>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PDC: Premier League Darts 2017

darter 134

darter

Użytkownik
Dla mnie dobry typ na dziś to Lewis @2.23 Maraton i rośnie (i pewnie jeszcze podrośnie) bo grając po statach to Wright wygląda lepiej. Po &quot;spoconym&quot; natomiast widać zwyżkę formy, bardzo ładnie powalczył z Gerwim po świetnym meczu. Wright solidnie, dwóch grajków z top3 ma już z Bańki jednak z Barnim zagrał trochę słabiej niż w ostatnich spotkaniach i dla mnie dziś 50/50 więc 2.30 (bo pewnie do tego dojdzie) biorę z zamkniętymi oczami.
 
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
Mecz Dave Chisnall - James Wade. Dla mnie faworytem w tym meczu jest Wade. Poniżej napiszę dlaczego tak uważam.
Zacznę od Chizziego. Ostatnie jego mecze to tylko win z Huybrechtsem, pozostałe przegrane. Na prawdę Dave nie grzeszy formą. Zresztą ten mecz będzie jego drugim dzisiaj, ponieważ jak wiemy MvG w tej kolejce się nie pojawi z powodu kontuzji. Nie wiadomo jak to wpłynie na Chisnalla, według mnie przegra dziś swoje obydwa pojedynki.
Wade pozytywnie zaskakuje, przez 4 kolejki Premier League zgromadził 2 winy i 2 remisy. Nie spodziewałem się tego, sam przejechałem się raz stawiając przeciw niemu.
Może nie rzuca tyle maxów co Chizzy, chodź zależy to też of formy dnia, to James jest bardzo solidnym zawodnikiem co pokazują jego ostatnie mecze. Liczę na łatwe zwycięstwo Wade&#39;a.
Typ : James Wade ( REMIS - ZWROT )
Kurs : 1,66
Bukmacher : Bet365
Wynik 7:5 Chisnall
---
 
darter 134

darter

Użytkownik
Dzis buki torche chyba przeszarzowaly z tymi kursami na 6 kolejkę PL:
m.in:
Wade - Wright 1 @3.40

Ja rozumiem - Wright pcha się do top3 a w ostatnim czasie idzie mu to kapitalnie (wygrana w UKO) no ale nie przesadzajmy i aż tak nie sugerujmy się statystykami - szczególnie w Premier League gdzie jedna porazka o niczym raczej nie zadecyduje. Obaj Panowie w wysokiej formie i może zadecydować dyspozycja dnia a kurs 3.4 nawet na milimalnie gorszego zadownika zawsze warto wziąć w ciemno za drobną stawkę.
 
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
Witam dziś do analizy biorę mecz Lewis-Taylor
Lewis ostatnimi czasy trochę się podbudował, zaczął lepiej rzucać ale i tak nie jest to jakiś kosmos. Jego ostatnie mecze w PL są raczej kiepskie,tylko jeden win. Taylor wiecznie żywy ;) Trzyma ten swój poziom, w PL same winy i remisy. W najważniejszych momentach potrafi działać cuda. Będzie to szlagier, zawsze mecze pomiędzy tymi zawodnikami były emocjonujące. Gram tutaj z lekką podpórką na wszelki wypadek. Kto chce niech skorzysta ???? Powodzenia
Typ : Taylor win ( Zakład bez remisu )
Kurs: 1,53
Bukmacher : Bet365
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Adrian Lewis - Phil Taylor
Adrian Lewis DNB 2,50 Bet365
✅
Mała przerwa zrobiona, trochę chłodnych obserwacji i pora powrócić z typami na Premier League. Po prostu uważam, że kursy są tutaj zawyżone. Lewis ostatnimi czasy powolutku powolutku jednak wraca do dobrej dyspozycji. W PL wygrana z Chizzym i remis z MVG, porażka ze świetnym ostatnio Wrightem oraz z Wadem, jednak na UK Open już maszynę ograł. Cały czas regularnie kręci średnie około 100. Dużo u niego zależy od dyspozycji na dablach, ale jeżeli będą co najmniej przyzwoite to widzę spore szanse dla Jackpota. Szczególnie, że Taylor jest trochę niewiadomą. W PL na 4 mecze żadnej porażki, ale aż 3 remisy. Niby ostatnio remis z Garym po świetnym meczu, ale wcześniej &quot;tylko&quot; uciułany remis z Huybrechtsem. Do tego nieobecność na UK Open. Ostatnio średnie troszkę poniżej średniej, choć dable są zwykle na dobrym poziomie niezależnie od dyspozycji The Powera. Dla mnie jednak ten mecz jest co najmniej 50/50 dlatego obok kursu ze zwrotem za remis 2,50 na Lewisa nie przejdę obojętnie.

James Wade - Peter Wright
Peter Wright 1,66 Bet365 ✅

Dla mnie tu faworytem jest Snakebite. Rzuca obecnie rewelacyjnie i to nie jednowysokokowo, tylko bardzo regularnie. Średnia powyżej 100 to norma. Rzuca obecnie tylko gorzej i to nieco od MVG, a taki kurs na MVG czy nawet Gary&#39;ego to byłaby niezła propozycja. Dopiero co osiągnął życiowy sukces wygrywają UK Open i na pewno będzie chciał pokazać jak jest mocny. Szczególnie przeciwko Wade&#39;owi, który jak zwykle porzuca swoje i tyle. Dwa ostatnie spotkania w PL to średnia ledwie poniżej 90, w UK Open wyjazd po pierwszej rundzie, Pita bierze ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
Witam, mam trochę czasu to podam moja propozycje na jutrzejszego darta. Wybrałem spotkanie Kim vs Lewis. Ostatnio podalem typ przeciwko spoconemu ale dzisiaj już tego błędu nie popelnie. Od jakiegoś czasu jego forma wzrosła i jest ustabilizowana na wysokim poziomie, poziomie na ktorym kim raczej nie rzuca. Można tutaj przypomnieć jego mecz z mvg gdzie zagrał chyba mecz życia Ale jak poczul ze można jakieś punkty urwać to popsuł pare podwojnych i po sprawie. Myślę ze jutro kim nie będzie w stanie podtrzymać dobrej gry i zatrzyma się gdzies na avg 90-95. Co będzie zdecydowanie za mało na grającego dobrego darta lewisa. Jeśli chodzi o liczby w dotychczasowych kolejkach premiera to wyglądają one nastepujaco: Huyb: 3 remisy i 3 porażki co daje przedostatnie miejsce i jest on głównym.faworytem żeby nie załapać się do 8. Natomiast jackpot w tabeli co prawda jest tylko jedno miejsce wyżej ale na koncie ma już wygrane z taylorem i i chisnallem. Podsumowując proponuje zagrac win lewisa 3 drogowo a bezpieczniej można puścić z remisem. Powodzenia ????
Typ : Lewis win / Lewis win ( zakład bez remisu )
Kurs : 1,90 / 1,53
Bukmacher : Bet365

++++
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Premier League dzisiaj gości w Holandii co za tym idzie chyba nie warto grać przeciwko zawodnikom gospodarzy. Ogólnie mało dzisiaj do gry mamy ale oglądać powinno się fajnie, bo publiczność w Holandii wielokrotnie pokazywała, że potrafi zrobić świetną atmosferę. Zagrałem tasiemkę i wrzuciłem tam takie bety:
Over 5.5 180&#39;s (Wade - Klaasen) - 1.9/bet365 ⛔
Over 11.5 lega (Barney - Gary Anderson) - 2.1/bet365 ⛔
Remis po 6 rozgrywkach i na koniec Adrian Lewis - 6/bet365
✅
Pierwsze dwa pojedynki powinny być wyrównane, więc linia na maxy 5.5 troszeczkę niska. Wade kiedyś nie rzucał prawie wcale 180&#39;s, teraz poprawił się pod tym względem, więc 3 sztuki powinien wcisnąć. Klaasen ma bardzo fajny rzut i często rzuca 180&#39;s, więc przy 11 legach, które powinny tutaj być powinniśmy zobaczyć przynajmniej 6 maxów. Drugi mecz to klasyk, obaj Panowie bardzo nierówno i wydaję mi się, że 6-6 lub 7-5 jest tutaj bardzo prawdopodobne. Ostatni bet grany ze względu na kursy. Kim ma świetne początki, więc powinien swoje legi bronić tak samo jak &quot;spocony&quot;. Belg końcówki ma słabe, więc powinien przegrać to spotkanie z Lewisem, który w zeszłym tygodniu ważna wygrana z Taylorem.
Adrian Lewis - 1.9/bet365 ✅
Na singielka fajny becik. Kim ma problem z regularnością, a Lewis w ostatnim czasie bardzo fajnie. Miłego oglądania!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Over 9.5 lega (MVG-Barney, Wright - Taylor, Huybrechts - Anderson)
AKO: 1.92/bet365
⛔
Najniższa linia oporu jaką można zaatakować. 3 legi dla przegranego w każdym z tych pojedynków to ewidentne minimum. W ostatnim meczu wieczoru zobaczymy mega hit Barney vs. MVG. Wielokrotnie zostało wspominane, że MVG inaczej rzuca w pojedynkach z Taylorem oraz właśnie Barneyem. Kursy na &quot;Shreka&quot; mocno zaniżone, więc nie ma co atakować w szczególności, że jego forma jest dość średnia w ostatnim czasie. Spodziewam się długiego pojedynku, zresztą tak samo jak w pojedynku Wrighta z Taylorem. Peterek ostatnio super forma, wygrana w UK Open, a następnie dwie pewne wygrane z Wadem oraz Chizzym w Premier League. Phil to legenda, która powoli zaczyna gasnąć co pokazują jego 4 ostatnie pojedynki w Premier League, gdzie nie wygrał ani jednego spotkania! Faworytem jest Wright jednak kursy nie do gry. 3 legi dla przegranego? Jak najbardziej! I na koniec mecz, o którym czytałem sporo: Huybrechts - Anderson. Wiele czytałem o tym, że w tym spotkaniu może być ustawka żeby wyrzucić Chizziego. O tym, że Anderson jeszcze nie zaprezentował swojego &quot;tumiwisizmu&quot; w tej edycji Premier League. Trudno się z tym nie zgodzić i w sumie nawet chciałbym zobaczyć wygraną Huybrechtsa, któremu brakuję szczęścia oraz zimnej głowy w końcówkach spotkań. Tutaj nawet jak ma być ustawka to przegrany powinien ugrać przynajmniej 3 legi. Moim zdaniem AKO dość pewne, więc polecam!
Peter Wright C/O powyżej 104.5 - 1.83/unibet ✅
Moim zdaniem bardzo niska linia jeżeli chodzi o Wrighta. Peterek bardzo często schodzi jakimś 110+ ustawiając się na d20 czy d16. Ostatnie dwa spotkania w Premier League to zapięte 115 oraz 120. Podczas UK Open także wielokrotnie pokrywał tą linię. Moim zdaniem forma Wrighta jest na takim poziomie, że bez problemu powinien pokryć tą linię.
Barney C/O powyżej 94.5 - 1.83/unibet ⛔
Kolejna śmieszna linia. Barney potrafi robić mega zamki 120+, a linia tak niska. Powód tego jest prosty, bukmacherzy sądzą, że MVG zje starszego kolegę. Wcześniej pisałem, że moim zdaniem będzie to wyrównany pojedynek z przynajmniej 3 legami dla Barneya. Spójrzmy jeszcze tylko na dwa ostatnie tygodnie i C/O Holendra. 154 z Klaasenem i 156 z Andersonem. Parę tygodni wcześniej 140 z Wrightem czy 107 z Taylorem. Moim zdaniem turbo Value w becie.
MVG wygra, over 4.5 180&#39;s i C/O powyżej 112.5 - 5/unibet ⛔
Tutaj typowy becik za stawkę kebaba, bo staram się promować zdrowe odżywanie xD Wiele pisałem o Barneyu i o tym, że ma on spore szansę powalczyć z MVG, a tutaj gram w stronę MVG? Troszeczkę to dziwne ale już tłumaczę. Im lepiej będzie grał Barney tym lepiej powinien grać MVG, który napędza się razem z przeciwnikiem. 5 maxów to dość dużo i MVG dopiero w poprzednim tygodniu pokrył tą linię z Kimem ale dziś wyczuwam właśnie podobne spotkanie do tego, które grał z Belgiem, gdzie palił mu się grunt pod nogami. Jeżeli chodzi o C/O to MVG często pokrywa jakieś 116, 120, a może nawet zdecyduję się na 170? Jak wspominałem, stawka kebabowa ale na pewno do zagrania.
 
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
Witam, Ostatni mój typ na Lewisa okazał się udany, po kiepskim początku meczu Spocony wszedł na swoj normalny poziom i zmiażdżył Kima. Dziś nie kombinuje i również gram na Adriana. Ranga przeciwnika za bardzo się nie zmienia bo mamy Klassena który w tej chwili walczy z Huy&#39;em o ostatnie – 8 miejsce ��. Tym razem buki już się nie pomyliły i wystawiły niskie kursy. Jedyny który nadaję się do gry to trzydrogowy win Lewisa i tak też polecam zagrać. O lewisie nie będe pisał przy ostatniej analizie było to samo więc można przewinąć. Natomiast przedstawie bliżej Klassena. W tej chwili zamyka on tabelę z trzema punktami na koncie. Zanotował do tej pory 1 zwycięstwo( z Chisnallem), 1 remis (mecz na szczycie z Kimem) a reszta to już porażki( Pita, Gary, MvG, Barney i Wade). Liczby mówią same za siebie i nie widzę w tym meczu innego roztrzygnięcia jak przekonuijące zwycięstwo Jackpota.. Jalle jak przystało na zawodnika z czołówki oczywiście potrafi osiągać fajne liczby ale nie potrafi trzymać poziomu przez cały mecz, ponadto jest zdecydowanie pod formą i nie spodziewam się tutaj jakiegoś nagłego pobudzenia z jego strony. Kurs 1,50 do jakiegoś dubelka w sam raz. Polecam ????
Typ : LEWIS WIN (3 drogowo)
Kurs: 1,50
Bukmacher : Bet365

+++
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Panowie, powiedzcie jak wygląda podejście do tej ligi zawodników? Starają się ? Jest o co grać ?
Zastanawiam się nad uderzeniem dzisiaj w Garego plus &quot;typowa podbitka&quot; Łysym ???? i nie wiem czy to ugryźć czy nie ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Panowie, powiedzcie jak wygląda podejście do tej ligi zawodników? Starają się ? Jest o co grać ?
Zastanawiam się nad uderzeniem dzisiaj w Garego plus &quot;typowa podbitka&quot; Łysym ???? i nie wiem czy to ugryźć czy nie ????
Premier League to pokazówka. Często widzimy tutaj dziwne wyniki, a w tym roku był już wieczór, kiedy na 5 pojedynków aż 4 zakończyły się remisem. Dzisiaj ujrzymy tylko 4 mecze, gdyż Huybrechts z powodu choroby matki nie mógł przylecieć do UK i Pita z automatu otrzymał walkower 7-0. Czy Gary się postara? Możliwe, bo przykładał się ostatnimi czasy do tych rozgrywek, ale np. w Rotterdamie poległ wyraźnie z Barneyem, który ostatnio prezentuje fajną formę. Z pewnością nie brałbym MVG po 1.10 Z Chizzim, który przecież potrafi grać i ze swoimi maxami mając dzień jest w stanie zagrozić każdemu. Osobiście nie podchodzę poważnie do PL. Dobrze jest sobie obejrzeć darta na wysokim poziomie w telewizji, ale to liga bardziej do oglądania, niż stawiania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Premier League to pokazówka. Często widzimy tutaj dziwne wyniki, a w tym roku był już wieczór, kiedy na 5 pojedynków aż 4 zakończyły się remisem. Dzisiaj ujrzymy tylko 4 mecze, gdyż Huybrechts z powodu choroby matki nie mógł przylecieć do UK i Pita z automatu otrzymał walkower 7-0. Czy Gary się postara? Możliwe, bo przykładał się ostatnimi czasy do tych rozgrywek, ale np. w Rotterdamie poległ wyraźnie z Barneyem, który ostatnio prezentuje fajną formę. Z pewnością nie brałbym MVG po 1.10 Z Chizzim, który przecież potrafi grać i ze swoimi maxami mając dzień jest w stanie zagrozić każdemu. Osobiście nie podchodzę poważnie do PL. Dobrze jest sobie obejrzeć darta na wysokim poziomie w telewizji, ale to liga bardziej do oglądania, niż stawiania.
Rozumiem ???? wiec tym tokiem myślenia skupie się tylko na oglądaniu. Dzięki i pozdrawiam !
 
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
Siemanko. Na dziś biorę pod lupę mecz RvB - Wade
Raymond ostatnio w PL win 7:5 z MvG. Wcześniej z Garym. Wydaje się być w solidnej formie, taką mam nadzieję.
Wade trochę przygasł. Ostatnio w European Tourze przegrana ze słabym Johnsonem.
Wcześniej przegrana z MvG,oraz z Wrightem. Liczę na wygraną RvB nie znaczną ale wygraną, jeżeli będzie rzucał swoje powinien to wygrać. Takie moje zdanie, kto chce polecam zagrać na RvB. Niestety koniec Bet365 w Polsce na razie, który miał najlepszą oferę z darta. Trzeba będzie sobie jakoś radzić...
Typ : Raymond van Barneveld
Kurs ; 1,85
Buk : STS

Powodzenia
Łatwy plus +++
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
williag 30

williag

Użytkownik
Dziś ostatnia kolejka sezonu zasadniczego Premier League, nikt nic nie gra?
Szczególnie ciekawy może być mecz Andersona z Barneveldem, Barney musi wygrać aby awansować do playoffów. Chyba, że Lewis namiesza. Nawet wliczając Lewisowi przegraną z MvG (ostatni mecz dziś) to wszyscy troje mają po 14 punktów, a miejsce w PO jedno - szykuje się ciekawie!
 
williag 30

williag

Użytkownik
Mea culpa, zapomniałem że rozgrywki grupowe są podzielone na dwie fazy. Patrząc, że jest 8 zawodników, a po dziś wszyscy będą mieli po 14 spotkań rozegranych to myślałem, że już po tej kolejne się zaczynają PO.
Dzięki za zwrócenie uwagi
 
Do góry Bottom