>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

PDC: World Darts Championship 2017 - Londyn (15.12.2016-02.01.2017)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Czy tylko w mojej opinii przekreśla to jego szansę na PL w 2017 roku i daję sporę szansę na wykazanie się takim zawodnikom jak Klaasen, Huybrechts czy nawet Norris? Mimo, że jestem wielki fanem &quot;Ślimaka&quot; to tylko na ET szło mu fajnie w tym sezonie, bo tak naprawdę na żadnym większym turnieju nie zachwycił.
Wyraźnie zamuliłeś Żółwiu. Od jakiegoś miesiąca wiadomo, że Mensiur zrezygnował z ewentualnych występów w przyszłorocznej edycji PL.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Nie polecam grać w tym turnieju maxów nikomu. Takie niedojdy w maxach jak Pipe, Suljovic czy Mark Webster rzucają po 7, a gracze co regularnie siekają po 4 czy 5 maxów na mecz do 6 wygranych legów to w 4 setach rzucają ich 3 lub 2. Przykład Phil Taylor czy Kevin Painter z dzisiaj lub Whitlock.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Fakt godny odnotowania. Reyes został darterem, który zaliczył najwyższą średnią przegrywając mecz na Mistrzostwach Świata. Cristo zagrał na avg 106.07, zaś MVG zaliczył 105.24.
 
psychol32 411,7K

psychol32

Użytkownik
Panowie dlatego przy podawaniu typów nie ma co się sugerować średnią z ostatniego meczu danego zawodnika czy też liczbą maksów. W tym sporcie mecz meczowi nie równy i bardzo dużo zależy od dyspozycji dnia.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Kim Huybrechts - Max Hopp
Kim Huybrechts -1,5 1,61 Bet365
Kim Huybrechts -2,5 2,37 Bet365
✅
Huybrechts ostatnimi czasy pokazuje, że jest w dobrej formie i można go usadowić nawet na początku najlepszej dziesiątki na świecie. Jest przede wszystkim bardzo regularny i groźny dla każdego dzięki temu. Po frajersko przegranym finale ET we wrześniu nieco obniżył loty ale znowu dyspozycja wróciła do takiej jaka być powinna. Na World Series of Darts odpadł co prawda w drugiej rundzie, jednak z Chizzym, a wcześniej odprawił Klaasena dwukrotnie osiągając średnie powyżej 100. Następnie w ostatnim turnieju przed MS pokazał formę w Players Championship dochodząc do ćwierćfinału w deciderze przegrywając z rewelacyjnym ostatnio Wrightem a na 4 spotkania w 3 osiągnął średnią powyżej 100! W pierwszym meczu w Ally Pally nie dał szans solidnemu przecież Wilsonowi rozbijając go 3-0 na średniej 98. Szczerze, gdzie do niego Hopp, który już był (niesłusznym ale jednak) dogiem w starciu z van der Voortem? Okej, pokonał go 3-1 ale Holender jest w tym roku naprawdę cienki. Hopp rzucał na średniej 94 i była to najwyższa odnotowana średnia w tym roku. Zwykle rzuca regularnie na poziomie 88-89. Chyba sami widzicie sporą dysproporcję w tej parze. Nie zdziwię się, jeśli Kim ogra tutaj do zera i sprawi jeszcze komuś psikusa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Value dnia
Adrian Lewis - Raymond Van Barneveld
Raymond van Barneveld - 1.90 Bet365 ✅
Jak znajdę czas to napiszę analizę choć w tym przypadku chyba jest zbędna patrząc na formę obu panów. Lewis przegrywa z każdym z pierwszej 30 kręcąc średnie ok. 90-95 a Barney w co drugim meczu regularnie zamyka 120 wzwyż i gra na średniej ponad 100. Miesiąc temu kursy były takie same i szybko spadły i Barney oczywiście spotkanie wygrał. Nie ma opcji, żeby spocony prosiak go wyeliminował
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nie polecam grać w tym turnieju maxów nikomu. Takie niedojdy w maxach jak Pipe, Suljovic czy Mark Webster rzucają po 7, a gracze co regularnie siekają po 4 czy 5 maxów na mecz do 6 wygranych legów to w 4 setach rzucają ich 3 lub 2. Przykład Phil Taylor czy Kevin Painter z dzisiaj lub Whitlock.
To graj undery maksów, w n iektórych zestawieniach to aż się o to prosiło, jak właśnie Taylor - Painter, czy dzisiaj Wade - Beaton, zwłaszcza jak gracze lubią schodzić do 19ek .
Wade, James - Beaton, Steve
Highest Checkout in the match: Over 130.5 @ 1.80 ⛔ 123 tylko blisko, Beaton parę razy spudłowany bull
Total 180s: Under 8.5 @ 2.00 ⛔ 12 rozstrzelali się po drugiej przerwie..
Unibet

Chyba trochę zaniżona linia na najwyższy checkout (a napewno niższa niż u innych buków). W pierwszej rundzie obaj poniżej swoich standardów, Maszyna po prostu grał tyle ile musiał żeby awansować, a że Ronny pudłował duble to mecz nie wyszedł poza 3 sety, choć wcale nie był taki jednostronny. Beaton też się trochę pomęczył ze słabym ostatnio Petersonem (3-1). Obaj też nie powalali swoją średnią, Wade (93.83) , Beaton (88.55), mało maksów (Wade 2, Beaton 1), więc nic dziwnego że mieli sporo szans do wysokich zamków i mimo krótkich meczów obu udało się skończyć checkoutem trzycyfrowym (Wade 141, Beaton 124). Dzisiaj przynajmniej 4-5 setów, więc szans na zamki będą mieć wystarczająco, do tego obaj mogą ich potrzebować: Beaton żeby dotrzymać kroku faworytowi, a Wade żeby jak najszybciej przełamać rywala w jego legach. Dla mnie fajna opcja na ten mecz. Maksów też nie powinno być zatrzęsienie, zwłaszcza jak mecz potrwa krócej niż można się spodziewać.

Kim Huybrechts - Max Hopp
Total 180&#39;s: P oniżej 12.5 @ 1.80 ✅ 6
Betsafe

Hopp zaskoczył dobrą formą w 1 rundzie, zwłaszcza jego średnia dużo wyższa niż do tej pory Niemiec rzucał w turniejach TV (94.59) , ale też Van der Voort grał katastrofalnie jak na niego (ave 88,79, 20% na duble), a już zwłaszcza po pierwszym wygranym secie. Młody wyczuł, że nic mu nie grozi, więc grał na luzie i siał w T20 jak szalony, w 13 legach uzbierał 6 maksów, 9x 140 i 25x100, więc mógł sobie na luzie kończyć (58.82%). No więc nic dwa razy się nie zdarza, z Huybrechtsem takiego komfortu mieć nie powinien, w pierwszej rundzie Belg zmiótł Wilsona (3-0), zabijał na dublach (64,29%) i blisko 100 w średniej z 3 lotek (98.66). To po pierwsze, a po drugie wątpię, żeby młody Niemiec powtórzył taką grę, on jest jeszcze zbyt nieregularny, zwłaszcza że od pierwszej rundy minęło prawie tydzień. Huybrechts dużo bardziej doświadczony, w MŚ ogrywał już najlepszych, dlatego bardziej mi się widzi blowout Niemca niż jakiś wyrównany mecz i na wbijanie maksów po prostu braknie czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wright, Peter - Lewis, Jamie
Liczba Legów: Poniżej 20.5 @ 1.73 ✅ 13 nie wiem skąd oni wytrzasnęli taka linię.. demolka, Wright oddał tylko 1 lega..
Unibet

Ktoś tu chyba nie policzył, albo buk, albo ja, ale stawiam na pierwszą opcję. Gramy do 4 setów i na 4-0 dla Wrighta jest @2.00, a na under 20.5 legów @1.73, czyli linia obejmuje nawet 5 setów z wynikami 3-1, co jest aż za dużym marginesem błędu, zwłaszcza widząc wielką formę Szkota i to jak Lewis męczył się do tej pory. Moim zdaniem mecz nie wyjdzie poza 4 sety, a Wright to szybko załatwi, więc takie prezenty trzeba brać. Dość powiedzieć, że u konkurencji linia na poziomie 17.5 legów i to już bardziej odpowiada rzeczywistości.

Adrian Lewis (ENG) - Raymond van Barneveld (NED)
Najwyższy checkout - Adrian Lewis: Powyżej 121.5 @ 1.85 ⛔ 117

Adrian Lewis (ENG) - Raymond van Barneveld (NED)
Najwyższy checkout - Raymond van Barneveld: Powyżej 122 . 5 @ 1.85 ⛔ 75
Bwin

Z takim zestawieniem mistrzów od wysokich zamków trudno nie próbować typów na takowe. Blowoutu raczej trudno oczekiwać, raczej gwarantowane 5-6 setów a może i więcej, To wystarczająco dużo czasu i miejsca by atakować finisze +100, a takowe mogą decydować o wygranych setach czy ukradzionych legach, więc nikt nie będzie rozmieniał. Obaj to spece od takich checkoutów, już w tym turniej grubo powyżej założonej linii: Lewis 161, Barney 156 i jeszcza parę innych trzycyfrowych zamków.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
MVG (-1.5) x Taylor (-1.5) x Anderson (-1.5) x Wright (-1.5) x Wade x Barney
AKO: 2.48/bet365
Stawka: 7.5/10j


Dużo tutaj pisać nie będę, bo jest to po prostu tasiemka po najniższej linii oporu. Wydaję mi się, że wyżej wymieni zawodnicy to aktualnie najlepsi darterzy na świecie, którzy prezentują równy, solidny poziom. Do tego chyba są to zawodnicy, którzy mają największe szansę osiągnąć cokolwiek na tych MŚ. Każdy z nich w 1 rundzie grał na dobrym poziomie i bez większych problemów wygrał swoje spotkanie nie oddając ani jednego seta. Ominę Panów, gdzie mam delikatne handi, gdyż poziomy ich przeciwników są zupełnie inne i wydaję mi się, że nie mają oni prawa ugrać więcej niż seta, a zabezpieczam się jeszcze 2 wygranymi przez dogi. Co do Wade to będzie on rzucał z Beatonem, który rzucał w 1 dniu mistrzostw. Wygrał on swoje spotkanie z Devonem 3-1 jednak rzucał na średniej 88. Przy tak długiej perspektywie spotkania nie jest on wstanie zagrozić Wade&#39;owi, który kręci się na avg 95. Moim zdaniem Wade solidnie będzie wygrywał swoje legi od czasu do czasu łamiąc przeciwnika. James ma świetne d20/d10, które pozwala mu zamykać zamki pokroju 120, więc myślę, że spokojnie parokrotnie połamie Beatona mającego przestoje na dablu. Na koniec jeszcze Barney, który w ostatnim czasie nie zawodzi. Świetny mecz z Greenem i pewne 3-0. Przeciwnik w 2 rundzie dużo lepszy, bo Norris, który niejednokrotnie w tym sezonie pokazał, że potrafi rzucać. Notuje on jednak takie przestoje jak w 1 rundzie, gdzie notorycznie nie potrafił kończyć lega i tylko i wyłącznie dzięki słabej grze przeciwnika po 2 secie był wstanie wyciągnąć to spotkanie. Holender jest dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem, którzy rzadko miewa takie przestoję, więc jestem zdania, że bez problemu pokona Norrisa.
✅✅✅
Druga runda pozwoliła ponowie na spory zarobek, czas zarobić także na 3. Tutaj mamy już szlagier godzien półfinału i właśnie nim się zajmiemy.
Barney - Adrian Lewis
Typ: Barney - 1.9/bet365
Stawka: 5/10j
✅ Brawo Barney!
https://forum.bukmacherskie.com/f425/pdc-world-darts-championship-2016-londyn-17-12-2015-03-01-2016-a-127276-3.html#post5857459
Nie przypadkowo wrzucam wam analizę z poprzednich mś, gdyż dzisiaj mam deja vu. Wtedy w roli wielkiego faworyta stawiałem Barneya, a bukmacherzy mieli odmienne zdanie. Ich zdaniem był to mecz 50:50 nawet z małym wskazaniem na Smitha i w sumie wiele się nie pomylili, bo Holender wygrał dopiero po deciderze. Dzisiaj sytuacja ma się praktycznie tak samo jednak przeciwnik troszeczkę inny - Adrian Lewis. &quot;Spocony&quot; ten sezon miał strasznie słaby i wielu mówiło, że może nawet zabraknąć dla niego miejsca w Premier League. Anglik na MŚ pokazuję jednak, że nie zapomniał jak się rzuca i póki co bez straty seta zameldował się w 3 rundzie pokonując Cullena oraz Carrisa ze średnią 102 oraz 93. Czy to jednak powoduje fakt, aby wystawiać kursy 50:50 przeciwko Barneyowi? Przecież Holender w drugiej części sezonu jest świetny. Pisałem już o tym w paru swoich analizach w ostatnich tygodniach, więc powtarzać się nie będę. Spójrzmy jednak na cyfry: AVG 99 (Green)|AVG 103 (Norris) oraz 44% i 56% na dablach. Jak na moje mimo wszystko faworytem jest Holender, który w ostatnich tygodniach prezentuję dobrą, równą formę, a to powinno wystarczyć na pokonanie Adrianka, który jeszcze nie udowodnił swojej regularności. Kursy moim zdaniem troszeczkę źle wystawione, więc próbuję, bo dostrzegam Value.

Over 15.5 180&#39;tki - 1.9/bet365 (Barney-Lewis) x Over 4.5 seta (Benito-Gary)
AKO: 3/bet365
Stawka: 1/10j ⛔
Benito świetne zawody, ale Barney z Lewisem jakoś 180&#39;tek rzucać nie chcieli...
Linia bardzo niska przy takich zawodnikach. Minimum 6 setów i myślę, że około 26-30 legów, więc myślę, że spokojnie do pokrycia. Co do Garyego to jakiś faworyt w końcu musi się pomęczyć (nie licząc MVG), a przeciwnik ku temu naprawdę fajny. Benito powinien powalczyć w secie, gdzie będzie zaczynał, a przecież Gary także miewa przestoje. Jak najbardziej do spróbowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Barney był w opałach, ale wtedy kiedy trzeba było zacząć grać to przycisnął i było po Lewisie. Pięknie odwrócił ten mecz. Wielkie brawa należą się Holendrowi.
 
G 965

gugu

Użytkownik
dziś piękny zarobek, teraz patrzymy na jutro.

jak dla mnie główna perełka to Huybrechts, w formie rewelacyjnej, a kursy wystawione jakby rankingowo.. co myślicie? +2,5 na Kima wydaje się być bardzo prawdopodobne, a czysty win po takim kursie za drobne zdecydowanie do pogrania wg mnie. poza tym do dołożenia Wright, MVG i Wade, którzy powinni wygrać mniej lub bardziej wyraźnie i robi się całkiem przyjemny kupon. nie wiem jedynie co myśleć o pierwszych dwóch meczach, wydają się bliskie 50/50..
 
pepeqqq 56

pepeqqq

Użytkownik
Ogladałem dzisiaj Kima i mnie osobiście nie przekonał. Często nie trafiał T20 i ratował sie T19. Gdyby trafił na kogos lepszego od Hoppa to juz go nie ma w turnieju. Aczkolwiek nie ogladalem go z Wilsonem i moze dzisiaj miał gorszy dzień?
Ja dla mnie jutro peffka Wright i Wade.
Bukmacherzy robia faworyta z Chizziego. Moim zdaniem kursy powinny byc odwrotne. Dave 2 pierwsze mecze wymeczyl strasznie. Jest nie regularny, zdaźaja sie przestoje. Ale umie tez zaskoczyc ladnym wysokim zamkiem na D20 lub D18. Klaasen +2,5 do podbicia kursu wg mnie jak najbardziej.
MVG-Webster
Ide w stronę over 4,5 seta po 1.8 na całorocznym. Panowie nie dawno sie spotkali i wiadomo jak to sie zaczelo. Od 6:0 dla Darrena. Z Whitlockiem co zagrał w ostatnim meczu to nie mam pytań. Kosmos. O MvG sie nie ma co rozpisywać. Pewnie wygra ale nie 4:0.
Nie z przymiotnikami piszemy łącznie./Macko18
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Ogladałem dzisiaj Kima i mnie osobiście nie przekonał. Często nie trafiał T20 i ratował sie T19. Gdyby trafił na kogos lepszego od Hoppa to juz go nie ma w turnieju. Aczkolwiek nie ogladalem go z Wilsonem i moze dzisiaj miał gorszy dzień?
Ja dla mnie jutro peffka Wright i Wade.

Bukmacherzy robia faworyta z Chizziego. Moim zdaniem kursy powinny byc odwrotne. Dave 2 pierwsze mecze wymeczyl strasznie. Jest nie regularny, zdaźaja sie przestoje. Ale umie tez zaskoczyc ladnym wysokim zamkiem na D20 lub D18. Klaasen +2,5 do podbicia kursu wg mnie jak najbardziej.

MVG-Webster
Ide w stronę over 4,5 seta po 1.8 na całorocznym. Panowie nie dawno sie spotkali i wiadomo jak to sie zaczelo. Od 6:0 dla Darrena. Z Whitlockiem co zagrał w ostatnim meczu to nie mam pytań. Kosmos. O MvG sie nie ma co rozpisywać. Pewnie wygra ale nie 4:0.

Nie z przymiotnikami piszemy łącznie./Macko18
Huybrechts może i nie zachwycił dzisiaj, ale Taylor nie zachwyca już od dobrych kilku miesięcy a dokładnie od zwycięstwa w Champions League. Jego checkouty znacznie się pogorszyły, nie trafia dosyć prostych dabli. To nie Taylor wygrał mecz z Painterem tylko on go przegrał. Dostać 4:0 od tak przeciętnie grającego Taylora to naprawdę trzeba się postarać. Moim zdaniem +2,5 to mega value na ten mecz i jak znajdę coś do dubla, a myślę albo nad M. Websterem, albo Klaasenem albo overem 4,5 u MVG to na pewno postawię. Zwycięstwo Hujbrechtsa jest wielce prawdopodobne i po takim kursie również warto spróbować, ale nie będę szalał i dam te handi
 
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
Daryl Gurney - Mark Webster typ: Daryl Gurney kurs: 1,50 buk:bet365 ✅✅✅ , ewentualnie dla za mniejszą stawkę Daryl -1,5seta kurs:1,90 buk:bet365 ⛔⛔⛔

Daryl ostatni mecz rozegrał z Robertem Thorntonem, wygrywając 4:3. Mecz zaczął się bardzo dobrze od dwóch wygranych setów 3:0 przez Daryla. Następnie trzy sety dla Thorntona i przebudzenie Gurneya przy stanie 2:3 aby wygrać ostatecznie 4:3. Zanował w tym meczu checkout 161, wysoki procent na dublu - 51,5% i średnią 95,3. Dla mnie z tej pary człowiekiem z większym potencjałem do darta jest Daryl, chodzi mi większy potencjał w zdobyczach punktowych, kończeniach dublami i wysokich chechoutach. Trzeba jednak oddać że najprawdopodobniej będzie to mecz zbliżony, nie widze tu na tyle przewagi jednego z nich aby padł wynik 4:0, 4:1 w jedna bądź drugą stronę. Należy też podkreślić iz Mark zanował dobre wyniki w meczu z Suljoviciem, osiem razy trafił 180, przy trzech Daryla w meczu z Thorntonem.

Dave Chisnall -€“ Jelle Klaasen typ:Jelle Klaasen kurs:2,20 bet:bet365 ⛔⛔⛔
Ja w tym meczu postawiłem faworyzować Klaasena, uważam że poradzi sobie dziś z Davem, a kurs jak najbardziej warty postawienia na ten mecz. Jelly aby znaleźć się w 3 rundzie rozegrał 8 setów, do tego samego etapu Dave potrzebował 11.

Ich średnie meczowe są dotychczas bardzo wyrównane:
Pierwszy mecz: 98,7 Dave, 96 Jelly
Drugi mecz: 92,8 Dave, 93 Jelly

Różnica tkwi w dublach:
Pierwszy mecz: 35.2% Dave, 53% Jelly
Drugi mecz: 37.8% Dave, 60% Jelly

Zawsze mam jedną obawę jak chodzi o Klaasena, mianowicie rzucanie double 18 i szybkość rzucania kolejnych dubli w momencie kiedy celuje D18, wchodzi pojedyncze 18 i następne w kolejności jest D9 i w konsekwencji rzucenia pojedynczej 9 zaczyna się bajzel. Ja rozumiem że Klaasena ulubionym doublem jest D18 i on jest bezsprzecznie w tego doubla zapatrzony, uwielbia sobie pod niego ustawiać grę, co niejednokrotnie go trochę wykoleiło lub skomplikowało mecz. Mam nadzieję że dziś w całej swojej pewności siebie i uwielbienia dla D18, będzie miał głowę na karku i wybierze double które lepiej się rozmieniają w momencie trafienia pojedynczego pola punktowego. W przeciwnym wypadku nic tylko życzyć wysokiego procentu D18.
Obydwaj panowie w dwóch meczach trzykrotnie zakończyli lega checkoutem +100
 
darter 134

darter

Użytkownik
Mecz Taylora z Huybrechtsem typowy no bet. Tam może się zdarzyć dosłownie wszystko - od pogromu Huybrechtsa 4-0 przez Taylora po bardzo wyrównany mecz lub i nawet zwycięstwo Belga.
Dla mnie dziś Wright - White over 5.5 @2.62 bet365⛔⛔⛔
Taki kurs to dla mnie miła niespodzianka. Nie spodziewam się kolejnego pogromu Szkota mimo jego dobrej formy. White jak dotąd nie miał z kim za bardzo porzucać, łatwe wygrane z Simmem i totalnie spalonym psychicznie Claytonem - jednak nie można mu odmówić solidnego rzucania i dobrej formy. Dodatkowo troszkę dłużej odpoczywał.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Michael van Gerwen - Darren Webster
MVG -1,5 1,12
Dave Chisnall - Jelle Klaasen
over 4,5 seta 1,14

James Wade - Michael Smith

James Wade 1,36
Peter Wright - Ian White
Peter Wright -1,5 1,25
AKO: 2,19 Bet365
✅ ✅ ✅
Dzisiaj próbujemy po najniższej linii oporu.
MVG pokazał już dwukrotnie moc i pokaże ją raz jeszcze. Webster pokazał, że Michael jest to ugryzienia gdy prowadził z nim na Players Championship Finals aż 5-0. Ogólnie też wygląda nieźle, 4-0 z Whitlockiem na średniej 104 robią wrażenie. Ale nie oszukujmy się, MVG jest tylko jeden. Ostatnio Reyes zanotował w meczu z nim najwyższą średnią w historii będąc przegranym w wysokości 106 i dało mu to tylko 4-2. Webster choćby nie wiem jak grał więcej nie ugra.
Wade rzuca swoje niemalże caly sezon i na tych Mistrzostwach robi to samo. Bez fajerwerków ale swoje zawsze wyrzucac i ze swojego poziomu nie zjedzie, ot taki gracz 5-8 na świecie. Wczoraj bardzo dobry mecz z Beatonem wygrany 4-1 ze średnią 99, choć do końcowych faz pojedynku utrzymywała się rzadka dla niego średnia powyżej 100. Wcześniej bezkompromisowe spokojne 3-0 z Ronnym Huybrechtsem avg 93. Rzuca swoje i znowu rzuci. Smith sezon ma wręcz beznadziejny i choć w pierwszych dwóch rundach nie wyglądał źle to 3-2 z Evettsem (średnia 93) i 4-3 z Kingiem (średnia 96) na kolana nie rzucają. Bully Boy jest bardzo nieregularny i Wade powinien to w każdym momencie wykorzystywać.
Mecz Chizzy&#39;ego z Kobrą to w pewnością najciekawiej zapowiadający się pojedynek tego dnia. Tu może zdarzyć się wiele, tak naprawdę obaj to topowi gracze. Nie wierzę, żeby któryś z nich oddał mecz zupełnie do zera. A muszę przyznać, że moim faworytem jest jednak dog u bukmacherów czyli Klaasen. On lubi wielą atmosferę, lubi być gwiazdą, to taki Cristiano Ronaldo darta. Jak na razie 3-1 z Da Graafem śr. 96 i wczorajsze 4-0 z Dolanem na średniej 93. Tak naprawdę jednak tyle w zupełności wystarczyło, a wtedy też gra się inaczej. Chizzy 3-2 z Rodriguezem gdzie był w opałach i 4-2 z Dobeyem, średnie 98, 92 tak więc podobnie jak Kobra. Angik jednak mnie osobiście w tym sezonie nie zachwycał i lubił zacinać się często na dablu. Dla mnie jest to mecz bardzo równy z małą przewagą dla Holendra, dlatego pobieram taki ładny kurs na niego jak na doga.
Jelle Klaasen 2,20 Bet365 ⛔
Na koniec mega mega mocny Peter Wright. On ostatnio praktycznie nie schodzi ze średniej ponad 100, dwa szybkie mecze do zera z Hendriksem i J. Lewisem. White gra słabo w tym sezonie. 3-0 ze słabiutkim Swimmem i 4-1 ze spalonym Claytonem przy średnich 87 i 92 szału nie robią. A Diamentowy więcej nie uciągnie bo ostatnimi czasy rzuca na właśnie takim poziomie. Tutaj wygrana Snakebite&#39;a do zera mnie zupełnie nie zdziwi, ale poszukam wygranej Pity z odstępstwem jednego seta.

Peter Wright -2,5 1,57
✅
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Chisnall-Klaasen 12-8 w 180-tkach
Jelle over 7.5 180-tki 1.95 betsafe
✅✅✅
Wchodzimy w fazę mistrzostw, gdzie nie ma już słabych meczów. Pojedynki Chizza z Klaasenem, Barneya z Adim, czy Kima z Philem przynoszą wiele emocji, pięknej gry, jak i sporą ilość betów, które można rozpatrywać w kategorii wartości zainwestowania. W oczy od razu rzucił mi się pojedynek Dave&#39;a i Jelle, obaj rzucają niezwykle szybko i nie przeszkadza im to w zdobywaniu wielu maxów. Anglik jest przez buków postrzegany jako darter zdobywający największą ilość 180-tek w całym tourze i trudno się temu dziwić. &quot;Żółty&quot; potrafi seryjnie wciskać lotki w t20, jednak linie na niego są wystawiane tak wysoko, że najczęściej nie warto inwestować w overy. Jelle potrafi zagrać podobnie jak Chizz, tylko bywa też nieregularny, schodzi na dół, bądź po prostu ma problem z trzecią lotką. Nie patrzyłbym na wynik z meczu przeciwko Dolanowi, bo jak trzeba było zagrać na spinie, czyli w pierwszym secie, to Holender nie miał problemu z rzuceniem dwóch maxów. Później Kobra nie grał już na takim ciśnieniu, kontrolował mecz, więc nie musiał się aż tak spinać. Tutaj dostaje rywala o trzy klasy lepszego, niż Donald, więc siłą rzeczy trzeba grać całe spotkanie na najwyższym poziomie. Chizz często ucieka tymi maxami, więc będzie trzeba mu dotrzymać kroku. Gra Anglika często wywołuje w rywalach upodobnienie się ich stylu właśnie do gry Dave&#39;a i np. taki Rowby potrafił wcisnąć w 1R aż 7 180-tek. Spodziewam się tutaj zaciętego pojedynku, który z pewnością nie skończy się w czterech setach, więc okazji na zdobywanie maxów powinno być sporo. Jako, że linia na Chizza, jak i na mecz są stosunkowo wysokie, to uważam, że najlepszym betem jest tutaj pójście w stronę 180-tek Holendra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Mój kupon na sesję popołudniową:
Mark Webster vs Daryl Gurney ✅
under 8,5 maxów Gurneya - 1.61 Bet365
Dave Chisnall vs Jelle Klaasen ⛔ nie mam słów, żeby to opisać a za te które bym użył dostałbym bana
Jelle Klaasen - 2.20 Bet365
O meczu Chizzy&#39;ego z Żelkiem już więcej pisać nie będę bo koledzy u górze już wszystko napisali. Nieregularność kontra regularność tak bym to starcie nazwał. Jeśli Chizzy nie zagra na swoim najwyższym poziomie, a takie mecze w tym sezonie w jego wykonaniu widziałem to Jelle to bierze.
Linia na maxy Gurneya to jest chyba jakaś podpucha i połknąłem przynętę. Facet może się cieszyć, że jego rywalem był tylko Thorn bo lepszy zawodnik wysłałby go do domu. Od zawsze uważałem, że Daryl ma problemy z psychiką i podczas meczu z dziadkiem to pokazał. Linia wystawiona jak na MVG, a jak na razie na turnieju rzucił w 1 rundzie z Wattimeną w 4 setach 5 maxów, a z Thornem tylko 3. Przed turniejem też dużo ich nie rzucał, więc o co tutaj chodzi? Czyżby buk już wiedział, że Daryl był u psychologa lub da sobie w żyłę na rozluźnienie? Mecz z Websterem to typowe 50 na 50 więc zastanawiałem się również nad wygraną Marka. Jeśli któryś z zawodników się zagotuje i będzie miał bardzo słabą skuteczność na dablach to mecz się skończy szybciej niż każdy się spodziewa
 
emile 16

emile

Użytkownik
Ja próbuje:
Webster, Mark vs Gurney, Daryl.
Which Player Will Score The Most 180s : Webster, Mark.
Odds: 4.10 ⛔⛔⛔
Marathon.
Daryl jakos dużo w tym turnieju nie rzucal jak i poprzednio, Webster troche 180 rzucil jak dla mnie szanse ok 55/45 na korzysc Marka w tym typie a kurs bdb.
Mecz bedzie startowal zaraz moze ktoś sprobowac for fun.
Coś więcej? Chociażby jakieś statystyki, albo omówienie stylu gry obu darterów? Nie podałeś żadnego argumentu za Twoim typem./Macko18
 
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Chisnall, Dave vs Klaasen, Jelle
Który gracz zdobędzie najwięcej 180-ek: Klaasen, Jelle @ 3.25 ⛔ 12-8
Marathon

Przesada z tym kursem na więcej maksów. Po pierwsze Chisnall wygląda mocno przeciętnie w tym turnieju, zresztą jak zwykle. Męczył się okrutnie ze średniakami, a drabinkę dostał wydawało się komfortową: najpierw Rodriguez postawił mu się tak, że faworyt obudził się w deciderze (3-2), potem to samo z Dobeyem, z tym, że obyło się bez decidera (4-2), ale rywal już spudłował parę lotek na 3-3. Anglik przede wszystkim męczy się na dublach i całkiem prawdopodobne, że Klaasen dzisiaj zakończy jego męczarnie i go po prostu wywali z turnieju, bo z dublami nie ma żadnego problemu. Trochę ratują go maksy, w sumie wbił 15x180, ale w aż 40 legach, z kolei Klaasen 11x180 (w 36 legach), więc w sumie bardzo podobnie. Dlatego nie bardzo rozumiem czemu Chizzy jest aż takim faworytem w tym elemencie

James Wade - Michael Smith
Total 180&#39;s - Michael Smith: Powyżej 7.5 @ 1.92 ⛔ 6 w pierwszych 2 setach 3x180, tyle samo co w następnych 5ciu...
Total 180&#39;s - Michael Smith: Powyżej 9.5 @ 3.35 ⛔
Betsafe

Smith się męczy z rywalami i ze swoją gra, a zwłaszcza z dublami, co sprawiło, że oba poprzednie mecze grał na pełnym dystansie. Jedyne co działa to T20, na koncie 21x180 i drugie tyle x140. No i przeciwko Maszynie będzie potrzebował tej swojej największej broni, bo Wade może bez błysku, ale robotę na dublach robi. Pierwsza linia do ogarnięcia nawet w 4 setach, ale liczę, że młody urwie seta a może dwa, linia właściwie gwarantowana, a i ta wyższa również.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom