>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: The Masters 2017 - Milton Keynes (27-29.01.2017)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

The Masters 2017

Data: 27-29 stycznia 2017

Miejsce: Milton Keynes, Arena:MK (Anglia)

TV: ITV Sport

Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/the-masters
Drabinka turniejowa

Formaty gry
1. Runda - Lepszy z 19 legów
Ćwierćfinał- Lepszy z 19 legów
Półfinał - Lepszy z 21 legów
Finał - Lepszy z 21 legów
Nagrody
Zwycięzca - ÂŁ60,000
Przegrany w finale - ÂŁ25,000
Przegrany w półfinale - ÂŁ17,500
Przegrany w ćwierćfinale - ÂŁ10,000
Przegrany w 1. rundzie - ÂŁ5,000
Razem - ÂŁ200,000

Kursy na końcowe zwycięstwo:
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wright-White 5 maxów Pity przy 5-4, 9-8 w 180-tkach
Pita over 4.5 180-tki 1.80 Unibet✅✅✅ IZZI

Wprawdzie Pita na mistrzostwach rzucał mało maxów, jednak pamiętajmy jak najczęsciej wygląda jego gra, tym bardziej z TYMI barrelkami. Przy swoim dniu w formacie bo19 Szkot potrafił wciskać nawet 10-12 maxów. Tutaj w 1R dostaje Iana, z którym mierzył się w Ally Pally i wygrał lajtowo, aczkolwiek stracił seta, który uratował mi taśmę z overami ???? Diament pogubił się i rok 2016 był słabiutki w jego wykonaniu. Gość, który pretendował do PL spadł do drugiej dziesiątki rankingu i często jego gra wyglądała bardzo przeciętnie. Tutaj Wright jest sporym faworytem, ale te kilka legów Anglik powinien urwać. Nawet przy jakimś 10-2, 10-3 Pitę stać na 5 maxów. Potrafił ostatnio nawet robić 6 perfekcyjnych z b2b 180-tkami, więc uważam, że ta linia jest godna spróbowania.

MVG-Whitlock 4 maxy Simona przy 1-2, 10-10 w 180-tkach
Simon over 3.5 180-tki 1.73 Unibet✅✅✅ IZZI

Wizard miał pecha na MŚ, bo trafił na kosmicznie grającego Webstera, który swoją drogą potrafił nieźle zaprezentować się również przeciwko Zielonemu. Z maxami było przeciętnie, bo w 1R z Horvatem olał ten temat, a z Demolition Manem wyglądało to już lepiej. Aussie to ten typ dartera, u którego gra się over na linii 2.5 w formacie bo11, więc linia podwyższona tylko o 1 przy formacie bo19 to niezła okazja. Tak, wiadomo, Simon gra z MVG, który potrafi niszczyć, ale szczerze mówiąc nawet przy whitewashu nie zdziwiłoby mnie zrobienie tych maxów. Myślę jednak, że Whitlock może tutaj ugrać te 3-4 legi, a to tylko da mu więcej okazji do zrobienia 4 180-tek. Martwić może, że pod koniec roku często nie siadała mu ostatnia lotka, bądź bawił się w zejście na 177, jednak dalej uważam, że ten bet jest godny uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
Witam, tak jak kolega u góry podam kilka singli na dziś godnych uwagi.
Chisnall - Barneveld
Barneveld win 1,80 | Bet365 +++ Ktoś miał wątpliwości co do Barniego?
Polecam tutaj typ na zwycięstwo Barniego, fajny format gramy do 10 wygranych legów. Barnie w MS doszedł do półfinału przegrywając ze swoim rodakiem van Gerwenem. Dobre turniej w wykonaniu Barnevelda,Chizzy od jakiegoś już czasu nie gra niczego specjalnego, mając nawet problemy na Ms z Rodriguzem wygrywając ledwo co : 3:2.
Uważam,że warto zagrać na Barniego.
Anderson - van de Pas
van de Pas over 2,5 180s, 1,66 | Bet365 --- 1 max Pasa, trudno
Tutaj buk daje nam prezent w postaci takiego kursu na maxy. Pas na pewno nie rzuca tak wiele maxów co Gary Anderson, ale te 3 powinien bez problemu wg mnie rzucić.
Ostatni ich mecz to 11:9 w maxach dla Garego, co pokazuje ,że Młody Holender też potrafi rzucać. Był oczywiście inny format gry w tamtym meczu. Polecam
Wright - White
Wright - 3,5 , 1,57 | Bet365 +++ Tak jak napisałem na dole 10:5 ????
Nie mam pojęcia co White robi na tym turnieju. Aczkolwiek jeżeli już jest to można zagrać coś przeciw niemu i to wykorzystać. Myślę,że White ugra te kilka legów. White powinien mu odjechać i wygrać to z 10:5, jest to różnica klas tych zawodników. Takie jest moje zdanie.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Nie mam pojęcia co White robi na tym turnieju.
Może jest 14. w rankingu a jest to turniej dla najlepszej 16. z rakingu? :/
Z Mastersem, szczególnie pierwszą rundą trzeba delikatnie i powoli. Darterzy są prawdopodobnie na lekkim roztrenowaniu bo wiadomo, że szczyt miał przyjść na MŚ a tymczasem mamy już miesiąc czasu minął i żadnej gry nie było.

Benito van de Pas over 2,5 180&#39;s 1,66 Bet365

Na młodego Holendra notorycznie wystawiane są najniższe linie na maxy a wcale nie jest on w tym elemencie taki znowu najgorszy. Benito w dobrym rytmie potrafi naprawdę nieźle te maxy trzaskać i tak na MŚ po 2 180tkach w easy meczu z Shahem rzucił 7 z Jenkinsem i 9 z Andersonem! Dzisiaj znowu gra z Garym i to wcale nie musi być łatwy mecz dla Szkota. Liczę na około 15,16 legów a Holender nawet w formacie do 6 wygranych legów rzuca średnio około 3 maxy. Grając do 10 powinien spokojnie te 3 razy komplecik 3x60 ustrzelić.
 
G 965

gugu

Użytkownik
Witam, tak jak kolega u góry podam kilka singli na dziś godnych uwagi.
Chisnall - Barneveld
Barneveld win 1,80 | Bet365
Polecam tutaj typ na zwycięstwo Barniego, fajny format gramy do 10 wygranych legów. Barnie w MS doszedł do półfinału przegrywając ze swoim rodakiem van Gerwenem. Dobre turniej w wykonaniu Barnevelda,Chizzy od jakiegoś już czasu nie gra niczego specjalnego, mając nawet problemy na Ms z Rodriguzem wygrywając ledwo co : 3:2.
Uważam,że warto zagrać na Barniego.
A ja uważam, że podawanie faktów wygodnych jedynie dla siebie i swojego typu to spore nadużycie ????
Chizzy nie gra niczego i wygrywa ledwo co z Rodriguezem..
a kilka dni później jest już w QF i gra kapitalny mecz z Garym na avg 105, rzucając 21(!) 180tek. całkiem niezłe &quot;nic&quot;.
Ja idę zupełnie w drugą stronę - Chizzy, zeszłoroczny finalista, pokazuje się w takich turniejach z dobrej strony i jest głodny sukcesu po odpadnięciu w takim stylu z MŚ. Często nakręca go dobry rywal i gra o stawkę - tak będzie i dzisiaj. Potrafi rzucać pełno maxów i cisnąć na dobrej średniej, a dziś te maxy w formacie legowym mogą się bardzo przydać. Ostatni mecz z RvB wygrany.
a Barney?
Bez dyskusji świetne mistrzostwa. Ale kto nie oglądał relacji z finału do samego końca, ten gapa. Bo w wywiadzie Barney wzruszony opowiadał ile go kosztują takie mistrzostwa, stracony czas z rodziną i że zastanawia się nad odpoczynkiem, chce pobyć z bliskimi. Teraz był ten czas i to mi podpowiada, że Barney będzie w sezon wchodził powoli, bez wielkiego treningu. Ma swoje lata, wiele osiągnął i nie musi na każdy turniej od samego początku spinać pośladków. Rok temu w tym samym turnieju stało się dokładnie to o czym mówię - Barney odpada w 1 rundzie po średniej ~86 i w spokoju może się przygotowywać do Premier League.
Dlatego Chizzy to weźmie - kurs ~2 zachęcający do grania tego typu.
ps. typ na Wrighta z handi popieram.
ps2. reszta win faworytów i można sklecić całkiem przyjemną &quot;tasiemkę&quot; na wieczór.
ps3. ze stawką nie szaleję, bo wiadomo - co turnieje, to turnieje, a tymbardziej po MŚ. Co miało zostać zarobione, zostało zarobione.. teraz można to przekichać :cool:
Chisnall @2.0 ⛔ tym razem Barney w gazie, a Chizzy 2-0 i stanął, szkoda
Wright -3,5 @1.57 bet365 ✅
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Suljovic - Klaasen
Typ: Suljovic C/O powyżej 111.5 - 1.8/unibet
⛔ Zabrakło Klaasena...
Trochę się stęskniłem za PDC, bo od MŚ minęło trochę czasu. Wczorajszego dnia nie grałem ani nie śledziłem ale w sumie wszystkie możliwe bety były na styk. Na dzisiaj wybrałem moim zdaniem najbardziej wyrównaną parę co zresztą pokazuję ranking oraz kursy. Jestem zdania, że wygranej któregoś z darterów nie ma tutaj co ruszać, bo to typowe spotkanie 50:50. Obaj Panowie grali przeciwko sobie tylko raz i w tamtym pojedynku wygrał Austriak tylko i wyłącznie dzięki temu, że zaczynał w deciderze, gdyż za każdym razem wygrywali oni swoje podanie. W tym spotkaniu także wyczuwam sporą ilość legów jednak linia na over dość ryzykowna. Najlepszą opcją na to spotkanie wydaję się zagrać na wysoki zamek Mensura. Podejrzewam, że Klaasen będzie grał lepiej na tarczy, więc Suljovic będzie musiał się ratować zamkami. Niejednokrotnie tak było, że to właśnie dzięki 100+ C/O Austriak wygrywał swoje mecze. Dzisiaj takich prób powinien mieć parę, a zapięcie 112+ w jego przypadku to nic nowego. Często ustawia on się pod 116 po przez rzucenie 25 zamiast próby na t20. Moim zdaniem linia zbyt niska przy takim formacie legowym, gdzie takich prób powinno być kilka. Oby chociaż jedna była skuteczna.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Klaasen więcej 180 @1.40 Ónibet
MvG więcej 180 @1.40
Ónibet
Liczę, że dziś Holendrzy zrobią więcej maxów niż ich rywale. Mensur dość często marnował okazję na maxy, więc liczę, że dziś też nie będzie kręcił maxów tylko obierze inne drogi do wygrywania legów w dzisiejszym spotkaniu, a Jelle kilka maxów powinien ukłuć.
Co do MvG to chyba nikt nie ma wątpliwości, że to nr 1. Póki co jest do nie zatrzymania. Nawet jeżeli Whitlock dziś zacznie stawiać się Holendrowi to myślę, że obecnie najlepszy darter na świecie podkręci tempo i te 7-8 maxów rzuci. Czy na tyle będzie stać Australijczyka? Moim zdaniem nie.
Max 2j, oba typy singiel.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
MVG-Suljovic 10-4
Mensiur+6.5 lega 1.57 b365
✅✅✅
Rozumiem, że Zielony Mistrz Świata, leci często na niebotycznych średnich i w ostatnim pojedynku między Holendrem i Austrakiem zobaczyliśmy gwałt 11-1, jednak aż takie faworyzowanie Michaela? 1.05 i bardzo wysoka linia na handi, niczym Łysy miałby grać z nierównym Thornem, czy też innym darterem, który ostatnio aż tak się nie popisywał swoją grą. Może i Suljo nie zaliczy mistrzostw w Ally Pally do udanych, ale to dalej ten gość, który wspiął się na bardzo wysoki poziom ostatnimi czasy. Whitlocka stać było na 5 legów w 1R przy avg około 99. Wprawdzie mocno pomogły mu maxy, których zaliczył tyle samo, co MVG, bo aż 10, jednak nawet bez tylu 180-tek Mensiur jest tu w stanie chociaż w pewnym stopniu się postawić. W 1R świetny mecz przeciwko Jelle, gdzie Austriak zagrał na avg 100, ale co ważne miał świetne podwójne na poziomie ponad 50%. Do tego sporo maxów jak na niego, bo aż 5, a pamiętajmy, że zaliczył też 177. W pierwszym pojedynku zaprezentował się solidnie, więc jeżeli nie wyjdzie na scenę z założeniem, że polegnie, to jest w stanie tutaj kilka legów urwać. Pamiętajmy, że to właśnie z Suljoviciem van Gerwen potrafił przegrywać w ET, a porażki Łysego w tych rozgrywkach aż tak często się nie zdarzają. Jestem w stanie tutaj uwierzyć w podobne do wczorajszego z Aussiem 10-5, albo nawet jakieś 10-6, a pamiętajmy, że urządzają nas przy tym becie nawet tylko 4 legi doga.
 
M 124

mr.x

Użytkownik
MVG-Suljovic
Godzina 17
Suljovic ov 91,5 c/o -&gt; 1,85 bwin

W pierwszym meczu Mensur takiej linii nie pokrył aleee dzisiaj gra z MŚ i największym szaleńcem wśród darterów :p Jeśli chce coś ugrać to musi się wspiąć na wyżyny. Taka linia wg. mnie jest ogólnie wystawiona nisko koniec końców to najlepsza ekipa darterska na świecie. Mensur potrafi robić wysokie zamki, a jakieś legi urwać w tym meczu mimo wszystko powinien. Licze na to, że jeden z nich będzie wyższy od danej przez bwin linii. Wystarczą w takim przypadku 2 lotki żeby zakryć ten wynik, nie musi być to przecież od razu 170 ????

Gary vs Barney
15:00
Barneveld ov, 108,5 c/o -&gt; 1,85 bwinKurs?/Macko18 / Sorki zapomniało mi się

Druga propozycja, w pierwszym meczu tak jak wyżej u Holendra nie było żadnego wysokiego zamka, a ten kto go zna wie że człowiek potrafi takie liczby zamykać. Ulubione 121 chyba u tego zawodnika ???? Linia też nie jest jakoś strasznie wysoka, długi pojedynek się szykuje. Gary wiadomo człowiek który na MŚ łapie świetną formę, a na reszcie turniejów gra w zależności od chęci... Tutaj jednak pierwszy mecz z Benito na fantastycznym poziomie więc może mu się chce o tego Mastersa powalczyć. Barney na pewno musi zagrać dobrze i liczę, że coś wyższego też domknie ????
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Robert Thornton - Adrian Lewis
Adrian Lewis -2,5 1,61 Bet365 ✅

A dawno nic nie było w stronę Spoconego. A nie zapominajmy, że Lewis to jednak w formie ścisła czołówka. Czy do niej wrócił? Mam nadzieję, że już tak. Średnia 102 i 10-6 z nieźle grającym Hubrechtsem zdaje się to potwierdzać. Zresztą, średnie kręcił nawet ostatnio całkiem niezłe, kwestia dobrego wejścia na dable i może wygrać z każdym. Thorn niby wywalił Wade&#39;a, ale tak naprawdę Maszyna zagrał gorzej niż zwykle, na średniej 91 a sam Robert rzucał niewiele lepiej i wygrał w deciderze. Taka wygrana wiele nie znaczy i Thornton poziom średniej 92-93 utrzymuje raczej regularnie, chyba że kręci głową i schodzi poniżej 90. Na jakiś wielki przebłysk jednak bym z jego strony nie liczył, a dla Lewisa mam nadzieję, że nadszedł w końcu czas przebudzenia i powrotu do ścisłej czołówki.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Gary Anderson - Phil Taylor
Gary Anderson 1,50 Bet365
✅
Bez większego kombinowania. Gary jednak przeciągnął świetną formę z Mistrzostw Świata i w miesiąc po ich zakończeniu wciąż rzuca świetnie. 10-3 z van de Pasem na średniej blisko 110 i 10-6 z bardzo dobrze grającym Barneyem przy średniej 106 robi naprawdę duże wrażenie. Warto podkreślić świetne dable - w piątek 55% a dziś 62% co jest rewelacyjnym wynikiem. Phil rzuca całkiem nieźle osiągając dwukrotnie średnie powyżej 100 i wygrywając 10-6 ze Smithem i 10-5 z Wrightem, ale tego ostatniego zwycięstwa bym nie przeceniał, gdyż Snakebite zagrał bardzo bardzo słabo, szczególnie w pierwszej połowie meczu. Taylor rzuca swoje, Gary jednak jest w bardzo dobrej dyspozycji a w takim razie po prostu Anderson&gt;Taylor.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom