyglądał niemrawo, dlatego też wygra drugi&quot;. Liczą się merytoryczne konkrety./Macko18
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Suljovic x Cullen x Smith x Cross x Klaasen
AKO: 3.76/1xbet
⛔
Mensur to regularność o czym pisze praktycznie przy każdej początkowej rundzie ET. W niedzielę gra praktycznie zawsze, więc pewnie zagra i jutro. Kist to całkiem solidny średniak co wczoraj pokazał AVG90 i 50% na dablach. Na Austriaka to jednak zbyt mało, bo Mensur to Mensur i nawet jak będzie męczyć bułe to wygra ten mecz. Dalej becik przeciwko naszemu rodakowi. Rataj co prawda mega progres w tym sezonie i po cichu liczę, że zobaczymy go w tym roku na mś ale jednak na Cullena to chyba jeszczę troszeczkę za malo. Generalnie jestem fanem Anglika, który gdyby wytrzymywał presję w końcówkach spotkań i trochę ustabilizował formę to byłby moim zdaniem czołówką. Gram głównie ze względu na kurs. Dla mnie 1.2 jest odpowiednie. Smitha nie lubię, ale super forma w poprzednich tygodniach. Jacques wczoraj wyrzucił Andersona mimo, że ten miał AVG100+ jednak &quot;Bully Boy&quot; to półeczka wyżej. Crossa i Klaasena gram ze względu na słabiutkich przeciwników. Petersen wczoraj AVG75, więc Klaasen, który wraca po operacji rączki bez problemu powinien go zjeść. Crossa dorzucam, bo jestem fanem jego talentu i myślę, że spokojnie powinien ograć Allensteina, którego zbytnio nie znam. Wczoraj 87, ale co to jest przy Crossie, który pokazał, że potrafi grać nawet na 100+. To tylko taśma z 5 betami, więc prawdopodobieństwo wejścia dość niskie, ale przy tak słabej ofercie i dzisiejszym kacu na lepsze oglądanie można rzucić.

MVG-VVV

Przesadzone kursy, ewidentnie! MVG to MVG, gniecie wszystkich na swojej drodze ale dawać aż 1.61 na to, że Vincent wygra conajmniej 2 legi? Nie lubię mówić o promocjach i lokatach, bo kiedyś się na tym przejechałem, ale tutaj widzę turbovalue! Spójrzmy na 2 rundy, a dla MVG pierwsze podczas ostatnich ET. 6-1, 6-2x2 oraz 6-3. Tylko w Austrii nie dał reprezentantowi gospodarzy ugrać 2 legów. Jeżeli chodzi o resztę spotkań to jego przeciwnikami nie byli żadni wybitni zawodnicy, a mianowicie Brown, Ronny oraz Henderson. W mojej opinii żaden z tych zawodników nie jest lepszy od VVV, a nawet odważyłbym się powiedzieć, że to Holender jest największym nazwiskiem w tym zestaiwneiu.
Wczoraj mega dobry mecz przeciwko Reyesowi na średniej 92 oraz 67% na dablu. Panowie znają sie jak łyse konie i nie widzę opcji żeby MVG tego nie wygrał, ale 2 legi powinien oddać swojemu rodakowi. TURBO VALUE!

VVV (+4.5) - 1.61/1xbet
⛔ 6-0. Nie we co gorsze czy te 5 lotek w 3 legu czy fakt, że MVG się dziś nie mylił... value było ale się zmyło...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Henderson-Norris 6-5
Hendo+3.5 1.22✅
Petersen-King 3-6
Merv-1.5 1.61✅
1.97 1xbet
✅✅✅ IZZI
Zmieniam lekko taktykę. Miałem na oku trebla, ale ostatecznie sklejam dubla podbijając bet na Merva najniższym możliwym handi ujemnym, ale za to z ciekawym kursem. Najpierw jednak o meczu Szkota z Anglikiem. John gra tutaj fajnie. Obie średnie 95+, a wczoraj widać jak cieszył się z pokonania Kima. Sami komentatorzy zwrócili uwagę, że nie widzieli jeszcze Hendo tak celebrującego jakiś triumf. Niezła forma i widać, że niejako jest w gazie. Dzisiaj gra z Norrisem, a kto śledzi dział wie, że już od dłuższego czasu gram przeciwko niemu. Alanek bez formy i rzadko przekracza 90, nie mówiąc już o 95. Wczoraj 93, ale miał słabszego rywala, który nie stworzył na nim za dużo presji. Wprawdzie Norris fajne dable na 50%, ale kiedy Anglik nie ma luzu, to zaczyna denerwować się, krzywi się, gada pod nosem i najważniejsze momenty nie wyglądają już tak ładnie. Drugi mecz to wspomniany pojedynek Merva z Devonem. King w bardzo dobrej formie. Wczoraj z Ianem świetne 60% na kończących. Z Viljanenem w piątek miał więcej luzu, więc ten element tak świetnie nie wyglądał i podwójne miał w granicach 25-30%. Oprócz świetnego d16 Anglik ma bardzo solidne t20. Potrafi siepać sporo maxów, jak i bardzo potrzebnych 100-tek i 140-tek. Devon za to trochę szczęśliwie doszedł do niedzieli. Wczoraj dostał fatalnego Jelle, który miał 4/31 na podwójnych. Jednym słowem parodia. Afrykaner oba mecze tutaj na 81 i 75. Przecież to śmieszne średnie jak na 1/8 ET. Merv 102 wczoraj oraz 94 w piątek. Spora różnica i szczerze mówiąc King jest tutaj dla mnie bardzo dużym faworytem. Niestety tak samo było wczoraj z Klaasenem, więc jak widać w sporcie może zdarzyć się wszystko ????
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
MVG poza grą, 2/13 na dablach. Cross bardzo mocny, avg 102, ale w pojedynku z Kingiem stawiałbym Merva, który rzuca tutaj na bardzo wysokiej średniej, jest dla mnie stabilniejszy.
Cross - King 2 @2,35 1xbet ✅
Suljovic @1,37 ✅ + Chisnall (+3,5) ⛔ @1,22 + Smith (+1,5) @1,35 ✅= AKO: @2,25 ⛔ 1xbet
Mensur dziś nie rzucał, Cullen oddał mecz. Wczoraj Austriak słabo, AVG 86, na dablach 6/22. Drugi raz tak fatalnie nie będzie. Henderson nieźle rzuca ostatnio, dosyć regularnie, jednak nie jest to jakiś niesamowity level, dziś AVG 92, jeśli Suljovic będzie rzucać na swoim optymalnym poziomie - powinien wygrać. &#39;Chizzy&#39; dziś średnia ponad 100, Wright 95. Na dablach obaj podobnie. Wright jest faworytem, choć dla mnie @2,54 na Chisnalla to lekie value, a już handi +3,5 legi dosyć pewne. Smith znakomity mecz z Gurneyem, avg 104, dable 50%. Price mnie nie przekonuje, taki solidny, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Dziś średnia 93. Smith jest faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Kuponu z sesji popołudniowej nie podawałem, ale King i Cross swoje zagrali, odrabiając wczorajszą fatalną stratę VVV. Ja rzucam taki mały dubelek na szybko.
Suljovic x Smith
AKO: 2.16/unibet
✅ Izzi ????
Pezio pisał o tym, że Mensur nie zagra już tak słabo jak wczoraj i trudno się z tym nie zgodzić. Generalnie jego średnia była taka słaba głównie przez straszne dable, bo z tego co pamiętam to przez cały mecz AVG9 utrzymywał na poziomie 100+. Mimo dość słabego spotkania i tak wygrał pewnie, więc taki Henderson nie powinien zrobić na nim wrażenia. Mega się cieszę, że Szkot pokonał Norrisa, bo mam dość jego marudzenia i głupiego grania. Dzisiaj znów źle policzone punkty czy 5 lotek zmarnowanych na d20 w deciderze. W spotkaniu z Austriakiem nie widzę opcji na takie coś i moim zdaniem Mensur będzie miał prościej niż z Kistem wczoraj. Do tego dorzucam Smitha, który gra genialnie w ostatnich tygodniach o czym zresztą pisałem wczoraj. Dzisiaj AVG104 + 50% na dablu. Moim zdaniem na nierównego Price powinno to starczyć bez większego problemu. Walijczyk poprawił dzisiaj kończące i trafił aż 6 z 11 jednak sam w sobie nie zagrał jakoś mega nadzwyczajnie z młodym belgiem. Dla mnie faworyt jest tylko jeden i Smith przy takiej formie i odpadnięciu MVG może spokojnie myśleć o kolejnym finale czy nawet triumfie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom