>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: Premier League Darts 2017

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Premier League Darts 2017

Data: 2 lutego - 18 maja 2017

Miejsce: Anglia, Szkocja, Irlandia, Irlandia Północna, Walia, Holandia

TV: Sky Sports

Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/premier-league-darts


Uczestnicy


Format gry
Przez pierwsze dziewięć tygodni, czyli w fazie, w której każdy zagra z każdym, zawodnicy będą rywalizować w formule lepszy z 12 legów. Darter, który, jako pierwszy wygra 7 legów zostanie zwycięzcą spotkania, za co otrzyma 2 punkty. Oczywiście możliwy jest remis, który punktowany jest za 1. Po 9. kolejkach dwóch najsłabszych zawodników zostanie wyeliminowanych. Pozostała ósemka zaś, znów będzie grać między sobą. Po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsza czwórka awansuje do fazy Play Offs. Tam oczywiście półfinały i finał.

W przypadku jednakowej liczby punktów, o kolejności miejsc w tabeli najpierw decyduje różnica legów, a dopiero później mecz bezpośredni. Jeśli i to nie pomoże, to pod uwagę będzie brana średnia turniejowa. Mecz w lidze rozpoczynać będzie ten zawodnik, który w rozpisce turniejowej znajduje się po lewej stronie. Jeśli w drugiej serii gier dojdzie do spotkania lotników, którzy już się ze sobą mierzyli, to mecz tym razem zacznie ta osoba, która w pierwszym meczu zainteresowanych rzucała, jako druga. Półfinał będzie rozgrywany w formule best of 15 legs, zaś finał w formule best of 19 legs.

Plan gier
Night One - February 2 - Metro Radio Arena, Newcastle
Night Two - February 9 - Motorpoint Arena, Nottingham
Night Three - February 16 - First Direct Arena, Leeds
Night Four - February 23 - Brighton Centre, Brighton
Night Five - March 2 - Westpoint Arena, Exeter
Night Six - March 9 - The SSE Hydro, Glasgow
Night Seven - March 16 - Ahoy, Rotterdam
Night Eight - March 23 - Manchester Arena, Manchester
Judgement Night - March 30 - Motopoint Arena, Cardiff

Night Ten - April 6 - 3Arena, Dublin
Night 11 - April 13 - Echo Arena Liverpool, Liverpool
Night 12 - April 20 - SSE Arena Belfast, Belfast
Night 13 - April 27 - Barclaycard Arena, Birmingham
Night 14 - May 4 - Sheffield Arena, Sheffield
Night 15 - May 11 - GE Oil and Gas Arena, Aberdeen
Play-Offs - May 18 - The O2, London

Nagrody
Zwycięzca - £200,000
Runner-Up - £100,000
Półfinaliści - £75,000
Fifth Place - £60,000
Sixth Place - £50,000
Seventh Place - £45,000
Eighth Place - £40,000
Ninth Place - £30,000
Tenth Place - £25,000

Kursy na końcowe zwycięstwo
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Pierwszy wieczór z Premier League przed nami, pierwszy raz będziemy mieli transmisję w polskiej telewizji, co jest dodatkowym plusem. Oprócz Mastersa dawno nie widzieliśmy darterów, więc ciężko o dokładne analizy. Można by szukać czegoś w maxach, ale tym razem buki są bardziej uważne i wystawili linie bardziej optymalnie. Rok temu dało się złapać o1.5 na Maszynę po znośnym kursie na singla, tym razem już niestety tak fajnie nie ma. Dlatego też zdecydowałem się trochę przetestować i z racji, że gramy tutaj bo12, czyli format tolerujący remisy, chcę zobaczyć jak sprawi się niska, płaska stawka na remis w każdym z meczów.

Huybrechts-Wade 5-7 Niewiele w sumie brakło. Kim fajne c/o, Wade mega solidny na t20.
Remis 5.00 b365⛔
van Barneveld-Lewis 7-5 X było blisko.
Remis 4.74 1xbet⛔
Taylor-Chisnall 7-3 Jedyny mecz, gdzie remis był daleko.
Remis 5.00 b365⛔
Anderson-MVG 6-6
Remis 7.10 1xbet✅✅✅
Wright-Klaasen 7-4 Od 4-4 seria Pity, tutaj także mogło być X.
Remis 7.30 1xbet

Każdy mecz może być niezwykle wyrównany. W pierwszym spotkaniu wieczoru faworytem jest Wade i nie dziwię się temu, bo wiadomo jak Kim spisał się za pierwszym razem w PL. Ostatnio jednak Maszyna zagrał bardzo cienki mecz przeciwko Thornowi, sporo też trenował, więc zobaczymy jak to będzie. Obu stać na zrobienie dobrego widowiska, tak samo na zagranie na jakiejś średniej 88-93.
Barney-Spocony, czyli klasyk. Adik potrafi cisnąć to ~100, a Ray podobnie, a często nawet powyżej. Przy takiej grze spokojnie stać ich na utrzymywanie swoich legów. Możemy też zobaczyć tutaj kilka wysokich zamków. Myślę, że Holender zrobi tutaj przynajmniej jeden c/o 100+, bo te 121, czy nawet 161 siedzą mu dobrze. Liczę na wyrównany mecz, a przy tym remis nie jest taki nieprawdopodobny.
Kolejny mecz to The Power z Chizzem. Fil wydaje się tutaj sporym faworytem, ale pamiętajmy, że Dave mimo swojej nierównej formy potrafi grać świetnie. Szczególnie pomagają mu w tym 180-tki, których siepie sporo. Taylor chyba ostatnie PL w karierze, ale przecież to nie oznacza, że dostanie jakiegoś dodatkowego powera i nagle zacznie wyraźnie pokonywać swoich rywali. Jeden z tych meczów, gdzie najmniej widzi mi się X, ale zgodnie z zasadą próbuję i tutaj. Jeżeli Chizz zagra na takie 98, to może wyszarpać 6 legów.
Pojedynek Garyego i Zielonego to powtórka z niedzieli. Tam triumfował wiadomo kto, ale PL rządzi się trochę swoimi prawami. Kto pamięta wpadkę Holendra chociażby z Wadem? MVG trzyma swój poziom, aż tu nagle jakieś potknięcie właśnie w Premier League. Gary to gość, który wychodząc naprzeciw Shrekowi nie robi pod siebie i wie, co trzeba rzucać, żeby powalczyć. Już na start PL możemy zobaczyć jeden z lepszych meczów. Nie zdziwi mnie, jak obaj zagrają na jakimś ~110. Jeżeli będą grali równo, to stać ich tutaj na remis.
Na koniec debiut Kobry. Może dobrze, że nie trafił na start na Zielonego, bo mógłby się trochę zniechęcić. A może byłoby wręcz odwrotnie? Można tylko gdybać. Widać, że buki bardzo mocno faworyzują Pitę. Jeden z najrówniej grających darterów i temu zawdzięcza swoją trzecią lokatę w rankingu. Zobaczmy jednak, że i on potrafił mieć słabsze mecze. Jakieś remisy z Thornem, czy coś w ten deseń. Jelle to nie byle kto. Fakt, może zagrać na jakimś 88, ale równie dobrze potrafi trzasnąć 105. Bardzo cieszył się z otrzymania dzikiej karty i myślę, że bardzo poważnie podejdzie do tych rozgrywek. Szczerze mówiąc liczę, że nie zostanie relegowany, co w pewnym stopniu może otworzyć mu furtkę do kolejnej edycji PL. Szkot na Mastersie bezbarwny. Przeciwko Whitowi spoko, sporo maxów i ogólnie nieźle, żeby w kolejnym meczu z Filem ceglić i zaliczać sporo zejść under 40. Tutaj nierówność darterów może zadziałać na korzyść remisu.
Trafił mi się bardzo dobry dzień i układ meczów pod granie remisów. Spokojnie w trzech spotkaniach mogło być X, James z Kimem oraz Barney z Adikiem byli blisko remisu, u Pity też tak daleko nie było. Przy czterech wynikach 6-6 zysk byłby duży, dzięki temu, że remis padł w meczu z praktycznie najwyższym kursem i to ponad 7, to wychodzi nawet leciutki plus. Test nie wyszedł źle, nie zawsze będzie się nadawał do próbowania, ale może jeszcze trafi się kolejka pasująca do takiej próby.
 
psychol32 421,5K

psychol32

Użytkownik
Całkiem ciekawy pomysł bo jeden remi powoduje zwrot zainwestowanych środków. Co prawda dla mnie tylko w dwóch pierwszych meczach możliwy podział punktów ale zobaczymy.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Pierwsza kolejka na luzaku, ciężko o dobre rozpoznanie formy i wejścia w turniej, do tego te krótkie formaty. No ale zobaczymy i lekko cos spróbujemy szukając niespodzianek.

Gary Anderson - Michael van Gerwen

Gary Anderson więcej 180&#39;s 2,40 Bet365
⛔
Gary Anderson DNB 3,40 Bet365
6-6 Zwrot
Na świecie są 3 najlepsze maszyny do robienia maxów - Chisnall, Anderson i MVG. Jednak obecnie dokładnie w takiej kolejności. Gary jest w formie i spokojnie może powalczyć o wygraną z MVG, bo ostatnie spotkania przegrywał przez lekką zawieszkę na dystansie, w mecze wchodził bardzo dobrze. W Mastersie ciut więcej rzucił Shrek, ale to jest wszystko na granicy. U Latającego Szkota dużo zależy od pierwszej lotki, to samo widać u Chizzy&#39;ego często. Kiedy pierwsza wejdzie to bardzo często wchodzą już wszystkie. Krótszy dystans, patrząc przez pryzmat ostatnich poczynań, skłania mnie także do spróbowania w stronę Andersona zwycięstwa. Na Mistrzostwach wszystko szlo leg za leg do stanu 3-3 w setach, na Mastersowym finale gdyby się na zaciął pod koniec na dablu to mogło pójść do decidera. Gary jest coraz bliżej podcięcia Van Gerwena i format Premie League oraz jego obecna dyspozycja może mu w końcu na to pozwolić.
Raymon van Barneveld - Adrian Lewis
RvB DNB 1,80 Bet365
✅
Lewis rzuca lepiej niż pod koniec zeszłego sezonu ale to jeszcze nie to. Niby caly czas kręci wysokie średnie koło 100, niby wszystko gra, ale jakoś czegoś tu brakuje. Przede wszystkim regularności na dablach na których potrafi grać na prawdę słabo w porównaniu do jego gry punktowej. Do tego można liczyć na po prostu jego słabszy występ na średniej ~90 co się nie zdarza bardzo regularnemu i bardzo mocnemu ostatnio Barneyowi. Na Mastersie Holender 10-5 z Chizzym i 6-10 z Garym, dwa mecze średnia około 100. Lewis niby dwukrotnie 10-6 z Hubrechtsem i Thornem i nie były to mecze na luzaku chociaż Kim avg 93 i Robert 95. Po prostu Jackpotowi ostatnio czegoś brakuje, czego nie brakuje Barneyowi. Spokój regularność, pewna ręka. Raymond rzadko traci swoje &quot;podanie&quot;, Lewis raz się zatnie na dablu i do widzenia.
Phil Taylor - Dave Chisnall
Dave Chisnall więcej 180&#39;s 1,53 Bet365
✅
Niby krótki format ale powinno wystarczyć. Krótko, Chizzy w maxach jest najlepszy na świecie a ostatnio siedzą mu one na prawdę niesamowicie. Na Mistrzostwach Świata to był kosmos szczególnie 21 idealnych trójek w meczu z Andersonem. Na Mastersie jeden mecz z Barneyem, gdzie grał przeciętnie ale jednak 7 zdążył rzucić. Dla przykładu Taylor w żadnym z trzech Mastersowych spotkań tyle nie rzucił, najwięcej 5. Ba, 7 to on maksymalnie rzucał na znacznie dłuższym formacie MŚ. Nie zależnie od długości spotkań, Chizzy regularnie osiąga lepsze wyniki w tej kategorii i jeżeli rzuci swoje to Taylor nawet w dobrej formie nie powinien dorzucić do Dejwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
Mecz Gary Anderson - MvG.
Pierwsza kolejka PL i od razu hitowe starcie. W tym meczu idę w stronę 180s.
Gramy do 7 wygranych legów. Gary jeżeli chce to wygrać musi rzucać kosmos. Każdy kto coś tam wie o darcie to kojarzy Garego właśnie z maxów. Jeżeli dobrze wejdzie w mecz to powinien ich sporo rzucić. MvG swoją drogą również. Dlatego też mój typ na to spotkanie wygląda tak :
Gary Anderson o 3,5 180 - Kurs 1,72. Bukmacher : Bet365 ---
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Jelle Klaasen vs. Gary Anderson, typ: 2 @1.42 Betsson ✅
Całkiem przyjemny kurs na Szkota i trzeba spróbować. Holender sklasyfikowany na miejscu 9. w światowym rankingu oraz Gary, który piastuje miejsce drugie w owym rankingu. Gary to obecnie lepszy darter niż Jelle i widzę tu okazje do dwóch punktów w tabeli dla Szkota. Anderson kręci lepsze średnie (vs. MvG 103.19) niż Klaasen (vs. 95.94), który przegrał z Wrightem 4:7, chociaż do ósmego legu dotrzymywał tempa. Gary jest bardziej doświadczonym zawodnikiem, z mojego punktu widzenia ma więcej cierpliwości oraz spokoju stojąc przed tarczą niż Cobra. Moim zdaniem dziś to zaprocentuje a Anderson dorzuci zwycięstwo. Typ to taki idealny kurs do jakiegoś dubla.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Adrian Lewis - Dave Chisnall @1,72 (zwrot przy remisie) bet365 +
powiem tak... jak Spocony tydzien temu przegral swoj pojedynek to on pewnie do tej pory nie wie... nastepnego dnia gral ponownie z RvB i rozbil go 6-1 - jednym slowem domknal to co mu ucieklo w pierwszej kolecje Premier League.. Chisnall bedzie rzucal te swoje 180-ki, zaasekuruje sie remisem ale naprawde zdziwie sie jak Lewis nie zapisze na swoje konto pierwszych puntkow... forma jest

James Wade - Phil Taylor under 5,5 180&#39; bet365

krótko.. nawet jezeli bedzie to dlugi mecz to akurat w pojedynku tych dwoch panow nie wyobrazam sobie maxow w co drugim legu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Kim Huybrechts - Raymond van Barneveld
RvB 1,72 Bet365

Tydzień temu typ na Barneya wszedł i to przeciwko Lewisowi, dzisiaj ponawiamy przeciwko Huybrechtsowi. Cały czas Holender na bardzo wysokim poziomie. Po MŚ, po Mastersie gdzie pokazał klasę, także pierwsza kolejka była mocna. Wszedł słabo w mecz i dał się przełamać ale potem pokazał to z czego słynie. Wygrywał co jego, kiedy Lewis zacinał się na dablu to skrzętnie to wykorzystywał wygrywając 7-5 na średniej 99. Barney jest w gazie i trzeba to wykorzystać. Szczegolnie ze Kim, przy tak zacnym gronie, jest chyba jednak najsłabszym albo jednym z gorszych graczy w PL. Dostał się trochę kontrowersyjnie, w pierwszej kolejce uległ po średniej grze Wade&#39;owi 5-7 mimo ze rzucał na niezlej sredniej 100 to często grał falami. Własnie taką grę Barney często wyskorzystuje i liczę na kolejny pokaz jego ogromnych umiejetnosci.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Parę luźnych betów ode mnie na dzisiaj ????
Peter Wright - MVG
Typ: Over 10.5 lega - 1.8/unibet
⛔ 3-7, ale tutaj spokojnie mogło być 7-0. Peter dzisiaj 10xs1, a pewnym momencie jego średnia wynosiła mniej niż 80...
Najlepszy bet jaki możemy zagrać w tej kolejce Premier League. Wielokrotnie grałem przeciwko Wrightowi, gdy grał przeciwko MVG jednak dzisiaj spróbujemy troszeczkę inaczej. W pierwszej kolejce &quot;Shrek&quot; zagrał dość przeciętnie z Garym choć tak naprawdę wygraną miał w kieszeni. Do tego w weekend dość przeciętne występy w kwalifikacjach. Inaczej miała się sprawa z Wrightem, który w 1 kolejce dość pewnie pokonał Klaasena choć duża w tym zasługa Holendra marnującego lotkę za lotką na &quot;dablu&quot;. Żeby nasza linia została pokryta to przegrany musi wygrać 4 legi. Moim zdaniem jest to najbardziej do zrobienia, a przy takim kursie warto spróbować. Osobiście wyczuwam 12 legów i wcale niepowiedziane jest, że MVG musi wygrać to spotkanie.
Adrian Lewis - Dave Chisnall
Typ: Adrian Lewis lub remis - 1.44/unibet
✅ 7-2, Chizzy straszna forma
Moim zdaniem pewniaczek na dzisiaj. Lewis w zeszłym tygodniu złapał wielki przestój i dlatego nie wygrał z Barneyem. Adrianek podczas MŚ pokazał, że nadal jest czołówką światowego darta. Chizzy mnie w ostatnim czasie mnie nie przekonuję. W zeszłym tygodniu Phil go zjadł i mimo solidnej średniej zapamiętam go tylko i wyłącznie dzięki c/o 160. Moim zdaniem Adrianek dzisiaj bierze wygraną ale zabezpieczam się remisem, gdyby coś.
Jelle Klaasen - Gary Anderson
Typ: Jelle Klaasen (+1.5) 180&#39;s - 1.5/unibet
✅ 2-2 w 180&#39;s
Spore Value w tym becie. &quot;Kobra&quot; słynie ze sporej ilości maxów i jeżeli ma coś osiągnąć w dzisiejszym spotkaniu czy w ogóle w Premier League to musi je uruchomić. W zeszłym tygodniu 3 przy 11 legach. Gary zrobił 2 w 12 w pojedynku z MVG. Wiadomo jednak jak to jest z Garym, potrafi rzucać maxy seriami ale potrafi też rzucać 60/123/140. Dzisiaj spodziewam się, że Anderson zaprezentuje tumiwisizm z, którego słynie i da powalczyć Holenderowi. Ten jeżeli poczuję szansę na ugranie czegokolwiek to powinien zacząć rzucać 180&#39;s. Fajny becik, który warto wrzucić do dubelka.
Barney - Kim Huybrechts
Typ: Under 121.5 C/O - 1.83/bet365
✅ 79-80 w C/O. Izzi bet ????
Ciężko mi jakoś dać analizę do tego betu jednak po prostu jestem zdania, że linia jest zbyt wysoka. Barney prawie zawsze rzuca tak, że zostaje mu 81 lub 121. Zresztą zamek 121 to dla mnie &quot;typowy Barney&quot;. Kim w zeszłym tygodniu zapiął 134 i z nim to jest różnie. Raz zrobi wysoki zamek, a raz męczy bułę na d16/d8. W zeszłym tygodniu zrobił wysoki zamek, więc w tym tygodniu liczę, że tego nie zrobi.

Jak mówiłem to są moje małe przemyślenia, których nie nazwałbym analizą i mam nadzieję, że Maćko mi tego nie usunie. Na koniec jeszcze becik za stawkę pizzy, której dzisiaj nie zjadłem ????

Klaasen najwięcej 180&#39;tek w dniu - 11/bet365
⛔
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Kilka typów ode mnie na dzisiejsze spotkania. (wszystkie kursy bet365)

1. Anderson vs Wright Typ: wygra Anderson @1.61⛔ Anderson w pierwszym spotkaniu z MvG zagrał bardzo dobrze, został co prawda przełamany, ale później sam odłamał i mecz zakończył się remisem. W drugim spotkaniu ligi zdeklasował Klaasen&#39;a 7:3. Wright wygrał z Klaasenem 7:4, a w drugim starciu uległ Shrekowi 7:3, ale mogło być spokojnie 7:0-7:1 &lt;--- zabrakło &quot;dokręcenia śrubki&quot; przez Shreka. Myślę, że Anderson podtrzyma formę z wcześniejszych spotkań co w takim wypadku powinno mu dąć wygraną.
2. Lewis vs Wade Typ: Over 10.5 rozgrywek @1.40✅ Lewis na ten czas moim zdaniem delikatny faworyt przed spotkaniem. Bukmacherzy myślą podobnie, ale Wade powinien ugrać 4 legi na luzaku, co idąc tropem faworyzowania Lewis&#39;a daje nam 7-4 7-5 6-6. Wszystko pasuje na over 10.5.
3. Taylor vs Barneveld Typ: Taylor wygra @2.10✅ Gdyby starcie pomiędzy tymi Panami odbyło się na samym początku Ligi, grałbym na RvB, ale po słabych dublach Barneya w meczu z Kim&#39;em i braku... hmmm skupienia? (Może zdekoncentrował się Barney, bo mecz miał na widelcu w pewnym momencie) Idę w stronę Taylora.
4. Chisnall vs Huybrechts Typ: DNB Kim Huybrechts @2.10⛔ Chisnall jest pod formą i nawet jego liczne 180-tki go nie ratują. Jeśli Kim zagra jak w meczu z RvB z przed tygodnia to EASY win.

Działy tematyczne to miejsce na propozycje wraz z analizami. Suche typy możesz podawać we własnym temacie w dziale z kuponami, bądź z kuponami ze statystykami./Macko18

Macko18 oraz inni użytkownicy forum jak najbardziej przepraszam i edytuje zaraz post!
Nie wkleiły się moje analizy do 3 pozostałych typów.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Adrian Lewis - James Wade
Adrian Lewis 2,25 Bet365
⛔
Jackpot wygląda ostatnio coraz lepiej. To jeszcze nie jest ta forma jaką potrafi osiągnąć, ale jest widoczny progres. Dwa niezłe spotkania, minimlana przegrana z Barneyem gdzie przegrał przez jego największą ostatnimi czasy bolączkę, czyli zaciął się na dablu. Jednak później przejechał się 7-2 po Chizzym. Puntkowo Spocony wygląda już bardzo dobrze, jeżeli dabel będzie siedział to powinno być dobrze. Może i Wade narazie rzucał nieźle, wygrana z Huybrechtsem i remis z Taylorem, jednak przede wszystkim The Power wyglądał słabo w tym spotkaniu. Wade będzie rzucał swoje solidne ~95 AVG jednak na grającego swoje Lewisa może to po prostu nie wystarczyć.
Dave Chisnall - Kim Huybrechts
Dave Chisnall więcej 180&#39;s 1,50 Bet365
✅
Prosta sprawa. Chizzy rzuca bardzo nieregularnie i narazie wyglądał przez to bardzo słabo przegrywając 3-7 z Taylorem i 2-7 z Lewisem, jednak w obu pojedynkach mimo, że byłyjednostronne, to Chizzy rzucał maxów odpowiednio 5 i 3. Huybrechts natomiast zagrał dwa pełnie 12 legowe spotkania i rzucał w obu meczach tylko po 2 maxy. Tutaj spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania i mając więcej okazji Chizzy powinien nastukać maxów sporo, gdyż to jego największa broń w tym ważnym dla awansu do drugiej rundy spotkaniu. Nawet jeśli Kim poprawi się odrobinę w porównaniu z ostatnimi wyczynami 3 idealnych 60tek, to Dave jest w tym elemencie po prostu najlepszy na świecie.

Phil Taylor - Raymond van Barneveld
Raymond van Barneveld DNB 2,20
RvB 2,75 Bet365
⛔
Ostatni mecz w Premier League tych dwóch wiekszych legend w związku z nadchodzącą emeryturą Taylora. Phil narazie 3 punkty ale nie świecił jakoś wielkim blaskiem. Średnia 96 w wygranym meczu ze słabo grającym Chisnallem i ledwie 92 z Wadem przy ugranym remisie. Barneveld właściwie w ostatnich 3 miesiącach na każdym turnieju wygląda lepiej od swojego dzisiejszego przeciwnika. Świetna dyspozycja na MŚ, nieźle na Mastersie, pierwszy mecz PL wygrany z Lewisem na średniej prawie 100 osiąganej w ostatnimi czasie regularnie przez Holendra. Słabszy mecz z Kimem tydzień temu, remis i tylko 93 AVG, jednak mam nadzieję, że to wypadek przy pracy. Szczególnie, że Barney bardzo regularnie rzuca wysokie średnie, a wpływ też na ten mecz mógł mieć m.in. późna pora rozgrywanego spotkania. Barney ostatnio rzuca lepiej i regularniej od Taylora, dlatego dla mnie to on jest faworytem w tym spotkaniu,
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Na żywo!
Peter Wright wygra z Anderson&#39;em
Gary nie może się wrzucić. Strasznie słabo dzisiaj gra. 2.20 na Peter&#39;a✅✅✅

/Edit to tak w ramach kontry do typu co podałem powyżej, żeby cokolwiek zarobić ????
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Czwartek, a więc kolejna runda Premier League. (Wszystkie kursy bet365.)
Kilka luźnych typów ode mnie:
#1 Dave Chisnall vs Jelle Klaasen typ: Chizzy najwięcej 180 @1.50
Chisnall rzucił w poprzednich 3 kolejkach odpowiednio: 5, 3 i 5 180-tek. Z kim grał i ile legów było w danych spotkaniach(dla zainteresowanych) można sprawdzić na http://live.dartsdata.com/
Kobra natomiast kolejno: 3, 2 i 3. Głównym atutem Dave&#39;a są właśnie maxy. Bez nich Dave będzie miał utrudnione zadanie. On sam sobie zdaje z tego sprawę i jestem przekonany, że skupi się na maxach, bo przy jego nieregularnej grze może być mu ciężko nadrabiać ewentualne przełamanie bez maxów.
#2 Phil Taylor vs Kim Huybrechts typ: Taylor wygra mecz @1.44
Phil nie przegrał jeszcze w tegorocznej edycji Premier League, natomiast Kim jeszcze nie wygrał. The Power jest faworytem bukmacherów i pewnie większości typerów, również moim. Świetnie prezentuje się na początku Ligi i myślę, że nie powinien mieć większych problemów z odniesieniem zwycięstwa nad Belgiem. Kim ma słabe wyniki w tej edycji, a remis z RvB uznał bym bardziej jako wykorzystanie słabszej dyspozycji Raymonda na dublach, niż świetna gra Kima.
#3 Raymond van Barneveld vs Peter Wright typ: Podwójny wynik Peter Wright(po 6 legach) i zwycięstwo Peter Wright @2.87
Typ trochę na czuja. Peter zagrał fenomenalnie przeciwko Gary&#39;emu tydzień temu. Jeżeli zagra podobnie dzisiaj z RvB to widzę duże prawdopodobieństwo na szybkie przełamie i wygranie meczu przez Szkota. RvB przed Ligą był dla mnie zawodnikiem na którego warto stawiać, bo spisywał się świetnie, siedziały mu duble, rzucał często 100+
jednak od spotkania z Kim&#39;em zauważyłem, że Raymond jest aktualnie pod formą i nie idzie gra po jego myśli. Często schodzi mu lotka na boki, gdy celuje w T20 i nie widać było w jego dwóch ostatnich spotkanaich znaczącej poprawy wraz z następnymi 3 czy 6 lotkami. Liczę na to, że RvB nadal będzie miał problemy na górnej części tarczy i z rzucaniem dubli, a Peter po prostu świetnie zacznie spotkanie i dokończy w późniejszej fazie meczu dzieła.
Edit: Wszystko na minus. Bardzo trudna do przewidzenia kolejka, aż 4 remisy!!!
 
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
Witam, lecimy z 4 kolejką Premier League. Ja idę dzisiaj w stronę 180- tek w meczu Taylora z Kimem. Nie spodziewam się w tym meczu zbyt wielu maksów ale i linia u bukow jest dosyć niska dlatego gram typ żę nie będzie 180-tki w pierwszym legu. W pierwszych trzech kolejkach ani Taylor ani Kim nie rzucili maksa w premierowym legu i po cichu mam nadzieje ze i w tym meczu również tego nie zrobią. Kurs nadaję się jeszcze do singla ale moża tez dorzucić jakiś win mvg albo over legów w meczu Garego. Jeśli chodzi o ogólną ilość maksów do tej pory to prezentuje się to następująco:
Taylor: 2(11 leg), 0(12 leg), 1(10leg)
Kim: 3(11 leg), 2(12 leg), 2(12 leg)
można tez drobniej spróbować KIM więcej maksów( 2,10) 
Podsumowując gorąco polecam :
Taylor vs Kim - 180 w pierwszej rozgrywce
Typ- NIE
Kurs 1.61
Buk: Bet 365
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Na 4 kolejkę wybrałem następujący zakład : czy padnie choć 1 remis? TAK 1.61 1xbet.

Wydaje mi się, że jest to bardzo interesująca oferta a fakt, że w poprzedniej kolejce nie było podziału punktu tylko zwiększa szanse powodzenia. Najlepszą okazją na taki rezultat będzie moim zdaniem mecz Barneveld - Wright.

Na 4 kolejkę wybrałem następujący zakład : czy padnie choć 1 remis? TAK 1.61 1xbet.
✅
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wydaje mi się, że jest to bardzo interesująca oferta a fakt, że w poprzedniej kolejce nie było podziału punktu tylko zwiększa szanse powodzenia.
Jaka jest zależność matematyczna poprzedniej kolejki z dzisiejszą? Nie powiem, ciekawe stwierdzenie, ale raczej bez pokrycia w liczbach, bo równie dobrze możemy mieć pięć kolejnych czwartków z remisem, jak i siedem bez żadnego. Dlatego też takie stwierdzenie jest imo naciągane i to nie jest żaden prawdziwy argument. Poza tym zawsze mógłbyś dokładniej podejść do każdego meczu i o każdym napisać kilka słów i co może spowodować, że ujrzymy w nim dzisiaj właśnie remis.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jelle Klaasen - Kim Huybrechts
Typ: Jelle Klaasen DNB - 1.8/bet365
ZWROT, 4 lotki meczowe Kobry
Kolejny czwartkowy wieczór i kolejne Premier League, rozpoczynające 4 dni z dartem na najwyższym poziomie. Dzisiaj zabraknie MVG, który miał grać z Wadem, a za niego dwukrotnie zagra Dave Chisnall. Ja jednak swój bet na dzisiejszy dzień znalazłem w spotkaniu Klaasena z Kimem. Spotkanie bardzo ważne dla układu tabeli, ponieważ najprawdopodobniej jednego lub nawet dwóch z tych Panów nie załapię się do najlepszej ósemki. Póki co zajmują oni pozycję 8 i 9. Kursy wyrównane, gdyż obaj zawodnicy prezentują podobny poziom. Osobiście idę jednak w Holendra, ponieważ uważam, że gra on jednak troszeczkę lepiej niż Huybrechts. W poprzednim tygodniu &quot;Kobra&quot; w końcu wygrał swoje spotkanie dość pewnie pokonując Chisnalla na średniej oscylującej w granicach 100. Troszeczkę inaczej zagrał Kim, który całe spotkanie prowdził z Taylorem, a koniec końców i tak nie wygrał swoje spotkania dzięki swojej nieregularnośći. Wiele zmarnowanych &quot;dabli&quot; w kluczowych momentach to minus, który nie pozwala Belgowi wejść na najwyższy poziom. Warto wspomnieć, że obaj zawodnicy grali ze sobą dwukrtonie i dwukrotnie wygrywał Klaasen wyrywający po deciderze. Dzisiaj także powinniśmy spodziewać się wyrównanego spotkania jednak dla mnie małym faworytem jest właśnie Holender, dlatego gram w jego stronę. Warto także wspomnieć, że tylko w jednej kolejce tegorocznego Premier League Kim Huybrechts miał wyższą średnią niż Klaasen, a było to miesiąc temu.
 
Do góry Bottom