>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Darts Championship 2017 - Londyn (15.12.2016-02.01.2017)

Status
Zamknięty.
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart Mistrzostwa świata
Godzina: 21:45
Spotkanie: J.Wade - R. Huybrecht
Typ: under 3,5 seta
Kurs: 2,2 ✅

Bukmacher: betwin Albo bwin, albo betway ???? /Macko18
Analiza:
Jak dla mnie bardzo wysoki kurs na to zdarzenie (u Bwin znacznie wyższy niż u innych buków) ponieważ James Wade to zawodnik z ścisłej czołówki, który nie jest może mistrzem rzucania maxów jednak nadrabia to bardzo dużą ilością 140 i wysokim procentem checkoutów czemu raczej Ronny nie będzie w stanie odeprzeć bo raczej nie należy do darterów którzy stawiają trudne warunki tym z czołówki. Zwróciłem uwagę na wysoki kurs u Bwin na to zdarzenie bo w Bet365 jest zaledwie 1.9 Unibet 2.1 a Betsafe np 1,85 co jest wielką promocją jak dla mnie.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Lerchbacher, Zoran vs Stevenson, Simon
Handicap na liczbę meczy: Lerchbacher, Zoran (+1.5) @ 1.666 ✅ 2-1 ładnie odwrócił mecz w 2 secie
Zwycięzca meczu: Lerchbacher, Zoran @ 3.16 ✅
Marathon

Przesadzone te kursy, Stevenson faworytem, ale nie aż takim. Runda wstępna MŚ ma to do siebie, że sprzyja dogom już nawet swoim formatem, krótsze mecze tylko do 2 setów i bez tb w deciderze sprawia, że jak się dobrze ułoży to dog może mieć lotki w decydującym legu. Do tego dochodzi jeszcze atmosfera wielkiej sceny w Ally Pally i cała otoczka MŚ, co zwłaszcza debiutantom nie zawsze pozwala pokazać swojej najlepszej gry. Dla Stevensona to będzie debiut w MŚ, w tym roku debiutował również w zawodowym tourze po wygraniu Q School i z początku to było tarde zderzenie z rzeczywistością i szybkie wyloty w 1 rundach, dopiero na jesieni udało mu się trochę ugrać w turniejach niższej rangi. Z kolei Austriak trochę zniknął z radarów, kwalifikował się do turniejów ET, ale tam już furory nie zrobił. Ale za to ma to czego nie ma Anglik, doświadczenie z MŚ sprzed 2 lat i wtedy zaprezentował się bardzo solidnie. Wygrał prelimy w dobrym stylu (ave 90.25 ) , potem oczywiście nie miał szans z MVG, ale wstydu nie było ( 89.88 ), tym bardziej, że wtedy nikt nie zatrzymał genialnego Holendra w drodze po pierwszy i jedyny jak na razie tytuł. Żeby nie było wątpliwości, faworytem nadal Anglik, ale nie takim jak go widzą buki, forma mocno przeciętna plus jeszcze niewiadoma jak zareaguje na pierwszy występ na największej i najważniejszej dartowej scenie świata. Austriak ma to już za sobą i to z dobrym skutkiem. Dla mnie najbardziej prawdopodobny scenariusz to mecz na pełnym dystansie, a w deciderze może się zdarzyć wszystko, zwłaszcza jak dog będzie rzucał pierwszy.
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart Mistrzostwa świata
Godzina: 20.15
Spotkanie: Klaasen vs De Graaf
Typ: under 3,5 seta
Kurs: 2.4
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Typ podobny jak wczoraj tyle, że zawodnicy którzy się zmierzą są nieco inni ???? . Pierwszy z nich to gość który rzuca nie typowo, nie trzyma stabilnej pozycji w czasie rzutu, najbardziej lubi kończyć D18 a mimo to jak dla mnie jest trochę nisko w rankingu jak na jego możliwości, gość potrafi rzucać dużo maksów, kończyć wysokimi checkoutami jednak czasami zjada go presja. Jelle Klaasen ma średnią 3 rzutów w ostatnich turniejach w okolicach 95 co jest dość wysoką średnią. De Graaf natomiast to zawodnik klasyfikowany znacznie niżej od Kobry potrafiący czasem zaskoczyć jednak jego statystyki nie powalają. Niedawno w meczu z Westem skuteczność checkoutów miał na poziome 11% (2/17) co nie jest czymś czym można się pochwalić. Średnią ma na poziomie 87 punktów. Jak dla mnie to znowu lekka promocja na betwinie i można to zagrać po takim kursie
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dzień 8. Mistrzostw Świata 38, z czego 32 w trzech pierwszych meczach!
Over 33.5 180-tki 1.99 1xbet✅✅✅ IZZI
Over 32.5 180-tki 1.75 Sportingbet✅✅✅ IZZI

Przed nami kolejny dzień mistrzostw i pierwszy, kiedy nie ma meczu preeliminacyjnego, tylko do razu gramy pierwszą rundę. Przed nami cztery ciekawe pojedynki i co najlepsze w każdym występują zawodnicy, których można uznać za overowych w kwestii maxów. Myślę, że biorąc same linie z tych spotkań wyjdzie nam w sumie więcej, niż te 32.5, czy też 33.5. Nawet podliczę te linie i według beta wychodzi około 36, jednak w tym roku oni się nie bawią, tylko rzucają wyższe linie z wyższym kursie na over. Niemniej jednak ta linia na 180-tki podczas całej sesji wydaje mi się wystarczająco atrakcyjna by spróbować. Na początek Jelle z de Graafem. Jasne, że Kobra jest faworytem, ale cztery sety możemy tutaj spokojnie obejrzeć. Obaj potrafią rzucać maxy, nawet b2b, więc spodziewam się około 9-12 180-tek. Dalej VvdV kontra Hopp. Tutaj widzi mi się mega wyrównany mecz, możliwe, że aż pięć setów, coś na wzór West-King. Obaj potrafią zdobywać maxy, Vincent jak się rozkręci to z tym swoim rzutem potrafi jechać równo. Max również, jeżeli poczuje krew to umie zagrać naprawdę fajnie. Następnie Chizzi i Rowby. niby na Dave&#39;a &quot;tylko&quot; linia 5.5, ale przy więcej niż trzech setach Żółty może tutaj spokojnie zrobić więcej. Młody Austriak często przegrywa z presją, jednak potrafił już w tym roku prezentować fajny poziom. Przy tym nie miał problemów z rzucaniem nawet 3-4 maxów w formacie bo11. Na koniec Kim z Wilsonem. Grali niedawno i James wygrał 6-3, mimo że Hurricane miał 100% na doublach. Świadczyło to tylko o słabszej grze Belga na zejściach. Teraz miał sporo czasu na trening i jestem wręcz pewien, że zagra na swoim wysokim poziomie. Jeżeli tak będzie to także powinien trzasnąć trochę 180-tek, a Wilson, żeby pozostać w walce o kolejną rundę również musi walczyć i w takiej grze także rzuca trochę maxów. Podsumowując, szykują się nam cztery ciekawe pojedynki. Każdy z nich może być zacięty i każdego z tych darterów stać na rzucanie sporej liczby 180-tek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart, Mistrzostwa świata
Godzina: 15:00
Spotkanie: Smith - King
Typ: Smith -1,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: unibet
Analiza:

Pierwszego meczu Smitha nie oglądałem jednak patrzę w statystyki i w 5 setach rzucił dużo 180 co jeszcze nie tak dawno (mimo że jest znany z rzucania maxów) nie szło mu tak łatwo średnia w okilicach 97 punktów procent checkoutów 34,29 czyli dość wysoko, najwyższy checkout 143 mimo że Ricky Evans postawił trudne warunki i grał trochę pod presją. Natomiast King fakt wygrał z Westem po comebacku jednak te zwycięstwo raczej zawdzięcza Westowi który te szanse mu dał, równie dobrze mecz mógłby zakończyć się gładkim 3:0 dla Westa. Średnia 3 rzutów 86 co nie jest zbyt imponujące, tylko 2 180 w 5 setowym pojedynku w którym ostatni trwał chyba 10 legów. Jak dla mnie kurs zachęcający aby spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Dajcie spokój ten King to jakiś niezrównoważony jest. Grał beznadziejnie, West marnował dabla za dablem a ten po meczu się popłakał jakby to jego pierwszy mecz na mś był... W pełni polecam gre na Smitha który w 1 meczu mega forma, obok meczu Cadbiego z Cullenem zdecydowanie najlepszy mecz w 1 rundzie w ekspresowym tempie. Oprócz Smitha polecam grać Whitlocka. Też mega forma, wysokie zejścia i solidne punktowanie. Po meczu mówił, że 4 miesiące ciężko trenował i widać tego efekty. Webster to kolejny grajek który jest w 2r dzięki nieudolności rywala.
 
darter 134

darter

Użytkownik
Tyle, że Whitlock mimo, że ma doświadczenie - nie ma psychiki co ostatnio nie raz pokazywał. Wystarczy, że wynik będzie na skraju a nie jak z ogórkiem Horvatem i mogą być problemy. Za to Darren w formie, mecz z Bantim na bardzo dobrym poziomie, Anglik bardzo mocny psychicznie, 0 jakiejkolwiek frustracji - liczę na wyrównany mecz i myślę że Whitlock może się przejechać.
A na dziś dobry typ Widzę Clayton @2.75. Nie rozpisując się bo za chwile mecz - bardzo solidny przeciw Price&#39;owi, dobre double - dawno nie widziałem go w takiej formie. Jeśli nie spali się psychicznie 50/50.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Webster, Darren vs Whitlock, Simon
Który gracz zdobędzie najwięcej 180-ek: Webster, Darren @ 3.78 ⛔ 8-8 :;/: tylko blisko, szkoda ze tak szybko zdemolował Whitlocka bo się rozkręcał i pewnie by więcej wbił maksów..
Marathon

Chyba przesadzony kurs na więcej 180ek. Whitlock w pierwszej rundzie w końcu wyglądał jakby miał zamiar przypomnieć swoją najlepszą grę. Komfortowa wygrana z Horvathem w której wszystko grało, tylko jeden leg oddany rywalowi, średnia 98.70 trzech lotek, 60% na dublach i jeszcze wisienka na torcie w postaci najwyższego checkoutu 170, a mecz skończył 158. Właściwie jedyne czego brakowało to maksy, na przestrzeni 10 legów tylko jedna 180tka, wprawdzie nie miało to żadnego wpływu na wynik, zwłaszcza przy takich wysokich zamkach, ale i tak ta indolencja w tym elemencie trochę dziwi. Dla odmiany Webster maksy rzucał seryjnie podczas niespodziewanej wygranej z Buntingiem (3-2), w sumie 8x 180s, wprawdzie na dużo dłuższym dystansie niż Whitlock, bo 26, ale i tak to wychodzi prawie jeden na 3 legi, czyli dużo lepiej niż Australijczyk. Faworytem mocnym Whitlock, Webster będzie potrzebował swojej najlepszej formy by dotrzymać mu kroku, czyli również maksy muszą się pojawić, pierwsza runda pokazała że mu wchodzą, a Kangurowi nie bardzo, a do tego nie potrzebuje ich do wygrywania. Moim zdaniem taki kurs to przesada.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Lewis-Cullen 4-0 Joe z taką grą przegrałby nawet z Dolanem, albo innym Hendrixem...
Over 5.5 seta 1.86 betsafe
⛔
Typ pod formę Adika z dłuższego okresu ostatnio, jak i na podstawie tego, co pokazał Cullen w pierwszej rundzie. tam obejrzeliśmy epicki mecz Anglika z Cadbym, obaj lecieli równo, avg 100+, która dochodziła nawet prawie do 110, sporo maxów i masa 140-tek. Mimo tego, że Kangur stawiał niesamowity opór, to Gwiazda Rocka się tym nie przejął i zagrał wręcz rewelacyjnie. Świetny poziom, który ciężko będzie utrzymać w meczu z Lewisem. Myślę, że młodszy z Anglików nie zagra już takiego kosmosu, ale jeżeli utrzyma stabilną grę z dobrym dablem, to jest w stanie powalczyć ze Spoconym, którego forma ostatnio była daleka od tej sprzed roku. Adi nawet jak grał na wysokiej średniej, to brakowało kończących, przez co nawet na avg ~100 przegrywał mecze z zawodnikami, którzy grali na jakieś 92-95. Jackpot i Ally Pally to jednak zawsze bardzo dobre połączenie i myślę, że zagra on tutaj znowu na sowim dobrym poziomie. Miewa przestoje i Joe powinien to wykorzystać. Obaj potrafią trzymać swoje legi, nie widzę tutaj jakiegoś odjazdu jednego z nich. Szykuję się na kolejny zacięty pojedynek z dobrymi średnimi i liczę, że będzie to kolejne spotkanie, które będzie można określić mianem epickiego.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Witam was, mam pytanie gdzie mógłbym obejrzeć transmisje na żywo z tych meczów? Procz zgsrnaicznych bukmacherów internetowych na których trzeba mieć jakiś grosz ponieważ ja korzystam raczej z polskich bukow
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG (-1.5) x Taylor (-1.5) x Anderson (-1.5) x Wright (-1.5) x Wade x Barney
AKO: 2.48/bet365
Stawka: 7.5/10j


Dużo tutaj pisać nie będę, bo jest to po prostu tasiemka po najniższej linii oporu. Wydaję mi się, że wyżej wymieni zawodnicy to aktualnie najlepsi darterzy na świecie, którzy prezentują równy, solidny poziom. Do tego chyba są to zawodnicy, którzy mają największe szansę osiągnąć cokolwiek na tych MŚ. Każdy z nich w 1 rundzie grał na dobrym poziomie i bez większych problemów wygrał swoje spotkanie nie oddając ani jednego seta. Ominę Panów, gdzie mam delikatne handi, gdyż poziomy ich przeciwników są zupełnie inne i wydaję mi się, że nie mają oni prawa ugrać więcej niż seta, a zabezpieczam się jeszcze 2 wygranymi przez dogi. Co do Wade to będzie on rzucał z Beatonem, który rzucał w 1 dniu mistrzostw. Wygrał on swoje spotkanie z Devonem 3-1 jednak rzucał na średniej 88. Przy tak długiej perspektywie spotkania nie jest on wstanie zagrozić Wade&#39;owi, który kręci się na avg 95. Moim zdaniem Wade solidnie będzie wygrywał swoje legi od czasu do czasu łamiąc przeciwnika. James ma świetne d20/d10, które pozwala mu zamykać zamki pokroju 120, więc myślę, że spokojnie parokrotnie połamie Beatona mającego przestoje na dablu. Na koniec jeszcze Barney, który w ostatnim czasie nie zawodzi. Świetny mecz z Greenem i pewne 3-0. Przeciwnik w 2 rundzie dużo lepszy, bo Norris, który niejednokrotnie w tym sezonie pokazał, że potrafi rzucać. Notuje on jednak takie przestoje jak w 1 rundzie, gdzie notorycznie nie potrafił kończyć lega i tylko i wyłącznie dzięki słabej grze przeciwnika po 2 secie był wstanie wyciągnąć to spotkanie. Holender jest dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem, którzy rzadko miewa takie przestoję, więc jestem zdania, że bez problemu pokona Norrisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
Robert Thornton - Daryl Gurney kurs: 1,61 buk:bet365 ✅✅✅

Dla mnie bez wątpienia zdecydowanym faworytem jest Daryl Gurney, na dzień dzisiejszy lepszy gracz darta, aczkolwiek w całej karierze zdecydowanie mniej utytułowany od Roberta, nie mniej pamiętajmy iż nie grają tytuły a obecna forma. Daryla mam na oku jako nieoszlifowany talent od jakiś dwóch lat, rok temu już nieźle odpalił w tych mś odpadając z późniejszym mistrzem świata Garym Andersonem, po bardzo dobrym meczu. Wracając po roku Daryl znów rzuca lekko, pierwszy mecz wygrany 3:1 z bardzo fajnie rzucającym Wattimenąm przy średniej 97. Co do jego oponenta Thorntona to muszę powiedzieć że oglądało po prostu źle i może nie chodzi już o same wyniki, co jego permanentne niezadowolenie z gry. Robert grał bardzo nerwowo i mam wrażenie że mecz skończył się jedynie dlatego 3:0 że grał z kwalifikantem, który nie był aż tak bardzo ograny. Średnia meczowa Roberta to 88 ze skutecznością 23% na dublu (zdecydowane męczarnie jak na gracza tego kalibru). Jak dla mnie Thornton nie jest w formie już od jakiegoś czasu, 3:0 ładnie wygląda, ale jutro już tak gładko nie będzie tym bardziej że Daryl ma dużo większe doświadczenie na scenach Darta plus nałoży na Roberta dwa razy taką presję wyniku niż kwalifikant Larchbacher.

Dla chętnych polecam granie Gurney -1,5seta kurs: 2,10 bet:bet365 ⛔⛔⛔

Polecam też obserwowanie meczu:
Mark Webster - Mensur Suljovic kurs: 2,62 bet:bet365 ✅✅✅

może dopiszę coś więcej, ale w pierwszym meczu Mensur bardzo nierówny, on jest znany z tego że rzuca wolno i ma ustabilizowaną formę, szczególnie jak chodzi o duble, w poprzednim meczu miał dobrą skuteczność na dublu - 44%, ale patrząc na całokształt to wił się jak mucha załapana w pajęczyne, strasznie szarpał ten mecz, zupełnie nieskładna gra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wer890 300

wer890

Użytkownik
MVG - Reyes 4:0 @ 1.57 b365

Typ ponajmniejszej lini oporu , Michael to najlepszy darter świata , w fenomenalnej formie, Reyes to dla mnie noname 32 rozstawiony darter , avg w 1 meczu 95. Jezeli Majkel nie obzarł sie zbytnio na świetach pojedzie mlokosa z zamknietymi oczami oraz rzucajac stopą , takie sa realia po prostu.

Granie dokładnych wyników w bukmacherce to zło. Reyes nie jest randomowym zawodnikiem, występuje często w European Tourze i w większych turniejach również się pojawia. Poczynił w tym roku wyraźne postępy i jest w stanie urwać seta każdemu. MVG rok temu prawie odpadł w 1 rundzie z jeszcze bardziej &quot;randomowym&quot; zawodnikiem czyli Rene Eidamsem, więc czasem i on się denerwuje. Na MVG jest niesamowita presja, on musi wygrać te MS i nie zadowala się niczym innym. O zwycięzcy meczu nie ma co dyskutować, ale na wynikach można się przejechać

Może zamiast samych analiz będzie tu ktoś kto podyskutuje i wyrazi opinie o typach? Zastanawiam się nad dublem over 4,5 maxa Paintera i najwyższy checkout w meczu Marka Webstera. Painter balansuje w każdym meczu nawet tych granych do 6 wygranych legów około 4 maxów i w 1 rundzie również tyle rzucił. Dziś mecz do 4 wygranych setów, a więc i okazji więcej. O zamek w meczu Mensura i Webstera aż tak przekonany nie jestem. Chciałem postawić zamek liczbowo ale linia jak na taki mecz jest strasznie wysoka 133,5. Webster ma świetne checkouty, w 1 rundzie średnia procentowa ponad 80. Mensur średnio w każdym meczu zamyka checkouty o wartości około 100, a Webster wiele razy przekracza te setkę i potrafi zamykać 140 czy nawet 164. Z chęcią wysłucham innych opinii
W jakiej formie byl mvg rok temu a w jakiej jest teraz? Oczywiscie mozesz miec swoje zdanie , mam pelna swiadomosc ze mvg moze przegrac seta ( jest tylo czlowiekiem ) ale prawdopodobienstwo jest dla mnie znikome.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Granie dokładnych wyników w bukmacherce to zło. Reyes nie jest randomowym zawodnikiem, występuje często w European Tourze i w większych turniejach również się pojawia. Poczynił w tym roku wyraźne postępy i jest w stanie urwać seta każdemu. MVG rok temu prawie odpadł w 1 rundzie z jeszcze bardziej &quot;randomowym&quot; zawodnikiem czyli Rene Eidamsem, więc czasem i on się denerwuje. Na MVG jest niesamowita presja, on musi wygrać te MS i nie zadowala się niczym innym. O zwycięzcy meczu nie ma co dyskutować, ale na wynikach można się przejechać

Wyższy checkout Webstera wlazł na farcie 80:82 na jego korzyść, ale ważne że ✅✅

Może zamiast samych analiz będzie tu ktoś kto podyskutuje i wyrazi opinie o typach? Zastanawiam się nad dublem over 4,5 maxa Paintera i najwyższy checkout w meczu Marka Webstera. Painter balansuje w każdym meczu nawet tych granych do 6 wygranych legów około 4 maxów i w 1 rundzie również tyle rzucił. Dziś mecz do 4 wygranych setów, a więc i okazji więcej. O zamek w meczu Mensura i Webstera aż tak przekonany nie jestem. Chciałem postawić zamek liczbowo ale linia jak na taki mecz jest strasznie wysoka 133,5. Webster ma świetne checkouty, w 1 rundzie średnia procentowa ponad 80. Mensur średnio w każdym meczu zamyka checkouty o wartości około 100, a Webster wiele razy przekracza te setkę i potrafi zamykać 140 czy nawet 164. Z chęcią wysłucham innych opinii



MVG dominuje cały tour od 2 lat i forma nie ma tu żadnego znaczenia. Sam sobie strzeliłeś w stopę analizą bo wspomniałeś o średniej Reyesa w 1 rundzie. średnia 95 to średnia bardzo dobra i gdyby grał z równym przeciwnikiem spokojnie wystarczyłaby na ćwierćfinał. Mecz Reyesa z Van Der Berghiem był jednym z lepszych ze wszystkich meczów 1 rundy i pokonanie kogoś o średniej 99 i 9 maxów dopiero w 1 rundzie to rzecz niebywała. Wystarczy chwila słabości łysego, a ma takie w każdym meczu bo jego mecze oglądam prawie zawsze i Reyes urywa seta i psuje Twój jakże ambitny typ. Kurs nie warty ryzyka i tyle
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Huybrechts-Hopp 4-0
Kim 1.36 Unibet✅✅✅ IZZI

Wracamy do mistrzostw i gramy już bo7 setów. Dłuższy format sprzyja faworytom, może nie w każdym meczu warto brać niższe kursy, ale są takie spotkania, gdzie nawet niewysoki kurs wydaje się dobrą opcją. Tak jest imo m.in. tutaj, gdzie zmotywowany Kim zagra z jeszcze nieopierzonym Maxem. W 1R Belg pewnie ograł zawsze niebezpiecznego Wilsona. Co ważne po meczu podkreślił, że była to dla niego bardzo ważna wygrana po zeszłorocznej porażce w pierwszej rundzie. Dzięki temu mógł wrócić spokojnie do domu i cieszyć się świętami. Dobrze spędzony czas z rodziną z pewnością doda mu pozytywnego kopa. Kim jest już doświadczony, rok temu dostał szansę w PL, której wprawdzie za bardzo nie wykorzystał, ale dodatkowe doświadczenie z tego tytułu na pewno zyskał. Max, młodzieżowy Mistrz Świata z zeszłego roku. Potrafi nieźle zagrać, jednak jest bardzo nierówny. Najlepiej pokazują to kwale do ET, które w większości rozgrywane są w jego kraju. Bywało tak w tym, jak i zeszłym roku, że Hopp nie potrafił przejść przez narodowe kwalifikacje, gdzie grał jedynie ze swoimi rodakami, którzy jakiegoś wielkiego poziomu nie prezentują. Tutaj pierwsza runda z van der Voortem i przekonywujące zwycięstwo. Trzeba wziąć jednak pod uwagę to, że Vincent cały czas boryka się z problemami zdrowotnymi i bardzo możliwe, że niedługo podejmie decyzję o zakończeniu darterskiej kariery. Hoppowi udało się, dobrze trafił w 1R i do tego sam nieźle zagrał. Wydaje mi się jednak, że na Kima to będzie o wiele za mało i młodszy z braci Huybrechtsów powinien przejść dalej dosyć spokojnie.
Klaasen-Dolan 4-0
Jelle 1.30 Unibet✅✅✅ IZZI

Jeszcze niedawno gra przeciwko Brendanowi była wręcz taką samą tradycją, jak gra na under maxów Mensiura. Niby poprawił on lekko swoją grę, dzięki czemu m.in. pokonał Kima w walce o udział w GSoD, jednak to dalej nie jest top. Kobra za to kręci się w okolicach top10-15. Potrafi powalczyć z każdym, a jak ma dzień to trzaska te swoje szybciutkie maxy, a i potrafi zaliczyć jakiś niekonwencjonalny wysoki zamek. Holender jest mega solidny i często nie sprawia mu kłopotu, by w jakimś dłuższym meczu nie wychodzić powyżej 15-tej lotki. Rok temu zaliczył tutaj półfinał, gdzie ograł Taylora 4-3 po epickim pojedynku. Tutaj w 1R dość pewnie wygrał ze swoim rodakiem de Graafem, wprawdzie zaliczył jeden słaby set, jednak później już kontrolował grę. Donald za to poradził sobie z miernym Kistem. Holender zagrał słabo, więc to Dolan awansował dalej. Irlandczyk z północy potrafi niemiłosiernie ceglić na dablach, do tego nie słynie z wielkiej ilości maxów na zejściach, często potrafi mieć nawet problemy ze zdobywanie większej ilości 140-tek, więc imo Jelle może ograć go tak dablami, jak i samymi zejściami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ja swój główny kuponik na 2 rundę mam już zagrany jednak tak długi okres oczekiwania na kolejne mecze jaki mieliśmy przez święta spowodował, że wynalazłem ciekawy becik na dzisiaj.
Robert Thornton - Daryl Gurney
Typ: Over 5.5 seta - 1.61/bet365 ✅
Typ: Robert Thornton - 2.5/betsson
⛔ Takiego meczu właśnie się spodziewałem. Pierw grał Gurney, potem Thorn, a na końcu znów Irlandczyk. Mimo wszystko szkoda, że końcówka nie należała jednak do Szkota.
Szczerze to nie rozumiem kursów wystawionych na to spotkanie. Mecz typowe 50:50, a bukmacherzy wystawią aż tak wysoki kurs w stronę Thorna. Jeden z kolegów wyżej pisał o tym, że Daryl jest aktualnie w lepszej formie i tutaj trudno się nie zgodzić, bo średnia 96 przy 88 &quot;Marudy&quot; to dość spora przepaść przy takim formacie grania. Jest jednak pewna rzecz, o której warto wspomnieć, a mianowicie, że obaj Panowie mają spore zawahania formy co przy formacie setowym powoduje, że powinniśmy zobaczyć sporą ilość legów oraz setów. Gurney ma pewien jeden wielki problem, który powinien wykorzystać Thorn, a mianowicie straszna gra na &quot;dablach&quot;. Rzadko Irlandczyk jest w stanie utrzymać lotki kończące na poziomie 40%. Thorn ten sezon ma bardzo słaby, jednak na tych mistrzostwach budzą się zawodnicy, którzy poprzedni sezon mieli dużo lepszy niż aktualny: Smith czy Lewis są tego przykładem. Może czas, aby doświadczony SZKOT także się obudził? Wielokrotnie pokazał, że średnia w okolicach 95+ oraz dobry &quot;Tops&quot; nie są mu obce. Moim zdaniem zobaczymy dzisiaj wyrównane spotkanie, a że jest to mecz 50:50 to kurs na Thorna jest Value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
Dave Chisnall - Ch. Dobey typ:1 kurs: 1,20 ✅✅✅ lub typ:Chisnall -1,5 kurs: 1,40 bet:bet365 ✅✅✅

Dave zagrał dobrą pierwsza rundę z nadspodziewanie dobrym młodym Austriakiem. Ci panowie spotkali się już kiedyś, bodajże w European Tour, tamto spotkanie wygrał 6:4 Dobey, ale nie czarujmy się obecne MŚ i granie na sety to nie European Tour gdzie dzieją się niespodzianki. Dobey jest w drugiej rundzie m.in. dlatego że w pierwszej trafił na Justina Pipe, wg mnie średnio spisującego się w ostatnim czasie oldboya, który nie prezentuje nic szczególnego. Dave za to stoczył wyrównany pojedynek, w którym wygrał dzięki swoim wysokim umiejętnościom, doświadczeniu i zimnej głowie. Dla mnie Chisnall powinien to spokojnie wygrać.

Telefon nie sprawia, że popełnia się taki wielbłąd gramatyczny./Macko18 - poprawione, dzięki za uwagi, następnym razem będzie lepiej!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Może to nie analiza, ale jestem ciekaw waszej opinii o dzisiejszym meczu Mensura z Websterem. Początkowo chciałem grać jakiś overek na zamek w tym meczu jednak linia mnie przeraziła. Obaj jednak potrafią zamykać wysokie C/O i w sumie oboje dzięki dobrym &quot;dablom&quot; są na takich pozycjach w rankingu jakich są. Przychodzi do meczu, a oni zapinają 80 i 82. No sorry... Mensur mógł mieć 136, ale nie zapiął ulubionego d14. Ogólnie to jak dzisiaj kończył Austriak jest żenujące. 21.05% na mś zawodnika, który miał grać w Premier League? Wydaję mi się, że momentem przełomowym tego spotkania było właśnie 9 nietrafionych lotek w 2 secie, gdy Mensur mógł łamać i mieć 2-0 w legach. Czy tylko w mojej opinii przekreśla to jego szansę na PL w 2017 roku i daję sporę szansę na wykazanie się takim zawodnikom jak Klaasen, Huybrechts czy nawet Norris? Mimo, że jestem wielki fanem &quot;Ślimaka&quot; to tylko na ET szło mu fajnie w tym sezonie, bo tak naprawdę na żadnym większym turnieju nie zachwycił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom