>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PDC: European Tour Event 3 - Gibraltar (06-08.05.2016)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Rowby-John Rodriguez-Jermaine Wattimena 2-6
Wattimena 2.62 b365✅✅✅ IZZI
Buki jeszcze chyba nie ogarnęły postępu jaki poczynił Jermaine. Potrafił już na scenie telewizyjnej kręcić avg ~95 i sprawiać problemy znanym faworytom. W tym sezonie nieźle pogrywał też w turniejach nietelewizyjnych. Rowby za to jest ciągle nadzieją tej dyscypliny. Nie przekłada się to na wyniki. Jest bardzo chimeryczny, potrafi zagrać na 90+, żeby w kolejnym meczu zejść poniżej 80. Nie zawsze mu wszystko dobrze wychodzi. Mimo że Wattimenę widać stosunkowo krócej na większej scenie to mam wrażenie, że prezentuje większą regularność i powinien zakręcić się na średniej około 90. Podwójne ma niezłe, więc widzę tutaj o wiele bardziej wyrównany pojedynek, niż pokazują to kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Jelle Klaasen - Dyson Parody
Klaasen 1,10

Ian White - Antonia Alcinas
White 1,25

David Chisnall - Steve West

Chisnall 1,20


AKO: 1,65 bet365 ⛔

Mecze wyraźnych faworytów z zawodnikami, którzy nie zachwycili jakoś szczególnie w dniu wczorajszym. Klaasen od czasu Mistrzostw Świata prezentuje się całkiem nieźle, dla mnie to bardzo dobry darter na poziomie. W turniejach nietelwizyjnych prezenotwał się ostatnio średnio, ale na grę otwartą powinien się spiąć. Parody gra tu dlatego że jest Gibraltarczykiem. To zupełnie anonimowa postać, za słaby nawet na MŚ BDO, gdzie odpadł w kwalfach. Wczoraj pokonał 3-6 Dirka van Duijvenbode, jednak jego gra, szczególnie na dablach, pozostawiała sporo do życzenia.
White ostatnio w formie, wygrał jeden z turniejów PDPA Championship w Barnsley gdzie w finale rozbił Van Gerwena, na ostatnim tv German Masters ćwierćfinał. Alcinas to zupełnie nie ta pólka, w rankingu 217. miejsce. Wczoraj co prawda 6-1 z Kelletem, ale to też słaby gracz. Dobra forma White&#39;a powinna zostać podtrzymana.
Chisnall po odpadnięciu z Premier League miał czas na odbudowanie swojej dyspozycji. Wyniki z ostatniego turnieju w Barnsley zdają się to potwierdzać, gdzie zaszedł do półfinału przegrywając minimalnie z Wrightem. Jak rzuci swoje to Steve West nie będzie miał czego szukać. Gracz przeciętny, wszędzie odpada w kwalach. Wczoraj 6-4 z Kylem Andersonem, ale to nie ten poziom.

Simon Whitlock - Gerwyn Price
Gerwyn Price 2,00 bet365 ⛔

Price ostatni w dobrej dyspozycji. Ba, wygrał ostatni turniej w Barnsley! Wczoraj dosłownie zdemolował Davida Francisa wygrywając 6-0. Może to tylko miejscowy no-nome, ale jednak nie oddał mu nawet lega. Whitlock jest już w bardzo długim dołku. Może w Ditch Masters był ćwierćfinał, ale już do German Masters się nawet nie zakwalifikował. Nawet w turniejach w Barnsley na 7 turniejów tylko 2 razy zaszedł do ćwierćfinałów, ostatnio przegrywając w 1/32 ze słabym Waynem Jonesem. Jeśli Price rzeczywiście jetst w wysokiej dyspozycji, to może to wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Chisnall-West 3-5 w 180-tkach
Over 4.5 180-tki 1.72 b365✅✅✅
West zawsze solidny jeśli jest już na scenie. Potrafi powalczyć z lepszymi, a przy tym maxy też umie wciskać. Wczoraj aż 5 180-tek w 10. legach z Kylem. Nie liczę, że dzisiaj będzie też tak rewelacyjnie. Od maxów ma tutaj być głównie Chizzi, który jest w czołówce touru jeśli chodzi o ten aspekt. Może nie jest ostatnio w jakiejś super formie, poleciał z PL, ale na ET często potrafi pokazać się z dobrej strony. West grając swoje zrobi kilka legów, więc cały mecz powinien potrfać te przynajmniej 9 rozgrywek. To przy tych dwóch graczach powinno spokojnie wystarczyć, żeby wpadło 5 maxów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Czas w końcu coś zarobić.

Peter Wright - Simon Whitlock
Peter Wright 1,40

Whitlocka opisywałem wczoraj. Zagrał wczoraj bardzo dobry mecz i pokonał Price&#39;a 6-1 w pierwszej rundzie, ale chyba to jednak ja przeceniłem formę pokonanego. Wright po słabszym okresie chyba znowu wraca to świetnego rzucania. W Premier League ostatnie 3 mecze to wygrana z Wadem aż 7-1, remis z Andersonem i wygrana z Taylorem, czyli bez porażki ze ścisłą czołówką. Wczoraj 6-3 z Darylem Gurneyem, który dzień wcześniej zagrał znakomicie. Snakebite w formie to TOP i ciężko go takiego ograć

Dave Chisnall - Robert Thorton
Dave Chisnall 1,44

Chizziego również opisywałem wyżej. Wczoraj wygrana 6-5 z Westem, ale przeciwnik faktycznie się postawił. Sam Chizzy rzucał na dobrej średniej rzędu blisko 99. Thorton cały czas gra w Premier League, gdzie przez jeden dobry dzień udało mu się nabić 3 punkty w dwóch meczach i fartownie wyeliminować właśnie Chizziego. Thorn tak naprawdę jednak w drugiej fazie zbiera baty od każdego i rzuca poprostu słabo. Wczoraj wymęczył 6-5 ze średnim Hendersonem, przegrywając już 0-4. Widać brak formy, do tego Chizzy ma do udowodnienia, że cały czas jest graczem czołówki.

AKO: 2,02 bet365

Kim Huybrechts - Benito van de Pas
Benito 1,80 bet365

Pojedynek dwóch solidnych graczy. Huybrechts zajmuje w rankingu PDC 14. miejsce, van de Pas jest 23. Kim jest jednak moim zdaniem w gorszej formie. W 2016 dobrym wynikiem można uznać chyba tylko ćwierćfinał Mastersa w styczniu, poza tym wypada słabo. Na 7 turniejach PDPA Championship w Barnsley tylko raz zaszedł do czołowej 16. Dla odmiany Van de Pas wygrał jeden taki turniej, raz był w finale a raz w półfinale. W przegranym finale osiągnał średnią 110 z Van Gerwenem! Huybrechts za to ostatnimi czasy rzadko przekracza średnią 90. Wczoraj nie bez kłopotów pokonał średniego Rasztovits 6-4, przegrywając już 0-4. Średnia 84. Benito pokonał za to dobrego Buntinga 6-1 grając na średniej 100. Dla mnie faworytem wyraźnym jest Van de Pas.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wright-Whitlock 0-4 w 180-tkach
Over 4.5 180-tki 1.90 b365⛔
Linia 4.5 przy takich zawodnikach? Bet daje 5.5 u Wade&#39;a i Gary&#39;ego, a 4.5 w tym meczu to po prostu trzeba brać. Pita znowu wrócił do ołówków, a nimi już rzucał sporo maxów. Wczoraj 3 i taka liczba dzisiaj spokojnie wystarczy. Wizard też lubi wciskać 180-tki i te 2-3 dzisiaj powinien zrobić. Indywidualnie na zawodników także fajne kursy na linię 2.5, jednak na cały mecz linia jest jeszcze bardziej atrakcyjna, bo jak napisałem wystarczy, ze jeden zrobi 3, a drugi 2. Mecz powinien potrwać te 8-9 legów przynajmniej, więc będzie czas na te 5 180-tek.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dave Chisnall vs. Mensur Sujlovic
Typ: Mensur Suljovic - 2.5/bet365


Dawno nie było Mensurka i jego zwalniania gry. Powrócił na ET3 i radzi sobie całkiem dobrze. Wczoraj dość gładko pokonał Wattiemena (6:2) ale to w jaki sposób zagrał dzisiaj z Smithem zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Średnia powyżej 101, C/O na poziomie 50%, 2 maxy oraz zamek 136. Z takimi statystykami mógłby zagrozić MVG ale pierw w drabince wpada na Chizziego. Dave, który wydaję się, że także się obudził na tym ET, bo Premier League w tym roku w jego wykonaniu było naprawdę żenujące. Oboje grają na tym turnieju w bardzo dobrym stylu, więc dlaczego Mensur? Po pierwsze kursy źle wystawione, gdyż to typowy mecz 50:50. Po drugie, styl rzucania jaki prezentuje Mensur. Bardzo spowalnia grę, w trakcie gdzie on wyrzuca jedną lotkę to Anglik jest wstanie wykonać swoją serię 3 lotek. Chizzowi będzie się źle grało przeciwko takiemu rywalowi. I na koniec, regularność. Tego Chizzowi brakuję, bo wiadomo, że potrafi on sypać maxami jednak zdarza mu się rozrzut i lotki w 1 czy 5. Mensur takiego czegoś nie ma, nie rzuca często 180 jednak te 100 są u niego bardzo częste. Jak na moje typowy mecz gdzie jedno przełamanie może zdecydować a co będzie jeżeli Austriak będzie zaczynał? Powinien wygrać, kursik spoko, więc atakuje! Powodzenia Ślimak!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom