>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Grand Slam of Darts 2013 - Wolverhampton (09.11-17.11.2013)

Status
Zamknięty.
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Huybrechts K.-Lewis A.
Kim gra bardzo dobrze w poprzedniej rundzie ograł swojego brata Roniego Huybrechtsa (10-5). W grupie wyszedł z drugiego miejsca za Van Gerwenem wygrywając 1 mecz na 3. Myślę, że nie ma to większego znaczenia teraz, ugrał swoje i może być tylko lepiej. Dawno nie widziałem tak swobodnie grającego Belga. Z drugiej strony Adrian Lewis 2-u krotny mistrz, który nigdy nie wiadomo kiedy &quot;odpali&quot;. Wtedy właśnie rzuca 180tki jakby to była najprostsza rzecz na świecie. Dokładnie tą metodą pokonał jednego z faworytów turnieju Van Gerwena 12 180tek gdy do zwycięstwa potrzebował 10 wygranych rund - IMPONUJĄCE. Anglik ma jednak tendencje do labilności formy gdy się denerwuje permanentnie nie trafia dubli. Miało to odzwierciedlenie w grupie wygrywając 2 mecze (awans z 2 miejsca) i przegrywając z... Ronim Huybrechtsem którego Kim tak łatwo pokonał. Mimo to Lewis pozostaje faworytem bukmacherów (1,4 do 3,00) i moim.

Taylor P.-Wade J.
Phila Taylora nikomu nie trzeba przedstawiać to arcymistrz tego sportu 15 tytułów mistrza świata na koncie. Można powiedzieć, że rzutki są z zrobione z Phila bo funkcjonują jak jeden organizm. Moim zdaniem Phil jest bardziej energetyczny niż 2-3 sezony temu kiedy to miał problemy z formą... czyli nie wygrywał wszystkiego. Zauważyłem, że często nie trafia pierwszego kończącego dubla ale zazwyczaj wypracowuje sobie dwa kończące rzuty. Jednak moim zdaniem największym atutem w porównaniu do reszty stawki jest to nie ma specjalizacji w sektorze właściwie jest w stanie płynnie przejść na dowolną cześć tarczy gdy uważa to za potrzebne.
Z drugiej strony Wade, który potrafi rzucać wiele 180tek. Jednak wielokrotnie spalała go presja wielu widziało w nim przyszłego mistrza świata. Moim zdaniem James teraz gra jak &quot;Maszyna&quot; wygląda jakby nie słyszał wrzasków widowni - jest tylko on, rzutki i trójniak 20. Obydwaj panowie odnieśli komplety zwycięstw w grupach (po 3). W 1\8 James pokonał chimerycznego P. Nicholsona 10-1. Taylor natomiast wyżej notowanego G. Andersona 10-5. Faworytem jest oczywiście Taylor (1,10 do 8,00) mi jednak podoba się jak Wade gra i jego spokój. Przy tak &quot;wyciętym&quot; kursie można grać handicapy w którąś ze stron. Ja zastanawiam się jednak nad 180tkami do których Taylor nie dąży z wszelką cenę a są istotną bronią Wade&#39;a.
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Wyniki siódmego dnia Grand Slam of Darts .
Wczorajszych ćwierćfinałów nie dało się oglądać. I o ile w pierwszym meczu zawodnicy rzucili 16 maksów, ale pudłowali duble, o tyle w drugim meczu zaledwie 7 maksów, a i duble też pudłowali. Nie chce mi się nawet komentować tych spotkań, bo aż żal patrzeć, że któryś z nich zagra w finale.
O&#39;Shea wykorzystał zaledwie 6 na 37 lotek kończących! Jeżeli gość nie trafia 6 czy 8 takich lotek to o czym mówimy? Thornton też nie grał rewelacyjnie, ale jemu aż tylu szans nie trzeba było.
A w drugim meczu? Średnia Teda mizerna. Z taką średnią to powinien ugrać 5 legów, a nie 10. Ale wygrał 10, bo Waites to kolejny, który pudłował. 16/43 lotek skończonych. A Hankey? Do cyrku. Gość rzuca i mówi do siebie, robi dziwne miny.

 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Taylor P.-Wade J.
Phila Taylora nikomu nie trzeba przedstawiać to arcymistrz tego sportu 15 tytułów mistrza świata na koncie. Można powiedzieć, że rzutki są z zrobione z Phila bo funkcjonują jak jeden organizm. Moim zdaniem Phil jest bardziej energetyczny niż 2-3 sezony temu kiedy to miał problemy z formą... czyli nie wygrywał wszystkiego. Zauważyłem, że często nie trafia pierwszego kończącego dubla ale zazwyczaj wypracowuje sobie dwa kończące rzuty. Jednak moim zdaniem największym atutem w porównaniu do reszty stawki jest to nie ma specjalizacji w sektorze właściwie jest w stanie płynnie przejść na dowolną cześć tarczy gdy uważa to za potrzebne.
Z drugiej strony Wade, który potrafi rzucać wiele 180tek. Jednak wielokrotnie spalała go presja wielu widziało w nim przyszłego mistrza świata. Moim zdaniem James teraz gra jak &quot;Maszyna&quot; wygląda jakby nie słyszał wrzasków widowni - jest tylko on, rzutki i trójniak 20. Obydwaj panowie odnieśli komplety zwycięstw w grupach (po 3). W 1\8 James pokonał chimerycznego P. Nicholsona 10-1. Taylor natomiast wyżej notowanego G. Andersona 10-5. Faworytem jest oczywiście Taylor (1,10 do 8,00) mi jednak podoba się jak Wade gra i jego spokój. Przy tak &quot;wyciętym&quot; kursie można grać handicapy w którąś ze stron. Ja zastanawiam się jednak nad 180tkami do których Taylor nie dąży z wszelką cenę a są istotną bronią Wade&#39;a.
Rzadko się wtrącam, ale tutaj muszę.
Najważniejsze - nie rzutki, tylko lotki.
Piszesz:
Z drugiej strony Wade, który potrafi rzucać wiele 180tek.
Ja zastanawiam się jednak nad 180tkami do których Taylor nie dąży z wszelką cenę a są istotną bronią Wade&#39;a.
Wade i 180&#39;s? Może kiedyś. Ale też nigdy nie był zawodnikiem typu Lewis, który wbija 10 maksów meczu. A w tym turnieju to już w ogóle. Podać ile w tym turnieju rzucił? W grupie, na 22 rozegrane legi (i 15 z nich wygranych) rzucił 1x180&#39;s. Tak, raz. A w 2. rundzie z Nicholsonem na 11 rozegranych legów rzucił ... 1x180&#39;s. A wróćmy do The Masters, 3 rundy - 37 legów - 5 maksów. Za przeproszeniem, od cholery.
Phila Taylora nikomu nie trzeba przedstawiać to arcymistrz tego sportu 15 tytułów mistrza świata na koncie.
16-krotny Mistrz Świata (14xPDC, 2xBDO)
Zauważyłem, że często nie trafia pierwszego kończącego dubla ale zazwyczaj wypracowuje sobie dwa kończące rzuty. Jednak moim zdaniem największym atutem w porównaniu do reszty stawki jest to nie ma specjalizacji w sektorze właściwie jest w stanie płynnie przejść na dowolną cześć tarczy gdy uważa to za potrzebne.
Nie wiem co masz na myśli, pisząc, że nie trafia pierwszego dubla? Specjalnie rzuca? Zdarza się, że nie trafi się pierwszej lotki. A w sytuacji, gdy ma do końca np. 34, a rywal daleko, to może sobie zejść 2-D16. Każdy zawodnik ma swój ulubiony dubel. Taylora ulubiony to D20, ale D16 też lubi i może nawet częściej nim schodzi.. A to, że Taylor rzuca sobie takie jakie chce, to świadczy tylko o tym, że jest kompletnym zawodnikiem. Ogólnie, zawodnicy unikają nieparzystych pól. Dlaczego? Bo jak trafi singla, to zostaje mu nieparzysta wartość, której nie skończy. I zależy to też od sytuacji. Mając 78 do końca nie rzucisz T16 na D15, tylko T18 na D12. A mając 122 rzucisz T18-T18-D7. Można się rozpisywać i rozpisywać.
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Ósmy dzień Grand Slam of Darts
William Hill Grand Slam of Darts
Saturday November 16 (7pm-11pm)
Quarter-Finals
Kim Huybrechts v Adrian Lewis
Phil Taylor v James Wade
------------------------------------------------------------------------------- Kim Huybrechts v Adrian Lewis
Typ: over 16,5 180&#39;s @ 1,73 William Hill ✅

Nie mogę przejść obojętnie obok tego typu. Wczoraj cieniutko z maksami to dzisiaj obaj muszą to nadrobić. A w kolejnym spotkaniu, nie zapowiada się, żeby Wade rzucił ich dużo. Ale do rzeczy. Adrian jest faworytem tego spotkania i jeśli nie wypadnie słabo na dublu, to powinien je wygrać. Ale Kim też nie bez przypadku znalazł się w tej rundzie. Okej, w grupie wygrał tylko 1 spotkanie i później wygrał z bratem, ale to nadal groźny przeciwnik. Lewis po świetnych meczach potrafi zagrać przeciętnie (szczególnie na dublu) i tutaj też upatruje szansy na dużo maksów. Dystans do 16 wygranych legów. Myślę, że nie będzie takich pogromów jak wczoraj i ten mecz potrwa minimum 26 legów. Adrian w turnieju zagrał 41 legów i rzucił 22x180&#39;s. Kim rozegrał 36 legów i zaliczył 16x180&#39;s. Średnio można przyjąć, że rzucają maxa w co drugim legu, czyli obaj powinni dzisiaj trafić około 26 razy. Ale to tylko liczby, statystyka. Mi do szczęścia wystarczy minimum 17x180&#39;s. Lewis 10 i Huybrechts 7, miód malina. Myślę, że wejdzie na spokojnie i że zobaczymy jakąś próbę 9-dart finish. A jak inaczej zacząć jak nie maksem? ????
Phil Taylor v James Wade
Typ: Phil Taylor @ 1,11 William Hill ✅

Typ: Phil Taylor więcej 180&#39;s @ 1,55 Bwin ⛔
To, że wygra Phil to dla mnie lokata. Uważam, że będzie miał łatwiej niż z Andersonem. Na pewno nie będzie takiego pogromu jak w The Masters, gdzie &#39;The Power&#39; miał 33 punkty więcej w średniej. Gorzej niż 2 tygodnie Wade nie zagra, dlatego też handicapy -6,5 odpuszczam. Dla mnie Wade ma ostatnio furę szczęścia, że w turniejach dochodzi zazwyczaj do ćwierćfinału. Okej, jest aktualnie zawodnikiem nr 6, więc są rozstawienia. Ale Lewis i MVG to zawodnicy nr 3 i 2, a spotkali się już w 2. rundzie. A kogo miał Wade? Andersona, który grał dobrze, ale akurat z James&#39;em spalił się na dublu. Do tego Wright - kolejny przegrany dubla i Harms z BDO, który wypadł słabo. W 2. rundzie rozgromił Nicholson&#39;a 10-1, ale czy to bardziej Wade wygrał czy Paul przegrał ciężko powiedzieć. I znów Taylor. O &#39;The Power&#39; nie ma co pisać - jego wygrana dzisiaj jest dla mnie oczywista. Bo jeżeli gość co chwila kończy lega 12. lotką to jak można mieć coś do powiedzenia?
Co do zakładu dotyczącego 180&#39;s. Napisałem to już wyżej i powtórzę:
Wade i 180&#39;s? Może kiedyś. Ale też nigdy nie był zawodnikiem typu Lewis, który wbija 10 maksów meczu. A w tym turnieju to już w ogóle. Podać ile w tym turnieju rzucił? W grupie, na 22 rozegrane legi (i 15 z nich wygranych) rzucił 1x180&#39;s. Tak, raz. A w 2. rundzie z Nicholsonem na 11 rozegranych legów rzucił ... 1x180&#39;s. A wróćmy do The Masters, 3 rundy - 37 legów - 5 maksów. Za przeproszeniem, od cholery.
Taylor też jakoś specjalnie nie wbija dużo maksów, ale dzisiaj te 5-6 to minimum zrobi. A jeśli Wade rzuci 3 to będzie dobrze. Oczywiście może się spiąć i jakoś więcej wpadnie, ale Taylor wygląda, jakby miał jeszcze dużo zapasu.

Ósmy dzień Grand Slam
Typ: 9-dart finish @ 8,00 William Hill
(Można próbować takiej kombinacji: Huybrechts @ 34: 1j, Lewis @ 34 :1j, Taylor v Wade @ 17: 2j - czyli za 4j wychodzi 34j a nie 32j).

Mam dzisiaj przeczucie, że w końcu zobaczymy 9-dart finish. Lewis z Van Gerwenem mieli łącznie 3 szanse na 9 perfect darts (2xLewis), gdzie zaczynali lega od 6 perfect darts. Ostatni telewizyjny perfekcyjny leg miał miejsce na MŚ PDC 2013, czyli prawie rok temu! Sezon się kończy, fajnie byłoby, gdyby komuś udało się zaliczyć taki wyczyn. Taylor w świetnej formie, jeśli nie teraz to kiedy? Taka luźna propozycja ode mnie, co wyjdzie to już zobaczymy.
A poniżej statystyki dzisiejszych ćwierćfinalistów ze wszystkich meczów turnieju:
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Phil Taylor v James Wade 1 @ 1,11 WilliamHill ✅ 16-12
Phil Taylor v James Wade 2 average under 97.5 @ 1,85 bwin ✅ 96.19
&#39;ThePower&#39; peFFka, to nie podlega dyskusji. Statystyki mówią wszystko. Hiro ładnie je ogarnął, także warto zerknąć. W chwili obecnej nikt na świecie nie ma podjazdu do Taylora, nikt ! Dyspozycja w jakiej on się znajduje jest niewyobrażalnie wysoka. Od kilku miesięcy bawi się z innymi. Zdominował dyscyplinę, po prostu. Na co będzie dzisiaj stać Jamesa ? Właśnie. Moim zdaniem na niewiele. Z 10legów raczej nie wyjdzie. Niestety jest margines, a że handicapy są za wysokie, to odpuszczam. Dlaczego under na trzech lotkach w wykonaniu Wade ? Bo facet nie porywa. W grupie rzucał dobrze, szczególnie dubel, ale nas interesuje średnia, a ta nie była za wysoka. 3x under 97.5. W 1/8 absolutnie bez rewelacji, średnia co najwyżej poprawna - 91.54. Nie sądzę, że teraz się nagle zerwie. Ostatnio James cieniował. W TheMasters zagrał 3 mecze i 3x zanotował under 97.5. Wcześnie też robił średnie gorsze niż ta, którą mamy dziś proponowaną przez buka. Tak było na ET w Holandi, na World Grand Prix, gdzie miał Ave3 under 90, a nawet 80 oraz na World Matchplay, gdzie co prawda wypadł przyzwoicie, jednak w większości przypadków rzucał poniżej naszej linii. Dramatu w wykonaniu &#39;TheMachine&#39; raczej być nie powinno, ale fajerwerk również.

Phil Taylor v James Wade 1 @ 1,11 WilliamHill ✅ 16-12
Phil Taylor v James Wade 2 average under 97.5 @ 1,85 bwin ✅ 96.19
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Wyniki drugich meczów ćwierćfinałowych Grand Slam of Darts .


Bez niespodzianek. Lewis wygrał zasłużenie. Przez cały mecz kontrolował sytuację. Kolejny raz jego trzy lotki były na bardzo wysokim poziomie, a i dubel nie wyglądał tragicznie, choć w porównaniu z poprzednimi jego występami, nieco obniżył na nich loty. Znowu siedziały mu 180&#39;s, które rzuca jak oszalały. Huybrechts przyzwoicie, ale do zwycięstwa brakowało mu depnięcia. Przegrał, bo przespał początek. Przegrywał 1-6. Taylor planowo. W grafice jest błąd, bo Wade ugrał 12 legów. Phil w porównaniu z meczami grupowymi czy z 1/8 wypadł zdecydowanie gorzej. Średnia dużo poniżej 100 oczek, a i dubel jak na niego mizerny. Gdyby wczoraj zamiast Wade był Lewis, to Taylor byłby już za burtą. Oczywiście trzeba jednak zaznaczyć, że &#39;ThePower&#39; statystyki miał dobre. &#39;TheMachine&#39; do drugiej przerwy fatalnie. 8-2 w plecy. Później się ogarnął i doszedł na 10-7. Taylor w tym czasie był dość bierny. W końcówce było trochę emocji, ale ostatecznie sensacji nie było.​
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Dziewiąty dzień Grand Slam of Darts

Sunday November 17
Afternoon Session (1pm-5pm)
Semi-Finals Best of 31 legs
Robert Thornton v Scott Waites
Phil Taylor v Adrian Lewis
Evening Session (7pm-9pm)
Final Best of 31 legs

Robert Thornton v Scott Waites 1 @ 2,02 MarathonBet ✅ 16-9
&#39;TheThorn&#39; v &#39;Scotty 2 Hotty&#39; w meczu o finał GSoD. Jaja. Co jednak zrobić, taka rzeczywistość. Jeśli chodzi o mnie, to nie wyobrażam sobie Anglika w wieczornym spotkaniu. Kurwunia, to jest nieporozumienie po prostu. Gość rzuca średnie grubo poniżej 95, do tego na dublu procent ma co najwyżej poprawny/dobry gra o finał. Oczywiście, Szkot też bez rewelacji, no ale to jednak darter z PDC, coś tam już znaczący i w tym turnieju rzucający ciutkę lepiej. Jak Thornton na luzie ograł O&#39;Shea w 1/8, to i teraz powinien sobie dać radę. Kurs miód i grzechem byłoby go nie pobrać. Handicapy sens mają, ale lepiej ładować czyściocha. Głębsza kminka później. Chyba, że Hiro coś nawinie, to dam sobie spokój. Czuję, że facet też zaatakuje Roberta.

Phil Taylor v Adrian Lewis 1 @ 1,363 MarathonBet ✅ 16-9
&#39;Jackpot&#39; od dłuższego prezentuje wyborną dyspozycję, a w trwającym turnieju rzuca wręcz fenomenalnie. Aż serce się raduje, kiedy ogląda się go w akcji. Niestety, nie wróżę mu dzisiaj najlepiej. Przeciwko niemu wystąpi &#39;ThePower&#39;, czyli najlepszy darter na świecie, który w chwili obecnej gra jeszcze lepiej niż Lewis. Dla mnie sprawa jest dość jasna. Wygra Taylor, ponieważ lotki kończące rzuca zdecydowanie lepiej. Do tej pory wypadli na nich tak: 83.33%, 50%, 100%, 47.62%, 36.36% v 35.71%, 37.50%, 45.45%, 40%, 32.65%. Jest różnica. W dzisiejszym meczu ten element będzie decydujący. Jak doskonale wiemy, Taylor na dublu jest stabilny i niemalże zawsze wypada elegancko, za to Lewis lubi pograć na nim w kratkę. Mimo świetnej gry na trzech lotkach niejednokrotnie dawał dupy na kończących, czego zresztą byliśmy już świadkami w tym turnieju. Pamiętacie sytuację w meczu z van Gerwenem, kiedy to Adrian na początku starcia spartolił chyba 11 lotek na lega ? Właśnie. Żeby pokonać Taylora trzeba mieć na dublu skuteczność w okolicach 50% albo trzeba liczyć na to, że Phil da ciała. W dniu dzisiejszym wykluczam obie te opcje. Taylor jest teraz poza zasięgiem. Co prawda wczoraj obniżył loty, ale w spotkaniu z Lewisem taka sytuacja już nie powinna mieć miejsca. W 1/8 Anderson mia statystyki ciut lepsze, niż młody Anglik teraz, a i tak przegrał 10-5. Koledzy z reprezentacji dwa tygodnie temu zmierzyli się w finale TheMasters. Padł wynik 10-1. Adrian ze średnią over 100, ale tragicznym dublem. H2H: 43-1-10. H2H z tego roku: 5-0-1. Wysokich średnich, dużych c/o i masy 180&#39;s z pewnością nie zabraknie, ale dubel ... no właśnie. Jakie procenty by nie były, to i tak lepszy będzie miał Taylor, a to klucz do zwycięstwa.
Robert Thornton v Scott Waites 1 @ 2,02 MarathonBet ✅ 16-9
Phil Taylor v Adrian Lewis 1 @ 1,363 MarathonBet ✅ 16-9​
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Robert Thornton v Scott Waites
Robert Thornton v Scott Waites 1 @ 2,02 MarathonBet
Chyba, że Hiro coś nawinie, to dam sobie spokój. Czuję, że facet też zaatakuje Roberta.​
1 2 odpuszczam, bo obaj są zbyt słabi, ale jeśli już to kierowałbym się w stronę Waites&#39;a, bo mimo wszystko ma większe doświadczenie (1 wygrana GSoD i 1 finał). Cały czas czekam, aż Thornton &quot;zagotuje się&quot;. O dziwo, gość jak dotąd gra z zimną głową i nie obraża się na wszystko po jednym słabym legu. Ogólnie to nie mam ochoty ruszać tego meczu, bo nic z oferty mi nie pasuje. Zastanawiam się nad typami: wyższa średnia Thornton @ 1,85 Bwin, over 13,5 180&#39;s @ 1,72 i Thornton c/o over 128,5 @ 1,85 Bwin.

Phil Taylor v Adrian Lewis
Typ: Phil Taylor @ 1,35 Bwin

Raczej bezdyskusyjnie. Taylor kroczy po kolejne zwycięstwo w ważnym turnieju. Czy wczoraj zagrał słabo? No nie powiedziałbym, bo średnia 97,89 znikąd się nie wzięła. Miał słabsze momenty, nie grał tak dobrze, jak w poprzednich meczach, ale pamiętajmy, że to jest 16-krotny Mistrz Świata i nie takie spotkania wygrywał. Lewis gra świetnie, dużo maksów, ale jednak dubel ma słaby. Tak jak @bam14 napisał, Taylor nie da mu tyle szans co Huybrechts, tylko trzeba szybko kończyć. I tu jest szansa dla Taylora. Takiego pogromu, jak w The Masters nie będzie, to pewne, ale Taylor spokojnie wygra i liczę, że dzisiaj znów zrobi średnią ponad 100.
 
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
Nie rozumiem trochę Twojego uprzedzenia Bam do Waitesa. Przecież on się nawet specjalnie spocić nie musiał jeszcze w tym turnieju, gra swoje. Pamiętasz ostatnie MŚ BDO? Jak przeszedł przez turniej na miękko? Tutaj póki co jest podobnie. Wysila się kiedy musi. Poza tym nie można zapomnieć, że on już kiedyś ten turniej wygrał i choćby dlatego gdyby czytał Twoje posty o nim, mógłby się obrazić. Absolutnie nie zgadzam się z twierdzeniem, że ktoś z dwójki Thornton-Waites nie jest godny finału. To nie są ogórki. Jak dla mnie:

Robert Thornton - Scott Waites 2 @ 1.80 Bet365

Mecz Taylora chyba odpuszczę, może wydarzyć się wszystko.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Nie rozumiem trochę Twojego uprzedzenia Bam do Waitesa. Przecież on się nawet specjalnie spocić nie musiał jeszcze w tym turnieju, gra swoje. Pamiętasz ostatnie MŚ BDO? Jak przeszedł przez turniej na miękko? Tutaj póki co jest podobnie. Wysila się kiedy musi. Poza tym nie można zapomnieć, że on już kiedyś ten turniej wygrał i choćby dlatego gdyby czytał Twoje posty o nim, mógłby się obrazić. Absolutnie nie zgadzam się z twierdzeniem, że ktoś z dwójki Thornton-Waites nie jest godny finału. To nie są ogórki.
Być może w typie/typach jest dużo emocji, co oczywiście nie jest dobre, ale staram się je oddzielać. MŚ BDO pamiętam i o ile mnie pamięć nie myli, to w nich nie porywał grą, choć wszystko na miękko wygrywał. Jeśli chodzi o te ostre słowa w analizie dotyczące zawodników oraz występu obu w tej fazie rozgrywek, to wszystko pisałem patrząc przez pryzmat zarówno ich gry w tym turnieju, jak i ostatnich osiągnięć. Oczywiście to nie są ogórki, jak to ująłeś, jednak do ścisłego topu im dużo brakuje. Wracanie do odległej przeszłości nie jest chyba dobre, choć ok, czasem się przydaje. Może masz rację, czasem się zapominam albo wybieram złą drogę myślową, jednak w tym przypadku byłem i nadal jestem dość mocno przekonany o słuszności tego, co napisałem.

Phil &#39;ThePower&#39; Taylor i Adrian &#39;Jackpot&#39; Lewis tuż przed meczem półfinałowym.
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Phil Taylor v Adrian Lewis

Mnie Phil wczoraj rozczarował w meczu z Wadem zwłaszcza przy rzucaniu dubli. James miał sporo okazji na przełamanie rzucał dużo 140tek. Wygrał nawet 5 do 4 w 180tkach. Moim zdaniem Lewis ma większą moc punktowania od Wade&#39;a i będzie pierwszy przy dublach tu widzę jego dużą szansę. Do tego nikt nie liczy że uczeń ogra mistrza więc odpada element presji pozostaje tylko trafiać.
Typ: Adrian Lewis więcej 180 1,2 Bet365 stawka 9\10 ✅ 18:14
Typ: Adrian Lewis+3,5 1,8 Bet365 stawka 7\10 ⛔ 12,5:16
Typ: Adrian Lewis 3,4 Bet365 stawka 3\10 ⛔ 9:16
 
pietras-pl 269

pietras-pl

Użytkownik
Mecz Taylor-Lewis na kosmicznym poziomie. Do stanu 8-7 dla Lewisa szli prawie łeb w łeb, ale później The Power odskoczył i wygrał 16-9, jednak to w żadnym wypadku nie był dla niego spacerek. Poziom niebotyczny- 32 maksy i te średnie: Lewis 110.99, Taylor 109.76. To jest jakaś magia.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Wyniki meczów półfinałowych Grand Slam of Darts .


Pierwszy mecz półfinałowy b ez historii. &#39;TheThorn&#39; cały czas kontrolował jego przebieg. Co prawda po trzeciej przerwie przysnął na chwilę i Scott z 7-3 doszedł go na 8-7, ale Robert w porę się obudził i później nie pozwolił już rywalowi zbliżyć się do siebie chociażby na krok. Szkot zaimponował średnią, która wyniosła powyżej 100 oczek. Do tego dobrze na dublu, w przeciwieństwie do rywala, którego lotki kończące kulały. Półfinał dla Anglika to niezły rezultat. Chyba nikt się nie spodziewał, że może on dojść tak wysoko. Duży plus i brawa dla tego gościa. Drugi mecz to było coś więcej, niż tylko półfinał turnieju z najwyższej półki. W słowach się tego nie wyrazi. To spotkanie przeszło do historii sportu. Poziom, jaki zaprezentowali obaj darterzy był niewiarygodny. Do tej pory ciężko uwierzyć w to, co się wydarzyło. Poniża grafika mówi wszystko.


The most 180′s ever hit in a PDC event.
+
Stats after 10 legs
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Evening Session (7pm-9pm)
Best of 31 legs


Phil Taylor v Robert Thornton 1 @ 1,10 MarathonBet ✅ 16-6
Powtórka z finału UK Open z roku 2012, kiedy to Szkot wygrał 11-5 ? Nie ma takiej możliwości. &#39;ThePower&#39; peFFka. Pytanie iloma. Na papierze -6,5 na miękko, ale nie chcę ryzykować. W gruncie rzeczy wolę sobie w spokoju ten finał obejrzeć. W PaddyPower było fajne handi, -4,5 po 1,44, ale jakoś na gorąco tutaj nie dałem infa, nie wiem czemu. Inne zakłady mnie jakoś nie przekonują. Coś tam można by pokombinować z u/o highest checkout, bo obaj brylowali w tym elemencie, ale czy jest sens ? Inny wynik, niż zwycięstwa Taylora będzie sensacją. Nie ma w ogóle co kminić. Jego statystyki z niedawno zakończonego półfinału mówią wszystko.

Phil Taylor v Robert Thornton 1 @ 1,10 MarathonBet ✅ 16-6​
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Phil Taylor v Robert Thornton
Typ: Phil Taylor @ 1,08 William Hill ✅
Typ: Phil Taylor średnia over 102,5 @ 1,70 Bwin
⛔
W meczu z Lewis&#39;em Taylor zaprezentował się wyśmienicie. Średnia 109.76. Okej, to będzie już drugi pojedynek na takim dystansie dzisiaj, ale myślę, że przez 3 godziny cokolwiek Taylor odpocznie. A na meczu znów uruchomi 180&#39;s. A Thornton? Większych szans mu nie daje. Taylor nie ma przestojów w grze. Handi jest za duże, żeby pobrać (-7,5), zwycięstwo za marny kurs a średnia idealnie. Wydaje mi się, że Taylor znów zrobi 104-105 średnią i wygra mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Wynik i statystyki meczu finałowego Grand Slam of Darts .


Taylor zrobił to, co miał zrobić. Finał wygrał na miękko, bez żadnego wysiłku. Statystyk nie zanotował już tak bajecznych, jak w meczu półfinałowym, ale nie było potrzeby forsować tempa. Thornton się nie skompromitował i to najważniejsze. Dalszy komentarz chyba zbędny.

Phil &#39;ThePower&#39; Taylor zwycięzcą Grand Slam of Darts 2013.

Średnia turniejowa 104.20 - kosmos. Lotki kończące na wysokim poziomie, a do tego kilka galantych zejść. Taylor był bezkonkurencyjny. Absolutna dominacja Anglika nie tylko w tym turnieju, ale i w całym sezonie.
The World Champion&#39;s amazing 2013 continued as he followed up wins in the UK Open, World Matchplay, Sydney Masters, World Grand Prix and The Masters with a seventh major televised title as he took the £100,000 first prize in Wolverhampton.
W chwili obecnej nie ma nikogo na świecie, kto mógłby go zatrzymać. Wydawało się, że może to zrobić Lewis w meczu półfinałowym, ale nic z tego. Swoją drogą &#39;ThePower&#39; tak ocenił spotkanie z &#39;Jackpotem&#39;:
The game against Adrian is probably the best game I&#39;ve ever played in my career - it was a belter. It was like a blur because we were both concentrating so hard, and it was blow for blow.
A propos tamtego meczu, ciekawa statystyka:
Tylko 2 legi skończyły się po więcej, niż 15 lotkach.
Taylor: 12, 12, 14, 14, 13, 12, 13, 14, 12, 18, 12, 15, 14, 11, 15, 14
Lewis: 16, 15, 13, 12, 11,12, 13, 13, 13

Podsumowanie długoterminówki:

Przy okazji WGP napisałem:
Kto wygra ? Phil Taylor. Wyniki i statystyki mówią wszystko. &#39;Majory&#39; z tego roku w jego wykonaniu: World Cup of Darts - zwycięstwo, Premier League - finał, UK Open - zwycięstwo, European Championship - 1/8, World Matchplay - zwycięstwo.
Oczywiście World Grand Prix wygrał - w wielkim stylu trzeba dodać. Ostatnio do swojej kolekcji dorzucił też zwycięstwo w turnieju The Masters. Świeża sprawa jak wiemy. W Szkocji był poza zasięgiem. IMO w GSoD również tak będzie. &#39;ThePower&#39; nie ma dość, po prostu. Statystyki robi fenomenalne. Przez grupę przejdzie na luzie, a później ma długodystansówki, więc w to mu graj.
Klasyfikacja końcowa: Phil Taylor @ 2,25 WilliamHill ✅
 
grembi 70

grembi

Użytkownik
Jakby ktoś znalazł link do półfinału Taylor vs Lewis to proszę żeby się podzielił, bo takim dartem to się można delektować co wieczór. Szkoda mi Lewisa, bo liczyłem, że uda mu się wyeliminować Taylora, ale co tam, mecz był RE-WE-LA-CYJ-NY! Szkoda, że teraz prawie miesiąc musimy czekać, na kolejną dawkę darta z najwyższej półki... Chyba, że zapomniałem o jakimś turnieju?
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Jakby ktoś znalazł link do półfinału Taylor vs Lewis to proszę żeby się podzielił, bo takim dartem to się można delektować co wieczór. Szkoda mi Lewisa, bo liczyłem, że uda mu się wyeliminować Taylora, ale co tam, mecz był RE-WE-LA-CYJ-NY! Szkoda, że teraz prawie miesiąc musimy czekać, na kolejną dawkę darta z najwyższej półki... Chyba, że zapomniałem o jakimś turnieju?
Czekałem właśnie na pojawienie się meczów w sieci. Linki poniżej. Jeśli chodzi o pytanie dotyczące kolejnego turnieju, to zapomniałeś o jednym - Cash Converters Players Championship Finals, który odbędzie się w dniach 29.11-01.12 . Swoją drogą bardzo ciekawe i atrakcyjne zawody. Później już tylko MŚ.

1/2, Phil Taylor v Adrian Lewis 16-9
http://www.youtube.com/watch?v=X0H5J-s2BPE

Final, Phil Taylor v Robert Thornton 16-6
http://www.youtube.com/watch?v=wOwL1MUA7zI
 
hiro 83,7K

hiro

Użytkownik
Zakłady długoterminowe
Czy wygra (znów) Phil Taylor? W tym sezonie wygrał 4 z 6 ważnych turniejów: MŚ PDC, World Matchplay, World Grand Prix i UK Open. W pozostałych, czyli w European Championship dotarł do 1/16 oraz do finału Premier League. &#39;The Power&#39; znajduje się w niesamowitej dyspozycji i nie wiem kto może mu zagrozić i tutaj. W turnieju, który wygrywał w historii 4 razy na 6 dotychczasowych edycji. Turniej gramy w Wolverhampton, czyli w Anglii. Nie ma mowy o gwiżdżących kibicach na Taylora. Na papierze oczywiście jest murowanym faworytem do zwycięstwa. Ale należy pamiętać, że do wysokiej formy wrócił m.in. Lewis i van Barneveld. Można mówić, że jeżeli Taylor nie polegnie w grupie (gdzie gramy zaledwie do 5 wygranych legów) to później już będzie trudno. Bo kolejne rundy gramy do 10 i 16 wygranych legów. Kurs na zwycięstwo w turnieju na &#39;The Power&#39; wynosi zaledwie 2,25 (WH) i mnie jakoś nie przekonuje. Dlaczego? Ano dlatego, że w końcu ktoś musi Taylora pokonać. Nawet tak świetnie rzucającego. Ale po kolei. Taylor dostał całkiem niezłych rywali w grupie. Kevin Painter - dobrze zaczyna mecze, ale końcówki ma słabe. Paul Nicholson - pomału wraca do formy, ale bardzo pomału. I na końcu Stuart Kellett, który radzi sobie w cyklu całkiem nieźle, średnie w granicach 90. Ale zawsze zapadnie mi w pamięć jego mecz, właśnie z Taylorem, na World Matchplay, gdzie rzucał fatalnie ze średnią 75 i dostał 1-10. To, że Taylor wyjdzie z grupy to dla mnie pewniak. Ale kursów na to nie ma, jedynie na zwycięzcę. ~1,25 to zbyt duże ryzyko. Bo wystarczy, że jeden mecz przegra i już może wyjść tylko z drugiego miejsca. Natomiast spodobał mi się kurs na to, że Taylor wygra swoją kwartę. Oznacza to, że po wyjściu z grupy, Phil wygra mecz w 2. rundzie i w ćwierćfinale. A z kim się może spotkać? Ze zwycięzcami grupy B. A kandydatami są (wg mnie) Anderson i Wright. Wade&#39;owi większych szans nie daję, a po Harmsie to sam nie wiem czego się spodziewać. Więc jeżeli Taylor wygra mecz w 2. rundzie to w ćwierćfinale trafi na lepszego z pary: drugi, który wyszedł z grupy Taylora oraz drugi z grupy B (czyli Anderson lub Wright - wg mnie). Oczywiście zaraz ktoś napisze, że nie pasuje mi kurs 2,25 a łapie się na marne 1,44. No tak, ale uważam, że na 1,44 można solidnie dołożyć stawką.
Zwycięzca 1. kwarty
Typ: Phil Taylor @ 1,44 William Hill
Taylor wygrał nie tylko kwartę, ale też cały turniej. Typ oczywiście na ✅. A co do triumfu, to trzeba przyznać, że gość gra niesamowicie. Szkoda tylko, że w finale nie musiał się jakoś specjalnie męczyć, bo Thornton ułatwiał jak mógł. Warto obejrzeć mecz Taylor v Lewis, bo jeżeli w jednym legu obaj potrafią rzucić 3x180&#39;s to jest niesamowite. Do tego te średnie - 109 i 110. A dla tych, którzy nie lubią słuchać tego bełkotu z Holandii proponuję angielski komentarz (Wayne Mardle ???? )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom