>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: Grand Slam of Darts 2017 - (11-29.11.2017)

Status
Zamknięty.
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Też liczę na powodzenie tych dwóch typów jednak rozważam jeszcze dodanie:
Andersona - widać, że czuję się dobrze. Dwie wygrane, raczej pierwsze miejsce w grupie. Awans pewny. Naprzeciw Whitlock, który żegna się z turniejem. Dwie porażki i zmarnował szansę na grę dalej.
Smith va McGeeney oraz &quot;Chizzy&quot; vs de Zwaan
Spotkania, które mają dwóch wyraźnych faworytów. Oboje walczą o awans z grupy. Oboje uzależnieni tylko od siebie. Wygrywają - awansują.
A i zapomniałem jeszcze o Mensurze, który ma już pewny awans a gra z Wilsonem, który w razie niepowodzenia Smitha, a swojej wygranej także awansuje. Pytanie czy Suljovic sobie odpuścić czy zagra na 100% ????
I teraz tylko dręczy mnie pytanie. Czy żadne ze spotkań nie skończy się jakaś niespodzianka? To mnie najbardziej zastanawia. Zazwyczaj zdarza się chociaż jedna niespodzianka. Tutaj mowa byłaby o niespodziance większego kalibru, gdyby któryś z w/w przegral.
Co sądzicie? Pchać się w ako czy nie?
No i niespodzianka była.. Na koniec sympatycznego dnia.. Zaczęło się przegrana Duranta, który mógł skończyć ostatnim rzutem ale tego nie zrobił.. A na koniec Chisnall przegrywa wygrany mecz ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Podobnie jak przed rokiem, tak i w tej edycji dojdzie do co najmniej jednego 9-dart shoot out! Po porażce 1-5 z Darylem Gurneyem Darren Webster zrównał się pod względem punktów, jak i różnicy legów z Markiem Websterem i na koniec dzisiejszej sesji zmierzą się w 9-dart shoot out, czyli obaj oddadzą 9 rzutów do tarczy, a ten, który zgromadzi większą sumę awansuje do fazy play off.
PS. Będzie to 5. taka sytuacja w historii GSoD.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mensur x Wright x Anderson x MVG x Taylor
AKO: 2.25/unibet ✅
Dla mnie tutaj nie ma co za dużo tłumaczyć. Każdy z wyżej wymienionych Panów jest ewidentnym faworytem i jego porażka będzie po prostu sensacją. Taylor, MVG i Mensur mają dużo słabszych rywali i myślę, że nie stracą więcej niż 5 legów. Gary na tym turnieju moim zdaniem wygląda najlepiej ze wszystkich graczy, ale też ma najtrudniejszego rywala. Smith grał do tej pory fajnie, ale się zacina. Na tarczy wygląda fenomenalnie, ale gorzej wygląda na kończących. Jeżeli chce powalczyć z Garym to nie może się zacinać, bo ten to wykorzysta bez problemu. Gary średnia 97, 111 oraz 104. Nawet przy tak krótkim formacie to moim zdaniem imponujące liczby. Smitha mogło tutaj wgl nie być, gdyby Wilson wykorzystał lotki na decider w 1 spotkaniu. Dla mnie Gary to bierze bez problemu. Zostaje nam Piotrek. Wielu moich znajomych odradza granie Pity, ale moim zdaniem on tutaj bez problemu bierze Buntinga. Grubasek miał bardzo prostą grupę. Chizzy bez formy w ostatnich tygodniach co widać, a de Zwaan również mógł go pyknąć ale zmarnował 3 lotki meczowe. Wright w każdym spotkaniu równo, dobrze. Wydłużenie formatu do Bo19 to kolejny bonus dla faworytów. Moim zdaniem dobre AKO, dlatego wjeżdżam grubo.
Mensur (-5.5) x MVG x Taylor
AKO: 2.13/forbet ✅
MVG i Taylor wrzuceni żeby zmniejszyć podatek, bo dla mnie nie ma opcji żeby przegrali. Polski buk chyba troszeczkę popłynął, bo wszędzie gdzie wchodzę to mamy -6.5 po nawet mniejszych kursach. Mensur trafia na amatora, który w kolejnej rundzie znalazł się w sumie tylko przez przypadek. Średnie 87, 68!, 81. Dla porównania Austriak 93, 102, 98. Wydłużenie formatu do bo19 legów daje jeszcze większe szansę Mensurowi. Jego regularność opisywałem bardzo często i moim zdaniem to starczy żeby wygrać każde swoje podanie i łamanie rywala w przynajmniej co drugim podaniu. Beery poza spotkanie z Simonem, gdzie rzucił 4 maxy oraz zagrał chyba na swoim najwyższym poziomie to nie gra zupełnie nic. W meczach z Andersonem i Manziesem 0 maxów i zaledwie 7x140+. Nawet jakbym chciał to nie jestem wstanie znaleźć argumentów za tym, aby Mensur nie pokrył tego handi. 15/33 na dablach w całym turnieju z czego tylko w pierwszym spotkaniu mniej niż 50% to również fenomenalny wynik. Polecam ten zakład, bo czasem go niedługo zdejmą.
Mensur najwyższy C/O powyżej 113.5 - 1.83/1xbet ⛔
Ja już dokładać nie będę, bo mam dużo zagrane, ale ta linia jest piękna. 10 prób żeby zrobić zamek przynajmniej 114. Mensur odpowiednio 161, 100, 123. Dzisiaj pewnie prób będzie parę, a jestem praktycznie pewien, że przynajmniej 1 taki zrobi. Jak zwykle 116 przychodzi mi do głowy. Dla mnie tutaj izzunia.
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Anderson G. - Smith M.
Michael Smith - ponad 4.5 180-tek, @1.73, Unibet ⛔
Przed nami pojedynek dwóch bardzo szybkich i doświadczonych zawodników, w dodatku lubiących maksy. Smith w ostatnim meczu z Mensurem (przegranym 4:5) rzucił 5 180-tek, a jako że wydłużamy dystans do 10 wygranych legów, to szansa przynajmniej na powtórzenie tej liczby znacznie rośnie. Spodziewam się intensywnego spotkania z wieloma okazjami do punktowania, dlatego wchodzę w ten bet mocniej.
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Mam pytanie do użytkowników, którzy dłużej siedzą w temacie. Dzisiaj w ofercie pre Unibetu znalazłem między innymi takie zakłady (cytuję bezpośrednio ze strony):
Suljovic, Mensur vs Van Peer, B.
Najwyższy checkout w rozgrywce
Ponad 118.5 @1.90 Poniżej 118.5 @1.80
Najwyższy Checkout
Suljovic, Mensur
Ponad 116,5 @1.85 Poniżej 116,5 @1.85
Van Peer, B.
Over 82.5 @1.85 Under 82.5 @1.85
Dlaczego w zakładzie najwyższy Checkout linia jest wyższa niż te przy konkretnych zawodnikach?
Przy innych parach sprawdzałem jest tak samo.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dlaczego w zakładzie najwyższy Checkout linia jest wyższa niż te przy konkretnych zawodnikach?
Przy innych parach sprawdzałem jest tak samo.
Przecież to naturalne. Linia na cały mecz dotyczy obu zawodników, więc jest większe prawdopodobieństwo, niż jakby miał to zrobić tylko jeden z darterów. Całkowicie logiczne i raczej nic skomplikowanego.
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Przecież to naturalne. Linia na cały mecz dotyczy obu zawodników, więc jest większe prawdopodobieństwo, niż jakby miał to zrobić tylko jeden z darterów. Całkowicie logiczne i raczej nic skomplikowanego.
Dla Ciebie naturalne, a dla mnie nie.
Ale po obejrzeniu pojedynku Suljovic, Mensur vs Van Peer, B, gdzie Van Peer, B zrobił wyższy checkout zaczynam rozumieć o co chodzi w tego typu zakładzie.
Gdybym zagrał over na Suljovic-a, gdzie wyjściowa linia jest mniejsza, to zakład byłby przegrany, bo wyższy checkout zrobił akurat Van Peer, B - 119 (a Suljovic &quot;tylko&quot; 110).
I pewnie dlatego linia ogólna jest wystawiona z &quot;większym ryzykiem&quot;.
Dzięki za odp.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dla Ciebie naturalne, a dla mnie nie.
Ale to przecież dla każdego powinno być naturalne ;) W piłce masz tak samo, że kurs na over 2,5 danej drużyny jest większy niż na over 2,5 w meczu nawet gdy gra &quot;Dawid z Goliatem&quot;, bo mniejsze prawdopodobieństwo, że jedna drużyna pokryje over. Tu masz to samo, tylko po prostu zwiększają linie na over ogólny dlatego, żeby były wyrównane kursy na over i under, a nie np. 1,3 na over i 3,0 na under ;)
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Wystarczy tych nic nie wynoszących do dyskusji postów, czas na naprawdę dobrze się zapowiadający dubel na jutrzejszy wieczór z mojej strony. Szkoda, że dziś większość postów w temacie na minus, miejmy nadzieję że podtrzymam dobrą serię na tegorocznym Grand Slam i poniższy zakład okaże się być wygranym.
Phil Taylor powyżej 3.5 180` @ 1,73 ✅
Van Gerwen wygra &amp; najwyższy checkout &amp; najwięcej 180` @ 1,61
AKO 2,79 Uni Power ogarnął czwartego maksa już w siódmej partii, niestety nie doczekałem się dobrego checkoutu w wykonaniu Michaela, mimo ze poprzeczka była ustawiona naprawdę nisko! Ale sprawdza tu się powiedzenie zapożyczone z piłki nożnej - gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Lennon w żadnym stopniu nie zagroził Shrekowi, a więc i MvG przesadnie się nie napinał i spokojnie zamykał na niższych checkoutach. Oczywiście w 180&#39; zmiażdżył rywala.

Bardzo przystępne kursy w obu tych spotkaniach. Taylor jak na taką legendę przystało ma względnie dobrą formę na tej imprezie. Co prawda ostatnie spotkanie totalnie olał (a moim zdaniem położył się), ale we wtorkowy wieczór nic nie musiał bo już przed meczem był niemalże pewny wyjścia z pierwszej pozycji. Niemniej sytuacja niesmaczna, Wade gra niezwykle słabiutko a mimo to jest w dalszej fazie. Do tej pory tylko pięć maksów w fazie grupowej, ale trzeba pamiętać, że tylko z Greenem zagrał na swoim poziomie, w innych przypadkach (Wade i Machin) grał na luzie. A ze wspomnianym Greenem trafił aż trzy 180` mimo krótszego formatu. Jutro gra z Websterem, chyba największym szczęśliwcem w tej fazie, ale myślę że ten mecz nie będzie krótki i The Power będzie miał trochę czasu na zgromadzenie tych czterech maksów...
...w przeciwieństwie do MvG, który co prawda na scenę wchodzi ostatni, ale jego pojedynek zapowiada się na naprawdę krótką partię. Najlepszy zawodnik świata kontra półamator. Lennon to naprawdę sympatyczny gość, ale debiutant jutro nie powinien mieć wiele do pokazania. W zasadzie wszystkie atuty są po stronie holenderskiego mistrza. Nie ma wątpliwości, że jutro wygra, bo na takim dystansie nie ma szans na większe wpadki. Do tego najwyższy checkout również będzie do niego należał. Liczby mówią same za siebie. Pierwsze trzy mecze Lennona na checkoutach 100, 98, 48 które w porównaniu ze 135, 134, 86 Michaela wypadają blado. Jedyną wątpliwość miałem co do maksów, ale rywal Shreka zdobył tylko cztery maksy w całym turnieju (2, 1, 1). Michael w pewnym momencie złapie swój rytm i spokojnie powinien Lennona rozjechać. O ile dwóch jutrzejszych faworytów nie zawiedzie, naprawdę okazały dubel okaże się zwycięski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Raymond van Barneveld - Rob Cross
Typ: Cross highest checkout over 108,5 ⛔ 104 - szkoda, miał Cross 3 próby na checkout 123,163 i 122, za każdym razie musiał trafić środek, a niewiele się myląc trafiła 25 ???? I jednak można było grać over 128,5 obu graczy, bo van Barneveld trafił 167 ;)
Kurs: 1,85 w lvbet

Jak dla mnie perełka jeśli idzie o dzisiejsze mecze. Bardzo nisko ustawili linię na najwyższy checkout Cross&#39;a w lvbet. Voltage robi w ostatnim czasie spore wrażenie, a że ja dopiero od stosunkowo niedawna się rzutkami interesuje, to praktycznie od początku mnie ten gracz zainteresował. W tym turnieju w każdym meczu robił checkout&#39;y odpowiednio:
130 vs Murnan
170 vs van Gerwen
164 vs Montgomery
Teraz dodatkowo wydłuża się dwukrotnie dystans meczu, przez co okazji do checkout&#39;ów będzie więcej. Trochę zaskoczyły mnie kursy na zwycięstwo w tym spotkaniu, bo spodziewałem się bardziej wyrównanych. Moim zdaniem mecz będzie intensywny i trochę potrwa, nie skończy się wysokim zwycięstwem, a Cross zamknie któregoś lega przynajmniej 109pkt. Rozważałem jeszcze ogólny najwyższy checkout, bo Holender też może wysoki wynik zrobić, ale linia 128,5 choć warta gry moim zdaniem, to jednak pewniejsza jest wybrana opcja z overem Cross&#39;a. Pozostaje czekać do wieczora na mecz i liczyć na dobry poziom, który dotychczas obaj Panowie w tym turnieju dostarczają.
Powodzenia! ;)
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Raymond van Barneveld - Rob Cross
Typ: Cross highest checkout over 108,5
Kurs: 1,85 w lvbet

Jak dla mnie perełka jeśli idzie o dzisiejsze mecze. Bardzo nisko ustawili linię na najwyższy checkout Cross&#39;a w lvbet. Voltage robi w ostatnim czasie spore wrażenie, a że ja dopiero od stosunkowo niedawna się rzutkami interesuje, to praktycznie od początku mnie ten gracz zainteresował. W tym turnieju w każdym meczu robił checkout&#39;y odpowiednio:
130 vs Murnan
170 vs van Gerwen
164 vs Montgomery
Teraz dodatkowo wydłuża się dwukrotnie dystans meczu, przez co okazji do checkout&#39;ów będzie więcej. Trochę zaskoczyły mnie kursy na zwycięstwo w tym spotkaniu, bo spodziewałem się bardziej wyrównanych. Moim zdaniem mecz będzie intensywny i trochę potrwa, nie skończy się wysokim zwycięstwem, a Cross zamknie któregoś lega przynajmniej 109pkt. Rozważałem jeszcze ogólny najwyższy checkout, bo Holender też może wysoki wynik zrobić, ale linia 128,5 choć warta gry moim zdaniem, to jednak pewniejsza jest wybrana opcja z overem Cross&#39;a. Pozostaje czekać do wieczora na mecz i liczyć na dobry poziom, który dotychczas obaj Panowie w tym turnieju dostarczają.
Powodzenia! ;)
Trudno się z tobą nie zgodzić, ta linia jest strasznie niska ale w polskich bukach takie błędy czasami można złapać. Dla porównania unibet i 1xbet mają linie po 116,5. Jest to naprawdę spora różnica. Zdecydowanie się pod tym podpisuje ????
 
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
Raymond van Barneveld - Rob Cross

Średnia w 3 ostatnich meczach:
Barni:
avrage :98 przy 45% zamknięć, 98 przy 33% zamknięć, 98 przy 100% zamknięć
Cross: avrage:103 przy 62% zamknięć, 104 przy 40% zamknięć, 105 przy 35% zamknięć
Jak dla mnie mecz 50/50 kursy 1,6 na Crossa troche dziwią jak to widzicie?
Warto zastanowić sie na over 16,5 lega za 1,9@
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jak dla mnie mecz 50/50 kursy 1,6 na Crossa troche dziwią jak to widzicie?
Warto zastanowić sie na over 16,5 lega za 1,9@
To samo pisałem w swojej analizie, że kursy dla mnie niespodziewane, myślałem, że będą wyrównane, bo takie spotkanie też się szykuje, ja jednak wybrałem ten najwyższy checkout Crossa i wydaje się to najlepszy typ na dziś ;)
 
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
To samo pisałem w swojej analizie, że kursy dla mnie niespodziewane, myślałem, że będą wyrównane, bo takie spotkanie też się szykuje, ja jednak wybrałem ten najwyższy checkout Crossa i wydaje się to najlepszy typ na dziś ;)
Dokładnie, spotkanie rozstrzygnie się w zamknięciach bo poziom rzutów jest na takim samym poziomie. Doświadczenie przemawia za Barnim, dobre wyniki notowal na Grand Slamie kurs jak dla mnie do gry 2,2@ na Barniego
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wright x Anderson więcej 180&#39;s x Cross (+7.5) x Gurney więcej 180&#39;s
AKO: 3.15/unibet

Zarobiłem już na tym turnieju zamierzoną sumą i ten kupon traktuje tylko jako dodatek. Jak wejdzie to będę się cieszył, ale jak nie pyknie to płaczu też nie będzie. Durrant cały turniej dobrze, równo ale sporo namęczył się z Chizzem, który rzucił zaledwie 5 maxów w 18 legach. Zdarzało się, że Anglik potrafił wykręcać taką liczbę maxów w formule bo11. Śmiem twierdzić, że gdyby maxy siedziały trochę lepiej to Durranta już by nie było w tym turnieju. Wright w spotkaniu 2 rundy wszedł już na AVG103 i moim zdaniem dzisiaj również utrzyma ją na poziomie powyżej 100. Czy Durranta stać na 25-30 legów na takim poziomie? Wydaję mi się, że nie. Kurs bardzo fajny, więc jak najbardziej pobieram. Drugie spotkanie to starcie dwóch zawodników, którzy moim zdaniem wyglądają najlepiej na całym turnieju. O Mensurze pisałem przed starciem z van Peerem i tam trafiłem w sedno. Mimo, że młody grał na AVG95 to Mensur oddał mu jedynie 2 legi i bez problemu przeszedł do kolejnej rundy. C/O 10/15 oraz średnia 105 i tylko 3x180&#39;s. Austriak to świetny gracz, który maxów rzuca mało. Inaczej wygląda sprawa z Garym, który rzuca sporo maxików. Wydłużenie formatu powoduję, że ten bet traktuję jako lokatę. Niby tylko 1.2, ale szybciej uwierzę, że Mensur wygra 16-7 niż, że zrobi więcej maxów od Szkota. Czekam na fenomenalny mecz obu Panów i liczę na to, że Suljović powalczy. Pewnie dziwicie się, że gram przeciwko MVG. Wczoraj bardzo powolny start i jestem zdania, że gdyby jego przeciwnikiem był Price (pozdro Gerwyn) to mogłoby być różnie. Do pierwszej przerwy AVG82 bodajże oraz parę niewykorzystanych lotek przez Lennona. Mogło być spokojnie 4-1 dla młodego i potem byłoby różnie. MVG po przerwie wszedł super w mecz i wszedł na średnią 105 i bez problemu wygrał. Takie zawahania nie mogą mieć miejsca z Crossem, który na tym turnieju wygląda fenomenalnie. Wczoraj AVG104 i wyrzucenie z turnieju nie byle kogo, bo Barneya. Gdyby nie te przestoje na dablu to zdecydowałbym się nawet zagranie większego handi jednak to moim zdaniem idealne do podbicia. W grupie 5-4, wszystkie mecze w H2H zazwyczaj wyrównane, więc jak Cross wytrzyma psychicznie to 9 legów ugra bez problemu. Na koniec Gurney i jego maxy. Irol to maszynka do maxów i chyba aktualnie jeden z najlepszych punktujących na tarczy w całym PDC. Taylor to klasa sama w sobie, ale on maxików za dużo nie rzuca. Co prawda ostatnio 6 maxów w 14 legach z Websterem, ale dla porównania Gurney 7 w 12. Nie skazuję Daryla na porażkę, więc jeżeli ma powalczyć to musi rzucać sporo 180&#39;s.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
myśle żeby pograć na Wrighta ostatnio nie zachwyca, ale kurs 2.41 w tym sporcie na takiego gościa wydaje się być malym value, wiem wiem Anderson, nie wiem czy aktualny czy już nie ale zdaje się mistrz świata bo ostatnio śledzę to z przerwami. Na tą chwilę pierwsza czwórka kształtuje się tak MVG chociaż ostatnio forma nie dopisuje to jakoś wyciąga te mecze, pózniej właśnie Peter, Anderson, jeszcze Taylor, Cross, Gurney, Barney piszę o ich aktualnej formie, lista subiektywna... K. Anderson, Smith, Whittlock... dalej mi się nie chce wymieniać, ale w takiej kolejności bym ich umieścił na tą chwilę. Może Barney trochę za daleko.
Gurney, gdyby mu sie taka bania nie gotowała, że aż para leci z uszu to może by nawet był w top3, talent ma ale musi popracować nad spokojem, chciałbym, żeby pocisnął starego dziada Taylora, aroganckiego karła ;) ostatnio, liczącego przez przypadek czy nie, ale trafił zdjętą tarczą hehe.
e: zapomniałem o Norrisie, troche sinusoida się robi z jego gry ale gdzieś między Andersonem a Smithem bym go zmieścił, bo o Kingach czy Wade`ch i innych kobrach na tą chwilę można zapomnieć.
Oglądam właśnie ten mecz i przy takiej grze starego to i MVG by poleciał
e2: ja to mam tylko nadzieje, ze Barney w koncu wroci, przeciez kiedys obok Andersona dziadka i Wade`a nikt nie miał do nich podskoku. Był jeszcze Wayne ???? ale on tera to woli komentować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom